Františkovy Lázně - leden 2019

veeev
2. lis 2018

Nejedete někdo náhodou do lázní v lednu 2019. Já jedu od 6.1. do 27.1.2019 do hotelu Pawlik, tak doufám, že tam nebudu sama 🙂

Jinak hotel Pawlik má v tomhle termínu slevu na pobyt ve výši 50%, takže kdo může, ať rezervuje.

lenkakn
21. lis 2018

Ahoj, já jedu 13.1. na dvoulůžák do hotelu Luisa 🙂

veeev
autor
21. lis 2018

@lenkakn Tak to se tam potkame, to mam radost 😊 A jedes poprve?

lenkakn
21. lis 2018

Ano, poprvé, dneska jsem potvrdila termín, zítra to jdu oznámit v práci. To bude radosti! 🙂 Ty jedeš taky poprvé?

veeev
autor
21. lis 2018

@lenkakn Taky poprve. Verim a doufam, ze pomuzou 😉 Ja to v praci jeste neoznamila. Jeste vyckavam do pristiho tydne. Pak mam pokec se sefovou, tak to chci domluvit.

veeev
autor
21. lis 2018

@lenkakn Muzu se zeptat, co mas vsechno za sebou ohledne cesty za mimcem? 😊

lenkakn
21. lis 2018

7 iui; 3 umělá oplodnění; diagnostickou laparoskopii, která zjistila mírnou endometriozu; 4 roky snažení; cvičení Mojžíšové; čínskou medicínu; imunologii; čtvrt roku na prednisonu a to jsem možná ještě něco zapomněla 😀 a je mi 34

veeev
autor
21. lis 2018

@lenkakn Tvl....pardon....tak to je taky dobrej narez 🤤 Ja 2x IUI, 3x IVF, jeden nedokonceny nativ a jeden nativ dokonceny ted v listopadu. Jeste mam par dni do testu (v sobotu), ale bohuzel vysledku neverim, takze pocitam s tim, ze jedu do lazni, protoze bude zase negativni. Mam PCOS, pritel horsi spermiogram. Je mi 32, snazime se pres 3 roky. Taky jsme zkusili kde co, bohuzel zatim nic. Jeste jsem ty // ani jednou nezahlidla. Tak musime verit, ze lazne budou to prave a potom to snad vyjde 😊

lenkakn
22. lis 2018

@veeev
Ahoj, tak jsem konečně zase doma, v práci už to vědí a vedení to vzalo dobře, prý mi to přejí. Kolegové moc nadšení nejsou, ale co se dá dělat. Ty taky máš moc pěkný věci za sebou! Já doufám, že mi lázně pomůžou, protože pak už mi zbývá jen darované vajíčko ☹

veeev
autor
22. lis 2018

@lenkakn Tak aspon ze uz to vedi v praci a je v praci klid. Ja jsem zvedava na sefku, jak to event. vezme. Ale snad to bude taky v klidu. Uz musi neco asi tusit.

Nam jednou taky doktorka rikala, ze bychom mohli zkusit darcovske spermie (pak treba i vajicko). To jsme zatim zamitli. Myslim, ze toho nemame tolik za sebou, abychom takhle uvazovali. Mame za sebou imuno (celkem ok, jen jsme prelecili protilatky proti spermiim), na genetice vse ok. Tak uvidime, po laznich chceme jeste jeden nativ, pak kdyztak posledni IVF na pojistovnu a pak se uvidi. Jako nezatracujeme myslenku darcovskych spermii nebo vajicka, ale az casem. Kdyby clovek vedel, kde je problem 😕

lenkakn
22. lis 2018

@veeev
Mně kromě té slabé endometriozy, kterou mi při laparo vypálili taky nezjistili nic. ☹
Odkud jsi, budeš to mít do lázní daleko?

veeev
autor
22. lis 2018

@lenkakn Jsem ze Zebraka u Berouna. Takze cca 1,45 hod. cesty. Odkud jsi ty? No resim, jestli si mam dojet sama autem nebo me tam ma hodit pritel. Ja bych prave chtela,aby tam za mnou jednou prijel i na prespani. A honit ho tam na privezeni, jednou na navstevu a pak na odvoz se mi taky nechce. Ale ono i to parkovani je pekne drahe. A taky zalezi, jestli tam auto vyuziju na nejake vylety a tak. To jeste promyslim. Chtela bych ten pobyt brat trochu vic sportovne....hodne plavat a vezmu s sebou asi i boty na beh 😊 Tak treba ani na nejake vzdalenejsi vylety nebude moc casu 😕

nita1984
22. lis 2018

Ahoj, já jsem teď s manželem na dovolené ve Františkových Lázních a chci si zažádat o svoje, po všem, co mám za sebou. Jak dlouho vám trvalo než to schválila pojišťovna ? Jdu v prosinci na prevenci ke gynekologovi, tak to s ním chci probrat. Ráda bych jela v březnu, ale nevím jestli je to reálné

veeev
autor
22. lis 2018

@nita1984 Ahoj, urcite to realne je 😉 Ja mela trochu natahovani ziskat papir od gynekolozky, ale ja prestupovala k nove, takze to bylo tim. V patek jsem si jela vyzvednout doporuceni, ve ctvrtek dalsi tyden sla k prakticke na vypsani zadanky. V patek dopo jsem si volala do hotelu a zamluvila termin a jeste ten den to nesla na pojistovnu. A dalsi tyden ve St mela od pojistovny sms,ze mam schvaleno. Takze od ziskani papiru od gyn. po schvaleni pojistovnou to bylo celkem 12 dni. 😊 A na pojistovnu jsem to uz davala s terminem, ktery jsem si uz domluvila s hotelem, proto si asi pospisili. Takze urcite to realne je 👍

nita1984
22. lis 2018

@veeev super, to zní skvěle. Hotel sia prostě vybrala?

veeev
autor
22. lis 2018

@nita1984 Ja nechtela Pawlik, protoze je desne drahy. Chtela jsem Dr. Adler. Ale ty maji v terminu, ktery jsem chtela zavreno. Tak mi rovnou na te jejich infolince rekli o te sleve v Pawlikovi a jedu tam. Normalne si muzes vybrat z hotelu, ktere nabizi dana pojistovna.

veeev
autor
22. lis 2018

@nita1984 Kde jste ubytovani ted s manzelem? 😊

nita1984
22. lis 2018

@veeev my jsme teď v Kijevu. Je to vojenská lázeňská léčebna. Manžel je voják, takže nam to zařídil. Jakou máš pojišťovnu ?

veeev
autor
22. lis 2018

@nita1984 Klasika VZP 😁 Vy budete mit asi vojenskou tedy, vid? 😂

nita1984
22. lis 2018

@veeev nene, já mám taky VZP. Aktuálně je tu manžel jako pacient (má to na záda, dělá v riziku, vynucené polohy a tak.) Já jsem tu jen jako doprovod a občas si nějakou proceduru dopřeju jako samoplatce. Ale ráda bych právě v březnu na kompletní léčbu té své šíleně neplodnosti 😥😥😥

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Tak je zase fajn, ze muzete jet takhle spolu 😊 Taky spoleham na lazne. Hlavne se tesim, ze na 3 tydny vypnu hlavu a necham se opecovavat. A snad se pak konecne stane zazrak 😉 Ty mas diagnostikovano neco? Ja jen PCOS, ale presto stale nic.

nita1984
23. lis 2018

@veeev já právě nic. Oba zdraví. Presto za námi 5* IUI a 6 transferů a kromě zamlkleho a biochemického nic. Takže asi tak. V lednu bychom meli jít do pokusu č. 7. Uf. Uf

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Tak to je taky mazec. Mi rekni, ze nekdo si jednou uzije a otehotni (treba kamaradka, rekli si ze si udelaji druhe ditko, jeden sex a hotovo 😔). O me jsi asi v predchozich komentarich cetla (2x IUI, 3x IVF, 1x nedokonceny nativ a 1x dokonceny nativ). U toho posledniho nativu cekam ted na vysledek, bohuzel tomu moc neverim, tak pocitam s laznema. Zitra budu testovat,ale boli me bricho na MS. Jinak my bohuzel nikdy nemeli nic k mrazeni. I kdyz odebrali treba 12 vajicek,tak postupne odchazela po oplodneni a stezi zbylo jedno. Taky nevi, co s nama.

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Jinak ale ja teda ten PCOS a pritel horsi spermiogram. Podle doktoru ale nic, s cim by se nedalo pracovat. Zatim se jim ten nazor nijak nevyvedl.

nita1984
23. lis 2018

@veeev u mě byli při první IVF všichni přesvědčení, že máme sněhuláky i na sourozence. No a prd. Druhé za námi, tři KETy před námi, ale šest za námi. Vždycky máme dost embryí, aktuálně šest mrazáků, ale výsledek nikde.

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 No hezky. Je to fakt na palici. Zavidim holcinam, kterym vysel hned prvni pokus nebo IUI. Nebo spis ktere tohle nemusely ani podstoupit. Ja si taky predstavovala, jak otehotnim krasne prirozene,pro vsechny to bude prekvapeni. Ted uz dost lidi vi, co podstupujeme,protoze ty reci kolem me ubijely....kdy budete mit deti, uz vam je dost. Jsem zvedava, kdy ten nahore uderi 😁 Snad se vsechny brzo dockame 😊

nita1984
23. lis 2018

@veeev musíme věřit. U nás už to taky okolí ví, po tom potratu jsem to úplně nedokázala ututlat, no je to někdy neskutečně těžké.

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Nekdy jsem totalne nad veci, ze jsem jeste mlada, ze je spousty casu a ze to urcite vyjde. No a pak se mi to totalne obrati a ja jsem vyrizena. Ty hormony litaji nahoru dolu.

nita1984
23. lis 2018

@veeev to máš kliku, že jsi mladá. Mě už čas dochází 😣 a zrovna dneska mě to bere brutalne

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Tak jestli dobre soudim podle prezdivky,tak jsi rocnik 1984? Ja 1986. To neni moc rozdil.....takze klid ☺

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Ale je pravda, ze dnes je asi spatne datum, protoze dneska taky nejsem ve sve kuzi. Ale ja to mam tim zitrejsim testem a dnesni bolesti bricha 😑