Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

darka25
25. únor 2017

@tammm takhle brzy? Nepřála bych si nic jiného 🙂

misula29
25. únor 2017

@darka25 to je spíš k ovulaci,takto brzo to ještě uhnizďování určitě není

kaca83
25. únor 2017

Ahoj holky, na IUI jsem byla teď potřetí. Jsem 16.den po a ve čt mi vyšel test. Ale zatím se nemůžu radovat, mám za sebou zamlklé těhu. Tak i vám držím palce. Jinak jsem se vždycky cítila úplně normal....

simciq
26. únor 2017

@darka25 ja bych rekla, ze takhle brzy to uhnizdovani nebude. Spíš ještě po IUI.

darka25
26. únor 2017

@simciq děkuji uvidíme 🙂 je to jak na houpačce. Dnes už nešpinim místo toho mám celkem dost vodnateho hlenu 🙂 celkem se mi oddechlo, nemám rada když nevím co se to.semnou děje, nikdy jsem toto spineni po iui neměla🙂

simciq
26. únor 2017

@darka25 ja ho taky po ani jedný z 5 IUI neměla. Takže pocity chápu. Taky nemám rada, když se děje něco, co nevím proč se deje.

kettina
26. únor 2017

@enneh Achjo,to me moc mrzi. Tak doufejme, ze to bude ok a budes moct zacit. Je to fajn pocit, kdyz uz se neco deje 😉
Me se jich v misticce 10 klube, tak snad do uterka vydrzi a zbyde i do mrazacku 🙂

lidaadil
28. únor 2017

@darka25 AhoJ, já také po 1. IUI pár dní trošičku špinila. Myslím, že na tom není nic zvláštního. Nejspíš praskla žilka.

@kettina Tak co? Kolik se jich udrželo? Už jsi byla na ET? Kolik Ti jich dali? Jak se cítíš?

lory303
11. bře 2017

Ahoj holky, v kvetnu se chystám na první IUI, ale jeste pred tim mam podstoupit zda mam pruchodne vajecniky nejakym rostokem, bez narkozy.. museli jste taky prvni tohle podstoupit pred IUI?

suzzikk
11. bře 2017

Ahoj holky,v pondělí jsem byla na druhém IUI a chci se zeptat.. v ten den měl folikul 21mm kdy myslíte že mohl prasknout ? Pichla mi i pregnyl. A ještě jedna otázka.. kdy jste pak začaly zavádět utrogestan ? Kolikátý den po IUI ? Díky 🙂

handulenka
11. bře 2017

@lory303 ahoj.já jsem byla teď v pátek na druhe iui a průchodnost mě nikdo nekontroloval.

handulenka
11. bře 2017

@suzzikk utrogestan jsem měla brát hned druhý den po iui a poprvé po iui to bylo až za dva dny.pregnyl jsem si pichla 36 hodin před iui

katkavfr
12. bře 2017

Ahoj holky tak po delší odmlce se hlásím 🙂 v pondělí mi pichla pregnyl 10 tis. Jednotek a ve středu jsem měla 2 iui ,folik praskl tak super a od pátku zavádím crinone no fuj to je hnus 😉 každý den testují ať vím jak dlouho mám v těle pregnyl a už mám úplně pídí ducha a oficiálně mám testovat den před ms :/

babeta1
12. bře 2017

@lory303 Ahoj, ja byla na pruchodnosti asi hned 3.navstevu CARu, ale bylo to nejake foukani plynem, presny nazev si nevzpomneu:(

@suzzikk Ahoj, ja treba utrogestan ani nic podobneho nemela a vyslo to i tak.. Jinak jsem pichala Ovitrelle (to same jak Pregnyl) asi 24 hodin pred iui, prasknuti ma nastat asi 36 hodin po pichnuti..

@katkavfr Drzim palce at je druhy pokus uspesny! Me ceka asi v dubnu nebo kvetnu🙂

katkavfr
12. bře 2017

@babeta1 děkuji děkuji no pokud to nevyjde tak chci znovu na další iui.... a pak asi nevím ale možná ivf.... fakt nevím jsem na vazkach máme s manželem 7mi letou dceru a od začátku sem si říkala ze pokud to nepůjde jakože nejde tak na ivf nikdy tak nevím. .. dr mi i nabídl ze uděláme základní ivf aby ta spermie sama oplodina vajicko v tom jejich kalisku😂

tammm
13. bře 2017

Chci se zeptat holky,je tu některa jako samoplatce,ktera podstoupila iui? Bude mě 37 a budu mit pouze rok na iui hrazene pojišťovnou.Jsme oba v pořádku,snažíme se rok.

lory303
13. bře 2017

Ahoj holky, začátkem dubna jdu na své první IUI, co mám od toho čekat? jaká je uspesnost? dekuji za informace 🙂

chimneysweeper1
13. bře 2017

@lory303 Já i moje sestra jsme byly na jednom IUI a obě jsme ihned otěhotněly a obě s chlapečkem. Zákrok jako takový je opravdu na půl minuty, nebolestivý, chvíli tě nechají ležet (15 minut) a pak jdeš domů. Úspěšnost není moc vysoká, ale já i moje sestra jsme výjimky potvrzující pravidlo. Při opakovaných IUI se šance stále zvyšuje. Tak Ti držím pěsti.

lory303
13. bře 2017

@chimneysweeper1 jééé, děkuji za povzbuzení 🙂 a byl u vas nejaky problem, že jste sli na IUI? pritel ma 15% pohyblivych spermii, u me se zda byt vse ok. Snazime se 10.měsícu.

chimneysweeper1
13. bře 2017

@lory303 My jsme oba zdraví, ale já jsem měla po konizaci čípku ten čípek nepřátelský vůči všemu a prostě do dělohy nic nepustil. Tak jsme tomu pomohli injekční stříkačkou a hned to bylo😀 Jinak partner měl u spermií malinkou vadu morfologie hlavičky, ale asi zanedbatelnou, opravdu to vyšlo hned napoprvé.

lory303
13. bře 2017

@chimneysweeper1 super, dekuji.. kéž by jsme i my měli štěstí 🙂

babeta1
13. bře 2017

@chimneysweeper1
@lory303 Ja jsem take po konizaci, uz osm let a pres cipek se taky nedostalo nic, je to zvlastni:( Navic teda jeste pak zjisten inunologicky faktor. Stacilo ale jedno IUI a bylo (spermio bylo tedy ok) ;) Bohuzel to nedopadlo do konce tak snad ted v dubnu dame druhy pokus🙂 drzim palce!

lory303
13. bře 2017

@babeta1 budu ti drzet moc palce 🙂 taky jdu v dubnu.

babeta1
13. bře 2017

@lory303 dekuji, i ja tobe!🙂 tak snad nas pak bude cekat dobra zprava🙂

babeta1
13. bře 2017

@katkavfr Chapu, ja si taky rikala, ze ivf nikdy...a to dite nemam..ale uz bych snad i sla🙂 Ale narok je 6x iui za rok takze trikrat to zkusim urcite. Kdyz nam vyslo hned prvni iui tak se musi povest zase, jen byt trpelivy asi..

katkavfr
13. bře 2017

@babeta1 tak to je super... nám hodně kolisa spermio i když bere vitamíny.... jednou průměr pak zas hrůza.... tak uvidíme zatím to bylo druhé iui.... pak jdu do dalšího asi hned snad se chlap nebude kroutit😉

keeshka
13. bře 2017

@lory303 úspěšnost není o moc větší než domácí snažení, ale právě může být úspěšnější v případě imunologických problémů, pomalých spermií, apod. Takže proč nezkusit několikrát před případným ivf 🙂. Jinak já jsem týden po IUI a jedině mě v ten den dost bolelo břicho, ale jinak zákrok bez problému a další dny též 🙂

simciq
13. bře 2017

@lory303 Mám za sebou 5 IUI. Vyšla hned první, ale nedopadla. Pak jsme si dali pauzu půl roku a pak zase IUI a dopadla tedy až 5 IUI. Oba jsme naprosto zdravý. Já jsem věděla, že máš 6 iui ročně zdarma a chtěla jsem využít všech 6, pak bych šla do dalších 6ti, pak půl roku pauza a pak až možná IVF. Nechtěla jsem do IVF jít a chtěla jsem to zkoušet takhle jakože "přirozeně". Jedná se pouze o to, že ti přiblíží spermie k vajíčku a načasují prasknutí folikulů. IVF je už fakt zásah do těla ženy. Kdybychom nebyli oba zdravý, tak se taky třeba rozhoduji jinak.

kaca83
13. bře 2017

@lory303 Ahoj. já podstoupila hsg vyšetření (průchodnost) až před třetí IUI. A zadařilo se. Asi to k něčemu bude. Vyšetření není příjemné, bez narkózy, ale dá se to vydržet a hlavně je to chvilička. A hlavně to chce šikovného doktora. Držím palce. 🙂

simciq
13. bře 2017

@kaca83 Tohle mě překvapuje, proč nenabízí nebo nezjištují, co nejdřív.. Taky jsem se o to začala zajímat a kdyby nevyšla ta 5 IUI měli jsme to v plánu.