Františkovy Lázně - leden 2019

veeev
2. lis 2018

Nejedete někdo náhodou do lázní v lednu 2019. Já jedu od 6.1. do 27.1.2019 do hotelu Pawlik, tak doufám, že tam nebudu sama 🙂

Jinak hotel Pawlik má v tomhle termínu slevu na pobyt ve výši 50%, takže kdo může, ať rezervuje.

nita1984
23. lis 2018

@veeev tak to ti závidím, že si pripadas mlada. Já mám pocit, že už mi vlak ujel

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Mlada si pripadam. Ale pak kolem me probehnou 25lete maminy a to si pripadam jak duchodce. Musime si udrzovat mladou mysl, to je nejdulezitejsi 😉

nita1984
23. lis 2018

@veeev to asi ano, ale když vidím, že holky co začaly snažení se mnou už mají druhé dítko 🤦🤷 no, někdy to nedávám

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Já to znám. S kámoškou jsme si řekly, že by bylo fajn být doma spolu s mimčama. Ona měla zplozeno za 3 měsíce. Teď už má druhé mimčo a já furt nic. Dneska za nima jedu, tak si je aspoň pomuchlám. Malému jsou 2,5 roku a malé 5 měsíců. S další kámoškou jsme si taky řekly, že se budeme navštěvovat s mimčama a malé je 6 měsíců. Nějak mi ty moje plány nevychází. A to jsem já vždycky hlásila, jak chci strašně dítě, už asi od svých 15 let 🙂 A ta kámoška se 2 dětma přemýšlela, jestli vlastně děti chce mít (teď je neskutečně miluje). Takže věřím, že to je prostě z větší části způsobené hlavou 😞

nita1984
23. lis 2018

@veeev prosím, ještě jednou jaký byl přesný postup s těmi lázněmi ? Nejdřív žádanka u svého gynekologa, pak odvodak, pak domluvit termín a hotel a všechno to poslat na VZP? Nějak se v tom ztrácím 🤦

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Přesně jak píšeš:

1) gynekolog nebo CAR (ale mě z CARu poslali za gynekologem) - vypíše doporučení
2) obvoďák - vypíše žádanku
3) zarezervovat termín na hotelu - tohle nemusíš, ale nevím jaký je pak postup, když nemáš rezervaci, takže lepší je to asi zamluvit
4) odnést na VZP (nebo poslat) - tam jim přidej i ten termín na hotelu (já jim donesla, co mi poslali do mailu z hotelu předběžnou rezervaci, poslali to hned, ale na VZP si to jen opsala na papírek a ten přicvakla k té žádosti), na VZP se mě ptala, jestli chci vyjádření smskou nebo poštou - sms je to rychlejší.

nita1984
23. lis 2018

@veeev super. Moc díky

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Není zač 👍

nita1984
23. lis 2018

@veeev moc díky. Ještě prosim, mají někde seznam s kým má VZP smlouvu? Do hotelu sis volala ? Díky moc

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Volala jsem na tu jejich linku na stránkách https://www.franzensbad.cz/. Tam mají sdružené ty své hotely a na jednom čísle vyřídíš vše. Tam píšou - Pacient má možnost vybírat z celkem 11 lázeňských hotelů podle svých představ a možností. A neupřesňují, že by to měla jiná pojišťovna jinak. Tak snad to jde v těch všech na jejich stránkách. Určitě u VZP můžeš do Luisi / Jesenia, Pawlika, Metropol, Dr. Adler...ostatní si nejsem jistá. Ale na tom jejich čísle budou vědět, když řekneš, že máš VZP.

nita1984
23. lis 2018

@veeev úžasná. Moc díky. Teď jsem volala na gyndu a Dr. Má volno až v lednu. Tak snad to nějak dám, jindy než v březnu odjet nemůžu, kvůli práci

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Taky jsem nevěděla, tak jsem ráda, že můžu získané informace předat dál. S gyndařkou jsem taky bojovala. Přecházela jsem k nové a než jsem z ní vydolovala papír, tak uběhl snad měsíc. Já chtěla jet v prosinci, taky kvůli práci. To jsem nestihla, ale naštěstí v tom lednu to ještě zvládnu. Od února bych už pak nemohla.

Jo, a prý když jede někdo poprvé do lázní, tak tam dostane slevový poukaz ve výši 1.000 Kč, který může dát někomu jinému, kdo jede taky poprvé do lázní. Já jsem si ten poukaz tady na Koníkovi získala od jedné holčiny. Tak když pojedu, tak si ten poukaz vyžádám a můžu ti ho kdyžtak poslat 🙂

nita1984
23. lis 2018

@veeev jeee, to by bylo super, tak uvidíš, kdyby to vyšlo, vzpomeň si na mě 😉

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Jasně. Ale radši.....kdyžtak se připomeň. Já jsem hlava děravá 🙂 Co si nenapíšu, za týden nevím. Můj kalendář je popsaný odshora dolů, abych na nic nezapomněla 😂

nita1984
23. lis 2018

@veeev tak to znám taky až moc dobře 😱😱😱

veeev
autor
23. lis 2018

@nita1984 Nejvtipnější je to v práci. Mám pocit, že mám celý stůl polepený žlutýma lepíkama se vzkazy 😂

lenkakn
23. lis 2018

@veeev
Já jsem z Jílového u Děčína, 2:17 hod. Mně snad přiveze manžel a přijede za mnou snad taky 🙂 akorát máme pejska, takže se budou muset ubytovat někde mimo. Plavat budu taky chodit, ale ráda bych stihla i něco okolo. Chodíme na kešky (geocaching), tak bych tam ráda něco ulovila. 🙂

veeev
autor
23. lis 2018

@lenkakn Jééé, to pojedete asi přes Chomutov, odtamtud pocházím 🙂 Když jsme byli jednou na dovolené v Českém Švýcarsku, tak jsme byli blízko vás. Šli jsme na vyhlídku na nějaké skály, koukali jsme dolů do údolí na Děčín. Vypadalo to jako malý model města s vláčkem. Nádhera 😍

Jakého máte pejska? My si pejska půjčujeme jen od rodičů občas na víkend. Jsme od rána do večera v práci a to by byl pejsek chudák sám doma. A velkého na zahradu nechceme, nějakého drobka voříška bych spíš chtěla časem 🙂

nita1984
23. lis 2018

@lenkakn kešky tu jsou. Manžel taky loví. Pár kousků už má i odtud

lenkakn
23. lis 2018

Máme kapesní pražskou krysařici 2,5 kg, je to naše dítě, všude jezdí s náma. 🙂
My jsme zase naopak byli na Žebráku, když jsme byli na dovolené na farmě v Hořovicích. 🙂

lenkakn
23. lis 2018

@nita1984
My už jich pár máme, něco jsme ulovili když jsme byli na dovolené v Mariánkách, ale něco mi tam ještě zbylo. Koukám, že jsme stejný ročník. 🙂

veeev
autor
23. lis 2018

@lenkakn Tak to je super, pekna nahodicka 😂 Ty kapesni pejsci jsou fajn. My si od rodicu pujcujeme malou jorksirku. Taky je to nase nahradni mimino 😂

veeev
autor
23. lis 2018

@lenkakn Takhle si ji nuchnam,kdyz je u nas 😁

lenkakn
24. lis 2018

@veeev
Ta je krásná 🙂 Tohle je moje láska, Žužu.

veeev
autor
24. lis 2018

@lenkakn Tak to je prdola. To se nedivim, ze ji tahate vsude s sebou 😍 Taky usoplesk, jako ta nase "vypujcni". Uz jsme si ji zase zabavili do zitrka, tak lezi ted se mnou.

lenkakn
30. lis 2018

Ahoj, tak po hektickém týdnu přišla jobovka: Žužu má zánět dělohy a ve středu nás čeká kastrace ☹

veeev
autor
30. lis 2018

@lenkakn Koukam,ze zenske problemy si nevybiraji cloveka nebo psa 😕 Tak drzim palce, at je vse ok. A snad ten novy rok zacne teda lepe 😊

lenkakn
5. pro 2018

Tak máme operaci naštěstí za sebou. Snad bude ta naše láska v pořádku 🙂

lenkakn
6. pro 2018

Tak máme operaci za sebou, dneska jsme spali na zemi (dali jsem si matraci na zem), aby s náma jako vždy mohla spát v posteli a nemusela skákat 🙂 Jak se daří tobě? Za měsíc tě už čeká nástup 🙂

veeev
autor
10. pro 2018

@lenkakn Ahojky, tak to je dobře, že už máte po. Snad už bude teď jen dobře. Co bychom pro ty psí oči neudělali 🙂

Jojo, za měsíc nástup. Nějak se toho bojím, jak se to blíží. Ale spíš to je klasická cestovatelská horečka....co zabalit, jaký to tam bude, jak se zvládne práce apod.