Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

hulda
autor
19. únor 2008

Jo, a pejskařky, já mam doma taky psí holku 🙂 . Je to labradorka a letos jí bude 9. Ještě že ji mam!

kropinka
19. únor 2008

Pro Tetes,myslím že to sedí ,podle toho jak píšeš a jak se vyjadřuješ

Obrazně řečeno, Vodnář je v konfrontaci se životem kdykoli připraven ke "skoku". Je plný nadšení, život a svět neprožívá staticky, nýbrž maximálně dynamicky, pružně. Nejednou se z něj stává extremista, milující akci a vzrušení (pěstuje třeba nevšední sporty). "Připravenost ke skoku" se rovněž projevuje ve vědecké oblasti a obecně tam, kde se děje nějaký pokrok, nebo píší dějiny. Bývají z nich výrazné osobnosti, které jakoby najednou vyjdou "odnikud" na scénu života nebo je naopak čeká brzký pád.

K úspěchu přispívá sebejistota, sebedůvěra a schopnost využít to, co se díky své píli naučili. Největším záporem Vodnářů je lenost, pokud jí propadnou, nedostanou se nikam. Musí na sobě neustále pracovat, jít za svými ambicemi. Měli by také pamatovat na skromnost a vždy si zachovat důstojnou tvář - jinak se z nich stanou chvastouni a surovci. Uplatnění nalézají v obchodní sféře - stávají se z nich byznysmeni (umí dobře smlouvat). Výborně se hodí na posty právníků a mají politické nadání. Bez obav je můžeme postavit do čela společnosti, poradí si.

Jak jsme již naznačili výše, díky technickým vlohám se z nich často stávají konstruktéři, vynálezci či průkopníci. Vodnář se hodí ke všem znamením. Avšak Lev, Váhy a Blíženci patří mezi favority. 😉 😉

renys
19. únor 2008

Kropinko, poslouchat tvá slova jsou pro mě úplný balzám na duši 😵 . Taky je mi to vždy líto, když se někdo automaticky k těmto plemenům chová rasisticky. Já co znám stafordíky a pitbulíky, tak to jsou milá a inteligentní stvoření. Samozřejmě, pakliže se dostanou do špatných rukou, tak je tu větší nebezpečí než u toho jezevčíčka...Všechno to tenkrát způsobil mediální boom, většina lidí by si měla uvědomit, že žádný pes se nenarodí zlý, ale všechno je to o páníčkovi. Já bydlim v Bolevci 😉 . Vy jste si jí vzali z Valchy?

renys
19. únor 2008

Jee Huldi, další psíkařka 😀 , holky, já dnes ve vzduchu cítím jaro - jsem cvok, co 😀 ?

evamik
19. únor 2008

Tetes: Tak sport by mi tak max přidal další frustraci! 😀 To radši to kafčo!!! 😉 Podle toho, co Ti tu píše Kropinka, tak by ses tu neměla flákat, ale jít něco vynalézat!! 😀 😀
To je nespravedlivý - tady jste všechny z Lochotína, nebo co?! 😕
Kropi: nic proti žádným psům - ale když někoho napadne jezevčík, tak to pak ten člověk většinou přežije... 😀

kropinka
19. únor 2008

Teda holky,my toho dneska nadrbeme 😉 ,já už uvařila ,manžel přijde až k večeru ,tak co dělat jiného než si sednout ke koníku! 😉

Renys,naši mají ratlíka a to je taky potvora vzteklá 😉 ale jen na cizí,domácí miluje 😉 já beru psa podle toho jak se chová a ne jaká je to rasa,nezdrhám na strom,pokud vidím bulteriéra 😀 ,
Já se vlastně taky bydlím v Bolevci, aspon to mám napsaný v občance,nad Atomem ale já to sídliště beru jako Lochotín 😉

Nemáme jí z Valchy,narodila se u soc,slabých občanů tmavé pleti u našich ve městě,je to malé město,nechci psát jaké a ty štěnata byli v příšerných podmínkách a pár nadšenců si je rozebralo,naše mami má taky jednu ale ta je úplně jiná než naše Pavlínka,ve finále tam byla Insp.živ.prost. a všechny psy jim odebrali,naštěstí! Ale je v ní trauma dodnes,dost se bojí lidí a dlouho jí trvá než se skamarádí...

