Františkovy Lázně - leden 2019

veeev
2. lis 2018

Nejedete někdo náhodou do lázní v lednu 2019. Já jedu od 6.1. do 27.1.2019 do hotelu Pawlik, tak doufám, že tam nebudu sama 🙂

Jinak hotel Pawlik má v tomhle termínu slevu na pobyt ve výši 50%, takže kdo může, ať rezervuje.

lenkakn
11. led 2019

@veeev
Ten oblecenej Frantik vypada vtipně 😀
Zrovna si pisu s jednou holcinou, ktera jede taky v nedeli, ze jsme z odjezdu pěkně nervozni a bojime se, ze se tam budeme nudit. 😞.
Uz jsi ochutnala vsechny prameny?

veeev
autor
11. led 2019

@lenkakn Vsechny ne, ale mam seznam a jedu podle nej a chci ochutnat vsechny. Teda vsechny nejsou na piti, asi tri jsou na balneaci, na procedury. Takze ty ostatni. Primar mi rikal, ze kdyz uz ma nejake doporucit na zenske problemy, tak Natalii a Zofii. Byly jsme tam vcera a chut v pohode. Ale smrdi jako zumpa....fakt hrozne. Ale pry to je tim sirovodikem, takze to je normalni. Ale nevypula jsem to bez toho, aniz bych si zacpala nos. Jinak kazdy den jdeme na prochazku aspon hodinku. Pak do posilovny. Od dalsiho tydne pridam asi ty bazeny, takze nuda neni. Jeste jsou v planu nejake vylety....rozhledna Salingburg, prirodni rezervace Soos, nejaky hrad tu je a kdyz nekoho ukecam, tak mozna i do divadla. Ale to mesto se mi desne libi, je to sice takova mala vesnice, ale pekna. Takze bych se klidne sama prochazela kazdy den 😉

veeev
autor
11. led 2019

To je hlavni namesti a ty dalsi jsou u te Natalie a Zofie.

veeev
autor
12. led 2019

@lenkakn Tak uz zabaleno a nateseno? 😉

lenkakn
12. led 2019

@veeev
Ahoj Věrko, zabalenou mam vetsinu, jeste se mi neco susi. Dneska nam cely den fungovala elektrika jen v patre, takze manzel natahl prodluzovaky dolu, abych mohla jeste neco doprat a abysme se vubec mohli najist. 😀 Jinak jsem z odjezdu nervozni jak pes.

lenkakn
12. led 2019
veeev
autor
12. led 2019

@lenkakn To mas taky pekne...ja myslela, ze jsem si sbalila cely dum 😂 Ale zatim mi nuc neprebyva ani nechybi, takze super. Ta nervozita prejde po prvnim dni s procedurama. Ja jsem tu 6 dni a mam pocit, ze uz vse vim a vsude se orientuju 😉 Kdyz si predstavim, ze tu nejspis budu jeste 21, tak me asi omejou.....

lenkakn
12. led 2019

@veeev
Pekne zasoby ☺ ja jsem tam jeste narvala Scrabble a u krbu mi schne zupan. Jinak sedime v obyvaku pri svickach ☺

veeev
autor
12. led 2019

@lenkakn Romantika pred odjezdem 😂

lenkakn
13. led 2019

Ahoj Věrko, uz jsem ubytovana, najedena a ted cekam na klinice. ☺

veeev
autor
13. led 2019

@lenkakn Mam tam skocit te pozdravit? 😁 Jestli jsi na klinice v Pawlikovi?

lenkakn
13. led 2019

Ahoj, promin, ja jsem si to přečetla az ted, po sesterne jsem sla vybalovat a pak na infoschuzku. Nejedes na nektery z výletu? My (mam super spolubydlici) jsme si nahlasily Vary a Loket.

veeev
autor
13. led 2019

@lenkakn Ahoj, tak to je fajn, ze vysla prima spolubydlici 😉 Ja na ty organizovane vylety moc nejsem. Takze si chci jet po vlastni ose.....Cheb, Marianky a park miniatur, rozhledna Salingburg a jestli bude otevreno, tak i rozhledna Zamecek. Premyslela jsem i o te prirodni rezervaci Soos, ale to nevim, jake to tam ted v zime bude 😊

A co, byla jsi u Filipove nebo u jineho doktora?

lenkakn
13. led 2019

@veeev
Zitra jdu k Filipove (ve 14:30), jinak mam dopoledne 3 procedury. My jsme si vybraly hned nekolik aktivit ze seznamu, kdyby ses chtela pridat, dej vedet. ☺

veeev
autor
14. led 2019

@lenkakn Tak držím dneska na Filipovou palce...snad bude mít aspoň dobrou náladu. Jedna holčina byla u ní na čas a stejně dostala sprda, že jde pozdě...no fakt děs. A jestli máš v rozpisu někdy konzilium rehabilitační, tak se připrav na primáře. Nabídne ti akupunkturu. Normální cena za kombinaci čínské a francouzské je cca 1.300 Kč, on to dělá bez dokladu za 500 Kč a doporučuje alespoň 10 sezení. Jako šla jsem do toho, protože si říkám, abych si to nevyčítala, ale 5.000 Kč je dost....no holt lázně si užiju se vším všudy 🙂

Když bychom šly s tou Dášou do vinárny, tak vám napíšeme, jestli se nechcete přidat 🙂 Zatím jsme si koupily lahev na pokoj, protože minule jsme z vinárny odcházely hoodně veselé 🙂

A taky, kdybyste chtěli na výlet, procházku a potřebovaly byste společnost, stačí se také ozvat 🙂

A pozor na prameny...pravidelně jsem popíjela a už dneska lítám na záchod 😂

lenkakn
14. led 2019

@veeev
My jsme si zatím naplanovaly neco skoro na kazdy den, jen uvidime jestli se ty akce budou vubec konat.
Prave piju solny pramen, snad me to neprozene 😀

veeev
autor
14. led 2019

@lenkakn Solny by nemel vadit. Nejhorsi je pry Glauber IV. Ale ten ja ani nepila. Ale kazdy den nejaky....po tyden. No snad uz to bude fajn 😁 Tak naplanovat vylet kazdy den....to bych brzy padla unavou. Jako prochazky to jo. Ale i tak jsem v nedeli spala cele dopoledne 😂 Jsem tu nejaka vic unavena.

lenkakn
14. led 2019

@veeev
Ahoj, dneska jsme byli na tech Ozivlych obrazech F.L a bylo to super! Zitra zacinam v 7:00 😞

veeev
autor
14. led 2019

@lenkakn Tak ja uz jsem od poledne ok, takze super. Po obede jsem se sla projit, objevila dalsi pramen (dalsi zavreny), krasnou prochazku kolem Labutiho jezirka, koupila dalsi pohledy a odpo jsme sly do posilovny a plavat. Pak uz klasika vecere, sklenicka vina a lezet 😁

Co ty, jaky je hotel a jidlo?

veeev
autor
17. led 2019

@lenkakn Ahoooj, tak jak hodnotis procedury a jak se ti tu libi? A mela jsi uz gynekologickou plynovou koupel? To je sila teda 😂🙊

lenkakn
18. led 2019

@veeev
Ahoj, zatim libi ☺ procedury taky v pohode. Akorat jsem byla u nas na Luise u doktorky, protoze mi u parafinu chybelo kam mi ho maj davat. Doktorka byla desne neprijemna a nakonec mi ho napsala na ramena. To je teda procedura uplne k nicemu.
Hotel dobry a jidlo super, ale nevim jak budu vypadat az odsud pojedu kdyz se porad cpeme 😀

veeev
autor
18. led 2019

@lenkakn Hele, ale to jim na tom parafinu klidne rekni, at ti to davaji na bedra. Ja to tam taky nemam, tu postavicku. A primo ta pani na parafinech mi rikala, ze jsem gynekologicka, takze bedra. Ale poprve, jak jsem mela zablokovane to rameno, tak jsem ji poprosila, aby mi to dala na rameno a uplne bez problemu. Neboj si rict, oni jsou v pohode a je jim jedno, kam to plesknou 😂

A na jake procedury chodis k nam do Pawlika? 😁

Nam dneska nedorazila cvicitelka na Mojzisovku. Tak to mame prehozene.

My chodime denne do posilovny, jinak by to bylo hrozny.Taky se cpeme. Takze jidlo super na Luise?

kristyna2207
18. led 2019

Ahoj holky,
muzu se k Vam pridat? Jedu pristi tyden a jsem pekne nervozni 😣 kufry mam uz pripravene a do jednoho se opravdu nevejdu, takze jedu s dvema 🙈

veeev
autor
18. led 2019

@kristyna2207 Ahoj, to vis, ze muzes. My uz se laznime 😊 Taky jsem mela vic tasek, takze bud v klidu 😉 A kam jedes do hotelu?

kristyna2207
18. led 2019

@veeev
Zavidim, ze uz tam jste. Ja prijedu a vy pojedete domu. Je tam hodne lidi v tomhle obdobi? Ja jedu do Adlera.

veeev
autor
18. led 2019

@kristyna2207 Nene, ja si to o tyden prodlouzila. Snad to pojistovna schvali. Mela jsem tu menstruaci a nabizeji o tyden prodlouzeni, tak proc toho nevyuzit 😂 Akorat v praci se to moc nelibi...ale to mi je fuk. Ja taky chtela do Adlera, ale meli jeste zavreno a pak mi nabidli Pawlika s 50% slevou. Tak jsem o nicem nepremyslela 😊

kristyna2207
18. led 2019

@veeev
No jasny, pokud to jde, tak proc to nevyuzit. Ja myslela, ze to zarizujou v laznich hned s pojistovnou aby jsi vedela na miste. Ono zrovna neni levne, pokud by si to clovek mel platit sam😩
Me ma prijit menstruace ted o vikendu, takze pak by mi to melo vychazet az na konec pobytu. Ale nektere holky rikaly, ze tema procedurama jim dorazila MS i mimo cyklus. Prace neutece, zdravi mame jedno a mimco chceme 🙂
Tak pokud nabidly s takhle hezkou cenou, tak to jo.
Je to tam pry vetsi luxus. Na to ja si zrovna nepotrpim. Jsi s nekym na pokoji nebo sama?
A na jake procedury a kam prechazis?

lenkakn
18. led 2019

@veeev
Ahoj, jidlo super, zrovna jsme se docpaly.
U vas jsem zatim nemela nic, v utery k vam jdu cvicit.
My jsme dneska mely jet na hromadny vylet do Varů, ale nebyli lidi, tak jsme jely samy. ☺

veeev
autor
18. led 2019

@kristyna2207 No právě, já bych to nechtěla, kdybych si to musela celé platit sama. Tak pokud budu doplácet jen ten nadstandard, co neplatí pojišťovna, tak to bude ok 🙂 Já si právě připlácím za to, že mám jednolůžkový pokoj. Ale je tady se mnou holčina, které to bylo jedno a dala si dvoulůžák a je tam už druhý týden sama 🙂 Jinak je tu celkem dost lidí. První týden to byl samý důchodce a němec, teď už je tady víc čechů a občas se vyskytne i někdo mladý. Ale mladých holek je tu strašně málo. U toho Pawlika je super, že nikam na procedury nemusíš přecházet. Vše v domě a na mokré procedury se chodí do Císařských lázní. Což je vedlejší budova, ale z Pawlika vede podzemní chodba, takže chodíme v županu 🙂 Teď v zimě je to fajn, v létě bych si klidně docházela odkudkoliv. Frantovky jsou docela vesnice. Všude si dojdeš, to uvidíš 🙂 Ale je to tu moc fajn. Hezké, nechat o sebe pečovat 🙂

veeev
autor
18. led 2019

@lenkakn Tak v úterý cvičení nemám 🙂 Tak to bude jiná skupina...ale to cvičení mě docela zklamalo. Je to jen 20 minut a během toho ti teda moc nevysvětlí. Dneska dokonce nikdo nepřišel předcvičovat, tak nám to museli nahradit v jinou hodinu. Normálně na nás zapomněli 😂

A jaký byl výlet? My jsme dneska šly na rozhlednu Salingburg. Byla děsná zima, tak jsme byly rády, že to je tak blízko. Je tam i obora a byl tam obří krasavec teda 🙂 Nechal se i pohladit, mazlík 🙂