Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bbberusak
18. čer 2009

to já určitě přijdu, známá si u vás vybírala já jsem taky koukala na netu a půjdu nakoupit k vám🙂

dvojcata2
18. čer 2009

nechci tady dělat propagaci našeho obchodu ale tu práci mám ráda a opravdu moc ráda poradím. 🙂

janik8774
19. čer 2009

ahoj,
dvojcata - koukám,že nejčastější problem je že nejsou vejcovody,
já mám stejný problem a jsem ráda,že to není nic neobvyklého.
Jsme prostě odkázané na doktory. 🙂
V Pettu jsou opravdu ochotný.Ráda tam chodím,když něco scháním.

nadis.h
19. čer 2009

Jani já je mám pryč ze slepáku zkaženého. Ale když už takjsem ráda, že jsou pryč že nebudou dělat paseku v těle a nehro mimoděložní těhu.

semy.cz
19. čer 2009

ahojky holky..jak je při pátku?....

janik8774
19. čer 2009

až na to deštivé počasí je docela dobře.

semy.cz
19. čer 2009

no jo..to počasí je hnus 😝
ale aspoň že už je víkend před náma 🙂

nadis.h
19. čer 2009

Ahojda..U mě je pořád stejně jak v pátek tak i ve středu. 😀 Holky já se tak nudíííím doma. Tak moc bych chtěla chodit do práce.

semy.cz
19. čer 2009

nadis a proč jseš doma?...marod nebo bez práce?

nadis.h
19. čer 2009

Semy no já jsem se do Lib přistěhovala v lednu a až do dubna byla na neschopence. Pak hned jsme začali řešit IVF a tím jak čtu všude jak to šlo u ostatních rychle tak jsem si řekla,že nemá smysl práci hledat abych se hned takhle nová nemusela pořád uvolnovat k doktorům. No ale ono se nám to čekání protáhlo na 4 měsíce. Takže to kdybych věděla tak někam nastoupím. I když je pravda, že jsem hledala i tak ale nic nenašla.

semy.cz
19. čer 2009

aha, tak už to chápu....a co jsi předtím dělala za práci?.....

nadis.h
19. čer 2009

Ředitelku hotelu..

semy.cz
19. čer 2009

jé tak to musela být pěkná práce..a co že jsi se přestěhovala do Liberce?..za přítelem?

ještě hodinu a půl a konečně půjdu dom... 😝
nechceš si to vyměnit?...já bych byla radši doma než tady 😝

semy.cz
19. čer 2009

já se tak strašně těším až budu těhu a budu moct zžůstat doma.... 😵 😝

nadis.h
19. čer 2009

Semy klidně vyměním. Já jsem doma už od ledna a je to na palici. Ano práce mě bavila moc. Ale šéf byl hajzl tak jsem šla pryč. A šla za broukem sem do Lib.

semy.cz
19. čer 2009

aha, tak to jo...ná já mám týhle práce už plný zuby..a kolegy taky...takže s etěším až vypadnu...
já byla doma celý leden a únor..nemocná..tak to jsem si taky pobyla....ale aspoň jsem nemusela dojíždět kdžy tu byli ty hromady sněhu 🙂

nadis.h
19. čer 2009

A kde pracuješ Ty?

semy.cz
19. čer 2009

dělám v prodejně s nábytkovým kováním tady v Liberci....dělám teda převážně v kanclu veškerý papírování, faktruy a tak...a když je potřeba tak i prodávám...

nadis.h
19. čer 2009

Tak to máš aspon pestrý. Já jako ředitelka dělala i na place občas, recepční jsem neměla to jsem byla taky já, občasjsem vařila uklízela pokoje... 😀

semy.cz
19. čer 2009

no právě moc nemám...dělám tak 5-10 prodejů za den, buď ráno nebo večer než zavíráme....není zas tolik práce...no celkově toho tu mám plný zuby.....

tak to byl nějaký menší hotel asi ne?....

nadis.h
19. čer 2009

Měli jsme 30 pokojů pro cca 100 lidí. Ale nebyl personál. Nebo spíš byl, ale šéf to zatloukal když viděl, že to zvládám tak proč by najímaldalší lidi když já debil to odmakám.

semy.cz
19. čer 2009

aha, tak to je fakt naprd teda.....tak jsi udělala dobře že jsi odešla 🙂

semy.cz
19. čer 2009

no tak jsem se dočkala a hurá víkend je tu 🙂

tak papa

nadis.h
19. čer 2009

To víš že jo. Peníze nepeníze.. Ono když jsem byla sama tak mi to nevadilo, protože jsem se nemusela na nikoho ohlížet. Ale pak už jsem si musela vybrat jestli přítel nebo práce.

dvojcata2
19. čer 2009

Ahojky tak už jsem z roboty taky doma všechny zdravím 🙂

nadis.h
19. čer 2009

Ahoj dvojce. 🙂 Tak jak se daří? Kolik Ti naměřili v Gennetu ten FSH .. folikul hormon?

eloana
19. čer 2009

ahoj holky ja hlasim iui sice vysla ale mimco se neudrzelo takze asi na nejakou dobu koncim neb dalsi neuspechy bych asi nezvladla dobre....... nemam na to po psychicke strance mejte se paaaa

larri
19. čer 2009

elo,ja taky zacala spinit a test negativni.Pry je jeste brzy,ale ja uz vidim,jak zitra prijde mrcha. ☹ ☹

eloana
19. čer 2009

ja testy pozitivni zretelne HCG pozitivni , dnes jsem krev zopakovala a HCG bohuzel kleslo ....

nadis.h
19. čer 2009

Eli to mě moc mrzí!!! ☹ Není na to co říct. Chce to čas až se s tím srovnáš. Ale netrap se tím moc prosím pokud to půjde.

Larri Ty jsi kolik den po ET? Zatím Fostimon zvládám.Motá se mi halava a je mi špatně od žaludku,ale spíš to dělá ten Synarel do nosu. Vaječníky občas píchaj a nafukuje se mi pomalu ale jistě břicho.