Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

fonamor
9. kvě 2017

@wendissek ahojky, ty jo, tak to jsi dobře nastimulovaná, taková úroda teda🙂... to jsi se bála krátkého protokolu, že je málo vajec, hi hi🙂... Kdy máš plánované OPU? držím palečky👏

wendissek
9. kvě 2017

@tomik1234 zlaticko myslím ba tebe ja sem dnes 6 den stimulace a vypadá to zatím kolem 20 vajíček na krátkým tak sem zvědavá

wendissek
9. kvě 2017

@fonamor to ještě nevím v patek mam druhou kontrolu a pohovor s embryolozkou zatím to vypadá takto

hanyas
9. kvě 2017

@itworks taky me to desi. Zlata Elonva. Jedna vcela a klid 😁 ale snad prave tohle bude to, co zvrati vysledek pro nase dobro 🙂

fonamor
9. kvě 2017

@wendissek super, tak v pátek se asi rozhodne🙂.. já jdu taky na UTZ ohledně KETu, tak jsem zvědavá🙂

wendissek
9. kvě 2017

@fonamor tak na tebe budu myslet 🙂 :-*

itworks
9. kvě 2017

@hanyas jo, sice jedna včela, ale úplně k ničemu teda u mě minule 😀 už ji teda vůbec nechci, ale my to zvládneme 😎

tomik1234
10. kvě 2017

@jeanne_g Na krátkém protokolu jsem měla myslím kolem 7,8 oplodněných, ale do finále došlo 1 nebo 0, a vlastně jedno jestli dlouhý nebo krátký - nebyl tam rozdíl. Teď u minimálky do finále došly 3 hezká embryjka, takže za mne toto určitě lepší, ale těžko říct, když neznám výsledek 🙂.

hanyas
10. kvě 2017

@itworks musime 🙂 do lazni uz jsi natesena? 🙂

itworks
10. kvě 2017

@hanyas jo čím dál tím více 😀 díky narozkám pojedu pěkně vystrojená 😀🙊

hanyas
10. kvě 2017

@itworks hezky pekne 😁 jeste ti tu "dovolenou" zacnu zavidet 🙂

fonamor
10. kvě 2017

@hanyas já taky🙂

jeanne_g
11. kvě 2017

@tomik1234 Díky za info. Můžu se ještě zeptat, kde jste na té minimálce byli? Držím palce, ať to vyjde!!!
@itworks Užij si lázně a k narozkám ať se letos splní, co si přeješ 🙂

itworks
11. kvě 2017

@jeanne_g jsi moc hodná, děkuji 🙂 ty už jsi po et nebo teprve bude? Držím palce...

hanyas
11. kvě 2017

@itworks tak jsme si na tebe s manzou dali celou sklenici nalozenych visni v rumu 😁 motam se jeste ted 😁

itworks
11. kvě 2017

@hanyas jj, to bývá zrádné 👍😀

wendissek
12. kvě 2017

Tak druha kontrola taky OK vypadá jich tam něco kolem 25 tak sem zvědavá opět při odběru budu mít primáře texla a rovnou za 10 dni udělá hystero. Rozhodl se po tech dvou nevydarenych jvf to zkusit 🙂 dnes by me mohli odpoledne říct kdy bude odběr 🙂

fonamor
12. kvě 2017

@wendissek super, máš nádhernou úrodu, držím palečky, at je odběr co nejdříve🙂

hanyas
18. kvě 2017

Holkyyy Heliosacky, nevite nahodou, jaka je ordinacni doba geneticky Leznarove? Vim, ze v patek rano, ale netusim do kdy... 😕

hanyas
22. kvě 2017

@wendissek ahojky, tak jak se dari? Dlouho jsi o sobe nedala vedet...

wendissek
22. kvě 2017

Ono ne ni co psát odebrali mi 14 zralých vajíček a i kdyzbse oplodnovalo dárcem zůstala jedna expandovana blastocysta ☹ takže problém je nejspíš v mich vajíčkách

fonamor
22. kvě 2017

@wendissek ahojky, v tom je fakt Helios nějaký divný, nejsi první a to čtu často. U nás taky tak, z 9 embryí nepřežilo do 9 dne ani jedno, a přitom 3 den byly všechny.. Bud fakt má tenhle CAR nějaké zpřísněné metody, ale už je mi to fakt podezřelé..
Doufám, že aspoň ten jeden pořádně zabojuje.🙏

linusha
22. kvě 2017

@fonamor já to měla stejně jako ty i Vendy při 1.IVF 11 odebraných (10 zralých) a k transferu nedošlo, teď u 2. 16 odebraných (11 zralých) k transferu jen 1 v horší kvalitě. Taky to čtu nějak podezřele často že není buď nic k transferu a nebo hodně málo. To se asi heliosáckým statistikám nějak vymykáme.

fonamor
22. kvě 2017

@linusha no, je to smutný☹

hanyas
22. kvě 2017

@fonamor
@linusha
Ty jo, holky, nedeste me 😨 zacinam mit strach, ze je to predem odsouzeny k neuspechu 😲

fonamor
22. kvě 2017

@hanyas Hani, v klidu, asi kultivují nějak jinak než jiné kliniky, nevím.. neděsím, ale to holá pravda. Zase na druhou stranu to beru z jiného úhlu, když už tam je takové síto a vyberou opravdu jen ty TOP, tak ok, aspoň člověk nemá zmraženo např deset embryjek a chodí furt na kety jak pako, ale stačí jít jednou a je to. Ale vsadím boty, že na jiných klinikách by takhle mrazili, otázka je, co je správné.. Ale taková redukce už mi přijde fakt dost a to čtu ještě v jiných skupinách..

linusha
22. kvě 2017

@hanyas buď v klidu je i spousta holek co jim to vyšlo 🙂 hold prostě u nás co nám to nevychází je to nějaké prokleté.

lenusaak
22. kvě 2017

@hanyas neee nedes, já zase treba rdikalni ubytky nemela od tretiho dne ( 2IVF) . Je to individualni.

hanyas
22. kvě 2017

@fonamor tak urcite je dobre, ze zavadi jen ty top embryjka. Na druhou stranu, predstava, ze podstoupim tu silenou stimulku, odber, nasypu jim tezce nasetreny penize a nedostanu ani sanci na otehotneni...to je desivy. No, uvidim. Treba proste budeme mit stesti...

hanyas
22. kvě 2017

@linusha
@lenusaak ja vim ... je to zade o stesti. Ale strach mam, to jo...