Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

mufinka26
12. říj 2011

ahoj holky, tak od včerejška mám u sebe v bříšku jednoho bojovníčka, tak snad u nás vydrží 😉
@fiallinka tý jo, to sem ani nevěděla, že se to u KETu hrozí častěji jednovaječná dvojčata

ejviska
12. říj 2011

@fiallinka my to v nasi diskuzi meli. Na ET byly dve vajicka a jedno se rozdelilo, takze byli tri. Holcina sla nakonec na radu dr. na redukci a dobre udelala, i tak rodila tusim v 32.tt. Takze byt tam tri, tak ani nedomyslet, kdy by se narodili...

fiallinka
autor
13. říj 2011

@ejviska já už jsem to taky tady zažila dostkrát, to je docela obvyklé, ale málokdy po tom ketu 🙂

ejviska
13. říj 2011

@fiallinka toto teda po ketu nebylo, to ne.

medved09
14. říj 2011

Ahoj holky, tak UZV ve 32.tt - váhový odhad 2300 g - má být do 2 kg. Takže sekce je na 100%. Jinak ale pořád "řeší" tu mou hypoglykemii a nepřibírání - včera jsem zas 2x zvracela. Se asi picnu....
Přeju pěkný víkend - jdu si dát vanu a nohy nahoru. 😎

mufinka26
14. říj 2011

@medved09 teda to bude pěkně veliký miminko 😉

luciferka29
15. říj 2011

@medved09 tak to si porod užiješ, mě říkali že málo přibírám a malá měla něco málinko přes 4kg

luciferka29
15. říj 2011

ahoj holky, tak se hlásím vidím že je Vám smutno. No opravdu se zadařilo že mám v bříšku tři drobečky, ale vypadá to že si je všechny nenechám, bohužel to moc nejde zdravotně
@mufinka26 bud ráda že sis opravdu dala jedno, a co kdyby se ti rozdvojilo 🙂 ,a to se tam tentokrát určitě udrží

mufinka26
15. říj 2011

@luciferka29 no to bylo naše poslední z 1.IVF 😉 uvidíme, ale nějak vnitřně cítím, že to vyšlo 😉 snad mě můj instinkt nesklame 😉 😀 ono trojčátka musí být pro tělo hrozný záhul, mě ani doktoři dvě nedoporučují, už jenom kvůli tomu, že při Danielce sem měla rizikový těhu a nakonec se narodila akutním císařem

veruleg
15. říj 2011

@medved09 no co se da delat, kdyz mimi tak pekne roste. Hlavne aby jste byli v poradku...cisar necisar. 😉 😉 Ja Ti nejake kila poslu, nechces? 😵

@luciferka29 musi to byt tezke rozhodnuti.....ale urcite to bude lepsi udelat to co nejdriv, nez pak celit treba tragickym komplikacim. Tak at se rozhodnete jak chcete, drzim pesti at to doklpete do zdarneho konce 😉

@mufinka26 pozitivni mysleni - pulka uspechu. Kdy budes testovat?

Holky, nevite neco o Katy....v patek mela jit nalacno a zrejme na toho cisare 🙂

mufinka26
15. říj 2011

@veruleg testíkovat budu příští týden, nejspíš v úterý nebo ve středu to budu 7.-8.den po ET 😉 nejradši bych testla už zítra 🙂

luciferka29
17. říj 2011

@mufinka26 moc na to nemysli, a určitě tam zůstane, já měla podobný průběh jako ty s malou, ale v caru nám říkali že po ketu je malá pravděpodobnost chycení obou mimi, tak jsme dali dvě a nakonec to dopadlo takhle, necháme si asi jenom jedno, už to chci mít za sebou, nikdy bych si nemyslela že budu muset řešit takové rozhodnutí, nikdy se nezbavím toho že by mohli být třiale bylo by to na úkor mě podle doktorů ☹

luciferka29
17. říj 2011

@veruleg jo už to chci mít i za sebou, jdu na to příští týden ve středu tak snad to zvládneme aspoň ve dvou, já a jedno mimi až do konce

mufinka26
17. říj 2011

@luciferka29 na to nemysli, zlatí, budeš mít krásný zdraví miminko, u těch třech by bylo i třeba riziko, že by si mohla přijít o všechny... moc na tebe budu myslet, určitě bude všechno v pořádku 😉

mufinka26
17. říj 2011

@luciferka29 jinak mě včera strašně bolelo břicho, úplný křeče jak kdyby mě bral slepák ☹ dneska už je to dobrý, sice mě trošičku pobolívá bruch, ale je to o 100% lepší, tak sem zvědavá jak to dopadne ☹ ale stále mu věřím a stále mám ten dobrý pocit

luciferka29
17. říj 2011

@mufinka26 když člověk se musí pořád strachovat a nemůže být chvilku v klidu, nejradši by jsme si nechali všechny ale víme že to nejde ☹

luciferka29
17. říj 2011

@mufinka26 a nemáš to trochu jak kdyby za pupkem to jsem měla taky a doktor mě pak řekl že to mohlo být zavrtání do tebe napořád 🙂

mufinka26
17. říj 2011

@luciferka29 no bylo to jako bodání na vaječnících a pak v celym podbřišku, teda ale pomalu sem nemohla dojít se ani vyčůrat ☹ je fakt, že sem měla nafouklý podbřišek a takový jakoby tvrdý ☹ až k pupíku

mufinka26
17. říj 2011

@luciferka29 i když sem ležela v klidu tak my to bolelo pomalu až v zádech, jako v kříži

luciferka29
17. říj 2011

@mufinka26 tak si tam dělá někdo místečko 😀

mufinka26
17. říj 2011

@luciferka29 no kéž bys měla pravdu, včera sem byla 5.den po KETu 😉

luciferka29
17. říj 2011

@mufinka26 tak opravdu na to nemysli a funguj jako by nic a moc dopředu netestuj max 4dny před ofic testem VYDRŽ TO!!! 😲

mufinka26
17. říj 2011

@luciferka29 no když mě ty testíky úplně hypnotyzujou a říkají testuj, testuj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciferka29
17. říj 2011

@mufinka26 ale to nesmíš, musíš to vydržet a když to vydržíš nebudeš zklamaná JASAN ?

mufinka26
17. říj 2011

@luciferka29 no ted si mě tak zvyklala, že asi opravdu radši ten týden počkám 😉

luciferka29
17. říj 2011

@mufinka26 čekej my jsme tentokrát skoro zapoměli testovat a testovali jsme tři dny před a u malé to bylo taky tak jen musíš vypnout skrz mimi, opravdu to tak funguje, je to těžké vypnout musíš si najít hodně činnosti aby jsi na to nemyslela, u malé jsem byla v práci povýšena a nevěděla kde mi hlava stojí a ted zase naši předělávali pokoj a já hodně času jsem tam trávila a neměla čas na nic jiného a večer jsem do postele doslova padala, já dobře vím že to někdy nejde ale musíš se překonat funguje to mooooc ti držím palečky at to prožíváme spolu jen nějaký týden rozdíl

luciferka29
17. říj 2011

🙂 😀

mufinka26
17. říj 2011

@luciferka29 já ti slíbyla, že to vydržím, ale v 10:50 sem si udělala test a je tam 😀 mám ji v albu

luciferka29
17. říj 2011

@mufinka26 ty jsi ale opice, přesto ti gratuluji ale jen potichounku aby sílila a vydržela 🙂

mufinka26
17. říj 2011

@luciferka29 děkuji, já to prostě nemohla vydržet, přijde my že sem si ten test dělala jak zhypnotyzovaná 😀 😀 😀 😀 Víš, když sem měla to biochemický tak sem měla 6.den tak mizivou druhou čárku, že sme musely dělat psí kusy abysme jí vůbec viděly a až 14.den byla taková, jako mám ted 6.den a to ještě muselo být vždy jen z první ranní moči. Tentokrát je to všechno jiný a já moc věřím, že ted to dotáhneme konečně do konce 😀