• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

17. října 2015 
@mufinka26 opravdu ti to moc přeji a budeme si porovnávat břicha :grinning:
17. říj 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 tak jooo, na to se moc těším :grinning: ikdyž já mám břicho veliký od mých kyleček :grinning:
17. říj 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 taky nejsem žádná vižle ale kus baby
17. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 holka drz se! At carka sili!
17. říj 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Ahojky, děkuji. Dneska sem zase testla, ale čárečka je pořád stejná jako ta včera, uvidíme zítra :grinning: ono někde sem četla, že se má testovat obden, že je pak ten skok vidět :grinning: já se musela utvrdit, že se nám nestratila :wink: jinak ukazuje se hnedka do minuty, to je dobré znamení, že? :slight_smile:
18. říj 2011 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 ty testovací maniaku :grinning:
18. říj 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 to víš holka já se bála, že se nám stratila, jako předminule, ale je tam :wink: tavíš, to sem já :grinning:
18. říj 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 neboj chápu tě a mooooooc ti to přeju :slight_smile: :astonished: :astonished: :astonished:
18. říj 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 držím palce ať je to čára jak hrom :sunglasses:
18. říj 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medved09 děkuji :grinning: v to doufááám :grinning: zatím to vypadá hodně slibně :grinning:
18. říj 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jj, az ob den!! :slight_smile: Ja kdyz mela biochemicke, tak se carka ztratila az za dobrych 5 dni, to taky neni hned.
18. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 paráda, snad se neztratí ...

@luciferka29 už jsem to psala jinde... ale já mám tak blbé zkušenosti s dvojčaty a znám už tolik lidí, kteří o dvojčata přišli nebo o jedno z nich, nebo se narodily děti hrozně brzo, že bych asi taky už za této situace šla jen do jednoho, protože jednovaječná dvojčata jsou navíc riziková opravdu hodně :frowning2:. A neboj, znám víc lidí, kteří ten samý zákrok za tvé situace prodělali, a málokdo to teď už řeší, radují se zdravého dítěte...
18. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka a neznáš někoho kdo redukoval ze tří na dvě? Většina redukovala na jedno nebo si nechala všechny :slight_smile:
19. říj 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HOLKY prominte, že vám sem lezu :slight_smile:
Ale nedalo mi to a musím se podělit o skvělou zprávu:
Veruleg porodila včera ve 22:30hod holčičku :slight_smile: :slight_smile: míry po narození 3375g 50cm :wink:
@luciferka29 ahoj já jsem podstupovala redukci :frowning2: jestli chceš napiš IP nebo i tady ...
19. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky čárka sílíí :grinning:
19. říj 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 ja znam co redukovala ze tri na dve a deti se narodili nakonec v 32.tt, takze jeste ze redukci podstoupila

@lenulinka21 dekujem za uzasne zpravy!!! :dizzy_face:

@mufinka26 :dizzy_face: super!
19. říj 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Já šla na redukci ze 3 na 2, ale mimi byly trojvaječné a žádné jiné děti jsem neměla.
Podstupovala jsem jí ve 10tt a dvojčata jsem nakonec donosila do 37+1tt :slight_smile: váhy 3150 g a 2620 g.
DR mě to nedoporučili jednak na prvorodičku a pak hl. taky na zdravotní problémy u těch malých :unamused:
U i dvojčata jsou veliké riziko...
19. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciferka29 nevím přímo nicky, ale setkala jsem se s tím taky, a dopadlo to vesměs dobře. Akorát vzhledem k tomu, co už teď vím o dvojčatech, a hlavně jednovaječných, je potřeba to dobře promyslet - šance, že všechno bude dobré, je velká, ale taky jsou celkem velké rizika.

Chtěla jsem napsat o Veruleg a vidím, že jdu s křížkem po funuse :slight_smile:

Tak dodávám, že malá se jmenuje ZOE a podařilo se porodit přirozeně :slight_smile:
19. říj 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 júú
19. říj 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka bohužel se ale člověk musí rozhodnout na začátku, kdy neví jestli je všechno v poho nebo ne
19. říj 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciferka29 je to na houby... hodně napoví i ultrazvuk, už se dá zkouknout šíjové projasnění, vím asi o dvou holkách, které byly na vážkách a pak se rozhodly jen pro jedno, protože už těch dvojčat byl ultrazvuk horší... taky se občas stane, že na dalším ultrazvuku už jsou třeba jen dvě mimča a příroda rozhodne za vás...

je to těžké, kdyby se mi to stalo minule, tak asi ještě jdu do dvojčat, teď už bych nešla....
19. říj 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21
@luciferka29 jako mne se to keca, kdyz nejsem v te situaci, ale ja bych na redukci sla. Ze tri na dve. Bala bych se, ze prijdu o vsechny. A trojvajecne..to snad ani neni mozne, to jsou veci! :dizzy_face:
19. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska :wink: to byla jsem po IVF a chytly se jak na potvoru všechny 3..
a to byl náš 1 pokus noo nevěřili sme tomu ale stalo se.. taky sem ráda, že sem TO podstoupila
trojčátka se rodí, tak hodně brzy a ze zdravotními problémy.. a je toho mnohem více.
19. říj 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska já mám na výběr nechat ty jenovaječné dvojčata ale my se toho bojíme protože je tam riziko větší nebo jen jedno
19. říj 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciferka29 a kdy máš další kontrolu, dokdy se musíte rozhodnout? Možná fakt něco napoví...
19. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 takze jsou dva jednovajecni a jedno zvlast, jo? a to nemuzou nechat jedno a jedno?
19. říj 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka kontrolu mám příští týden v úterý u mého doktora, jestli náhodou třeba jedno neuteklo, a když ne tak jedu ve středu na redukci :frowning2:
20. říj 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska můžou ale mi se bojíme když ty jednovaječné rozdělí co bude dál
20. říj 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciferka29 budu držet na úterý pěsti, ať se to nějak vyvrbí samo, dej vědět.
20. říj 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka díky snad se příroda umoudří :slight_smile:
20. říj 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek