Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jennyy12
1. bře 2017

@fonamor Stale drzim palecky 😘. Mne uz bricho tolik neboli dneska, akorat prsa mam stale bolavejsi a citlivejsi, tak uvidime. Testnu asi v sobotu poprvy 😄

fonamor
1. bře 2017

@jennyy12 který den budeš v sobotu po ET?.. taky držím moc palečky, muck🙂ú

jennyy12
1. bře 2017

@fonamor 8. den. KET byl minulej patek 😄. Chtela jsem ze srandy uz zitra, ale rozmyslela jsem si to. Snad mi to vydrzi 😄😄😄

fonamor
1. bře 2017

@jennyy12 waaw, super, já bych nevydržela,dnes vlastně 5 den. To je ještě asi brzo, ale zítra bych už mini pidi ducha prubla🙂... držím palečky a budu čekat fotku s pozitivním testem!!🙂...

misula29
1. bře 2017

@jennyy12 já to 5 den po prubla a pidi duch už byl 🙂

fonamor
1. bře 2017

Tak jsem holky volala do Pronatalu, a konečně mě přepojili na dobrou embryoložku. Takže věci se mají takhle: z 6ti embryí si velice dobře vedou 3 s partnerem, 1 embryo taky dobře s anonymním dárcem a dvě jsou pomalejší.. Oplodnit jsme to nechali půl na půl, takže zatím vede rodina🙂

jennyy12
1. bře 2017

@fonamor No, parada 👍👍👍👍. Takze 4 sampioni 👍. Super ❤. Tak uz muzes byt konecne klidnejsi. PS: a pak ze to po telefonu nejde. haha 😄

fonamor
1. bře 2017

@jennyy12 ani jsem nečekala, že mi to řeknou do telefonu. Volala jsem původně na to se zeptat, zda mají určené hodiny pro ty, kteří si přijdou osobně pro podrobné info ohledně vývinu a ona mi to sama řekla🙂

jennyy12
1. bře 2017

@misula29 ja jsem testla vcera, abych se presvedcila, ze je pryc Pregnyl. Test snehobily. Sama jsu zvedava jestli to do soboty vydrzim 😄😄😄

fonamor
1. bře 2017

@jennyy12 který den jsi dneska přesně?

jennyy12
1. bře 2017

@fonamor 5. po KET. Pregnyl byl 17.2.

fonamor
1. bře 2017

@jennyy12 tak aspoň víš, že pregnyl je pryč ten dělat duchy nebude. Počkej určitě do pátku, soboty, pátý den je brzo. Počkej, nepsala jsi včera, že včera byl pátý den? Mě už se to splývá, omlouvám se🙂)

jennyy12
1. bře 2017

@fonamor Nene, vcera jsem psala 4. Psala jsem do vic diskusi, tak doufam, ze jsem se nikde neupsala 😄

fonamor
1. bře 2017

@jennyy12 tak to jó🙂... testuj o víkendu, uvidíš, že budou dvě krásné čárky, jo a chci fotku !!🙂

zabbkakvak
1. bře 2017

@fonamor jupííí tak to mám radost 😀

zabbkakvak
2. bře 2017

@ilonaat Ahojky tak jakpak se máte ?Vůbec nedávaš vědět 😉.ty už to máš za pár co? 👶

fonamor
3. bře 2017

Ahoj holky, tak jede se na ET!!.... vůbec nic nevíme dalšího, jen nástup na půl jednou, držte palečky, muck... to je prvně, co nám přežili embryjka do 5 dne kultivace, vůbec tomu nemůžu uvěřit

jennyy12
3. bře 2017

@fonamor 👍👍👍 tak to je paradaa!! Moc jsem na tebe myslela. Drzim vsechno co mam, at to vyjde ❤

fonamor
3. bře 2017

@jennyy12 děkuju moc, se třesu ještě teď... určitě ještě napíšu, jak jsou na tom ostatní embryjka, nic nevíme...

fonamor
3. bře 2017

@jennyy12 a jak jsi na tom ty? dneska, zítra , pozítří testuješ? Moc ti držím palečky, aťz se ukážou pořádné dálnice.. Určitě dej vědět, muck❤😘😘

wendissek
3. bře 2017

@fonamor mooc na tebe myslím je to paráda dej pak vědět 🙂

jennyy12
3. bře 2017

@fonamor Ja jsem dnes testla a nic tam neni 😰. Budu ted asi testovat kazdej den, ted muzu byt jen prijemne prekvapena.

fonamor
3. bře 2017

@jennyy12 sedmý den po ET, 6 denní HB, chápu li to dobře... Zlato, teď se na to vykašli, zkus až třeba v pondělí, pořád je to ještě brzo. Jasně, někdo má ducha už pátý den, někdo má ducha teprve 13 den!!!!... Vůbec se nestresuj, zlati, bojovníčkovi to nepomůže. Takže klid a relax na duši, aspoň v rámci možností... Moc na tebe myslím, na každou z nás, vás, co čekají po ET, KET na testy, nervy šílený, chápu, ale fakt je moc brzo. 😘

fonamor
3. bře 2017

@wendissek děkuji, určitě dám vědět, už začínám kolabovat z toho, že do mě budou něco strkat, ale dám to🙂... Pro mimi všechno. Určitě pak i písnu, jak jsme na tom s ostatníma embryjkama.. ani nevíme, zase, kolik jich máme.. no😕

jennyy12
3. bře 2017

@fonamor No, uvidime s jakou zitra vztanu s tim testovanim 😄. Mam pracovni vikend celej, tak snad mi to utece. Pokud to neklapne nakonec, tak nas ceka 2. IVF s genetikou embryjek. Snazim se byt realista. Ted na to ale nemysli a po transferu hned pis❤. Jednou nam to klapne vsem. Jen musime vydzet a setrit 😄😄

zabbkakvak
3. bře 2017

@fonamor juuu tak paráda to je krásná zpráva.Držím pěsti ať se pak pěkně zavrtá.Teď to určo vyjde 👍😘 Myslím na tebe a budu čekat na další informace 😀

fonamor
3. bře 2017

@jennyy12 to teda, ty pokusy lezou pěkně do peněz🙂...Ty se mi vůbec nestresuj, zkus na to nemyslet a v neděli nejdříve další test, jasný? A žádné takové, že na tajňáka, chci vědět všechno:_)... Jsem taky toho názoru, že jednou se to povede nám všem, hold, někomu to trvá dýl...Muck a myslím na tebe🙂

fonamor
3. bře 2017

@zabbkakvak děkuju zlati, už bych se taky chtěla konečně dočkat, ale kdo z nás ne, že? Určitě písnu a děkuji za podporu, moc mi to tu pomáhá, muck... vy se mi s mimi držte a pořád čekám na další fotku z UTZ🙂

jennyy12
3. bře 2017

@fonamor Ja jsu az kupodivu v klidu. Nejsem pesimista, ale realista. Mam mirnou gentickou poruchu, tak si porad rikam, ze u dalsiho IVF ty embrouse vysetri a bude to o.k. Moc si ten den dneska uzij, kocko ❤

fonamor
3. bře 2017

@wendissek
@zabbkakvak
Ahoj holky, jdu informovat hromadně, až teď jsme se vrátili, no.. Takže zavedena jedna krásná áčková blastocysta nejlepší kvality. Další dvě blastocysty třídy B1 se dnes zamrazily a tři nám zůstávájí ve hře do zítřka. Volat si máme až v pondělí, jak jinak🙂... Jinak mě po tomm ET občas dost hnusně píchne dole v bříšku, měly jste to taky tak, nebo jsem zase extrém?