Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

tonytony
13. únor 2011

@katy2 Budu zítra držet palce, ať sílí🙂 Já budu taky ještě zkoušet, ten pocit je prostě krásnej, snad bude sílit🙂
@fiallinka To víš, že budeš chtít ještě🙂 Cítím to z Tebe🙂

katy2
13. únor 2011

@fiallinka dakujem 😵
@tonytony aj tebe drzim palce 😵 😵 😵

ejviska
13. únor 2011

@tonytony ted jsem to cetla znova,, ja teda mela Prednison 5 mg, ne 10mg. Asi nejlip se priznat dr. a resit snizovani s nim. Pokud se bere dyl, tak se musi snizovat postupne, ale ty tu davku nemas zase tak velkou.

fiallinka
autor
13. únor 2011

@ejviska já jsem tak v sedmém týdnu pak měla brát už jen půlku, ale jak to bylo přesně, to nevím, asi by bylo lepší se fakt prásknout 🙂

fiallinka
autor
13. únor 2011

@tonytony jako jo, říkám si, jaké by to bylo hezké, ještě jedno bezproblémové těhu, ale beru to tak, že v tuto chvíli dvě stačí 🙂

ejviska
13. únor 2011

@fiallinka ja si to prave nemuzu vzpomenout, ale dr. neco mlele, ze pak se to postupne snizuje a od 12.tt asi vysadi.
Tebe uz v tehu potkalo vsechno!!! krome bezproblemoveho tehulovani. Takze ti chybi do sbirky 😉

fiallinka
autor
13. únor 2011

@ejviska přiznám se, že největší strach mám z toho, že se zase něco podělá, takže se bojím na to pomyslet reálně. Ale teď to fakt není na programu dne 🙂

ejviska
13. únor 2011

@fiallinka to ma strach kazdy, ale ty uz fakt vis, o cem mluvis....Stejne, kolik holek do toho spadne, ani nevi jak, tehotne jsou v pohode, nic nectou, o nic se nestaraji...nejak to porodi a klidek.

tonytony
13. únor 2011

@fiallinka Já si právě myslím, že napotřetí to bude překvápko, ale krásný- za odměnu🙂

katy2
13. únor 2011

tak skusila som odfotit testik, kvalita nic moc, v reali je to ovela krajsie 😵

tonytony
13. únor 2011

@ejviska
@fiallinka Jo, jo je to tak nějak s tím Prednisonem, dýl jak do 12.tt se nebere určitě a do té doby postupně se vysazuje... Uvidíme, nebojím se toho tak moc, spousta lidí ho musí v těhu brát z x různých důvodů a je to ok, takže to ponížím pomalinku ať s dr. nebo bez- jen s tou kamarádkou doktorkou🙂

tonytony
13. únor 2011

@katy2 Krása, mýám taky podobnej🙂 Ale neumím sem dávat fotky, tak se nepochlubím☹ Ono to ale na té fotce stejně tak hezky nevynikne jako když ho držíte v tý upocený třesoucí se ruce🙂

katy2
13. únor 2011

@tonytony 😉 😵 😵 😵

fiallinka
autor
13. únor 2011

@katy2 čárka mi přijde tak akorát, úplný duch to není a strašně podezřele silné taky 🙂, takže pevně věřím, že z toho bude krásné zdravé děcko!

fiallinka
autor
13. únor 2011

@tonytony to je strašně lehké, jen to tam nahraješ - vybereš z adresáře (pod oknem, kam se píše, je "přidej fotky..."

katy2
13. únor 2011

@fiallinka vdaka za ohodnotenie... som zvedava na zajtra....

tonytony
13. únor 2011

@fiallinka No, dnes už to tady s foťákem neuhraju🙂 Tak zítra, pokud to dobře dopadne, tak vyfotím i pro porovnání a zkusím vložit🙂 Díky za návod- jsem tupá...

katy2
13. únor 2011

@tonytony ja som dokonca fotila kamerou, lebo fotakom som to nezvladla... nic nebolo vidiet 😀

eyael
13. únor 2011

@katy2, @tonytony - gratulaceeee! Jste mě úplně naladily a dojaly, že bych už zas ráda viděla podobné // taky!

holky, držte mi palce, zítra jdu do CARu na definitivní určení kdy bude KETík. Podle mě opravdu až příští měsíc se stimulkou, stejně musíme čekat na výsl. horm. profilu, který budou 24.2. Pak 28.2. mrška a jde se na to. Jinak to nevidím. Teď jen aby to vyšlo i s tou neschopenkou ☹

ejviska
14. únor 2011

@katy2
@tonytony parada 😵 Katy, to nebude po pregnylu urcite 🙂
Tony, lidi se prednisonu boji pokud berou velke davky a dlouho, to je pak svinsky lek s temi nezadoucimi ucinky. Ale vetsi davka znamena asi 1mg/kg vahy, takze nejmin 70mg denne.
@eyael tak drzim palce a podavej hlaseni ;)

katy2
14. únor 2011

Ahojte 🙂
@ejviska @eyael dakujem 😵
je to velmi krehke ale nadejne.....

ejviska
14. únor 2011

@katy2 pekny testik, carku videt, zadny duch 🙂 To je vcera a dnes?

katy2
14. únor 2011

@ejviska ano.. nesilnie ale ani neslabne... predpokladam, ze zajtra bude trosku silnejsia

ejviska
14. únor 2011

@katy2 to hcg se zdvojnasobi za 2-3 dny, tak urcite bude silnejsi 😵

veruleg
14. únor 2011

ahoj holky, tak strevni chripka uz je asi za nami. Dnes uz jsem i dokazala dojit s Vikym na postu. Vcera totalne KO. Jsem o kilo lehci 😉 No ale co me nepotesilo, je to ze spinim ☹ ☹ ach jo. Je to fakt na .....

tonytony
14. únor 2011

@katy2 Tak jsi mě trošku uklidnila, já tady od rána pěkně plaším, že je to ztracený, že mám snad slabší čárku než včera a vyskočila dýl než včera, ale asi je pravda, že lépe testovat obden a ne každý den... Zkusím taky dnes se překonat a nějak to sem vložit...

tonytony
14. únor 2011

@veruleg To je mi líto, ale třeba... já s malou dostala norm. regulérní MS ajen proto, že jsem brala léky na ovulaci a musela jsem vyloučit, že nejsem těhu jsem testovala a byly tam//🙂 Držím palce🙂

tonytony
14. únor 2011

@ejviska Přesně tak, mně navíc nedělá vůbec žádné problémy jako někomu, že třeba otékají atd., já nevím ani, že ho beru... Takže jsem v tomhle relat. klidná, jen se ujišťuju jako ve všem raději atyd s Vámi, abych byla klidnější🙂

ami33
14. únor 2011

@tonytony ahoj spoluplašanko, s tím testováním máš pravdu, každej den je zbytečný, já dnes netestovala, jdu raději k dr. na krev a za pár dní zase ať vidím jak stoupá hcg, ale testnu asi zítra ráno, jestli bude silnější, včera byla s testovací tak na stejno. Drž se těhulko a neplaš hehe 🙂

ami33
14. únor 2011

@tonytony jo a s testíkem sem, já už ho tam mám , tak šupaj taky se pochlubit.