Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
26. črc 2009

Holčičky jdu ležet. Miláček přijede stejně až v noci pozdě tak tu nebudu strašit. Dobrou noc. 😎

dvojcata2
26. črc 2009

dobrou noc taky jdu ráno do práce

ma.ja
27. črc 2009

ahojky berušky, koukám, že chystáte 3.8. útok na Gennet 🙂 my taky 🙂 jdem k Mudr Petrovi změřit folíky a asi rovnou objednat na IUI 🙂

bbberusak
27. črc 2009

ahojky, ten se ale namaká....ale jen ať si tu výplatu pěkně pořádně zaslouží 🙂
pak si odpočine a já jdu 6.8. 🙂

dvojcata2
27. črc 2009

Ahojky děvčátka tak pojištovna schválila a já jdu pro injekce a podepsat reversy v úterý 4.8 v 13.30 takže vás minu ale sejdem se pak na tom kafíčku 🙂 🙂 🙂

janik8774
28. črc 2009

dvojcata2
tak to je paráda,že to ta poj.už schválila.

nadis.h
29. črc 2009

Ahoj ženušky,

něco nového?

Dvojce kde je ten Váš mimi krámek? Není v Pražské nahoře? Vedle TV Products?

janik8774
29. črc 2009

nadis.h
kdyby budeš mít výsledky na krev? Byla si tam?

nadis.h
29. črc 2009

Janí jo joo už byla v pondělí a měla jsem je hned v pondělí. Sama primářka mi volala, abychom to prodebatily. Tak jsem se shodly, že mám počkat a jít ještě v srpnu na jeden odběr. Měla jsem ted rozhozený cyklus..Mrcha došla po 42 dnech takže asi kvůli tomu mi FSH vyletělo trochu nahoru.:10,3.Kdybych chtěla tak v srpnu stimulovat můžu, ale já chci raději počkat jestli se mi mrcha srovná a když srovná tak jak dopadne další krev na to FSH.

janina83
29. črc 2009

ahoj holky a nadi tak jsem volala do gennetu p.doktorce a poslala teprve zadost tak zase budu cekat cca 14.dni protoze poj..nereagovala tak pani doktorka musi malinko tlacit at uz daji nejakej ten rozsudek tak jsem stoho docela nervni 😠 tenhle mes.se opravdu vydaril kopanec za kopancem tak snad ani necekam neco pozitivniho ☹ a holky jak u vas uz nektera //????

nadis.h
29. črc 2009

Janii no ale jestli teda poslala žádost na pojišťovnu tak snad už se to hýbne a bude to u konce to čekání. Držím palečky at to dopadne dobře! 😉

dvojcata2
29. črc 2009

Ahojky děvčátka né ještě když půjdeš dolů pražskou tak pod drogerii Rosman je průchod do dvora a tam sídlí moje maličkost.
No mně poslal dr Petr žádost ve čtvrtek a řekl že do 14 dní pokud nebudou dovolený tak to schválej ale já to nevydržela a volala po týdnu v pondělí a už to tam měli a ted 4 jdu podepsat reversy a pro léky

nadis.h
30. črc 2009

Dvojce jj berunda mi to vysvětlila kde to je. Já myslela jestli to není tem krám vedle TV Products. To bys byla přímo naproti mě a mohly bychom chodit na drby. 😀

dvojcata2
30. črc 2009

a kde tam děláš?? 🙂

nadis.h
30. črc 2009

Dvojce je to hotel Residence Salvia.

janik8774
31. črc 2009

haloooooooo,
kde jste kdo? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janik8774
1. srp 2009

Teda tady je mrtvo.Žijete? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dvojcata2
1. srp 2009

Nadis:A kde to je v Pražský???To slyším poprvé.Jinak jsem pěkně zvracela do 3 do rána a včera i dnes jsem byla s teplotamy v práci ale už je líp tak doufám že v úterý až půjdu do Gennetu bude líp 🙂

nadis.h
1. srp 2009

Já žijuuu.. 😀 Dvojce je to nahoře v Pražský naproti O2 a TV Products.Projdeš barákem a tam.Hned vedle je nějaký sekáč..

janik8774
1. srp 2009

dvojcata2
nevím jaký na to máš názor ty,ale bereš nějaké vitamíny pro těhotné a chystající se otěhotnět? O těch teplotách se moc nezminuj v Genetu.Musíš být zdravá.

dvojcata2
1. srp 2009

Já vím to víš že nic neřeknu teploty už nejsou ale bolí žaludek,víš co jsem já blbka(pardon)udělala???Bylo mi tady řečeno že až budu brát ty léky injekce tak že musím vypít 3-4 litry tekutin denně abych neskončila v nemocnici a já ted vůbec nepiju za den vypiju třeba 4 dcl vody.No tak jsem se rozhodla že to dám do pořádku a začla jsem pít vypila jsem 3,5l vody za ten den a k obědu jsem si dala jídlo od tamanů a večer jsem šla s přítelem na pivko a dala jsem si 3 malý no a po 23hod jsem zvracela gejzíry až do 3 do rána.A od toho asi byla i ta teplota ale žaludek je ted rozhozenej.Tak to jsem já 😀

janik8774
1. srp 2009

Tak to jo.
Já jen jestli na tebe neleze nějaký virus.To by bylo v háji.
Bereš nějaké vitamíny?

dvojcata2
1. srp 2009

ne beru jenom kyselinu listovou ale jsem strašnej lajdák na braní prášků tak na to někdy zapomenu.Poradíš co si koupit za vitamíny???

janik8774
2. srp 2009

já jsem ted začala brát vitamíny pro těhotné - třeba GS mamavit.Výběr je na tobě,je toho na trhu hodně.
Doporučují to.Posílíš imunitu a tělo bude mít všeho dostatek.

dvojcata2
2. srp 2009

Tak díky ráno hned hupsnu do lékárny.Bolí mně furt u ledvin ani nemůžu vstát ze židle a to se ssnažím pít.Ten můj se mi směje že jsem stará babka a chci mimčo 😀 😀 😀

janik8774
2. srp 2009

Tak at se z toho dostaneš.

dvojcata2
3. srp 2009

Ahojky tak už vím z čeho bolí záda čekám na mrchu a takhle to už mám ted po druhé vždy mně natekli prsa a boleli a ted už po druhé nic a bolí hrozně u ledvin pak to dostanu a je po bolesti.Tak zítra jsi už konečně jdu pro léky tak hned písnu co a jak.Tak zatím ahojky a kdepak je Nadis???Že by stále v práci??? 🙂

janik8774
3. srp 2009

Taky na ní (na tu mršku ) čekám.Snad v sobotu.Už aby tady byla.Zas po dlouhý době jí ráda uvidím. 😀 😀
Tak zase zítra. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dvojcata2
4. srp 2009

Ahojky tak jsem vyfasovala Puregon a od zítřka vyběhávám předoperační vyšetření.Ted jen čekám na mrchu ta se samozřejmně opozdila ☹

janik8774
4. srp 2009

To je přece jeden ze zákonů schválnosti. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Já se taky mohu rozloučit se sobotou.Dá si též na čas.
Kolik si doplácela za Puregon?