Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

monka26
28. dub 2009

I já tobě držím palečky v následující stimulaci,odběru a pak už jen mimi k tobě a za 14dní //na testíku 🙂

nadis.h
28. dub 2009

Kéž by. 🙂 Když už musíme procházet tímhle vším tak ať je nějaká odměna. 🙂

monka26
28. dub 2009

Určitě bude,je to ten nejkrásnější pocit když v tobě rostou miminka a když je vidíš na ultrazvuku jak se tam mrskaj 🙂 .

nadis.h
28. dub 2009

Moni no povídej mi o tom. Já byla včera v Gennetu a na recepci měli fotky ultrazvukové už velkých miminek. No nemohka jsem se vynadívat.

monka26
28. dub 2009

Vím jaký to je ☹ ,co jsme se tam najezdili,ve čtvrtek tam musím pro lístek na peníze a příští týden na krev,která snad vyjde.A vidět tam ty těhule co chodí na ultrazvuk je děs,taky jsem tam byla už s bříškem.A teď ne a ne se to podařit 😒

monka26
28. dub 2009

A ty se teprve připravuješ na stimulaci nebo už si začala 😉 ????

nadis.h
28. dub 2009

Teprve čekáme na stimulku. 🙂 V pátek jsme byli na krvi a moč donést, dnes už byli výsledky a jsou v pořádku a včera jsme byli na spermiogramu ten je také v pořádku. Takže další konzultaci mám 13.5 kd snad dostanu už injekce a 18 až dojde menses tak začnu. 🙂 Protokol mi doktor už řekl, že budu mít ultrakrátký. A ty už máš po ET?

monka26
28. dub 2009

Jak začneš píchat injekce tak je to pak rychlovka a ani nemrkneš a budeš je mít u sebe a pak jen čekat.Já jsem byla minulý úterý na et,už to mám všechno za sebou 😉.Tak přeju co nejvíc vajíček 🙂

chaala
28. dub 2009

Ahoj holky 🙂
Nadish,tak to už máš za chvilenku 😉 Toho 12.5 už asi opravdu dostaneš nějaké léky a rozjedeš to,když máte všechno v pořádku.
Monka,myslím,že na testík bylo po týdnu ještě moc brzy.Vydrž ještě pár dní a ty //se objeví 🙂 Je mi moc líto,že jste už přišli o holčičky ☹ Vím,jaké to je.My jsme přišli o chlapečka ve 28tt.Ach jo.Tak snad teď budeme mít obě štěstí 😵

monka26
29. dub 2009

Ahoj holky chaalo taky je mi líto,že jste přišli o chlapečka ☹ ,je to hrůza.Snad už pracujete na dalším mimi a tentokrát to bude s lepším koncem 🙂 ,já tomu věřím jinak bych se asi zbláznila!Určitě se budeme brzo těšit na ty malý uzlíčky. 🙂

nadis.h
29. dub 2009

ahoj holky,
Je mi to vzdy strasne lito,kdyz ctu,ze jste nektera o miminka prisla. :( priroda je fakt dost nespravedliva. Jsem zvedava jak dopadnu. Zatim se mi zda vse jednoduche jak je vse v poradku. Tak doufam,ze na konci se neco nepodela.

monka26
29. dub 2009

taky jsem si říkala,jak jde všechno tak hladce,že u nás nenašli příčinu proč nám nejde otěhotnět a pak vyšel hned první pokus IVF a hned dvě.Byli jsme tak šťastný a užívali si to a víc už sem snad opatrná na sebe být nemohla.Ale teď už zas myslím pozitivně a snad se brzy dočkáme,my všechny.Každé z vás čekatelek vám to moc přeju.A nesmíš myslet na špatné konce 😉 .Určitě to bude krásné miminko nebo dvě 😎

nadis.h
29. dub 2009

Moni já mám pryč vejcovody, byly neprůchodné ze zkaženého slepáku. Takže u nás příčina pro IVF je. Ale doufám, že bude vše v pořádku až do konce. Neumím se srovnat s tím, že by to nedopadlo.

monka26
29. dub 2009

Aha,ale to není překážka,aby vám to nedopadlo,uvidíš,že to bude dobrý a na konci května už budeš těhu.... 🙂 🙂

nadis.h
29. dub 2009

To doufam. Jinak ani nechci premyslet. Vim,ze bych mela pocitat i s horsi variantou,ale tou se nechci predem trapit a stresovat.

monka26
29. dub 2009

Ono to moc nejde,taky si říkám jak budu v klidu a pak pořád vyšiluju a akorát se nervuju.Takže klid a myslet na příjemný věci...ikdyž to jde těžko.Já jsem jak na trní a semnou trpí celá rodina 🙂 ,ale hrozně mi pomáhaj psychicky,hlavně manžu chválím 🙂

nadis.h
29. dub 2009

To je nejdulezitejsi,abys na to nebyla sama. Vim ze nas chlapi obcas nechapou proc tak vysilujem,ale ja vzdy rikam,ze bych jim prala mit na chvilku vajecniky,aby nas zenske pochopili. 🙂) ja mam ted klidne obdobi. Stresovala jsem pred odbery a spermo. Bala jsem se,ze to nedopadne dobre. Zacnu zas plasit po odberu vajicek,aby se oplodnila a pak to cekani zda budou //

monka26
29. dub 2009

Když máte dobrý spermo,tak by neměl být problém a pokud by viděli,že to nejde tak tomu pomůžou těma injekcema icsi.No a pak už jen rostou.Ale těch 14dní je nejhorších,nejlepší je nečíst jak komu to nevyšlo,protože aspoň mě to nepomáhá a pak dělam zbytečně testík po týdnu a jsem ještě víc nervní. 😠

bbberusak
29. dub 2009

Ahoj holky, už nějakou dobu vás tady sleduji a chtěla bych se vás, zkušených, zeptat.....nikde nemluvíte o tom na kolik to všechno přijde...s manželem nás taky čeká umělé...15.5. jdeme k mému gynekologovi a pak se to asi rozjede..tak mě zajímá, kolik si budeme muset připravit korunek, aby nám to všechno pěkně klaplo... 😵
jinak moc vám všem přeju, aby se co nejdřív zadařilo a vy jste měli radost, že najdete na testu // 😀

nadis.h
29. dub 2009

Ahoj berus, prosím Tě já jsem z Těch plateb taky zmatená. Čeká mě 1 IVF a když jsem byla na 1 konzultaci tak mi doktor řekl,že nás to výjde na cca 10-15 tis. Ale nepochopila jsem zda to je částka za léky + ICSI a nebojen za léky. Hodně se to různí. Můžeš mít léky, které platí pojišťovna a nebo lepší léky na které doplácíš. Pak jsou položky co platíte za prodlouženou kultivaci za ty injekce ICSI plus další a další věci které neplatí pojišťovna. Záleží jak dopadnou testy Tvůj hormonální profil manželův spermiogram... Jsou holky co do jednoho pokusu daly třeba i 50-60 tis, ale protože potřebovali všechna různá vyšetření,která nejsou nejlacinější. Avšak nejvíce se holky shodují s cenou cca 20 tis,které mají jakž takž "normální" průběh.Jsem i já zvědavá. Máme spermo i hormon.profil v pořádku, ale nevím jak s těmi léky kolik budu potřebovat apod.

nadis.h
29. dub 2009

Moni já bych nečetla, ale nedá mi to. Akort proto že jsem doma už od ledna a nudím se a zajímá mě vše co se toho týče. Snažím se nemyslet negativně a nenervovat se. Bylo to horší když jsem nevěděla ty testy jak dopadneme.

bbberusak
29. dub 2009

Tak to je, Nadis, docela dost peněz...všude slyším, že 3 cykly jsou hrazeny pojišťovnou, ale nakonec z tebe stejně něco vytáhnou...ale kdo by nezaplatil, když ti daj naději k mimču...kamarádka jezdí do Iscare do Prahy a tam si řekli o zálohu 7.tisíc..Vím, že se platí za zmrazení, za odloženou kultivaci, za isci...ale jinak to je asi dobrej job, řeknou ti, že tyhle injekce nebo hormony jsou lepší, ale že je pojišťovna nehradí...a co udělá zoufalá čekatelka? zaplatí...ráda...ale co dělat kdyý to jinak nejde? docela se na to těším, mám tak nějak novou naději, že se to povede alespoň uměle. Manžel má už jedno dítě, před 5-ti lety, tak ten bude asi v pohodě.. já měla před 5-ti lety slepák a myslím, že mám srůsty. Nebo prý můžu mít protilátky proti jeho spermijkám...na gyndě mě zkoušel 2 cykly stimulovat (clostilbegyt, estrofem, pregnyl), ale nic..tak mi řekl, že by bylo lepší a rychlejší zkusit umělé.. je mi 32, takže čas letí jako blázen..jinak na netu jsem pořád přilepená na diskuzích a pod ohledně otěhotnění, příznaků, čtu komu se to povedlo, komu se to nepovedlo....je fakt, že kdybych neměla pc, byla bych asi klidnější a víc v pohodě...ale odolej tomu, viď?

nadis.h
29. dub 2009

Ano berus. Taky jsem byla dost rozčílená tou informací že to platí pojišťovna. Já nevím jak to dělají třeba lidi,kteří mají velmi nízký plat??? Ono je sice pravda,že můžeš mít léky bez doplatku, ale co jsem slyšela tak nejsou kvalitní a nesetkala jsem se ještě s nikým kdo by si raději nezaplatil ty lepší léky. Já jsem také po slepáku. Měla jsem ho jako malá a zkazili co se dalo, tak jsem byla na laprce a odstranili mi velký srůst a oba vejcovody neprůchodné. Ty jsi na laparce byla? To bys měla před IVF už kvůli těm srůstům zda nemáš a vyzkouší rovniou průchdnost vejcovodů. A manžel byl na spermiogramu? Jestli budeš chodit do Gennetu v Lib tak se pokus objednat k mudr Petrovi. Je skvělej. No já v tom ležím od rána do noci. Pomáhá mi to v tom, že vím do čeho jdu a co mě čeká.

chaala
29. dub 2009

Ahoj holky,
my se zatím chystáme k prvnímu ivf,tak k těm cenám Ti Beruš taky neporadím.Nám ještě předběžnou cenu pan doktor neříkal.Ale taky povečerech všechno k ivf pročítám,abych věděla.Manža se mi směje,že už jsem skoro doktor.Taky jsem už doma vyšilovala,že to určitě bude strašně drahé a my nebudeme mít penízky...ale teď jsem zase v klidu 🙂
Doktor Petr je moc fajn,vždycky mě povzbudí a dodá další sílu a pohodu.Už jsem u něj byla 3x.

bbberusak
30. dub 2009

Díky moc, holky, za info...já pořád tak nějak doufám, že by se mohla povést inseminace...ale nevím právě, v čem je u nás problém. Ještě jsem na žádném vyšetření nebyla, gyndař mi říkal, že by mě poslal, ale že si to v Gennetu stejně udělají...jen vím, že mi dozrávají vajíčka a že je mám i pěkně velká...to mi sledoval...ale jestli dojde k samotné ovulaci, nebo jestli nemám průchodné vejcovody a vajíčko se tak nedostane tam kam má, to nevím..
Já bych klidně zkusila ty léky, co hradí pojišťovna, alespoň pak můžu porovnávat🙂 ale ráda bych, když se dobereme k ivf, odloženou kultivaci a zamražení, takže něco nás to stát určitě bude. Budu muset zrušit nějaké pojištění, abychom na to měli...moc peněz nazbyt nemáme...ale co, nějak se to zvládne..ještě tady jsou naše rodiče, kteří s vidinou prvního vnoučátka určitě taky rádi pomůžou🙂 😀
Manžel na spermo nebyl. Chystáme se to teď v květnu teprve rozjet. Ale dr se ptal, jestli má dítě a když slyšel, že pětileté, byl v klidu...tak nevím...
JJ, mudr. Petr je velmi oblíbený, to jsem tady už stačila vyčíst 😀 a tam je možnost se objednat k někomu konkrétnímu? Myslela jsem, že ne. Kdo bude ve službě v den, kdy tam přijdu ten se mě ujme...a příště to může být zase někdo jiný...takovou jsem měla představu.. 😲

monka26
30. dub 2009

Ahoj holky,loni když jsme byli poprvé na IVF tak jsme platili jen 2000,-za léky,jinak nic.Letos mi doktorka řekla,že jsou nové léky,lepší,pro tělo čistší,ale vyšli nás na 5000,-.K tomu jsme chtěli mít jistotu oplodnění ikdyž loni to šlo samo,a tak jsme si zaplatili 7000,-za ICSI plus PK 2500,- no a zbytek zamrazit což stávalo 2000, a teď4000,-.Takže je to síla a teď jen čekat jestli to vyšlo,když jsme do toho dali úplně všechno a nemyslím tím jen peníze ☹ .Tazkže se holky držte 🙂

nadis.h
30. dub 2009

Ahoj holky, 🙂

Chali me mudr Petr rekl uz na 1 konzultaci,ze nas to vyjde cca na 10-15 tis i protokol mi rekl. S tim ctenim vseho mozneho si myslim,ze jsme vsechny stejne. 🙂 ja 1 co rano udelam je to,ze doctu vsechny diskuze. 😀 pritel si furt mysli jak chodim chatovat,tak mu prectu obcas uryvek treba o vnitrnim ultrazvuku a je klid. 😀

nadis.h
30. dub 2009

Berus kazdopadne by se melo zacit si myslim zkouskou pruchodnosti vejcovodu a manza spermiogram. Na jine diskuzi kam chodim je holcina co ma s manzelem 3 lete decko a ted dali do Ivf 50 tis a 3 den se jim prestala embryjka vyvijet. Jeji manzel byl predtim adept na darce a ted 4 roky pozdeji ma malo spermiji a jen 1 % dobrych spermijich. Takze jak vidis tak na tom obcas nezalezi zda uz dite ma ci ne. Jinak urcite muzes poprosit o doktora ktereho chces. Ja se vzdy objednavam jen k nemu. Nechtela bych aby me vysetroval pokazde nekdo jiny. S penezy je to na prd. Je to fakt vysoka castka. A i kdyz pritel vydelava slusne tak ja jsem z toho nervni. Tahne vse sam. Bydlim v Lib od ledna teprve,do dubna byla na neschopence a je problem sehnat praci,kdyz musim furt k doktorum. :(

monka26
30. dub 2009

Tak holky já blbý,začala jsem hodně špinit a vzhledem k očekávané zítřejší menstruaci,to bohužel nevyšlo.I test jsem zkoušela a negativní.Sice mě sestřička dnes v gennetu utěšovala,že je to teprve 9.den,že mám věřit,ale že už by uhnízděný měly být když to byly blastocyty.Tak jsem z toho vyřízená ☹ ,tak vám přeju víc štěstíčka.

nadis.h
30. dub 2009

Moni to je mi moc líto!!! ☹ Já nikoho z Vás z těch diskuzí neznám, ale prožívám to strašně s Váma. 😢 Věř na druhý pokus. Měli jste nějaké mražáčky?