Gonal-f - zkušenosti

sadovka
1. led 2019

Ahoj holky, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s Gonalem. Jde mi o to že jsem při prvnim IVF píchala 112 jednotek a nijak jsem nereagovala, takže IVF bylo přerušeno, ale přes to už se to počítá jako 1 pokus na pojišťovnu. Při dalším cyklu budu začínat zase Gonalem a to na 150ti jednotkách a mám strach aby to už zabralo. Máte s tím některá zkušenosti? Děkuji

silviefs
4. čer 2019

My chodíme do CAR na Obilňák a dali mi 225 a vše zatím roste jak má. 112 se mi zdá celkem málo

anida
3. črc 2019

Ahojky holky.
Mám AHM 9.
Začínám svoje první IVF Repromeda v Brně.
Mám Gonal 100j a luveris 75iu a to od začátku druhého cyklu.. 🙂
Tak uvidíme , jak to bude. Teď jdu ve čtvrtek na ultrazvuk.

sadovka
autor
3. črc 2019

@anida ahojky, tak držím palečky, mě bude čekat KET koncem srpna 😊

anida
3. črc 2019

@sadovka dekuju.. 🙂
Jen teď přemýšlím, že když mám 100jednotek a u vás bylo 112 málo.. jestli mě porostou 🥴

sadovka
autor
3. črc 2019

@anida ono to záleží na hodně faktorech, doktoři ale určitě vědí,co dělají. A zjistila jsem,že u hodně žen je první stimulace brána jako taková zkušební, zjistí se,zda a jak tělo reaguje na léky a při druhé stimulaci už je všechno vychytané😃 tak to bylo i u mě a teď mám 6 prvotřídních mrazáčků😆 ale držím palce ať to u tebe výjde hned na poprvé 😊

anida
Autor odpověď smazal
Zobraz
bohunkakralova
28. črc 2019

Ahojte holčiny.
Chtěla bych se zeptat jak u vás probíhala stimulace s gonalem a kolik ste měli jednotek?povedlo se na poprvé? A cítili jste na sobě něco když ste si pichali injekci?? V úterý jdu na kontrolu tak uvidím co a jak jezdím do Brna repromeda nemohu si stěžovat zatím jsou tam všichni moooc fajn

deniska55
22. říj 2019

prosim vas neostal niekomu gonal? prosim kupim surne