Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kkamca
12. čer 2010

ahoj.
No to už je tak..a spíš na ip.Bo nemusí každá pipka co sem nepřispívá,ale chodí číst- vědět všecko. 😉

kkamca
12. čer 2010

Jak vůbec pokračují ostatní?
sluníčko,lemurka,gab,dvojcata,petra49?

kkamca
12. čer 2010

Jinak kapi k tomu gestu co sem ti psala v ip..JSEM PŘEMÝŠLELA ,ŽE TO ZKUSÍME TAM..ale pak jsem koukla na nové ceníky a jako GENNET je fakt o dost levnější.To máme pech-v tom gestu bych totiž doporučo nepotřebovala. 😒

kapibara
12. čer 2010

kamčo...já radím změnit obvodního lékaře.... 😒

kapibara
12. čer 2010

Samo že myslím obvodního gynekologa 😝

kkamca
12. čer 2010

Jsem pochopila..
Né že bych byla pohodlná-však za gyndošem dojíždím,ale sakra mě se tak nechceee měnit.On je jinak fajn jako lékař.
Jen je omezenej co se caru týče.. 😒

kapibara
12. čer 2010

Tak je to na Tobě...třeba se to taky odvine od toho ,jaké budou výsledky spermiogramu....

kkamca
12. čer 2010

No v to doufám.Tak trochu.

kkamca
15. čer 2010

Čau kapi..
tak výsledky stejný jako před 2 roky..je nám doporučeno ivf s isci

kapibara
15. čer 2010

kamčo... ☹ ach jo...ale co se dá dělat...aspoň se to hne..a půjdeš teda do Liberce do G? Kdy se na to vrhnete?

kkamca
15. čer 2010

Kapi no rovnou se nás ptali či se k nim budem chtít objednat...
Ale já bych volila variantu,že prostě to G je blíž..chlap mi řekl že až ted pudem na folikulometrii 28.6 at to dr ukážu a řeknu ,co nám navrhli a že pokud nedají doporůčo ,že půjdeme do gestu. 😒
Jsem zas taková rozpolcená..ty voe to sou fakt starosti.

kapibara
15. čer 2010

kamčo...já slyšela na GEST chválu,ale nedokážu posoudit...a doporůčo už vám snad teda dají 😠

kkamca
15. čer 2010

no koukala sem na téma. tady na konovi..a ptala se holek a zatim úspěšnost nic moc. ☹
Já sem nějak zastáncem..víš co -člověk i ušetří,si vem pak ty cesty do prahy časté to je kilometrů.A do lbc to mám cca 60 praha cca 110 přímo na místo gestu.A to je dost rozdíl..

kapibara
15. čer 2010

kamčo...to je jasný,já šla taky kvůli vzdálenosti do Gennetu...ono hlavně záleží na jakého doktora člověk narazí 😉

kapibara
15. čer 2010

a napadlo mě...když máš výsledky spermiogramu,tak si myslím,že už ani doporůčo nebudeš potřebovat 😕

kkamca
15. čer 2010

Ty jo tak to nevím..Myslím si že to stejně budou chtít..
Volala tam známá a chtějí ho po ní také..měla by jít asi v červenci. 🙂

kapibara
15. čer 2010

kamčo...zkus si tam zavolat,řekni,že tvůj gynekolog prostě brzí a že máš výsledky spermiogramu s takovouhle diagnozou...za to nic nedáš 😉

bbberusak
15. čer 2010

Ahojky, Dvojče, můžu se prosím tě zeptat, v Pettu vykupují použité kočárky do bazoše? já prodávám x-landera r.2007 vč autosedačky a všeho...a nevím jestli do bazaru nebo na net...díky moc za info 🙂

kkamca
15. čer 2010

Holky kdo čtete ..je tady někerá co podstoupila ivf + icsi s hodně špatnym spermiem?
A vyšlo to? díky-

bbberusak ahooj

dvojcata2
15. čer 2010

Ahojky no lepší to je na net ale je toho tolik že budeš mít velké štěstí když ho dobře a hlavně rychle prodáš.U nás když bude v dobrém stavu tak do 2500kč i s autosedačkou ale není to konečná cenamusí se vidět.Je to jako s autama strácejí rychle hodnotu protože je plno nových a lépe dělaných typů 😉

nadis.h
15. čer 2010

Aaaa Janičko ahojky. 😵 😵

dvojcata2
15. čer 2010

Ahoj,Já furt hledám ty Gennetky a nic to je tahle diskuse???Ale to je Gennet Liberec jak byl dřív??

dvojcata2
15. čer 2010

Teda pěkně ti narostlo bříško.Koukala jsem vybrala jsis kočárek Atlantic. 😉

bbberusak
15. čer 2010

jj, to je ta původní diskuze dvojče..🙂
díky za info, my ho koupili za 4 tisíce přes net...je v dobrém stavu...tak to dám taky na net...až kdybych to nemohla udat dlouho...tak bych šla k vám 🙂

bbberusak
15. čer 2010

ahoj kami...my jsme měli ivf + icsi,..ale spermio zase tak blbý ne...podle toho, čemu říkáš hodně blbý...

kkamca
15. čer 2010

No velmi malé množství,nízká pohyblivost a ani tvar nic moc--přesná čísla až v dopise co nám dojde.Ale jediné co nám doporučily -ivf+ isci.
Pomýšlela sem si na iui..a to asi neklapne s takovým spermiem..

kapibara
16. čer 2010

kamčo...iui můžete zkusit,ale spíš bych se přikláněla k ICSI...ale to Ti určo poradí,co bude pro vás vhodné 😉

bbberusak
16. čer 2010

kamco, az ti dojde dopis, napis cisla, porovname..nam taky iui nedoporučili......a za měsíc se nám spermio tak zlepšilo, že by to možná klaplo...ale oni spíš se přikláněj k icsi...jedna, aby to bylo jistější, a jednak aby něco vydělali 🙂
nám ani nedoporučili, nechat oplodnit ve zkumavce...že by se to nemuselo povést..ale my měli málo vajíček, tak jsme do toho radši šli...

kkamca
16. čer 2010

bbberusak:no my ten spermio máme dělaný pokaždé v jiné laborce a v odstupu docela velkého skoro 2 roky,a spermio se nezlepšil vůbec.Ale ani rapidně nezhoršil..A to zobeme vitamíny docela dobu. 😠

bbberusak
16. čer 2010

u nás na to měl vliv stres, fyzická námaha, manžel dělal zrovna zkoušky na škole...pak za měsíc už byl v klidu a bylo to super, ale stejně nám řekli, že icsi by bylo vhodné... záleží na tom jak moc už hceš mimi 🙂 iui oddálí ivf 🙂