Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

fonamor
30. lis 2016

@marlah ach jo,to je mi moc lito,priste se urco zadari. Snehulaky mate?

marlah
30. lis 2016

@fonamor Bohužel nemáme. To nás právě dost vzalo 😢, z 9 odebraných vajíček nakonec po 5 dnech ani jedno vhodné embryjko. Takže uvažujeme ještě jeden cyklus IVF (jsme totiž samoplátci) po novém roce a sbírám informace, jak a co, do jaké metody jít atd. 13.12. jdeme na konzultaci.

wendissek
30. lis 2016

@marlah me vzali 21 vajíček a po 5 dnech zůstalo 1 a to bylo jen biochemické v létě pokud se nepodaří normálně jsem.do 3 ivf

leila01
30. lis 2016

Holky, jak se lezi dlouho po transferu v Heliosu, a jak to probiha?? A mam si sebou neco vzit?? Papuče nebo tak??? 😀

lenusaak
30. lis 2016

@zabbkakvak super, skvěla zpráva!!! Uz jste velikáni😊 gratuluju mamčo😊

lenusaak
30. lis 2016

@leila01 nemusíš si nic brát😊 pokud nebudeš mit delši tríčo nebo sukni, klasicky se zesvlikneš a namotas si tam kolem sebe jejich ,, transférovou sukénku"😄 pak půjdeš na léhatko, doktor zavede zrcadla, očisti čipek od utrogestanu a mezitím ti budou promítat na obrazovce tvoje embryjko, jak si jeste plave v kultivačni misce, embryoložka ti ho popíše( mě to vždycky dojalo) pak ho natáhnou do katetru a přinesou doktorovi. Zavedene je za 15vteřin😄 potom tam 15minut ležiš 😊 po 15ti min se jdes do kabinky oblect a frčite o jednoho navíc domů😊je to krásný zážitek😊 jen tam musiš jit s plnym močákem, ale netrap se, zajdi si v klidu doma vyčurat a přijed klidne i tam vycurana. Nemusi te vzit hned a močák si naplnis v čekárne. Poprve jsem tam jela s plnym močákem a nez si pro me přišli, musela jsem jit tesne pred transferem čurat, jak to bylo akutni. Az na 4ty transfer mě vzali vcas, ale díky tomu, že byla sobota a byl klid😊

leila01
30. lis 2016

@lenusaak děkuji za odpověď 🙂 tak ted uz vim co me ceka 😀jedu tam v pondeli na 10 hod. Tak tam urcite bude plno. Doma si určitě jeďte zsjdu na zachod, neboť jsem baba učuraná 😅to bude pekli pro me vydrzet... 😨😀

lenusaak
30. lis 2016

@leila01 no to mi povidej😄 pro me to byla nočni mura😄 mne stači si srknout a už jdu čurat😄

leila01
30. lis 2016

@lenusaak 😂😂😂 jo a prosim te, muze tam byt semnou i chlap??nebo musi cekat v čekárně??? 😝

lenusaak
30. lis 2016

@leila01 bohužel nemůže 😐

zabbkakvak
30. lis 2016

@lenusaak jjjj prcek nám dělá radost 🙂
A jak jste na tom vy jak se máte....

lenusaak
30. lis 2016

@zabbkakvak my se máme dobre😊 na kontrole jsem byla minulý týden, ted v ponděli půjdu do Heliosu v rámci screeningu na krev a malý ultrazvuk 😊 jakpak ty? Už víš kam na screening?

zabbkakvak
30. lis 2016

@lenusaak no už mám jít ke své doktorce.Ale do heliosu jdu 22.12 na krev a ultrazvuk a po novém roce screening .Tak to je dobře že se máte dobře 😀 jen tak dál

leila01
1. pro 2016

Holky, taky jste pred ket cítili bricho?? Sem tam me tam i dost píchne. Beru gynprodyl.. A mela jsem na srovnani cyklu 4 injekce eigenormu...

linusha
1. pro 2016

Ahoj holky, dnes jsem byla na kontrole před OPU a mám z ní rozpačitý pocit. Proto bych se chtěla optat zda některé z Vás prodloužili stimulaci? Dnes jsem 12. stimulačni den. Primář Texl a pí. Filková při minulých kontrolách říkali že předpoklad OPU je tento víkend a po dnešní kontrole kde utz dělal mladý p. Texl mi řekli že v pondělí bude další kontrola, přitom dnes vajíčka byla od 18mm po 7mm a je jich celkem 11 ale léky navýšené nemám. I koordinátorky říkali když mi dávali dnes léky že si myslí že jim je budu vracet že je nevyužiju, s takovou je využiji všechny. ☹ Ale mám veliký strach že nebude co odebírat že vše než bude OPU bude fuč. Měla jste to některá taky tak??

wendissek
1. pro 2016

@linusha Bud v klidu já stimulovala asi 16 dni vajíček dost velikost taky ale krev porad neodpovídala

zabbkakvak
1. pro 2016

@linusha taky mě prodlužovalo takže žádný stres

lenusaak
1. pro 2016

@linusha jojo mne to prodlouzili celkem o dost dohromady😊 ja z toho nebyla nadsena moc hlavne financne, pichala jsem nejmoznejši vysši davky a po přispevku na pojistovne, mně jedna denni davka stala okolo 2500,- jinak jsem v tom problem nevidela. Vědi co dělají, můžes byt v klidu😊

fonamor
2. pro 2016

@marlah ahojky,uplne te chapu,u nas to same,oplodnenych sest vajicek a do pateho dne ani jedno,pritom mely vsechny bajecne starty. My jeste deti nemame,tak vim,jak to zamrzi... My meli metodu icsi... V praze nam primar rekl,at uvazujeme o anonymnim darci,ale manzel se s tim moc nechce srovnat zatim. Pokouset se budeme v lednu,unoru zase,tak jsem taky zvedava...

absintka19
3. pro 2016

@zabbkakvak gratuluji, my uz mame pres 10 cm v 18tt a vse zatim klape a vypada dobre, i nevolnost je konecne pryc a muzu se s chuti napapat :*

zabbkakvak
3. pro 2016

@absintka19 Děkuji.Tak už jste velikáni 🙂 Přeju ať vše klape pořád tak dobře.Ja zatím žádný nevolnosti nemám jen spaní mám horší jinak žádná změna.

wendissek
3. pro 2016

@fonamor to stejný nam řekli v heliosu naštěstí můj manžel řekl ze prostě zkusime napdosti vse i toho dárce

ana1bela
4. pro 2016

holky chci se zeptat někdo pozitivní test po KET který byl v pondělí..?

absintka19
4. pro 2016

@ana1bela neporadim, poctive jsem cekala do 12.teho dne po ket prave abych se vyhla falesne pozitivite. Ale drzim palecky.

lenusaak
4. pro 2016

@ana1bela může být dušik už, ale spiš bych ho takto brzo ještě nezkoušela. Vzhledem k množství jednotkám Pregnylu, co v Heliosu před KET pichaji ( 2500j) by to už teď Pregnyl určite nebyl 😊

zabbkakvak
4. pro 2016

@ana1bela já zkoušela 7 den po KET a byl malý dušík 😉

soulen
4. pro 2016

Ja mela Ket v patek a ve ctvrtek vecer byl prvni duch 😉 ale nemela jsem tedy Pregnyl.

leila01
5. pro 2016

Tak holky,drzte mi palce jedu si dnes pro Mikulaška 😀snad to bude vse jak ma...😍

leila01
5. pro 2016

Tak uz čekáme 🙂

ana1bela
5. pro 2016

tak holky bohužel Ket nevyšel..😢 v lednu na konzultaci