Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
6. čer 2009

No právě. Tohle byla nějaká co při menses prý zplaskne sama. A nebo jsi si to nahonila tou antikoncepcí.

Petr se jmenuje Ivošek jako můj gyndař. Jsou to kamarádi. Psal mi žádanku pro něj aby mi půjčili cytolku a pozdravoval je tam v té žádance jeho a sestru a ještě to růžově vybarvil, aby si všimli... 😀

bbberusak
6. čer 2009

to jo, se prej při antikoncepci udělaj a při mrše prasknou...
🙂 už se na nej těším...🙂

nadis.h
6. čer 2009

Je s ním fajn pokec. Pomůže hodně ten jeho přístup, že to nebereš nijak tragicky. S tím FSH taky hned utěšoval, že měly nejspíš vaječníky blbej den...

bbberusak
6. čer 2009

začínám z něj mít skvělý pocit a taky z toho, že mi pomůže, když bude nějaká závada na HP🙂
Nadi, jdu do sprchy, dokud teče teplá...a pak do pelíšku🙂 pustím si nějaký filmeček🙂

nadis.h
6. čer 2009

To jsme si psaly spolu že jo o těhlech stránkách.. www.makemebabies.com

nadis.h
6. čer 2009

Pomůlže to je jasný. Já jdu taky raději zabalit PC at nefrfná miláček hned u dveří. 😀 Tak dobrouky a zítra na písanou. 😉

bbberusak
6. čer 2009

ne ne, my jsme si o žádných stránkách nepsaly....🙂
zítra písneme, pááááááááček...dobrou🙂

nadis.h
7. čer 2009

Guten Morgen meine Liebe... 😀

Na ty stránky koukni...Zadáš Tvou fotku, manžovu fotku a vyleze Ti jak budou vypadat Vaše děti. 😀

bbberusak
7. čer 2009

ahojky, jsem v plném uklízecím procesu☹ když já nevím jak, neumím anglicky☹

bbberusak
7. čer 2009

že bych ti poslala mailem fotečky a ty mi pak pošleš tu finální? 🙂
nemůžu tam tomu přijít na kloub☹

nadis.h
7. čer 2009

Tak jo pošli na mejla a já Ti děti vyrobím... 😀 😀 Já nic nedělám.Jen tu tiše datlím. Miláčekještě spí.

bbberusak
7. čer 2009

jééé, to budeš hodná, že mi vyrobíš dětičky🙂 já věděla, že to zas nebude tak dlouho trvat🙂
mě za chvilku přijde kamoška na nehty, tak jsem musela rychle uklidit....ted ještě skáknout do krámu☹
jdu na ty fotky...

nadis.h
7. čer 2009

Okis pošli...Je to prča. 😀

nadis.h
7. čer 2009

Co děláš za nehty? Gelovky?

nadis.h
7. čer 2009

Tak máme peška. Nenačítá mi to tam fotky. ☹

nadis.h
7. čer 2009

Příjdu později...Ještě to zkusím potom... 😎 Zatííím

bbberusak
7. čer 2009

jj, dělám gelovky...
tak já jsem se tam dostala, ale když dám to proceed tak mi to nic nedělá...☹

nadis.h
7. čer 2009

No právě.Mají to nějak zasekaný. ☹ Taky bych potřebovala doplnit nehty. 😒 Že bych zašla k Tobě? 😀

nadis.h
7. čer 2009

Karel je jak medvěd... Ještě pořád spí... 😲 😀 Doufám, že mi neumřel.. 😀

bbberusak
7. čer 2009

🙂 to radši zkontroluj🙂
klidně můžeš, není problém🙂

nadis.h
7. čer 2009

Je živý...Chrápe jak dřevorubec.Až se probudí tak bude nadávat,že jsem ho nechala tak dlouho spát. 😀

Jedná dobrá zpráva. ějaká holčina měla po Fostimonu 47 foliků a z toho 39 vajec!!!!!!! 😲

bbberusak
7. čer 2009

ty vole, tak to je jako masakr🙂)))
tak vidíš, žádný strachy🙂 a píše jak na něj reagovala, bolelo píchání a tak?

nadis.h
7. čer 2009

Ne ne to nepsala.Jen hodila tuhle jednu větu do diskuze. 😎 No ale musela mít vaječníky jak medicinbál s tímhle ppčtem. 🤐

bbberusak
7. čer 2009

to je stejně hrozně moc proti přírodě,viď? musela být nafouklá jako blázen🙂
a chodí do liberce?

nadis.h
7. čer 2009

Nene to byla nějaká smíchaná diskuze. Myslíš, že Liberecký Fostimon bude účinnější? 😀

bbberusak
7. čer 2009

hmmmm🙂)) asi ne,viď? 😀
tak vezmi autíko a přijeď🙂

nadis.h
7. čer 2009

Já a autiko jo??? 😀 To by ta naše Audinka dopadla asi. 🙄 Jezdila jsem 5 let a když se vrátila do ČR tak jsem tady začala mít strach a od té doby nejezdím... 😝

bbberusak
7. čer 2009

jo a jo...jsi mi to vlastně říkala.....já pak celý týden jsem až do večera v práci...tak bych ti dneska mohla udělat nehtíčky...-)

nadis.h
7. čer 2009

To kdybych věděla tak už jsem dávno přijela. 😠 Ted už to necháme. Já jsem pořád v půyžamuuu... 😀 A už se ani převlékat nebudu. Půjdu ale asi vzbudt brouka. Mám hlad a nechce se mi jíst bez něho. 😝 Hale já už mám z ětch diskuzí hrabku. Je to jako droga se v tom hrabat. Proč jich je tolik. 🙄

nadis.h
7. čer 2009

Já si je nepůjdu nechat doplnit a nechám si je pak od Tebe udělat pěkné na odběr a transfer ju? 😵