Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

momani
22. čer 2009

no já vím 😉 aspon něco pozitivního na tom neúspěchu

momani
22. čer 2009

Nadi, já vůbec ani ten sprej nevim na co to má být to jako aby nepopraskali folíky? Já jsem měla totiž první injekci do břucha a pak už jen do prdky 😝

nadis.h
22. čer 2009

😀

eloana
22. čer 2009

jj na objednani to je v pohode docela rychle...... jen obcas nevi leva ruka co dela prava🙂))

momani
22. čer 2009

tak to je teda docela velkej problém ne? a to pořád o tom p. dr. Petrovi? 😕 to k němu teda neee... doufám že tam je fakt někdo jinej extra kapacita 😝

bbberusak
22. čer 2009

nazdáreček holky...já teda jdu ted k petrovi v pátek pro fostimon☹ ale pak už jen k primařce...
jinak jsem byla na genetice u dr. Křečkový a fakt klasa ženská..moc fajn a milá a příjemná, všechno vysvětlí a tak....

eloana
22. čer 2009

spis ty sestry nevedi...... ja chapu ,ze to nefunguje dlouho,ale uz by snad molhi vedet.....my jsme nemeli problem poprve a ta krev uz vazne byla vrchol.......rano jsem tam letela autem 60 Km zaridila si hlidani na to aby mi rekli ,ze se omlouvaji ,ze meli nejaky problem a krve meli malo...

momani
22. čer 2009

holky tak se hlaste kdo má koho at víme co a jak 😉

eloana
22. čer 2009

ja chodila k primarce pak jsme jednou zcela nahodou dostala k petrovi..... zdal se mi prefektni... dokud mi nerekl,ze nemam o ivf dlouoh premyslet ,ze mi hrozi ovarialni selhani.... kdyz jsem se na ot zeptala primarky rekla ,ze to je normalni hodnota ,ze nevim proc me strasil.... kazdy ma asi neco primarka mi prijde ,ze je se vsim rychle hotova a u te johanove jsme byla jen na folikulometrii a na iui ale od ni to tedy docela bolelo

momani
22. čer 2009

hm takže koukám každej má něco co 😒 ale doufám že je to lepčejší než AP nebo TP jinak si budu rvát vlasy 😝

bbberusak
22. čer 2009

já byla u primářky s manželem na první konzultaci..byla úplně v pohodě, ale sem chtěla zkusit Petra, protože tady o něm všechny baby básnily🙂 byl super, ale taky mi hrozí ovariální selhání🙂 a nemám na co čekat...pak jsem se s ním domluvila na Fostimonu, což mě teď dost děsí..jako jestli budu 14 dní píchat a nic tak se z toho složím... pak jsme byli zase s manželem na genetice u Křečkové, fakt super...a ted jdu v pátek k Petrovi pro léky..to si asi vyslechnu☹

nadis.h
22. čer 2009

Eli já byla dnes u primářky a kecaly jsme celkem dlouho. Byla fakt příjemná. Tak jak jsem k ní nechtěla jít... Už mi vše řekla co a jak dopředu, proč se stalo co se stalo. A tak.. Takže pozitivní dneska s ní.

eloana
22. čer 2009

ja taky nemuzu rict .... pisla mi dobra ,ale ten petr lepsi az do te chvile........ted kdyz nekam pujdeme tak k primarce... ale v soucasne dobe koncime davame si chvili pauzu...

momani
22. čer 2009

no jo děvčici jste viděli chlapa a přechválili jste ho co 😕

nadis.h
22. čer 2009

Berus já bych řekla,že u krátkýho to bude v poho. Holky mi to ted psaly na Rodině,že to není ani tak Fostimonem jako tím ultrakrátkým protokolem.

nadis.h
22. čer 2009

No tak on není žádný mistr Krasoň...Ale je příjemný..Když nemluví o ovariálním selhání... 😝 😀

momani
22. čer 2009

kam že to chodíš na rodinu jo tam taky juknu

bbberusak
22. čer 2009

Nadi, určitě? není to tím, že mě chceš jen uklidnit? Už jsi v poho? co Karel?

nadis.h
22. čer 2009

Moni jj na Rodinu...

Beruš no mě to napsaly holky..Co mají už hodně zkušeností. Jedna tam to je naše encyklopedie. 😉 A já folík yna pravo měla..Ale byly malinký..Prostě pomalu rostou.Karel ještě není doma.. 😝 A já už v poho jsem. Byla jsem jen na sebe naštvaná...

nadis.h
22. čer 2009

Beruš a budu mít taky krátký s antagonisty jako Ty... 😉

nadis.h
22. čer 2009

že jste všichni na Rodině? 😀

momani
22. čer 2009

😀 😀 😀 já jsem akorát se musím asik zaregistrovat vid 😝

nadis.h
22. čer 2009

Jen se zarewgistruj. Holky jsou fajn tam. 😵

nadis.h
22. čer 2009

Moni to jsi Ty ten Kiubajs? 😀

momani
22. čer 2009

no mě tak říkaj doma 😀

nadis.h
22. čer 2009

Ono to občas trvá než někdo odepíše..Není nás tam moc.

rina1
22. čer 2009

Eloan to si delas srandu ne, ze ti tu krev nekde zasantrocili ☹ Me pak uz vadilo, ze jeden delal folikulometrii drruhy dr.delal IUI , Petr mi ji delal 2x, vadilo mi, ze nez jsem tam vlezla k nemu, ze si neprecetl kdo k nemu jde a co bylo naposled, jsem musela vzdy rict, ze mam kolik foliku a co a jak, to uz i ta Johanova byla lepsi. Dojdi si na krev nekde u vas, ja byla na gynde kam chodim na krvi a utz a dnes mi normalne volala sestricka, jak mi je a jestli uz jsem to dostala,a ze je ji lito, ze nejsem tehu, no normalne jsem cumela ten zajem, moje obyc.dr.gyn.

dvojcata2
22. čer 2009

Ahojky holky tak jsem z práce doma
Momani:i já když to vyjde jdu v srpnu
je něco hodně zajímavýho nějak ted nestíhám vás dočíst??? 🙂

nadis.h
22. čer 2009

Rini...Nechodíš na rodinu? 😀

nadis.h
22. čer 2009

Dvojce novinka dnešní je ta že mi zastavili dneškem IVF.. 😠