Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
7. čer 2009

Výhoda toho že spí takhle dlouho je, že nemusím nic vařit dneska. Dostane rovnou večeři ty zapečené těstoviny. 😀 Bude pěkná buřka. Tady už poprchává je černo a úplně se srašně ohýbají stromy.

bbberusak
7. čer 2009

jak chceš, ale bylo by lepší je udělat na ty co už máš...at nemusíme zbytečně lepit typy...ale jeslti to vydržíš do příští neděle, zase budu sama doma...teda spíš nehty jestli to vydržej🙂
tady už pršelo a už je jasno🙂

nadis.h
7. čer 2009

No jasně to vydrží. To je ten rýžojedský prášek. Odrostlé je sice mám loupe se mi vrchní vrstva té francie, ale drží pevně.Akorát mi vadí jak to žlutne... 😠

bbberusak
7. čer 2009

ježiš, tak to nepůjde spilovat...to je hroznej dryják, čím oni to dělaj...no, uvidíme...🙂

bbberusak
7. čer 2009

a žloutne to v solárku...

nadis.h
7. čer 2009

Nebo bychom to mohly sundat a dát gel jen na moje nehty. Už je mám celkem dlouhé. Právě že vím že to nejde spilovat... 😀

bbberusak
7. čer 2009

tak to by taky šlo...to jsem teď dělala tý kámošce...🙂) uděláme to tak🙂
ty piješ ten kontryhelový čaj? jaký je?
na těch stránkách s tím miminkem, s těma fotkama, jak to má fungovat? dám tam ty fotky pak na té poslední stránce zaškrtnu pohlaví, typ a jméno a pak by se to mělo vytvořit?

nadis.h
7. čer 2009

To bude nejlepší když to dáme na moje. 😉 N ten kontryhel..Já si ho možná dělám slabý. Mám takové to zavírací kulaté sítko kam si ten čaj dám a dělám si ho do půl litrového hrnku. Takže chut není nijak hnusná. Večer to zkusím jen do menšího hrnečku a uvidíme. Nojasněě. Já se nemůžu dostat nikam na těch stránkách. Vložím svou fotku, dám aby se načetla a nic.

bbberusak
7. čer 2009

tak jsme domluvené..🙂
a na co je ten kotryhel teda vlastně dobrej?
mě se načte moje fotka i manži fotka, ale pak se mi z toho nic nevytvoří...škoda☹ jsem se těšila na to až to naše mimi uvidím🙂

nadis.h
7. čer 2009

Na sliznici snad mám dojem, že holky říkaly. Jinak co píšou na krabičce tak na střevní potíže a zažívání a Karel říkal, že je to dobré na prokrvení...Tak si vyber. 😀 No ale t by mělo jít.Možná na té poslední stránce nemáš něco zaškrtnuté

bbberusak
7. čer 2009

takže kotryhel = zázrak🙂
no mám tam zaškrtnutý co chci holku, kluka...pa jaký typ, to mám na automatu a jméno dítěte... a nic...to se má ta fotka ukázat přímo tam v tom programu?

nadis.h
7. čer 2009

A jméno jsi tam zadala? Měla by ses pak posunout o krok dál kde se Ti ta fotka ukáže

bbberusak
7. čer 2009

jj, všechno tam mám, ale když tam kliknu na to proceed nic se neděje...

nadis.h
7. čer 2009

Tak ti to dělá něco podobného co mě. 🙄 Mě to předtím šlo, ale trvalo dlouho než se to načetlo na tu poslední stránku

bbberusak
7. čer 2009

sakra práce☹ ježiš, já mám vlastně službu na chodbě...tak já běžím, dokud je světlo...☹

nadis.h
7. čer 2009

Uuuuuaaaaa tys ješt nebyla joo? 😀 Já myslela, že jsi to dělala ráno... 😀

nadis.h
7. čer 2009

Já už šla 3x vzbudit drahouše, ale vždy jsem si to rozmyslela radši... 😀 Mohl by spát do sedmy..V 6 mi začne jak se staví dům tak aby mi to nepřepínal... 😀

bbberusak
7. čer 2009

no já si to nechala na odpoledne a zapomněla na to🙂 ale už jsem tady..🙂
to jako spí od noci co přišel dom až do teď?

nadis.h
7. čer 2009

No jasně. Nevím sice v kolik šel spát, ale řekla bych že nějak po mě. CCa ve 2..a ještě se neprobudil. 😅

Víš co za Scheisse jsem teď zjistila? Že nemám nárok na neschopenku a tudíž na nemocenskou když jsem na pracáku. 😲 😲

bbberusak
7. čer 2009

tak to je masakr🙂
co to je za blbost? to není pravda...musíš jim nějak prokázat, že nemůžeš chodit na ty jejich konzultace....co kdybys byla v nemocnici po operaci? to je nějaká kravina?

nadis.h
7. čer 2009

Ted jsem si to přečetla na nějaké sociální poradně. To si jako dělají prdel. Doktor mi NESMI napsat neschopenku kdxž jsem na úřadu práce, protože uřad práce mi platit nemocenskou nebude. Pouze 5 měsíců podporu. Napíše mi jen nějaký ptvrzení pro UP že nejsem práce schopna. Jediný co můžu je zažádat si o podporu v hmotný nouzi která se pak rozhoduje dle společných příjmů domácnosti.... No ty woe to mi řekni co to máme za stát.

nadis.h
7. čer 2009

Ptala se přímo ženská co je na UP a musí na rizikový těhotenství a nějaký krypl ze socky jí odepsal toto..a na tvrdo napsal že do doby kdxy jí skončí podpora až do porodu než bude mít nárok na mateřskou bude bez příjmů.

bbberusak
7. čer 2009

no zkurvenej, co ti budu říkat.....a podporu budeš mít stejnou ať s potvrzením nebo bez?
mě ti je tak nějak divně...od toho pátku...vlastně už od čtvrtka....je mi tak nějak těžko pořád, pobolívá mě podbřišek a břicho...co se to se mnou děje? buď to jsou nervy, nebo jsem něco chytla od manžela...to je víc pravděpodobný...

bbberusak
7. čer 2009

to jsou fakt kreténi...jako jak to maj ty ženský dělat? a hlavně když jsou třeba samy? bez chlapa?

nadis.h
7. čer 2009

No mam dost to Ti řeknu. Podpora je hovno. Proto jsem tam šla,abych šla pak na nemocenskou. No se z toho poseru. Psala jsem tátovi snad něco vymyslí. To je z nervů zlatko. Bojíš se toho zítřka.

bbberusak
7. čer 2009

a co dělá táta? na jak dlouho bys musela do práce, abys měla slušnou nemocenskou?
jj, taky myslím..i když na to moc nemyslím, ale asi podvědomě🙂

nadis.h
7. čer 2009

Táta dělá bezpečnost práce. Tu dělá na sebe a jako "vedlejšák" je ředitel kulturáku. V těhlech věcech se vyzná. Bude vědět jak na to.

bbberusak
7. čer 2009

tak to jsem zvědavá na co přijdete🙂 ale jsou to fakt idioti tady v tom našem státě debilním....

nadis.h
7. čer 2009

To jsem se taky nasrala. Platí fetky a ožraly a těhotný na nic nemají nárok. Pak at všude hlásaj jak je malá porodnost.

bbberusak
7. čer 2009

a s tím se budeme muset smířit, protože s tím nic neuděláme... 🙄