Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hcg 14 dní po ket. Je ještě naděje?

KEThCG
soptinda
22. kvě 2020

Holky,
Je hodnota hcg 14 dni po ket 275 ještě nadějná? Vsude píšete v tuto dobu o tisícovce, měla jste některá nižší hcg a dopadlo to dobře?

78marcela
22. kvě 2020

To je hodně nadějné. Hodnoty HCG mají velmi vysoký rozptyl, průměrně bývá kolem 400 tento den, co mi říkali v car, já měla vždy nižší. U dcery jsem měla myslím 10. den 33 a 15.den 230. U syna si už nejsem jistá, ale taky méně. Takže s touto hodnotou bych byla docela.klidna.

kelerub
22. kvě 2020

@soptinda pokud se za dva dny minimálně zdvojnásobí tak určitě ano 👍 Hodně štěstí 🌷

eva118
22. kvě 2020

Ano, já to měla podobně u dcery.

katule1990
23. kvě 2020

@soptinda Výsledek je pozitivní a to je důležité. A jestli nekrvácíš, tak bych byla v klidu. Myslím, že je to, jak píšou holky výše, že rozptyl může být velký. Já jsem měla 1195, holčina ve skupině kolem 500-600 a taky vše v pořádku. Myslím, že ta hodnota není až tak směrodatná, v CAR mi říkali, že kdyby byla hodnota třeba 20, tak by bylo vidět, že se to nejpíš neudrželo. Držím pěsti, ať jde vše dobře dál a gratuluju k pozitivnímu výsledku 🍀.

adenka84
23. kvě 2020

@soptinda máš krásné HCG.. nestresuj se ničím zbytečným.. pozitivní test máš tak si to užívej a neboj se ničeho co přijít vůbec nemusí.. respektive nepřijde..

maloira
23. kvě 2020

@soptinda mela jsem 350... a taky jsem byla zoufala ze vsichni kolem mne maji vysoka cisla 🙈 a jsem v 17 tt 🙂

soptinda
autor
25. kvě 2020

@kelerub tak dnes po tydnu 2800 a uz byla dutinka🍀

kelerub
25. kvě 2020

@soptinda no vidíš 😉 gratuluju a ať vše dobře dopadne 🍀

bjeska
25. kvě 2020

Holky víte některá kdy se obnoví zákroky v reprofit???

soptinda
autor
Dnes v 10:26

@kelerub tak radost se rychle změnila, hned po kontrole mi začalo Spineni💧😄😓

kelerub
Dnes v 10:37

@soptinda val k doktorovi, zvýší to dávky utrogestanu. Špinění vždy nemusí znamenat to nejhorší. Dobře to dopadne, neboj. A dávej vědět jak ti je. Držím pěsti 🍀🌷

soptinda
autor
Dnes v 10:45

@kelerub vyssi uz mít nemuzu, volala jsem dnes k doktorovi a pry s tim nic neudělají, že je to buď a nebo...

kelerub
Dnes v 11:25

@soptinda ach tak. To mě moc mrzí. Zkus jen polehávat a odpočívat. Špinění opravdu nemusí znamenat to nejhorší. Dokud to není sytě červená krev není nic ztraceno. Kdy jdeš na kontrolu?

soptinda
autor
Dnes v 11:26

@kelerub az ve středu...

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru