Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Fertimed v Olomouci, jaký je tam přístup?

marenka244
18. zář 2016

Ahoj,najde se někdo, kdo sem chodil do centra a stal se rodičem?? jaký je tam přístup a kdo zde byl na inseminaci??

berblin
18. zář 2016

Ahoj, já tam byla pouze na první konzultaci. Bylo mi řečeno, že ženská musí být pořádná samice, aby otěhotněla a s touto asi dobře míněnou větou, jsme se rozloučili a šli jinam. Jinak v mém okolí neznám nikoho, komu by pomohli. Ale třeba se někde někdo najde.

marenka244
autor
18. zář 2016

@berblin a kam jste přešli?? tak jsi i otěhotněla??

berblin
18. zář 2016

@marenka244 po 12 letech se nám povedlo otěhotnět přirozeně. Prošli jsme (nepočítaje olomoucký Fertimed) 4 další centra. 2 v Brně - Reprofit a Reprogenensis a 2 v Olomouci - ve FNOL a IVF Clinic. Každá klinika působila jinak, měli trochu jiný přístup, pokaždé se něco málo povedlo, ale nikdy se mi nepovedlo donosit zdárně miminko až do konce. Pokud nechcete jezdit do Brna, tak obě, jak FNOL, tak i IVF Clinic, jsou fajn. Fakultka je klasická neosobní nemocnice, levnější, ale znám spoustu párů, kteří tam byli úspěšní. IVF Clinic - soukromá, o něco dražší, mnohdy zkouší nové cesty, přístup je opravdu takový skoro až rodinný. I když mi nepomohli, tak jsem tam zůstala a chodím tam na klasickou gyndu.

mutsy
23. zář 2016

Zdravím a asi nepotěším. Já tam chodila před cca 8 lety a spokojená jsem nebyla a za sebe nemohu doporučit. Podstoupila jsem tam dvě IVF (neúspěšná) - vůbec nezjišťovali co mi je, pro mě nepříjemné prostředí - neosobní. Teď jsme se rozhodli pro 3tí IVF a raději jezdím do Brna. Takže tak 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli