• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
Nemá niekto aktuálne skúsenosti s Gest-om?
25. únor 2013 v 16:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wannabemama já s nimi mám dobré zkušenosti - profesionálové - za moje problémy nemohou, ale snaží se :slight_smile:
25. únor 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, přemýšlím co napsat :slight_smile: ....... v pvé řadě o dost lepší než Pronatal ( úplně jiná liga).... Byli jsme tam 2 roky......příjemné prostředí i lidi, není co vytknout....pokud máš nebo Ti najdou přesnou příčinu proč to nejde, tak určitě nváhej a svěř se jim do rukou. POkud nevíte nebo se to v průběhu prvních vyšetření , IUI a prvního IVF nezjistí a neklapne přejdi jinam. .....konkrétně mám zkušenosti dr. Šulcem.... prostě jede klasickou cestou (kvalitně udělají průchodnost vejcovodů a krevní vyšetření na hormony i základní imuno) a když nic tak stejně pokračuje (prostě po vyčerpání všech pokusů ti řekne buď další si komplet uhradíte nebo nic) a nechce posílat na vyšetření (reprodukční imuno, či laparoskopii)..... ono je to na delší vyprávění a samozřejmě každá budemem mít náhled jiný a to je správně, protože každá jsme absolvovali a zažili něco jiného..... já ve zkratce manžel azoospermie, cca6x nativní IUI za 2 roky, 1.IVF nadměrná reakce na hormony přes 30 folikulů, okolo 20 vajíček, několik embryí, těžký OHSS, hospitalizace s punkcí, takže nebyl ET, žádné kvalitní embryo pro zamrazení.... z toho sactosalpinx, 2. IVF, okolo 25 folikulů, z toho do 20 vajíček, několik embryí, ET dvou a 3 ks k zamražení, KET .....
26. únor 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
až teď jsem zijstila , že i jiný holky reagovaly a psaly své zkušenosti přede mnou a že se nelišíme :slight_smile:.....
26. únor 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám:slight_smile: tento týden nás čeká 3. IUI a když nevyjde, začínáme v červnu dlouhý protokol na IVF. Máme domluvenou prodlouženou kultivaci, hatching a to embryo glue. manža spemie úplně super, já také nic zásadního..doktoři prostě nevědí, proč se nám nedaří:( Mám pár dotazů:slight_smile: Jaká je opu?? bolí to pak?? a kam se píchají injekce při dlouhém protokolu? také do bříška nebo do svalu? (do svalu nechciii:slight_smile: díky!!
28. kvě 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi ahoj, vidim ze jsi tehulka, tak to moc blahopreji , to tedy na klinice gest? a chtela jsem se te teda jeste vice zeptat na pana doktora sulce, rpotoze my jsme byli tedka s manzelem na tese, po doporuceni. nenì moc pozitivní, ale prístup maji hezky na klinice. nasli nám spermijky jen na jedenkrát na to ICSI, Pristí tyden si zacinam pichat, a teda doufám ze bude dost vajicek a nejake se chytnou, ale po tedy tom malem nalezu nam pan doktor hned rekl ze s tim nema moc dobré zkusenosti, a ze nemame moc sance ...no tak nevim. byla jsem dost zklamaná, ale potom jsem si cetla dost co holky pisou, a zkusenosti s timto samym problemem, a zustaly treba tehulky hned na poprvé...tak me to docela bolí ze nam nedal vetsí nadeji. prìstí tyden jdu na navstevu, tak uvidim jak a co.Urcite hnedka povim co a jak, rpotoze jinak s klinikou spokojeni jsme dost s manzelem. Jeli jsme z ciziny, vsecko jsme s doktorem resili prvne pres maily a pan doktor mi odepisoval prakticky okamzite, vse mi vzdycky vsechno v klidu vysvetlil, i kdyz jsem se treba ptala po tisickrát to same :slight_smile: takze na toto si jako vubec nemuzu stezovaat. a vysli nam vstrict taky ve vsem jak jsme to chteli mi, i podle termínú a vseho, takze to jako u nas pan sulc ma absolutni jednicku.
3. čer 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simka77spain ahoj, písnu ti do IP
4. čer 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtela jsem jeste jednou prispet, jelikoz uz mám po vsem a prave na GESTU. :slight_smile: Skvelá klinika, skvelí doktori (pan doktor Sulc a doktor Alexander), embriologie (paní doktorka Pertoldová ), sestry. Byla jsem v klidu, ptala jsem se na vse millionkrát...proste super. se vsim mi vysli vstrict jak jsem potrebovala. Stimulovali opatrne, a i tak jsem mela pres dvacet vajícek, z embriologie mi rekli hned na druhý den ze se chytli vajicka se spermijkama, byli stastní skoro víc nez já, proste slo videt jak jim na tom vsem zálezí at nám to výjde. jeste jsem s nemi v kontaktu a to i kdyz uz je po vsem protoze ziji v zahranicí. Ale urcite bych je vsem doporucila. Nikdo nám nedaval sance. manzel nemel zadne spermie, a i ty co nasly po MESA/TESE nebyly moc kvalitní, a vyslo to na první pokus! Nez mi morulky zavedly, nechali me si ty bublinky vyfotit na pamatku :slight_smile: Hodne stestí vsem. :-*
18. črc 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Máme v ní i téma CAR GEST Praha a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/gest-praha ? :slight_smile:

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. :wink:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
11. zář 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych to tu trošku oživit? Chodíte teď do Gestu někdo? My jdeme 5.5. k dr. Polakove :wink:
15. dub 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
ráda bych také přispěla svými zkušenostmi. Před skoro třemi lety jsme v Gestu otěhotněli. Byla to sice až 5. IUI, ale bylo to supr.... strašně se mi tam líbí to domácí prostředí a nikdy jsem se tam nesetkala s nikým byť jen trošku negativním či protivným.
No a teď jsme se po negativní zkušenosti s ISCARE v Holešovicích vrátili zpět. ISCARE mi přišla jako hrozná továrna a ještě k tomu ve formě Business centra.
Já za sebe můžu jen doporučit. Teď jsme po 2. IUI a uvidíme.
15. dub 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zirafka82 ja u polakove byla jen jednou a po druhe jsem otevrene rekla ze k ni nechci ze je neprijmna. chtela jsem se ji na jedne konzulte neco zeptat a jen me odpinkla. jsem byla hrozne nasrana. jinak gest super ale ona urcite ne. nechala jsem tam pres 150 tisic a teda nebyla jsem zvedava na ten jeji pristup, az mooooc prfesionalni, nepristupna, spech a nenecha ani aby se clovek zeeptal. neprijemna. to je muj nazor a zazitek u teto pani. nejlepsi je pan sulc.
14. črc 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zirafka82 jee, to bylo v kvetnu ! :grinning: a jak jsi dopadla?
14. črc 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nova.
Chodite ted nektera aktualne do Gestu? My jsme presli z Iscare, tam je to hrozna tovarna,clovek si prijde jak na pasu...jak pise Ukume11
V utery jsme meli prvni schuzku s panem doktorem Sulcem a mam z toho dobry pocit,mam pred IUI tak jsem zvedava...
21. srp 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím do Gestu a musím říct , že přístup je úžasný v 18ti mi řekli, že jsem neplodná , když jsme se přítelem rozhodli , že chceme miminko, tak jsem byla na doporučení odeslána přímo do Gestu. Po prvotních vyšetření zjištěna primární sterilita a byla jsem ještě odeslána na dovyšetření stítné žlázy, kde jsem měla horší výsledky. Když jsem šla s výsledky na kontrolní vyšetření , tak mi řekli, že jsem v 9tém týdnu ... :D Docházela jsem tam dále na vyšetření v těhotenství a musím říct, že i v této oblasti zde bylo vše na 110 %. Takže za mě určitě doporučuji ! :slight_smile:
27. bře 2015 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek