Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
4. čer 2009

To jo... Než půjdeme na odběr tak budeme mít fialové prdelky. 😀

kkamca
4. čer 2009

bych jako nevěděla co dřív 😒

nadis.h
4. čer 2009

Dostaneš "návod na použití" ... 😀

kkamca
4. čer 2009

ale stejně..takových věcí..ani bych neměla nikoho kdo by mě píchal..

bbberusak
4. čer 2009

podle mě se to namixuje do jedný injekce...

kkamca
4. čer 2009

bberušáku,,nyslíš?já nevim nemám stim zkušenost

nadis.h
4. čer 2009

To nejde namíchat do jedné injekce když jsou to rozdílné složen si myslímí...

bbberusak
4. čer 2009

no přece není možný, aby sis píchala tři injekce za sebou,ne? holky vždycky píchaj jednu, tak si myslím, že je to prostě už namixovaný..ale třeba ne..to já taky na 100% nevím... 😒

kkamca
4. čer 2009

já nevim..každopádně je toho teda dost 😝

bbberusak
4. čer 2009

no to každopádně... 😲 😅

nadis.h
4. čer 2009

Ta moje kámoška z Brna měla 5 injekcí za den. 2 měla z hematologie a 3 z CAR a musela píchat všechny zvlášt... Tak si myslím že to nejde smíchat.

bbberusak
4. čer 2009

no tak potěš prd..... 😎 to se teda fakt máme na co těšit...ale pro mimíska cokoliv,že? 😀

nadis.h
4. čer 2009

No proto Ti říkám at si raději vezmeš v práci dovolenou..Nevydržíš sedět. 😀

bbberusak
4. čer 2009

a když mě už žádná nezbyla☹ jen asi 4 dny... ☹ si tam dám na židli nafukovací kruh🙂 😀

nadis.h
4. čer 2009

Nebo jdi na PN..Na to máš nárok hned od začátku stimulky. 😉

bbberusak
4. čer 2009

no, musím to zvážit...a hlavně spočítat kolik bych dostala penízků...protože to je dost podstatná věc, které se nám jaksi nedostává, bohužel 😢

nadis.h
4. čer 2009

Pokud máš přiznaný celý plat tak to jde a je to ted lepší než to bylo když to platil zaměstnavatel. A vyplatí se marodit dýl. Nejdřív máš 60% z platu a po měsíci 70%...Jako nic moc to není. Ale zas někomu bývá špatně a je rád, že může být doma.

bbberusak
4. čer 2009

tak jako jestli mi bude špatně tak není co řešit...budu doma...vím, že první měsíc je to bída, ale pak je to pořád lepší a lepší...uvidíme...já jsem hlavně čím dál tím víc nervozní, jak dopadne ten můj HP..mám tušení, že blbě...co ty? nemáš tušáka jak dopadnu? 😅

nadis.h
4. čer 2009

Nemám ty jo žádnýho tucha nějak. 😕 My to u Tebe nějak nefunguje. 😀

kkamca
4. čer 2009

Tak já půjdu pro dnešek mějte se tady krásně..a dobrou noc

nadis.h
4. čer 2009

Já zítra zas zkusím pojišťovnu. A ty bys mohla zkusit HPéčko!!! Mě ho dělali v pátek a mám pocit že ve středu snad bylo..Jestli to teda nebyl výsledek na ty nemoce nějaké. Páč mi sestra řekla, že to tam nemá ještě všechno.

bbberusak
4. čer 2009

jako zrovna u mě ti to nefunguje,jo? tak to teda fakt díky 😀
já jsem na to taky myslela, ale co když to vezme ta, co mi tu krev odebírala ař¨řekne...paní....jsem vám říkala, že výsledky budou v pondělí,ne? to známe, že🙂
a nevím jestli si mám kazit náladu na víkend...myslíš, že tam mám zavolat?

nadis.h
4. čer 2009

To už si nebude pamatovat. Já tam volala 4 hodiny potom co mi tu krev brala. 😀 😀 Já bych zavolala. Zvědavost by mi nedala. Proto já volala i kvůli té pojištovně i když mě řekli 14 dní. 😀

bbberusak
4. čer 2009

no tak teda asi jo..zavolám tam...teda ale budu nervozní jak pes.... a jestli si zkazím víkend....
a co mi jako řekne? že jako HP v pořádku nebo že tam jako je něco špatně? nebo ?....

nadis.h
4. čer 2009

No mě bohužel pindulína řekla, že DLE ní je vše v pořádku a objednala mě na konzultaci s výsledky a pak jsem se až od Petra dozvěděla to špatné HP... 😠

bbberusak
4. čer 2009

no tak já teda nevím no....ale třeba dle ní to bylo ok když to bylo jen o tak maličko zvýšené,ne?

nadis.h
4. čer 2009

teda HP..špatné FSH

nadis.h
4. čer 2009

No já si taky myslím že to žádná trága nebyla, ale přece jen jsem ráda že to o 2 kleslo a je to jak má být... 😵

bbberusak
4. čer 2009

tak já tam zítra zavolám...nebo že bych se tam rovnou stavila? jedu dopoledne do města...

nadis.h
4. čer 2009

To tam raději nechoď, aby Tě neviděla ta odběrová sestra.... 😀 😀 😀