Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Františkovy Lázně - leden 2019

veeev
2. lis 2018

Nejedete někdo náhodou do lázní v lednu 2019. Já jedu od 6.1. do 27.1.2019 do hotelu Pawlik, tak doufám, že tam nebudu sama 🙂

Jinak hotel Pawlik má v tomhle termínu slevu na pobyt ve výši 50%, takže kdo může, ať rezervuje.

lenkakn
10. pro 2018

Koukám, že jsem napsala dvakrát, že je Žužu po operaci, já jsem tu první odeslanou zprávu neviděla. Blázen!
Já už taky začínám být nervozní, hlavně se mi bude stýskat ☹

veeev
autor
11. pro 2018

@lenkakn V pohodě, mě se to občas stane taky 🙂 Jojo, stýskání bude taky, ale myslím, že tam budeme tak zaměstnané, že si toho ani nevšimneme 🙂 Já teda začínám mít strach, abych měla prostor na všechny ty věci, které mám v plánu....klasika procedury, ráda bych zašla do sauny nebo bazénu, když to je zadarmo, chci chodit běhat, číst knížky, po večerech potřebuju sednout k PC kvůli práci, do toho nějaká kafíčka, výlety.....nooo, myslím, že 3 týdny jsou málo.

lenkakn
11. pro 2018

😀 já ani moc neplánuju co tam budu dělat, nějak se to vyvrbí. Akorát se budu muset učit němčinu - chodíme s manželem na kurz a přijdu o 3 hodiny ☹ Co děláš za práci, že budeš pracovat i tam?

veeev
autor
11. pro 2018

@lenkakn Tak to budes mit aspon klid na NJ. A co ze jste se dali na nemcinu? Moc lidi ji nema rado. Ja teda jo, taky bych ji chtela oprasit, ale nemam ji kde vyuzit, tak mam strach, ze by zase padla v zapomneni. Ja delam ve sprave nemovitosti. Takze ted nam zacne era vyuctovani sluzeb (teplo, voda, apod.) v bytovych domech. Kolegyne by to asi nedala sama, tak na to musim obcas mrknout.

lenkakn
13. pro 2018

My umíme oba anglicky (já jí učím, jsem učitelka na ZŠ), ale vadí nám, že Německo máme přes kopec a německy neumíme. A oni naopak moc neumí nebo nechtějí umět anglicky.
To jsi hodná, že kolegyni pomůžeš, u nás někdo z nás angličtinářů pořád chybí (teď zrovna odcházela kolegyně na mateřskou) a my pak skupiny spojujeme. Je to pak o nervy! Moji kolegové tedy velmi neradi slyšeli, že jedu pryč. Blbé je, že já jim z lázní nepomůžu. Ale já to volno už fakt potřebuju, skupiny spojuju už 4. rok a přestávám na to mít nervy. ☹

veeev
autor
14. pro 2018

@lenkakn To je super. My se s pritelem uz roky dokopavame do cizich jazyku. A nejak jsme porad nezacali. Ale obdivuju te....povolanim. Kdyz jsem byla na zakladce, tak anglictinarky a nemcinarky byly nejmene oblibene ucitelky 😁 Ja mam nase oddeleni v praci na starosti, takze vypomoci z laznich se vlastne usetruji tezkeho navratu do prace 😂

lenkakn
17. pro 2018

To já budu mít návrat těžkej - kolegové určitě nasekaj spoustu známek a já to pak budu muset všechno házet do systému 😀 Jábych zase nemohla dělat nic s číslama, to zase moc nejde mně 🙂
Už jsem prohlížela odpolední program v lázních 🙂
https://www.franzensbad.cz/cs/kulturni-prehled/...

veeev
autor
17. pro 2018

@lenkakn To je fajn, to se dá i něco vybrat z toho kulturního programu. Navíc i divadlo je možnost. No, já myslím, že se nám domu vážně chtít nebude 🙂

lenkakn
17. pro 2018

@veeev
No, do práce určitě ne 🙂

veeev
autor
20. pro 2018

@lenkakn Do práce se mi určitě chtít nebude. I když, jestli budu muset trochu makat i z lázní, tak mi to asi ani nepřijde.

Letí to teda šíleně, užijeme si vánoce, silvestra a pak šup do Frantovek. Už pomalu přemýšlím, co všechno s sebou......nějak se začínám bát 🙂

lenkakn
21. pro 2018

@veeev
Já hlavně nevím jak to všechno zabalit do jednoho kufru, když potřebuju spooooustu věcí 😀 Krásné Vánoce ti přeji! 🙂

veeev
autor
24. pro 2018

@lenkakn Krasne vanoce a hlavne nam vsem preji to vytouzene miminko 😊 Pristi vanoce snad bude vsude o jednoho vice 😚

lenkakn
2. led 2019

Ahoj, tak jaký byl návrat do práce? Já jdu zítra a bude na mě čekat nová kolegyně, tak jsem na ní zvědavá.
Už balíš?
Dneska jsem k mé nelibosti začala menstruovat a to o dva dny dřív, takže mám strach, že v lázních nebudu 3 týdny, ale 4. ☹

veeev
autor
2. led 2019

@lenkakn Jeee, taky jsem mela dnes v praci novou kolegyni. Navrat do prace teda des. Silene moc prace s koncem roku, do toho mit na starost novou. Uf...ale uz se nemuzu dockat lazni.

Ja to teda dostala ted o 4 dny driv, takze me ms v laznich nemine. To se jako nejak ten pobyt prodluzuje, kdyz tam behem pobytu mas ms?? 🤔

lenkakn
2. led 2019

Tak to jsme na tom obě stejně mizerně - já od zítřka taky zaučuju ☹ a co se týká ms tak jsme na tom taky blbě 😀 četla jsem, že pobyt prodlužují, protože nemůžeš absolvovat ty mokré procedury když to máš. Já teda doufám, že to jde třeba nějak srazit na ty dny kdy to mít nebudu. Být z domova 4 týdny je faaakt hodně ☹

veeev
autor
4. led 2019

@lenkakn Tak jak slo zaucovani? U nas byl sileny mazec. Jeste musim k praci sednout zitra, snad jen na chvilku. A pak musim balit. Uz v nedeli jedu. Jsem zvedava. Pak ti hned pisnu. A asi bych si to klidne prodlouzila. Mam to dostat po 2 tydnech v laznich, takze pekne naprd.

lenkakn
5. led 2019

Ahoj, zaucovani bylo jen chvili, slecna prisla tesne pred osmou, takže jsem jí rychle vysvětlila co ma za učebnice a mazala jsem do hodiny. Pak vzdycky něco bleskove o prestavce.
Ja to dostanu v tom tretim tydnu a radsi bych jela domu nez tam byt mesic, ale nechám to na doktorovi at rozhodne co se mnou ☺ Aby toho nebylo malo, tak jsem ještě nastydla. 😞
Tobě preji stastnou cestu, pokud jedete zitra autem, tak na sebe davejte pozor, ma to klouzat. Napis jake to tam je a ja te budu za tyden následovat ☺ . Mej se krasne a uzivej si lazenskeho klidu. ☺ pa Lenka

veeev
autor
5. led 2019

@lenkakn Tak ja na novou nemela moc cas. Takze to slizne chudak kolegyne.

Ja to taky necham na doktorovi. Ale co jsem slysela od zname, tak je tam doktorka a ta pry nic moc. To ti pak nahlasim. Ja cekala, ze by mohla i poradit a tak a to spis nemam cekat 😕

Jojo, jedeme autem. Pritel me vyhodi a pofrci hned zpatky, aby dojel za svetla. Ma byt hnusna cesta, tak aby dojel v pohode. Uz mam cestovni horecku a davam do kupy veci. Jeste varim kotel jidla, ale to baleni....ja to tak nemam rada.

Tak pak si pisneme. A snad dame lazenskou kavicku 😉 pa Verka

veeev
autor
7. led 2019

@lenkakn Ahoooj, hlásím se z lázní 🙂 Včera příjezd, to byl docela mazec, protože přijelo asi milion lidí. Navíc hotel je obří, takže jen se zorientovat byl boj. Večer jsem šla ještě k doktorce, dostala rozpis procedur a ode dneška už to jede. Dneska jsem byla na slatinném tamponu, uhličité obálce, masáži a šlapacích bazénkách. Masáž se teda hodila, protože jsem si v noci zablokovala rameno. Teď jsem byla i v lékárně si koupit hřejivou mast, protože mám pocit, že se snad nehnu. Ale hotel super, ale jsme tu snad jen dvě mladé, jinak tu jsou samý důchodci a většina němců. Ta holčina tady je z Děčína 🙂 Přijela stejně jako já, je jí 35, tak aspoň tu někdo ke mne je 🙂 Ale v hotelu úúúúúúžasné jídlo. Fakt výborné. Bojím se, abych tady nenabrala. Ale snažím se jíst zdravěji. Pokaždé tu ale mají dortíky, to si piš, že si dám 🙂

Jinak se připrav na doktorku, jestli půjdeš k Filipové. Je to šílená baba, absolutně neempatická, nesympatická, nic neporadí, hlavně aby tě rychle vypakovala z ordinace.

A to prodloužení ti nabídne, když tady dostaneš MS, ale nemusíš to využít. Já si tedy rovnou další týden zamluvila 🙂 Bude mi smutno, ale pro mimino cokoliv 🙂

lenkakn
7. led 2019

@veeev
Ahoj Věrko, myslela jsem na tebe jak se tam mas a uz jsem z odjezdu pekne nervozni 😀.
Tyyy jo, holka z Děčína a ještě stejně stará, to ji musim videt! 😁
Ja trochu doufám, že v Luise tak dobre varit nebudou, jinak se domů vrátím jednou takova ☺
Ta doktorka me stve, protivnejch doktoru jsem uz potkala dost. 😞
To jsi musela rict hned ted na začátku, ze ten 4. tyden chces?
Brala sis s sebou rychlovarnou konvici? Ja bych si ji vzala rada, ale pry se to oficiálně nesmi.
Jak tam utikaji odpoledne?
Hezky večer! Lenka ☺

veeev
autor
7. led 2019

@lenkakn Ja mela taky predtim cestovni horecku. Ted uz se to uklidnuje. Ale volame si s pritelem a je mi smutno. Aspon si volame pres Whatsapp, kde na sebe vidime. Tak mam trochu pocit, ze jsem aspon lehce doma 😁

No jako taky jsem sem jela za sportem, ze kdyz dam 3 kila dolu, tak budu rada. Ale to jidlo je luxus. Tak se aspon snazim volit dietnejsi verze. K veceri jsem mela pecenou rybu v bylinkove kruste, kuskus a zeleninu. Jen co povoli to rameno, tak se chystam i behat a do posilovny. Snad to uz zitra bude fajn. Chystame se na prameny, dneska jsme si koupily i hrnecek, tak jsme vybavene 😉

To prodlouzeni doktorka jen nabidla, kdyz vypocitala, kdy ma prijit ms. Tak jsem se byla zeptat jak to funguje a rovnou si zamluvila dalsi tyden, abych byla kdyztak ve stejnem pokoji. A az to dostanu, tak se pak domluvim s doktorkou na jak dlouho a jestli tady chci jeste zustat.

A rychlovarnou konvici jsem si brala. Ale schovavam ji do skrine, kdyz jdu pryc. Ja jsem strasne cajova, takze jsem si brala i pullitrovy hrnek a cajickuju si na pokoji 😁 Jen vodu se mi pit nechce. A jinak tady na lazenske klinice, kam budes taky chodit, tece cisarsky pramen a to je pekny hnus teda 😂

veeev
autor
7. led 2019

@lenkakn A jinak dneska jsem zazila prvni kladicke odpoledne. Ve 14 hod. jsem mela posledni proceduru. Pak jsme se sly projit s holcinou, daly svarak, osahaly Frantika. Ja pak sla jeste na jednu prochazku sama do lekarny a obhlidnout to. No a pak jeste zbyvaly 3 hodiny do vecere. Sla jsem si cist, ale usnula jsem 😂 Pak to bude trochu jine, az budu moct cvicit. Do bazenu nechci, ten chlor by mohl vsechno to dobre zabit, tak to nechci pokouset 😁 A taky pak planuju nejake vylety, je tu prirodni rezervace, vyhlifka, hrad, muzeum, divadlo 😏

Ty to budes mit trosku narocnejsi, protoze na procedury budes dochazet, tak se ti to mozna trochu prodlouzi do odpoledne. Ja na ne chodim tady v hotelu v zupanu 😂😂

lenkakn
8. led 2019

@veeev
Ahoj Věrko, co rameno, lepší?
Včera jsem koukala na nějaké fotky toho meho hotelu a viděla jsem tam i par fotek jídla. Ja se asi nemusim bat, že priberu 😀 , ten salam co tam byl vyfoceny u snídaně vypadal fakt děsně. 😁
To o tom chloru ti rikal nekdo z doktorů? Ja se tam chystám chodit plavat, takze by bylo blbe kdyby to byla pravda.
Posledni procedura ve 14 - to je pekne pozde s ohledem na nektere dopolední aktivity, nektere vylety ktere tam nabizeji zacinaji driv.
Pa L.

veeev
autor
8. led 2019

@lenkakn Ahojky, jojo, rameno uz je celkem dobre. Ted v podvecer to docela povolilo a jen pri spatnem pohybu to pichne. Ale nevydrzela jsem to a byla uz dnes v posilovne. Takze sport zahajen a zitra se snad dostanu i k behu 😁

S tim chlorem ani tak ne, to jsem se docetla na netu. Ptala jsem se na to doktorky a rikala, ze nedoporucuje zadne verejne koupaliste kvuli infekci. Na ten chlor se chci jeste zeptat na procedure...zkusim na to myslet zitra na tom slatinnem tamponu. Ptala jsem se ji, jestli treba s menstruacnim kaliskem by to neslo a rikala, ze kalisek mne neochrani pred infekci pochvy. Ja bych straaasne rada chodila plavat, ale proste se bojim a nerada bych podcenila neco jen kvuli me touze plavat. Jsem posera, no 😕 A nikdo ti nerekne presne vadi to nebo nevadi to. Na ty vylety bych si rada jezdila po vlastni ose, nemam rada skupinove vylety. V nedeli mame volno, tak klidne muzeme 😉

Ja se dneska sla projit, tak jeden pramen Zelezity hnusny 😂 A z dalsiho netekla ani kapka a dalsi byl zavreny z duvodu zimni odstavky. Tak zitra nebo az bude hezky zase na dalsi 😂

le_or
10. led 2019

@veeev Ahoj, můžu se zeptat na výši doplatku na hotelu Pawlik? Sleva 50% platí prosím do kdy? Já se chystám později únor/březen. Děkuji 🙂

veeev
autor
10. led 2019

@le_or No ona ta sleva byla asi jen na ten muj termin. Ze zacatku ledna. Ale kdyz zavolas na infolinku, tak ti vse reknou. Mrkni na www.franzensbad.cz. Za ten muj pokoj bych bez te slevy doplacela cca 15.000 Kc. To bych nechtela dat. Navic kdyz behem pobytu dostanes ms, tak ti nabidnou prodlouzeni pobytu, takze opet doplatek. Ted mi primar nabidl akupunkturu, ta je nehrazena z pojistovny, takze opet doplatek, protoze jsem si ji nechala napsat.

lenkakn
11. led 2019

Ahoj Věrko, jak se daří? Byla jsi běhat nebo uz to chtělo běžky? My tady mame jak na horách, v Děčíně se drží sníh až dneska, ale u nás v Jilovem to vypada jak v Krkonoších. Ve středu nám celý den nešla elektrika. Teď jedu z práce, musim uvařit, vyprat poslední veci a budu balit. Potrebuju, prosim te, rucnik na mokre procedury? Pa L.

veeev
autor
11. led 2019

@lenkakn Ahoj Leni, no rikala jsem si, jak se ti to krati 😉 Tady ted docela napadlo. Byla jsem na necelou hodinku venku a je zima. Venku behat jsem jeste nebyla, na to se chystam az o vikendu. Ale chodim zatim do posilovnyy behat a cvicit.

Na mokre procedury nepotrebujes nic. My chodime jen v zupanu. Na utreni ti vzdycky daji rucnik nebo prosteradlo. Jen mozna rucnik na cviceni te Mojzisovky. Ale mam ho jen ja, jinak nikdo jiny. Ja proste nemam rada lezet na podlozce bez rucniku buhvi po kom 😉

veeev
autor
11. led 2019

@lenkakn Takhle to tu aktualne vypada 😊

lenkakn
11. led 2019

U nas takhle: