Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

indriela
9. srp 2011

@teta_bob Dekuju 😵 Nevim, jestli to bylo primo po hysteroskopii - tam bylo vse v poradku, az na jeden polyp, ktery odstranili. U nas je problem v manzovi - fakt spatny spermiogram. Po MA jsem byla na revizi a rika se, ze je po ni telo jak "pohnojene", ze se vetsinou potom zadari, protoze se na te sliznici, co je po te revizi takova zdrsnela, lepe vajicko udrzi. Ale kdo vi... Logiku to ma, nicmene se rika, ze IVF vetsinou vyjde az na 2. ci 3. pokus, ze ten 1. je takovy zkusebni, coz mi rikali i v Gennetu. I kdyz vidis, ze treba jolcap je zarny priklad, ze to vyjde i na poprve 🙂 Kazdopadne at je to tak nebo tak, hlavne ze to vubec jde 😵
Na revizi po 1.IVF, na kterem jsem byla v srpnu (to bylo 6 mesicu od 1.konzultace, ale mezi tim jsem jeste byla na konizaci cipku a v laznich, takze se to trosku pozdrzelo - realne si myslim, ze se vsema vysetrenima a vysledkama by se do 1.IVF dalo jit tak do 3.mesicu od 1.konzultace), jsem byla na konci zari, pak jsem cekala na MS. Zjistili jsme, ze ta naskocila v rijnu uplne ukazkove vcetne OVU, tak jsme zkusili v listopadu IUI (tomu jsme moc sanci nedavali vzhledem k tomu spermiogramu) s tim, ze kdyz se nezadari, tak ze pujdu v prosinci na tu hysteroskopii. Tu jsem podstoupila a v lednu jsem sla na 2.IVF, ktere dopadlo 😵

lera1
9. srp 2011

@teta_bob no tak to nechápu,proč to chtěj přei ivf,u mě to před iui zní logicky,ale stejně nás nenutila.
@jolcap tak moc gratuluju 😵

teta_bob
9. srp 2011

@lera1 kdy jdete na 1.IUI? a jak tě léčí? My se snažíme 3/4 roku, ale až od března vím o PCO, takže se pracuje na IVF, ale nějak se to ted všechno zastavilo ☹ ....zrovna dneska tam jdu, tak chceme trošku přitlačit na pilu, aby se začalo něco dít 🙂 ...jak dlouho už chodíte do gennetu?

jolcap
9. srp 2011

@teta_bob pokud tě netlačí čas jako mě, je to v pohodě jít na ni můžeš vždycky,ale mě bylo v červnu 40 a už by mi neplatili IVF a je fakt,že jsemm byla klidnější,všechno dopadne dobře, u nás zase bylo jasný že doma to nezvládneme at zkoušíme cokoliv

lera1
9. srp 2011

@teta_bob neléčí,vzala mě krev na nějaké podrobnější testy a teď v pondělí jdu na 1.utz a podle toho pak na iui takže termín ještě nevim.Jestli chceš,můžeš to zkonzultovat i s jinym lékařem v Gennetu 😉

nicol2010
11. srp 2011

ahoj holky, nevíte, kde si mohu nechat udělat UZV fotku v Liberci, aniž bych byla jejich pacientem. Můj gynekolog nemá dobrý tisk.

marsee1
12. srp 2011

Ahoj holky, pokud byste některá měla chuť pokecat o zkušenostech z Gennetu trochu soukroměji, založila jsem soukromou skupinu. Stačí mi napsat a dám vás jako člena 🙂 Mějte se a hodně štěstíčka všem!!

silente
12. srp 2011

@nicol2010 - zavolej si do Gennetu, mně ji tam taky dělali - tehdy jsme chtěli před Vánoci vědět pohlaví a na velký UZV jsem měla jít až v lednu, šla jsem tam prostě na jeden extra uzv 🙂

nicol2010
12. srp 2011

@silente super, moc děkuji. A jaká je cena?

anubis
26. srp 2011

@marsee1
Ahoj,chtěla jsem se zeptat,na zkušenosti z Libereckého Gennetu,jezdila jsem do Prahy,ale bylo strašně těžké se objednat,aby na mě měla ošetřující lékařka dost času a nemusela jsem se objednávat 2měsíce dopředu....Tak zkusíme Gennet v Liberci,jsme objednaný na příští pátek a docela se bojím.Děkuji moc za odpověd,s pozdravem anubis

bruni
26. srp 2011

@anubis ahoj, nemáš se čeho bát, hlavně se ptej, otázky si připrav předem, klidně napsané. Pokud jdeš k Dr. Petrovi tak ten děsně drmolí rychle a člověk se nestihne ani nadechnout, ale pak vše vysvětlí 😉 Mě nabídli na 3.IVF dlouhý protokol ale na druhou stranu mě nabízel hystero i laparo přestože už to mám za sebou a znovu děkuji opravdu nechci. Jinde zase ti nenabídnou žádná vyšetření a hned pokusy za sebou to taky není dobře.

anubis
29. srp 2011

Ahoj,dekuji za info,zatim nevim,ke komu jdu.Jezdila jsem do Prahy,ale jelikoz mi doporucili darovana oo,a ja jsem chtela jeste pockat-asi jsem cekala na zazrak,tak me vyskrtli a objednali by me az za 5mesicu,tak jsem si zavolala do Liberce....a nechodi to tam tak,ze bych sla pokazdy k jinemu dr?uz pomalu neznam jiny plast nez gynekologicky 😅 a oni maji svou laborator,nebo to nekam posilaji? jen kvuli vysledkum,jak dlouho se na ne ceka?diky moc,dobrou 🙂

@bruni

bruni
30. srp 2011

@anubis já toho moc nevím, byla jsem tam zatím jednou, ale myslím že ke komu jdeš poprvé tak pokud chceš tak pak se objedáš rovnou k němu a když nechceš tak oni tě objednají k někomu jinému. Myslím že mají svou laboratoř.

anubis
6. říj 2011

@bruni
Ahoj,dlouho jsem se neozvala,vše vyšetření špatné-tak jsem v programu na darovaná vajíčka.Aspon už nemusím na žádná vyšetření,už vím jak na tom jsem a 25.11 jde moje dárkyně na punkce a kolem 30.11 jdu na transfer-jestli teda půjde vše podle plánu.A jak pokračuješ ty? 3IVF?

bruni
7. říj 2011

@anubis jo jo, my čekáme teprve na schválení pojištovnou a pak dlouhý protokol a PICSI asi začátek listopadu. Uvidíme jak to celé půjde.

nadis.h
7. říj 2011

Ahoj holky, hodně štěstí přeju. 🙂

Anubis-vyšlo ti špatně FSH a antimuller? Taky jsem s tím měla problém. Mám to na hraně. ☹
@anubis

kockacz
7. říj 2011

AHojky, dostala jsem prave doporuceni do CARu v libereckem GENNETu. CHci se zeptat, jaka je tam objednaci lhuta? Mam se ptat po nejakem konkretnim doktorovi, se kterym mate dobrou zkusenost nebo naopak zase se desit, az mi reknou nejake jmeno? 😝 DIky

lera1
7. říj 2011

@kockacz ahojky,nás objednali po zavolání do 3 týdnů,je tam dost vyhlášenej dr.Petr,ale na 1.konzultaci je asi jedno ke komu půjdeš,protože tam jde hlavně o povídání 😉 já byla od začátku u dr.Mokré,pak mě první IUIčko dělal dr.Petr a už budu chodit k němu 😉

kockacz
7. říj 2011

Zatim jsme timhle smerem (CAR) neuvazovali, protoze se nam podarilo uz 3x otehotnet, ale pokazde potrat (zatim stale hledame pricinu). Navic ted manzelovi zjistili dost blby spermiogram, takze doktor nechapal, jak se nam mohlo povest 😝 No, uvidime co tam s nama provedou. Asi bychom chteli zkusit IUI, ale moc o tom jeste nevim. Primo v Liberci se za to plati? Pry je to nekolikrat rocne zdarma, ale asi ty doplnujici veci kolem nebudou hrazeny... 😒

anubis
7. říj 2011

Jo v úterý jsem byla objednaná k dr.Petrovi,že to má na starosti a chce mě taky vidět,sedím v čekárně a zase jsem šla k dr.Mokré.Tak tam je to asi úplně jedno ke komu se objednáš-vezme tě asi ten,kdo má zrovna čas,nebo nevím,podle čeho to tam chodí 😕

anubis
7. říj 2011

@nadis.h
Ahoj,jo vše co mohlo,dopadlo špatně,tak už snad bude jen líp,mimochodem máš krásného chlapečka 😉 ale to asi víš,že?

nadis.h
9. říj 2011

@anubis Děkuji Ti mockrát! 🙂 Takovéhle krásné děti dělají právě v Gennetu 😉
Jinak s tím Dr.. Mají v čekárně rozpis kdo kdy je kde. Za mě ho tam aspon měli na nástěnce. Střídají se vždy na sále a na ambulanci.Jeden tam,druhý tam.Ale jedou myslím si podle potřeby ne podle toho jak to má kdo napsané.

@kockacz termín dostaneš tak za 14 dní max 3 týdny od zavolání si myslím. A IUI je hrazené myslím 6x do roka. Ale věci kolem co jsou potřeba či se hradí nevím bohužel. U nás IUI nepřipadá v úvahu, tak o tom nic nevím.

jindriska
12. říj 2011

Hodně dlouho jsem tu nebyla, ale chtěla bych se podělit s novými pacietkami o mou zkušenost v Gennetu. S manželem do Gennetu docházíme přes tři roky. Jsou tam milý, ochotný a přátelský. Do teď jsem si i myslela, že chtějí opravdu pomoct, ale hodně jsem se zmýlila. Máme za sebou dvě neuspěšné IUI, dvě IVF a nic. U druhého IVF jsem skutečně otěhotněla, ale plod se nevyvíjel. Teď už vím proč. Celé ty roky nám říkají jak jsme oba v pořádku, že máme ukázkové testy, tak proč to nejde? Kdybych si po několikáté nevydupala vyšetření na imunoligii, tak se nic nedozvíme. Už po prvním nezdařeném IVF jsem žádala o iminologii, ale bylo mi řečeno, že je to finančně nákladné, ale pro koho? Pro pojišťovnu možná, ale nás to kromě cesty nic nestálo. Teď vím, že všechno bylo úplně zbytečné - mám alergii na spermie a embrio. Po dlouhých šesti letech snažení, víme kde je problém. Ovšem klinika z nás nejdřív potřebovala dostat peníze. Moc mě to bolí. Ještě, že jsem se nenechala vlákat do třetího pokusu a šla si za svým. Holky, nedejte se.

nadis.h
12. říj 2011

@jindriska Ahojky, 🙂 tak držím palce at už to konečně výjde!

A neházela bych G přes palubu. Takhle mluví každá druhá holčina na diskuzích od jiných CAR... 😉

reny01
12. říj 2011

@jindriska Držím vše co mám,ať vám to konečně výjde 🙂

jindriska
13. říj 2011

@nadis.h ahojky, tak je alespoň vidět jak to všude chodí. Nejdřív vytáhnout prachy a pak když si člověk řekne, zajistíme potřebná vyšetření. Zklamal mě lidský přístup, hold nás tam berou jako maso a ne lidi. A to jsem si myslela něco jiného. Samozřejmě hodně párům pomůžou, ale když je problém tak to dopadá jako u nás. A děkuju za palečky 🙂

jindriska
13. říj 2011

@reny01 děkuju 🙂

scai
13. říj 2011

@jindriska ahoj. Kamarádka měla stejný rpoblém. I když ona vždy otěhotněla přirozeně. Pak ale v prvním trimestru o miminko přišla (přestalo se vyvíjet). Až po třetí revizi jí poslali na imunologii.
Pak brala léky (prednison) a už má jednu krásnou a zdravou holčičku a teď čeká druhé dítko!
Určitě to i u vás takhle dobře dopadne! Jen škoda těch zbytečných pokusů a nervů ☹( Tohle nechápu, rpoč se nedělá dřív ☹

barce
13. říj 2011

@jindriska jindrisko mam temer presne stejne zkusenosti akorat z jineho CAR a s tim rozdilem, ze uz mame za sebou 3 neuspesne IVF a nikdo nevi proc se nedari a tlaci nas akorat dalsi IVF, dalsi nativ atd.... ale aby mne treba rekli, ze mam narok na lazne, to ani omylem. to sem si musela zjistit sama a diky temto diskusim. chystam se to resit zmenou CAR na statni 😒.
jo a jeste me zaujelo odkud jsi 😉 . my mame chalupu v albrechticich a sme tam vareny peceny, mame to tam strasne radi!!

bruni
13. říj 2011

@jindriska mě taky všichni odrazovali od imunologie, že je to zbytečný, ale po druhém nezdařeném IVF jsem si řekla,že to chceme a tak nám to napsali a jsme oba naprosto zdraví a stejně to nejde. Je to kus od kusu, v Gennetu majjí názor že je to na nic, stejně tak v Pronatalu, kde jsem byla předtím. Holt musíte holky stát za svým a když víte z této diskuze, že na to máte nárok a to zadarmo, tak si o to říct a když to nechtějí dát, hned přestoupit. Podle mě by se mělo imuno dělat před 1. IVF. Je fakt že by se pojištovna asi pěkně prohla, protože spousta žen otěhotní bez imuna po IVF bez problémů a ten zbytek teprve jde na imuno. To je můj názor 😉