Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
21. dub 2014

@martiina_k No to nééé, to si pošleme jen mezi s sebou 😀
Já jsem teď takový sysel, že je to až nepopsatelné 😀
A když se k nám někdo bude chtít přidat, tak je to zcela soukromně 😉

megara
21. dub 2014

Ahoj dámy
tak sem vás opět dočetla. Jsem v práci a jsem tu sama kluci jsou venku. Já jsem si našla paní co dělá jídelníčky a nechám si sestavit jídelníček na míru,páč potřebuju schodit nějaké to kg abych pak nebyla jako slon 😀 Líbí se mi jak jste si to rozděli 😀

cicinky
21. dub 2014

@megara Jsme holky šikovné, viď? 😀

martiina_k
21. dub 2014

No já se právě nechala od manžela vyfotit zepředu a zboku, takže zdokumentováno mám a zítra mám schůzku s výživovou poradkyní, díky níž jsem se dostala na váhu, na které jsem (tudíž ze 76kg na 62kg). To už jsou tři roky zpátky. Těch 62 jsem si držela, ale teď jsem se rozhodla, že chci dalších 5 dolů. Takže jsem ji znovu kontaktovala. Jídelníček myslím dodržuju pořád víceméně stejný - taky proto ta váha nahoru nejde. Ale vím, že kdybych si povolila, tak to nahoru půjde. Spíš potřebuju nad sebou bič, že budu vědět, že příští týden mám převážení a že nemůžu "zahřešit". Mám cíl dát to dolů do začátku prázdnin, tak doufám, že se mi to podaří. Je to celkem dost. Předtím jsem hubla tak 1,5-2kg. za měsíc, tak nevím jeslti se mi to podaří.
@megara tak se také vyfoť, ať pak vidíš výsledky. I když je budeš vidět na centimetrech, ta fotka je dobrá. Já doteď lituju, že jsem to neudělala na začátku toho hubnutí před těmi čtyřmi roky.

cicinky
21. dub 2014

@martiina_k Já hlásím, že má současná váha je 65 kg a přes prsa během 2 týdnů z 83 cm jsem na 101 cm 🙂
Fotit se snad raději ani nebudu, jsem stále ještě nafouklá, takže vypadám tak na 5tý měsíc těhu 😀

martiina_k
22. dub 2014

No tak jsem se dneska vážila a na váze bylo 63, což jsem překvapená... no tak holt místo pěti musí jít dolů šest. To ale fatk nevím jestli do prázdni stihnu. Tři kila za měsíc je hodně, to zřejmě nedám. Asi si budu muset povolit termín aspo'n o 14 dní.

cicinky
22. dub 2014

@martiina_k Marti, já si taky myslela, že mám svých 62kg a jak mě to včera překvapilo 😀
Osobně si myslím, že 2 kg za měsíc jsou reálné a v normě 😉

martiina_k
22. dub 2014

@cicinky no dvě by šly, jenže já chci šest a to by byly tři za měsíc, což už je dost. Ono když jsem hubla ze 75, tak to šlo rychleji, potom když už se člověk dostal pod 65, tak to šlo třeba jen třičtvrtě kila za měsíc, tak nevím nevím... no budu se snažit aspoň ta dvě kila za měsíc dát.

megara
22. dub 2014

Ahoj dámy
tak jsem dneska volala do Gennetu a žádost máme schválenou a můžeme pokračovat. Jsem objednaná na 2.6. kdy si půjdu pro léky a na kontrolu, jen mi asi nevystačí antikoncepce páč ji mám jen na 2 mesíce a poslední tabletku si budu brát 29.5. jestli sem to dobře spočítala, tak tam musim ještě zavolat co a jak, ale už se to blíží😀😀

cicinky
22. dub 2014

@megara to je super, tak z tebe zase bude aktivní snažilka 😉
@martiina_k Marti, chtíč je největší motor 😀

megara
22. dub 2014

@cicinky jj ,už bude nějaká akce hurá hurá

limlim
22. dub 2014

Ahoj holky, tento tyden si zacnu pichat Gonal sakrys blizi se to 🙂

megara
22. dub 2014

@limlim tak to je fajn, posunete se dopředu 🙂

cicinky
22. dub 2014

@megara To je super, už se těším na tvoje úspěchy 🙂

@limlim No a další šikulka 🙂, juchů 🙂

megara
22. dub 2014

@cicinky já se taky nemůžu dočkat až budeme zase pokračovat a snad se pak zařadím mezi vás co vám to vyšlo

cicinky
22. dub 2014

@megara Jak snad???!!!!
Prostě musíííííííš !!!!!! 🙂

cicinky
22. dub 2014

Holky mě je tak divně, chce a nechce se mi zvracet, jak kdybych měla zátku v krku, jsem unavená, ale pak se v noci budím jak debil... ☹
Už je 5.5.?? Chci slyšet srdíčko 🙂 a vůbec, už chci mít krizovku prvních 3 měsíců za sebou!!
Já se o tu svou fazoličku hrozně bojím 😢

limlim
22. dub 2014

@megara Jj uz aby to bylo 🙂

jilu04
23. dub 2014

@cicinky nazdárek, tak jak se vede? Já jsem to nějak nevydržela a včera mi prišel angelsounds. Dneska ráno jsem asi tak 10 minut honila s ním něco v podbřišku a pak jsem slyšela nádherný tlukot srdíčka toho drobečka ve mně, je to fakt nádherný. Až budeš něco kolem 12tt, tak si to pořiď, je to fakt nádhera.

cicinky
23. dub 2014

@jilu04 už se nemůžu dočkat 😀
Zítra jdu na UTZ, doufám, že už uvidím fazoličku 🙂

jilu04
23. dub 2014

@cicinky to už by možná mohlo být něco vidět, jak je to dlouho od ET?

cicinky
23. dub 2014

@jilu04 zítra to bude 24 dní 🙂, ale jdu jen ke své gynekoložce 😉
Do Gennetu jdu až 5.5. 😉

jilu04
23. dub 2014

@cicinky tak to si myslím, že uvidíš možná jen dutinku, prcek je vidět o něco dýl

cicinky
23. dub 2014

@jilu04 základ bude, když tam něco uvidím 😀

cicinky
24. dub 2014

@jilu04
@limlim
@megara
@mourovata
@78marcela
@martiina_k
@bonifac

Náš krásný gestační váček 😉, do 13týdne riziko, ale určitě máme bojovníčka 🙂

jilu04
24. dub 2014

@cicinky teda já mám z tebe radost a už je tam krásně i vidět žloutkový váček

78marcela
24. dub 2014

@cicinky moc gratuluji, super!!!

martiina_k
24. dub 2014

@cicinky tak to je krásné... super zpráva. Užívej si to 🙂

cicinky
24. dub 2014

@jilu04
@78marcela
@martiina_k

Holky moc děkuji 🙂
Mám z toho radost mega moc velikou 🙂

limlim
24. dub 2014

@cicinky Ohromna gratulace 😀