• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@padly_andel Já chodím k Brandejské - otázkou je, co to je přesně ten 4D ultrazvuk, protože i na normálním to je prostě vidět. Sice ne možná dokonale, ale že jich tam je dost, vidím i já.
27. pro 2015 v 17:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Mame s Gennetem vybornou zkusenost co se pristupu lekaru tyce. Vice jsme nestihli :slight_smile: po dvou letech a trech potratech jsme si behem vsech vysetreni vyrobili Kubicka prirozene :slight_smile: ted bychom radi souroznce a zatim se nedari. Rada bych se zeptala maminek tady, ktere chodily do Gennetu. Na genetice nam pani doktorka predepsala kys.listovou v lekove forme-Acidum folicum. Na krabicce mam napsane datum a matne si vybavuju, ze bylo dukezite..snad se to melo brat jen omezeno dobu... Nemate to nektera podobne prosim?
27. pro 2015 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu po třech letech zpátky :slight_smile: Zatím máme za sebou konzultaci a v pondělí mi brali krev na HP, v plánu je IUI...
28. led 2016 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady je nově založená skupina o Gennetu, kdyby někdo chtěl info: http://www.modrykonik.cz/group/7265/ :slight_smile:
29. led 2016 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se objednat v Praze do Gennetu na screening, celkem to hoří, ale vůbec se nemůžu dovolat. Mají na stránkách aktuální číslo? Děkuji
13. zář 2016 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... jsem tu po několika měsících zpět ... je tu někdo kdo zkusil darovaná vajíčka ... Hooooodně okrajově o tom přemýšlím ... napište své zkušenosti ... jestli to mám zkoušet v Gennetu ... je to 88 tisíc za pokus ...a jak se vyrovant s pocitem, že dítě není moje ale jen mého partnera a nějaké dárkyně ??? :frowning2: není to "Divné" nosit v bříšku "Cizí" dítě ? Jsou ty pocity stejné jaké u vlastního ? Bojím se toho, ale tolik si přejeme dítě ... nevím ... a nechci udělat chybu ... ani o tom neumím pořádně mluvit ...
5. říj 2016 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princezna22 Je tu na koníkovi skupina přímo o darovaných vajíčcích, myslím, že ti docela dobře odpoví (sama o tom uvažuji, tak v ní jsem) - holky se shodují na tom, že to dítě je "jejich" od toho, co to embro mají u sebe.
6. říj 2016 v 09:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princezna22 já bych se toho nebála. Ale je pravda, že já jinou možnost než darovaná vajíčka neměla. Takže pro mě by to dítě bylo moje tak jako tak. Prostě bych ho porodila, tak bych ho vnímala jako moje. Nepopírám ale, že na mě občas přijde splín, že mé geny nepůjdou dál, že vlastně mým životem ta linie končí :frowning2: ale holt se nedá nic jiného dělat.
9. říj 2016 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martiina_k
rozumím Ti !!! Já už také jinou možnost nemám ... 4.IVF několik inseminací, 2 roky domácího snažení ... stále jen nervy a nervy ... v dubnu po posledním hrazeném pokusu IVF jsem byla vyčerpaná a prostě jsme zkončili a pochopili, že dítě mít nebudeme. ..Uběhlo půl roku a teď uvažuji o darovaných vajíčkách ... v miminku bude proudit naše krev ... říkám si, že to vajíčko je tak malé, že ho nevidíš očima, jen pod mikroskopem ... v nás vznikne dítě ... to darované je jen buňka ... říkám to sama sobě a tak i Tobě. Věřím tomu, že když ucítíme jak v nás roste ... bude naše !!! Držím palce
10. říj 2016 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím, byla jsem nedávno na první konzultaci na Gennetu na Letné, IVF jinak v Podolí..ale chtěji mi v době menzes dělat 4D ultrazvuk..tjst prosím co a proč? Slyším to prvně..paní doktorka jen řekla, že se podívá, zda je vše v pořádku. A máte někdo zkušenost s objednáváním spíš k večeru? Potřebuji to kvůli dojíždění a skloubit i práci. Moc děkuju
10. říj 2016 v 17:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fresijka Ahoj, já na 4D ultrazvuku v Gennetu byla před 14 dny u dr. Hynka, je to jako klasický ulz jen v době menzes (v ordinaci je klasická kabinka s toaletou a umývadlem, kde se připravíš), je to rychlé, výsledek ti neřeknou hned, musí ten ulz zpracovat. No, zatím jsem si pro výsledek nevolala, popsat by to měl prý pak více doktor při osob. konzultaci. Ale pochopila jsem, že se podívají na tvar dělohy a vnitřek... ale upřímně také blíže nevím. Na recepci jsem si všimla, že tam k tomu mají nějaké info materiály, které ale byly dostupné jen tam k pročtení. Nicméně se není čeho bát. Držím palce.
11. říj 2016 ve 21:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klami ahoj, ja zmiňuješ tři potraty. Šlo o zamlklé? Já mám za sebou dvě zamlklé 4/16 gest. váček, 11/16 10tt. V prosinci jsme byli v Gennetu na krvi a čekáme na výsledky. Ale nijak zvlášt se nechráníme a je tedy i možné, že otěhotním dřív, než budou výsledky (ano,, dost nezodpovědné, já vím).
17. led v 15:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lentixx ahoj. Taky pekny skore :frowning2: Ja 3/2012 gest.vacek, pak 9/2011 a 12/2012 samovolny potrat v prvnich tydnech. Hodne casta je nejaka mutace, ktera zpusobuje trombozy a odumreni embrya. Na to se daji injekce na redeni krve a miminko se v pohode donosi :slight_smile: Treba to bude tvuj pripad. Ja mela problem se stitnou zlazou. Zodpovedne/nezodpovedne..nam doporucili nesnazit se dokud nebudou vsechny vysledky a zalecena stitna..chranili jsme se a bylo to prdlajs platny :slight_smile: Budu drzet palce!
17. led ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klami Děkuji. Štítnou žlázu mám ok, z té už výsledky mám. Toxoplasmosa taky ok. Na genetice i na gyndě mi doktoři tvrdili, že se přiklánějí k náhodám, že genetika vyjde špatně tak 10% lidem - většinou jde prý o špatnou genetiku plodu a to ovlivnit léky stejně nejde. (určitě me i jen chlácholili). Řekli mi, že je rozhodnutí na nás, jestli počkáme nebo ne. Ale pokud otěhotním ještě před výsledky, mám okamžitě volat do Gennetu a říct to.
18. led v 07:58  •  čeká miminko, termín má v únoru 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lentixx to je jasny, aby si te pohlidali. Tak drzim pesti. :slight_smile:
18. led v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme s Gennetem taky max. spokojení, chodíme do Archy k Mudr. Vokrojovi, odborník, pečlivý, trpělivý a sympaťák, narozdíl od Mudr. Daňka, od kterého jsme po 1. konzultaci utekli..
29. led ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem pacientka doktora Daňka nově, asi 3 týdny. Mám to přes známost , Takze je to asi jiné. Navíc misto 1.navstevy na konzultaci byl ultrazvuk a odběr krve 320hcg.
Jinak prostředí úplne o něčem jiným. Sestry příjemné
29. led ve 14:20  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek