• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

17. října 2017 
@ilonaat Hodně štěstí přeju :slight_smile:
24. črc 2016 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenusaak taky v to doufam :slight_smile: moc dekuji
24. črc 2016 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisik10 dekuju moc. Ja taky preju stesti vsem, pac to je hruza, co všechny prozivame :wink:
24. črc 2016 ve 23:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonaat neboj to vyjde myslím na tebe :blush::blush:
24. črc 2016 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonaat já mám ted plnou hlavu steniska ještě 4 týdny přijde mi to jako věčnost:grinning::grinning:nej si ji dovezeme
24. črc 2016 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendissek No a ja jeste, abych se nenudila, našla ctyrtydeni kote. Zubozene, hladove 30ti dekove. Tak ho piplam .....a jmenuje se Hugo :grinning: ale nakonec je to kocka. No neva. Hugem zustane.
A neboj. Uteče to rychle a budeš ho mit doma. Taky jsme se dockali. :wink:
24. črc 2016 ve 23:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonaat jede tak at se Hugovi vede dobře lidi jsou svině a nejhorší jsou i mnozirny ve velkým. no šílené me ten pes chybí mam bernskou salasnickou starší damu a když sem se stěhovala s manželem tak zůstala u našich předci ji je už 10 a není na tom dobře ted ji zase budu týden u nasich hlidat.
25. črc 2016 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendissek jasny chápu. Takhle zustala moje žuža u moji babicky a dedy. Byl ji twnkrat rok když se mi zivot obratil vzhuru nohama a ja jim ji nechala. Ted vim, ze to bylo nej rozhodnuti. Ma se jako princezna a babi s dedou maji pro koho zit. No ale uz taky neni dobra. Ke ji uz 14 let. Je to krizenec vlcaka a staforda. Vytazena z utulku....zlate zvíře. Vděčný za pohled :wink:
25. črc 2016 v 00:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hokky, jen se chci zeptat.....jsem takovej magor nebo to mate podobny? Vymyslite jmena pro budoucí mimco uz ted? Ja totiz ano a mam i jasno o kočárku a ti kdo vedi co podstupujem na me koukaj jak na magora .....ja v tom mam jasno uz x let. No jasno. Měni se to, ale tak predstava je :grinning:
25. črc 2016 v 00:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonaat bud v klidu jména máme a i představu o kočárku takže jsme na tom stejně. Vim ze to bylo něj rozhodnuti nasinji miluji on je a ve svých letech by si těžko zvykala na něco jineho
25. črc 2016 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky sem po ivf kde mi texl zavedl 2 embria dnes sem 9 tt foto je v 4 tt myslíte ze tam sou dve nebo jedno muj gyndar rikal ze vidi jen jedno ale ze je to velice brzo dekuji za radu
25. črc 2016 ve 12:32  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barisej netroufnu si to posoudit. Dutinku vidim jednu, ale jestli je to uzv z 4tt je opravdu brzo. Ted jsi v 9tt to so tatim neměla delany uzv na průkaz srdeční akce?
25. črc 2016 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonaat přeju ať se konečně zadaří.Ja už se těším na září na další a doufam poslední pokus
25. črc 2016 ve 13:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonaat Jooo jsem na tom stejně jména připravena.Vymyslena i prestavba bytu aby se vešla postylka jen to dítě chybí :-O
25. črc 2016 ve 13:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabbkakvak neboj to uteče a zarinje tu co by důl už jste objednání ?by se to je prodlužovalo?
25. črc 2016 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barisej Ve 4. týdnu z UTZ určitě jedno nebo dvě nezjistí, ale teď už musíš mít 100% srdeční akci a ta je buď jedna nebo dvě.
25. črc 2016 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendissek jo už mám doma i léky jak přijde v září mrcha hned začneme a tentokrát máme krátkou stimulaci tak to bude rychlí
25. črc 2016 ve 21:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabbkakvak tak to je paráda neboj ted nám to vyjde
25. črc 2016 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenusaak lenicko jak se vede už si mela nějakou kontrolu já čekám na na mechů dnes jsem.27 DC
25. črc 2016 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendissek ju dneska jsem byla :slight_smile: Uroda vypada zatím slibně:slight_smile: mám akorát už dve cysty, ale odsaji mi je při OPU :slight_smile: píchám 225jednotek, další kontrola ve čtvrtek a to máme už i sezení s embryoložkou :slight_smile: to už uteče :slight_smile:)))) už se teším jako mala na další transfer, snad se tentokrát zadaří hned ET :slight_smile:
25. črc 2016 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenusaak jeee to je paráda já mám napsaných 150 jednotek přijde mi to i minulé. To vis ze ted bude ET
25. črc 2016 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenusaak tak to se tam ve čtvrtek potkáme, taky tam fičím na ultrazvuk ráno :slight_smile:
27. črc 2016 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barisej a ty jsi chtěla zavést dvě embria? jsem myslela, že se od toho upouští... konkrétně v heliosu jsem myslela, že se to skoro neděla ?
27. črc 2016 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dragina a v jaké fazi teď jsi? :slight_smile:
27. črc 2016 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky ... 17-08 mám ultrazvuk u pana prim. Texla a poradíme se, co dál...každopádně se budu připravovat na 2.KET, tak snad mi pan prim. bude ve všem dobře radit a pomáhat, aby tentokrát dopadl úspěšně. :slight_smile: A když bude potřebovat ta moje sliznice víc času, tak jí ho dopřeji, jen ať se to podaří ... :slight_smile:
27. črc 2016 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenusaak druhá kontrola při stimulaci krátkým protokolem, zítra taky embryoložka :slight_smile:
27. črc 2016 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dragina tak to jsme na tom stejně :slight_smile::slight_smile:
27. črc 2016 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dragina já teda při dlouhym protokolu :slight_smile: ale jsme ve stejny fázi, abychom se nesešly na pokoji při OPU :slight_smile:
27. črc 2016 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hajdulak ano na muji žadost sem si nechala dve
27. črc 2016 v 19:42  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák akorát jsem odeslala formulář na objednání konzultace do Heiosu:slight_smile: Holky a co všechno jste si s těma vajíčkama nechaly dělat? Jen to icis ? A co je na tom pravdy,že si už můžete zvolit i pohlaví, to jsem tam nikde nenašla .ptám se jen ze zvědavosti asi bych si aspoň nějaký překvápko chtěla nechat :slight_smile:
27. črc 2016 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek