• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
ahojky holky
8. zář 2011 v 09:48  • Odpověz
jak se dnes mate
8. zář 2011 v 09:51  • Odpověz
8. zář 2011 v 09:51  • Odpověz
tak nic mejte se tu pekne
8. zář 2011 v 09:55  • Odpověz
@vannilie ahoooj
jde to, dneska pracovně, opět :frowning2: co ty?
8. zář 2011 v 09:55  • Odpověz
@daphney ahojky.my mame cely tyden volno z prace
8. zář 2011 v 09:56  • Odpověz
@vannilie něco jako celozávodka?
8. zář 2011 v 09:57  • Odpověz
@daphney Ahojky,nene,stále nic.. :unamused: :unamused:
8. zář 2011 v 10:03  • Odpověz
@caricia1 to je divný, když to máš pravidelně :unamused: já to pravidelně nemám, ale stejně když to trvá déle než 35 dnů jsem nervozní :angry: no a testík jsi pro jistotu zkoušela :sunglasses:
8. zář 2011 v 10:07  • Odpověz
@daphney kdepak,tomu opravdu nevěřim,ikdyž jsem nutkání měla :grinning: Už mi to pěkně štve,dnes jsem 32DC.Občas cítim asi malinko podbřišek,ale nevim jestli je to znamení že ms ráčí dorazit,nebo jestli si to jen namlouvam jak na ni čekam :confounded:
8. zář 2011 v 10:09  • Odpověz
@daphney Možná to je přeci jen ještě po tom nevydařeném IVF ,uvidíme nu,stejně si jí nevykoukam :grinning: :grinning:
8. zář 2011 v 10:10  • Odpověz
@caricia1 to je také možné, hormony dělají svoje, ale třeba i tím, že na to fakt čekáš, psychika jue mocná čarodějka :angry: já jsem na mrchu čekala celou dovču a nakonec jsem jí dostala v den odletu, už jsem se fakt těšila jak udělám testít a tam se ukážou // prostě mrcha je MRCHA
no a co svatba? povídej...
8. zář 2011 v 10:13  • Odpověz
@daphney Asi jo,holt vyčkám,při mym štěstí dorazí na svatbu :grinning: :grinning: Bože jen to ne :grinning: :grinning: Jinak ještě nemam šaty,to musim vyřešit ted v týdnu,zítra jdu vyzvednout prstýnky a na Matriku odnest papír s písničkama jaké budeme chtít ze seznamu.Těšim se :grinning:
8. zář 2011 v 10:15  • Odpověz
Čekám návštěvu,tak až přestanu psát tak víte proč ju?O IVF neví,tak to honem zavřu :grinning: :grinning:
8. zář 2011 v 10:16  • Odpověz
@caricia1 jasně jasně, tké ne každý z mého okolí o tom ví... a jaké písničky máš vybrané? A jakou doma očekáváš reakci na svatbu? U nás by to neprošlo, jsem jedináček, tak by mi to mamina asi neodpustila a u příti nevím, udělala to jeho sestra když se vdávala poprvé a podruhé už se vdávala v 8 měsíci těhu :grinning: dělala jsem si legraci, že je panna nevěsta :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2011 v 10:22  • Odpověz
@daphney Ještě je vybrané nemáme :grinning: :grinning: :grinning: musíme dneska vybrat :grinning: :grinning: Reakci čekám určitě kladnou,budou určitě překvapený ale myslim že v pohodě :grinning: :grinning:
8. zář 2011 v 10:23  • Odpověz
@daphney Jinak o IVF u nás ví jen naši,jinak nikdo
8. zář 2011 v 10:24  • Odpověz
@caricia1 takže opravdu jen ve dvou + svědci? U nás bych řekla, že většina kamarádů + moji rodiče a švagrová, kolegyňky v práci, dělám ve zdravotnictví, takže tohle jde utajit jen těžko. Naštěstí mi o tom nevadí mluvit, ale už jsem se setkala i s tím, že ne každý kdo tohle prožívá o tom chce mluvit
8. zář 2011 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky!Krasny den vam vsem!
@mufinka26 pekne si hlad brisko,at se tam ma dobre :slight_smile:
@jaruska111 ahoj,tak to to je bezva,to uz utece...
@daphney at ti to v praci utece,dvanactky jsou na prd :confounded: ale zase muzes 12 hodin chatovat ;)
@sal80 Tak jak??
8. zář 2011 v 10:33  • Odpověz
@daphney jojo jen my a svědci :wink: Já taky dělam ve zdravotnictví,myslela jsem že to taky neutajim ale zatim se daří :wink: Teda alespon doufam :grinning:
8. zář 2011 v 10:33  • Odpověz
8. zář 2011 v 10:34  • Odpověz
8. zář 2011 v 10:34  • Odpověz
@daphney
@caricia1
u nas to vi vsichni.Ja jsem se rozhodla,ze budu prukopnik a ze to proste reknu :slight_smile: Konec koncu to uz je skoro normalni stav,ze? V dnesni dobe.....Proste budeme mit miminko z IVF :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:36  • Odpověz
@caricia1 same prijemne staristi se svatbou, ze? Bude velka?
8. zář 2011 v 10:38  • Odpověz
@teruberi Já jsem to nikomu neříkala,protože jsem se chtěla vyvarovat litování a otázek při případném neuspěchu.To bych neustála kdyby mě každý litoval a jen se ptal..Každopádně to nehodlám tajit věčně,až se zadaří tak hodím barvu :grinning: :grinning:
8. zář 2011 v 10:38  • Odpověz
@teruberi Bude tajná takže mini :grinning:
8. zář 2011 v 10:39  • Odpověz
@caricia1 tak to jo, to je rozumne...me o tom nevadi mluvit, manzovi trochu jo, je takovej stydlin.Jsem zvedava,jak vubec dopadneme na OPU,ma z toho strach...
8. zář 2011 v 10:40  • Odpověz
@caricia1 jinak my jsme meli take mini,jen rodice a sourozenci s rodinami...ale pak na nas ostatni pribuzenstvo bylo nastvane, ze nebyli na obrade.A to pres to, ze jsme rpo ne pak delali spesl oslavu
8. zář 2011 v 10:41  • Odpověz
@teruberi My budem jen se svědky,neví to nikdo :grinning:
8. zář 2011 v 10:42  • Odpověz
@teruberi dobré ranko :slight_smile: jj naštěstí to dneska nebude tak hrozné,takže očekávám klídek :slight_smile: já se zase bojím toho hyperstimuláku, jelikož jsem měla i po clostilbegytu 7 folíků a z odběrů krve dost vysoké AMH, tak se bojím jak zareaguji na něco "tvrdšího" :confounded:
@caricia1 takže příští týden už budeš vdaná paní :grinning:
8. zář 2011 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.