Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
4. pro 2012

@jarmisek jo, vy posíláte do Austrálie jo?to víš, že bude nějakej krásnej bobeček 😉 🙂

werinka1
5. pro 2012

@veverka.terka Ahoj, no, lepší snad jo. Nekrvácim, ale pořád špinim 😒 Včera třeba už ne a dneska ráno zas jo. Přitom vůbec nic nedělam a jen se povaluju 😅

veverka.terka
5. pro 2012

@werinka1 tak špinění je ale v pohodě. mně to v Heliosu odůvodňovali, že je to proto, že děloha ještě není celá miminkem zaplněná a prostě se ještě odlučuje část sliznice. buď v pohodě, oba mimoušci mají srdíčko, tak 1. velký krok je za váma 🙂 😉 a odpočívej!!!

werinka1
6. pro 2012

@veverka.terka Děkuju. Snad to bude v pořádku. Musim zaklepat, to špinění je jen občasné, když vstanu po delší době a neni nijak silné, tak snad..... věřim jim, musim 🙂 Včera jsem byla u svého gyn., ale žádné extra vyšetření mi nedělal, když mě prohlíželi v pondělí v nemocnici. napsal mi vycházky, ale já se stejně necejtim na nějaký calandování, jsem ráda když ležim. Z těch srdíček jsem měla taky strašnou radost, vůbec jsem tomu nemohla uvěřit 😵

werinka1
6. pro 2012

Tak sem právě uklidila linku v kuchyni, protože na to se už nešlo dívat. 😠 Proč jsou ty chlapi takový čuňata??Ach joooooooo 😠 😠 😠 Trvalo mi to asi půl hodiny. A to jsem jen uklidila to co bylo na povrchu a vyčistila pracovní plochu. Jsem totál hotová a mam pocit, že jsem zdolala K9 😝

jarmisek
7. pro 2012

@veverka.terka No,nakonec jsme dospeli k tomu,ze bude lepsi delat tu lepsi metodu,kdyz uz...a taky stejne jsme byli nalomeni spise na KET nez transferovat hned v tomto cyklu, vysvetlili nam, ze je vyssi sance... 😵

jarmisek
7. pro 2012

@werinka1 To te hlavne vysiluji Ti dva milacci v brisku, bude to narocne, mela bys ted odpocivat a uklidu at si trochu uzije chlap, ne? kdyz si to zaprasil.... 😀

zuzzu11
8. pro 2012

@jarmisek ahojky 🙂 . Tak ako dopadli embrijka? Tiez mate PGD, ze? Aj my si davame. Ja idem na buduci tyzden na OPU. A kedy ti vychadza asi KET v lednu? Mozno sa aj stretneme 😉 .

zuzzu11
8. pro 2012

Holky chcela by som sa opytat, dnes som bola na utz a co znamena 1x13, 1x10 tusim 2x8. to mam tolko vajicok? Dalsie cisla si uz nepamatam co mi hovoril Dr.Lebo koordinatorka mi hovorila ze mam asi pat vajicok na jednej strane a pat na druhej strane, ale to bolo v stredu ked som bola. Ja som vzdy v strese z toho ultrazvuku, ze sa zabudnem popytat co chcem 🙂 .

veverka.terka
8. pro 2012

@zuzzu11 ahojky, já myslím, že to je počet vajíček s jejich velikostí. 1 má 13mm, další 10mm a další 2 8mm. myslím, že tam nějak mi to taky říkali na UTZ. 🙂 😉

jarmisek
10. pro 2012

@zuzzu11 Ahoj, jeste cekame na vysledky, snad uz brzy budou, rikali tak do dvou tydnu...Jinak take si myslim, ze je to velikost jednotlivych vajicek, budou se porad zvetsovat az do OPU, to uz mas pekny maciky, jen tak dal 😉 😵 😵

janina83
11. pro 2012

Ahoj děvčata ,tak jak to jde?? 😉

zuzzu11
11. pro 2012

@jarmisek ahojky 🙂 . Tak som velmi zvedava na vase vysledky 🙂 .Urcite budu dobre , uvidis 🙂 . No ja vo stvrtok idem uz na OPU, mam ich az 21 folikov, teda zatial co mi videli cez utz 🙂 . Ale sa bojiiim 😒 .

jarmisek
11. pro 2012

@zuzzu11 neboj, OPU bylo v pohode, sice me par dnu bolelo bricho, ale druhy den jsem byla normalne v praci 😉 hlavne aby to zvladly vajuska a spermijky, budu mooc drzet pesti! 😵 😵

zuzzu11
13. pro 2012

Ahojte holky 🙂 . Tak OPU mame uspesne za sebou 🙂 . Z 21 folikov mame 15 vajicok 🙂 . Som strasne zvedava ako sa drobci budu mat zajtra 🙂 . Inak anesteziolog Dr.Koudelka bol strasne mily 🙂 . Mali ste ho nidktora?

jarmisek
13. pro 2012

@zuzzu11 Asi ano, sice nemam pamet na jmena,ale take me uspaval mily doktor 🙂 A kdo Ti delal to OPU?Texl?Gratuluju k vajuskum, to je parada! A zitra drzim pesti na dobre zpravy! 😵 😵

zuzzu11
13. pro 2012

@jarmisek Ano Texl 🙂. robil dnes vsetkym OPU. Sice som ho videla asi pol minuty a porom uz neviem 🙂 . Dakujem krasne 🙂 . Strasne som na nich zvedava na zajtra 😉 .

werinka1
14. pro 2012

Ahojte děvčátka, jen nakukuju, nedělá mi koukání do PC dobře 😒 Podávám report 🙂 Ve středu byla KO u gyn. Krásně nám tlučou srdíčka, úúúúúúúúúúúžasný. Když mi to dr. pustil.....skoro jsem musela zamáčknout slzu. Prý to zatím vypadá v pořádku, máme asi 1,5 cm, prý jsou stejně velké (rozdíl 2, 3 mm). Díky Bohu (musím to zaklepat) nekrvácím a nešpiním, tak DOUFAM, že už to nepřijde.Jinak je mi hrozně zle. Sice nezvracím, ale někdy si to už přeju jak je mi blbě od žaludku. Nedokážu téměř nic sníst. Jsem o banánech, mandarinkach, max. jogurtu či přesnídávce. Ploužim se po baráku jak zombie a bohužel i tak podobně vypadam 😝 Když mi zrovna neni na umření, tak si to užívam, ale popravdě.....zatim spíš hekam a říkam si kdy už mi bude líp 😀 Je to jedna velká kocovina, která trvá už pár tejdnů 😀 😝

veverka.terka
14. pro 2012

@werinka1 tak to je super, že mimoušci sou v pořádku 😉 🙂 jéé, vidíš, a ty ses tak těšila, až ti bude špatně a už je to tady 😀 ne že bych ti to přála, to vůbec nee, ale bohužel to k tomu patří. já sem taky ze začátku nezvracela, jen mi bylo šíleně blbě a už sem si přála,abych se vyzvracela, že se mi kapku uleví. pak sem jednou zvracela a už se to od té doby táhlo pořád...a stejně bez úlevy 😝 úplně vím, jak ti je, byla sem taky jak chodící mrtvola, i tak vypadala. ale neboj a věř, že to přejde a hlavně to za to stojí!!!! 😉 😉 😉 držím pěstičky, at je brzo líp 😉 🙂
@zuzzu11 teda, to je krásná úrodička vajíček. to jich bude kupa i do mrazáčku pro sourozence 😉 🙂 a jak to vypadá dneska, kolik se jich drží?

werinka1
14. pro 2012

@veverka.terka Určitě stojí. 😵 Ale teď už se zas těšim, až to přejde 😅 Kamarádce bylo líp až ve 14 tt. Já jsem dneska 8+2 takže to bude ještě mejdlo. Dneska jsem si dala (spíš jsem se pořemohla) drobet salátu s kuřetem. A už se proklínam, že jsem to udělala 😝 Tak já myslela, že když se vyzvracim, že to bude úleva. Ale jestli ne, tak to radši ať nezvracím, protože pro mě je to ukrutný utrpení. 🤐 Začínám obdivovat a vlastně ani nechápu ženský co chodí normálně do práce! No já se bez mučení přiznávam, že bych to prostě nedala! Jsou chvíle, kdy se doslova plazim sotva na záchod a zpátky do postele. 😒 Domácnost vzhůru nohama, výzdoba žádná, bordel jak v tanku, nepeču a dárky budu schánět na poslední chvíli. Vždycky když už si řikam, že půjdu do města, tak se mi udělá blbě a zalejzam do postele.
Když je mi fakt hodně zle, tak si řikam, ještěže budem mít ty dvě najednou a budu to mít odbytý 😀 A to jsem ještě nerodila 😀
Ty už to máš Terko za pár viď? To už uteče (i když mě to teď vůbec neutíká a tejdny postrkuju dopředu, aby to nejhorší už bylo za námi a mohla jsem věřit, že to vážně dopadne všechno dobře). Já se tak těšim na ty tvoje týdny. Už teď přemýšlim, jak asi budou ty prckové vypadat. Komu budou asi podobný a ani moc nepřemýšlim jestli to budou holky, klucí nebo páreček. Hlavně ať jsou v pořádku. Jako, asi bych radši páreček nebo holčičky, ale samozřejmě berem všechno!!! 😀

veverka.terka
14. pro 2012

@werinka1 no, mě bylo taky láp až tak kolem 15tt., ale to uteče, neboj. musí se to vydržet. ale úplně tě chápu!!!přesně tak mi bylo taky 🙂 ☹ taky si nedovedu, že bych měla chodit do práce, to bych prostě nedávala. a tedka už zase to stejný, sice nezvracím, občas je mi blbě od žaludku, ale sem totálně unavená a neohebná a nedovedu si představit, ještě se valit do práce 😝 však na pečení a úklid kašli, to nestojí za to, aby ti bylo ještě hůř. já tomu letos taky moc nedávám, bolí mě hodně břicho, občas tvrde a při dlouhým stání fest záda ☹ hele, buď v klidu, sice to mám relativně za pár, ale taky mi to vůbec neutíká a počítám každej den a už už aby to bylo,vleče se to jak slimák....ale jako, když s eohlídnu, tak to docela uteklo, ani mi nepřijde, že sme byla tak dlouho doma. dopadne to dobře, to si nesmíš moc připouštět, že nee. ale budeš se bát pořád, ne jenom tedka ze začátku. pak zase, abys mimčo cítila, aby se dobře vyvíjelo, rostlo...no, prostě strach je pořád. a necháte si říct, co to bude nebo se necháte překvapit? já bych to nevydržela 🙂 🙂 🙂 sice mi to bylo úplně fuk, ale prostě sem chtěla vědět, co to bude 🙂
tak hezky odpočívej a nějaký uklízení a vánoční shon se vyprdni, to za to nestojí, aby ti bylo ještě víc šoufl. mně to kolikrát dost štve, že sem doma a že toho moc neporvu a cítím se taková neschopná, ale zase na druhou stranu, když pak cítím jak mi tuhne břicho a sem totálně grogy,tak si fakt říkám: na co se honit, raději, at je mi dobře a hlavně mimču a nějakej úklid mi může být ukradenej 😉 😉 😉

jarmisek
14. pro 2012

@werinka1 Werinko to je super, ze se miminkum tak krasne dari a doufam, ze nevolnosti Ti brzy polevi,aby sis to take mohla uzivat! 🙂 😵 😵 Drz se...

veverka.terka
14. pro 2012

@jarmisek a co vy a výsledky embryoušků, ještě nic? 🙂 😉

jarmisek
14. pro 2012

@veverka.terka Presne jak rikas, miminko je nejdulezitejsi a kdyz mu pomuze, ze zustaneme doma, tak to proste musime vydrzet 😵 😵 Hlavne pro to udelame, vse co muzeme! 🙂

veverka.terka
14. pro 2012

@jarmisek souhlasím! 🙂

jarmisek
14. pro 2012

@veverka.terka No vidis, ja jsem vam to zapomela napsat, vysetrovali nam tri a mame 2 v poradku,jedno bylo nemocne...takze dve sance a jedem nevysetreny mrazacek jako pojistka...ach jo...to prece musi vyjit, ze? 😵 😵 😵

veverka.terka
14. pro 2012

@jarmisek no, tos teda zapomněla 🙂 😉 tak to je krásný 😵 😵 😵 a kdy vás čeká transfer? jj, to určo vyjde 😉 🙂

jarmisek
14. pro 2012

@veverka.terka No, ja ty vysledky vim teprve od rana🙂 jsem rada, ze se to stihlo vysetrit do vanoc, slibovali, ze to bude do 2 tydnu a stihli to za deset dnu,takze super 🙂 transfer bude az v lednu...ale aspon si uziju pekne novorocni oslavy 😀

veverka.terka
14. pro 2012

@jarmisek tak to pak jo 😉 🙂 já sem myslela, že už to víš dýl a nám si nic nenapsala 🙂 jasný, však tu chvilku už to vydržíte a pak se to rozdeje a bude 😉 🙂 😵

zuzzu11
14. pro 2012

@werinka1 jeej to je krasne 🙂 . Drzim pasticky dalej 🙂 . Urcite to casom polavi a bude ti lepsie aj ked to da teraz tak zabrat. Ale hlavne ze babenka su v poriadku 🙂 .