Františkovy Lázně - leden 2019

veeev
2. lis 2018

Nejedete někdo náhodou do lázní v lednu 2019. Já jedu od 6.1. do 27.1.2019 do hotelu Pawlik, tak doufám, že tam nebudu sama 🙂

Jinak hotel Pawlik má v tomhle termínu slevu na pobyt ve výši 50%, takže kdo může, ať rezervuje.

veeev
autor
29. led 2019
veeev
autor
31. led 2019

@nita1984 Ahoj, jen se pripominam....mam slevovy poukaz 1.000 Kc do hotelu Pawlik. Kdyby zajem stale trval, tak dej vedet.

Kod se musi nahlasit pred rezervaci, tak radsi hlasim info dopredu 😁

veeev
autor
31. led 2019

@le_or Ahoj, mam slevovy poukaz, ale do hotelu Pawlik, kdybys chtela 😉

veeev
autor
31. led 2019

@nita1984 Ted jsem se koukla k tobe na profil a vidim, ze poukaz nebude potreba. Desne moc gratuluju k sedmickovym dvojcatkum a posilam plno sil 😊 Super, ze na lazne nemusi ani dojit. Moc ti to preju 👍🙏

nita1984
1. únor 2019

@veeev díky. Všechno se to nějak zchumelilo a doufám, že to dotahneme až do porodu 😍

biedronca
1. únor 2019

Jaké jsou vlastně podmínky, aby Vam lázně schválili?

kristyna2207
1. únor 2019

@biedronca
To je takovy siroky pojem. Ale ve zkratce jsou dva zpusoby bud mit diagnozu neplodnost a nebo byt po gyn.operaci.

biedronca
1. únor 2019

@kristyna2207 To ja jen orientačně do budoucna, člověk se i stébla chytá. Jam ma zasebou dva potraty, dva roky se snažíme. Mam genetiku, imuno i hematologii za sebou. IUI 4x a poslední dva pokusy mě ted čekají.
Na jaře PRVNÍ IVF...

kristyna2207
1. únor 2019

@biedronca
To me mrzi co sis take musela projit ☹ Ale lazne doporucuji. Opravdu tady clovek zapomene, odpocine si. Je to tu skvele. Ja jsem jela vyrizena, bez nalady a za necely tyden mam plno energie jit do IVF.

biedronca
1. únor 2019

@kristyna2207 Veřím,že tento rok to výjde. Musí 🙂
Snad u mě klapne přístí týden IUI naše poslední a pak na jaře už IVF. A to bylo na začátku toho všeho, pro mě IVF uplně scifi a ejhle.
Ty lazně právě mě napadly, že krasně srovna psychiku a to je půlka k otěhotnění.

kristyna2207
1. únor 2019

@biedronca
Presne. Psychika potrebuje dat do klidu. A tady se to da uplne krasne. Takze az se vratim, tak se objednam do CARu. Nez jsem odjizdela, tak jsem do toho elan vubec nemela.
Tobe samozrejme drzim pesti a preju hodne stesti 😊

veeev
autor
1. únor 2019

@biedronca Ahoj, na ty lazne se pozeptej. Nevim, jestli po IUI je davaji. Jestli clovek nemusi byt az po IVF. Ale vazne netusim.

Nicmene na odreagovani je to super. Ja uz se chystam ted o vikendu domu a myslim, ze to ucel splnilo...citim se skvele 👍

A taky to asi plni ucel i zdravotne. Uz asi 3 dny me boleji vajecniky, ale jak. Treba se potvory probouzeji k zivotu 😀

kristyna2207
1. únor 2019

@veeev
Tak ti to pekne uteklo vid?
Jak poznas, ze te boli vajecniky? 😯🤣
Ale pokud je to znamka k dobru, tak at boli 😊😉

veeev
autor
1. únor 2019

@kristyna2207 Uteklo to silene. 4 tydny nic nedelani. A ted navrat do reality 😂

Vajecniky me boli v miste, kde jsou. Vzdycky takove pichnuti a pomuze mi, ze si je zmacknu.

kristyna2207
1. únor 2019

@veeev
Nooo ten navrat do reality je nejhorsi 🤣
Tak hlavne, aby to prestalo a take preji hodne stesti 😊

veeev
autor
2. únor 2019

Tak devcata @kristyna2207 a @lenkakn .... ja mam sbaleno a zitra rano frcim domu. Poradne si to tu uzijte. A doufam, ze nam vsem ty lazne a Frantisek splni to nase nejvetsi prani 😊

kristyna2207
3. únor 2019

@veeev
Jsi moc hodna 🙂 Tobe take drzim palecky a urcite bychom se mohky informovat, jak jsme na tom 🙂
Pocasi dnes na nic, tak at v poradku dojedete domu 🙂

veeev
autor
3. únor 2019

@kristyna2207 To doufam, ze si dame vedet, jak na tom po laznich jsme 😉

Jak to tam ted vypada? Musi to byt pohadka. My meli teda cestu strasnou. Chvilema bila tma, absolutne neuklizeny silnice, jednou nam to skoro nejelo do kopce. Ale dorazili jsme a to je hlavni 😊

kristyna2207
3. únor 2019

@veeev
Ted uz dobry. Nechumeli, ale snehu dost. My dnes jely do Chebu 🙈 jako vychytaly jsme snad nejhorsi pocasi. Pekne jsme vymrzly.

lenkakn
3. únor 2019

@veeev
Ahoj Věrko, i ja tobe preji at se splni ucel lazni a to co nejdříve! Hodne sil a pevne nervy v praci! Lenka

kristyna2207
11. únor 2019

Holky nevite nahodou jaka je moznost, kdyby clovek chtel ject domu o den drive, takze v sobotu po procedurach?

veeev
autor
11. únor 2019

@kristyna2207 Bohuzel pry neprichazi v uvahu. Taky jsem se ptala. Ale pry by byl problem s neschopenkou a pojistovnou 😕

kristyna2207
11. únor 2019

@veeev
Jsem si to myslela 😢 Pojistovnu chapu, ale proc s neschopenkou 😮

veeev
autor
11. únor 2019

@kristyna2207 Protoze je pry neschopenka do nedele. A kdyby se ti neco stalo nekde mimo hotel na neschopence,tak by s tim mel pry hotel problem. A snad by mohl byt problem s proplacenim od pojistovny a mohli by chtit uhradu po tobe 🙄 Taky jsem nechapala 🙈

kristyna2207
11. únor 2019

@veeev
Tak u me by o neschopenku neslo. Ja mela marodni uz pred odjezdem delsi dobu a psanou kontrolu mam az 19. 2. u svy doktorky. Ty z toho delaji vedu. Procedury clovek splni a ani nemuze ject domu 🤣

veeev
autor
12. únor 2019

@kristyna2207 Dělají z toho fakt hrůzu. Já právě taky chtěla odjet v sobotu, ale radši jsem to teda vydržela do neděle.

kristyna2207
15. únor 2019

Kdyby nekdo mel zajem, tak mam slevovy poukaz na 1000 do hotelu Adler. 😊

gabinaa
9. črc 2019

Ahoj holky, nejste některá v lázních, nastupuji 19.7.2019....

lota35
6. srp 2019

Ahojky, nemáte někdo poukaz do hotelu Luisa? Chtěla bych jet v září, tak třeba najdu i někoho, kdo plánuje taky jet v září 😀

lota35
13. srp 2019

@gabinaa Ahoj, Gábi a nedostala jsi v lázních ten kouzelný poukaz na slevu? Jedu v září do Luisy. Děkuji za info.