Huldi 😉 má taky pejska ! Pardon, fenku ! 🙂

kropinka
19. únor 2008

Evi ,já vím ale podle mě to zbytečně medializujou

a ty bydlíš kde?

evamik
19. únor 2008

Kropi: Já vím, jen mi to přišlo vtipný srovnání s tím napadením jezevčíkem 🙂
Já bydlím (asi jako jediná!) ve Skvrňanech...

kropinka
19. únor 2008

Ve Skvrnanech bydlí rodiče manžela 😉 ale my jsme na Lochotíně tak do června ,pak se budeme stěhovat do Litic,ted máme net přes kabelovku ,tak jsem řekla manželovi at vymyslí jak to tam bude,já bez koníka nechci být! 😉

saruska1
19. únor 2008

Ahoj děvčata, ta holka, co tu hodila "do pranice" těch pár vět mi spíš připadala jako takovej ten klasickej typ, co něco napíše a pak se baví těma reakcema 😠 (nic o sobě nenapsala a je registrovaná teprve od včera a už hučí).
Jinak když připíšu něco k těm depkám, tak mě odpoutávalo pozornost od neúspěšných pokusů plození hlavně to, že jsem byla většinou celý den v práci a byla jsem nucena totálně "přehodit" myšlení a koncentrovat se na klienty. Ale to s prací je myslim stejný u všech holek. "Nejhorší" by pro mě bylo, kdybych ještě ke všemu byla tak zabezpečená, abych nemusela chodit do práce nebo to můj chlap nechtěl. Takhle jsem sice skoro každý večer nadávala, že to byl zase den, ale rozhodně jsem na to občas ani nevzdechla (...i když... známe to všechny, depky občas stejně přijdou kdy chtějí).
My máme v baráčku u tchánovců mazlíka bišonka a já mám 3 myši (teda éé osmáky, ale nemají jména, jmenujou se prostě Myši 😀). Pes je rozhodně lepší, protože jsem si osmáky pořídila, abych na to plození jako tolik nemyslela a zároveň zvířátko netrpělo naší nepřítomností. Myši mám 3 roky a dítě je stejně ze zkumavky, takže to zřejmě jaksi nezabralo a v psychice to nebylo 😀.

Jestli se vám můžu svěřit...
v pátek mě můj dr. vyděsil telefonem (byla jsem ve čtvrtek na krvi na genetiku),měl telefon z laborky, že mám výsledky nějaký špatný 😖 , takže mi hned na čtvrtek domluvil v gennetu konzultaci s primářem. Můj dr. říkal, že to je spíš blbost, že u IVF se to těhu počítá trochu jinak, nicméně znáte to... nervy pochodovaly. A když se k tomu přidal můj partner-vtipálek (on razí názor, že je lepší situaci poněkud zlehčovat a dělat si z toho srandu, aby se z toho člověk předčasně nehroutil), tak mě akorát dorazil a já si musela v klidu pobulet na wc 😅 . Nicméně v chytrých knihách jsem našla, že ty krevní výsledky jsou příšerně nepřesný a že to je z 95% vždy planý poplach, to je fakt na budku. V duchu jsem se nakonec smála, že by asi v institutu koukali, kdybych jim tam nakráčela s reklamací, co že mi to namíchali za nekvalitní děti a že chci vrátit 16 tisíc 😀. Zatim jsem se hodila do klidu, protože pro zdraví prcka jsem udělala všechno a pokud to přecejen bude genetická vada, tak to stejně neovlivním. Tak mi držte prosím palce ve čtvrtek, ať mám dobré zprávy.

Já držim palce všem vám ostatním!!! Těhu prskanec radši zatím posílat nebudu, aby náhodou nebyl "nejakej vadnej" 😀

renys
19. únor 2008

Sarusko 😕 😀 ! To víš, že Ti držíme pěsti!!! Úplně mi píchlo při čtení u srdce...nechci vidět ty moje nervy příště, taky bude ze všeho hned vyděšená. Opravdu buď v klidu, už to tady několikrát padlo v různých diskuzích, že jsou opravdu hodně nepřesné...byla jsi ve 12. týdnu na NT screeningu? Ten je prý 100 procentní.

dadulam
19. únor 2008

saruska1: držím ve čtvrtek palečky. Musí to prostě dopadnout dobře. 🙂

kropinka
19. únor 2008

Sarusko,Renys má pravdu,jak tady brouzdám po diskuzích,tak se dočítám jak tyhle testy jsou nepřesný a zbytečně nás děsí ! Je dobře že si se hodila do klidu,stejně to ted neovlivníš a stejně musíš počkat do čt. Tak ti držím palečky a určitě se ve čt ozvi!!!

Jinak Myši 😀 mě dostali 😀

evamik
19. únor 2008

Sarusko, to je tada pakárna!! Člověka to akorát vyděsí! Tak moc držím palce!!!!! 🙂

Jinak k tématu zvířata: já měla úúúúžasnou kočku, ale manžel je astmatik-alergik, takže jsem si musela vybrat... Někdy si teda říkám, proč jsem nevolila jinak.... 😉 Takže jsem kočku musela dát pryč - naštěstí jsem ukecala mámu, aby si jí vzala! Teď už mám jenom želvu, a taky se jmenuje jenom Želva! 🙂

tetes
19. únor 2008

Renysku: nemyslela jsem to zle, vím, že se člověk neutápí v depkách pro zábavu, jenom jsem vás chtěla trochu "nakopnout", aby bylo lépe.
Evi: ty jsi mi pobavila s tím sportem.
Kropinko: já taky bydlím na Locháči, u Atomu jsem bydlela, ale teď už druhý rok bydlím u Orlíku.
Sarusko: držím palce,moc!!!!!
Kropinko:no asi to na mě sedí, hraju i nohejbal (pro ženskou divný sport), manžel je blíženec (tak snad nám to vyjde), Evi ty tlamino, já a líná tssss, leda tak na domácí práce to by sedělo 100% já dřepím u koníka po té co jsem se vrátila z kosmetiky a manžel žehlí 😝 ,jinak je fakt, že manžel říká, že pokud chce,abych s ním byla, tak ví, že mě nesmí spoutávat, kdyby se o to snažil, tak že o mě přijde.Má to se mnou těžký,jinej by mě už zabil s tím mým lítáním furt někde, ještě že většinou sportuje se mnou.
Jo, jinak jsem měla labradorku, nejhodnější pes co znám. Dožila se 14 let. A psa ani žádné zvíře nechci, mám zvířata natolik ráda, že je nehodlám trápit tím, že jsem furt pryč.

kropinka
19. únor 2008

Tetes ,já hrát nohejbal,tak jednou kopnu a je po mě! Já nenávidím míčové hry! Jsem nemehlo a vždycky mi spadne na hlavu nebo do prsou a jsem hotová 😀 ale nejsem lempl! Jsem šikovná na ruce ,fakt,renovuju staré květináče ,ted jich mám doma asi 20 ,manžel šílí ,všude jsou natřený květináče a on mezi tím kličkuje 😀 a baví mě práce na baráku,natírám kamna ,skřínky ,plot a tak 😀 ,manžel dělá u počítače a u nás na tyhle věci funguju já 😀

tetes
19. únor 2008

Krop: to je právě to,já nedokážu pořádně přišít knoflík, ale dokážu kopnout penaltu chlapovi, jakmile mám dělat s rukama něco drobného, tak jsem v háji. Kamarádka ty květináče taky dělá, mě se to líbí, ale já tohle prostě nezvládnu, nedokážu něco ani obstřihnout. O tomhle jsem právě mluvila, kterej chlap by dokázal bez problémů zkousnout, že si vyvrtám díru na poličku, ale třeba nic neupletu. Proto jsem ráda, za to jakého mám muže. Já to fakt obdivuju, když je někdo ženská v pravém slova smyslu, v tomhle jsem prostě úplně mimo a docela dlouho jsem se s tím vyrovnávala. Proto jsem asi už taky jendou rozvedená. Nestěžuji si našla jsem si co mě baví a co mi jde, ale kolikrát mě někdo obdivuje, za to kolik toho fyzicky zvládnu při sportech a já si říkám vždyť není za co, to je normální a stejně tak já někoho obdivuju, že si dokáže něco ušít. Jinak samozřejmě doma uklízím, umít dobře vařit, ale to vaření nedělám často, raději jsem někde venku na turnaji.Prostě každá jsme jiná.......a to je fajn.

kropinka
19. únor 2008

Je to fajn,že jsme každá jiná ,víš jaká by byla nuda na světě? 😉 Můj expřítel byl taky pořád někde venku a nešlo to dohromady,ted s manželem jsme si sedli ,budeme mít domeček,zvířata,jsme takový domácí peciválové ale nám to vyhovuje,jasně, nesedíme jenom doma,chodíme do divadla,jezdíme na hrady,zámky,já s holkama na kávičku ale manžel je těžkej introvert a mě to i vyhovuje 😀 moc nemluví ale dokáže se postarat o finance a je na něj spolehnutí a to je důležitý..moc ...

tetes
19. únor 2008

no a my jsme oba dost extroverti, hrady,zámky mě naprosto neberou, domečky jo, páč je to v mých pracovních povinnostech, ale sama bych ho nechtěla ani omylem, zahrádku obcházím obloukem a divadlo je pro mě sprosté slovo. Ale stejně je to tady fajn a ty taky. Hezkou dobrou noc Kropinko. 🙂

dadulam
20. únor 2008

tetes: já jsem bydlela u Orlíku. Hned u lesa. Bylo to super, krásný procházky kolem rybníků to bylo fajn.
Teď bydlím na Borech a tady nic moc.

renys
20. únor 2008

Přeji hezký den,

teda holky, vy jste mě pobavily, Tetes, to má doma sakra výborně zařízeno 😀 , to mě by ten můj asi kopnul někam, kdybych po něm chtěla vyžehlení 😀 .

No u nás je to asi tak, každý máme jiné zájmy a přátele, ale máme rádi domácí pohodičku, veget na zahradě a výlety to je naše. Nějak zvlášť bych asi nemusela mít partnera neustále za zády. Jinak jako u Kropinky, ten můj taky bohužel není domácí kutil, takže natírání, drobné instalatérské práce apod. dělám já 😠 .

renys
20. únor 2008

Jinak jsem před lety taky bydlela u Orlíku přímo u lesa 😉 , teďko bydlim dole u Delvity.

dadulam
20. únor 2008

renys: Možná, že se známe od vidění. A chodila si na základku na jedničku, ale ty jsi asi mladší než já.

Já, mám doma kutila. Já bych sice natírat a tak uměla sama, ale měla jsem známýho a ten neuměl zatlouct ani hřebík a když rozdělával oheň a musel nasekat trochu třísek, tak se seknul. Sice nic hroznýho se mu nestalo, ani mu nějak netekla krev, ale já jsem z něj byla na mrtvici. Já takový chlapy nemusím. Já zase dělám skoro všechny domácí práce. Teda neluxuju, nesnáším prach. Jinak asi všechno. A nejvíc mě baví vaření. Taky podle toho vypadáme. Ach jo. Já sice nějakou nadváhu nemám, ale dřív jsem byla vždycky štíhlounká a teď mám pěknej břuch.

renys
20. únor 2008

Dadu, já chodila na 18.ZŠ, je to možný, že se známe od vidění. Koukala jsem na albůmek Tetes a tu asi neznám.
Jinak vařeníčko mě taky ba, ale naštěstí máme oba rádi mraky zeleninky, těstoviny, takže naštěstí se nemusim dělat s knedlama 😉 a pod.

evamik
20. únor 2008

Holky, tak já nejsem ani moc na domácí práce, ani na sport... 😀 My nejsme kutilové ani jeden, proto taky nechci barák, prot. by se o něj nikdo nestaral... A když nad tím přemýšlím, tak moje nejoblíbenější trávení času je někde v dobrý restauraci nebo kavárně.... Ach jo! 😅 Mám fakt štěstí, že se nemusím živit rukama... 😀
Tetes, hned jsem včera manželovi vytkla, že nežehlí... 😉

saruska1
20. únor 2008

Holky díky moc za podporu!!!! 🙂

K těm partnerům... já mám chlapa jako horu, který je i dost šikovný, ale neeeskutečně líný v tom smyslu, že razí názor, že pokud se to nerozpadá, tak to není třeba vyměňovat... No a já jsem zase akční člověk, který sedne prostě do auta a co může, tak rovnou koupí a přiveze, jenže něco prostě bez jeho pomoci nezvládnu nebo spíš to zvládne jen on. Lustr si jsem schopná vyměnit, ale když jsem se pokoušela sundat starou konzoli na záclony, tak seděl na gauči, bavil se tím, jak tam visim jak opice s rukama nad hlavou a přemejšlim, jestli mi to spadne, nebo spadnu i já, teprve když se dostatečně "vynadíval" jak se urputně snažim zvládnout to sama, tak se zvednul a celý to dodělal, a tak je to skoro se vším...to byste se pos... 😀. Ale já znám taky pár takových chlapů, který prostě na nějaký manuální práce moc nejsou a mají zase jiné kvality, takže si říkám, že je úplně jedno, jestli mám doma chlapa "nemehlo" nebo "lenochoda", vyjde to skoro na stejno.
My máme barák i zahradu (+partnerovy rodiče v jiném patře), ale já jsem typický "panelákový" dítě, takže je zahrada sice super, ale žádný záhonky teda fakt neoblejzám a ten můj kupodivu taky. Zmohli jsme se akorát na to, zasadit nějakou odrůdu kanadských borůvek, který nepotřebují žádnou pozornost a jen chodím v pravý čas sklízet úrodu rovnou do pusy 😀. Já jsem taky takovej mičurin, mě i kytka o které tvrdili, že mi nechcípne, chcípla za 2 měsíce, proto mám jen fíkusy, dracenu a yucu, ty jediný tu mojí "péči" vždy přežijou 😅. Jinak všude obdivuju ty záplavy kytek, to je fakt nádhera, ale já bych je měla takový krásný a ne 2 dny pouze v případě, že by byly umělý 😀 😀 😀 .

Tak holky, všem vám přeji hezký den (u nás je nechutná mlha) a kdo nebude moct v noci spát, tak ať kouká kolem půl páté ráno na zatmění měsíce 😉.

hulda
autor
20. únor 2008

Tak to já teď budu dost trapná 😀 . Mám chlapa, kterej je šikovnej a navíc i ochotnej se do čehokoli pustit 😎 . Ale nezoufejte, někdy je to fakt o nervy. Když jsme v létě malovali a jemu se to nějak trhalo, měly jste slyšet ten soundtrack! 😀 A když teď chci vymalovat ještě náš atypickej obývák a barevně, chtěla jsem si normálka pozvat malíře. Jenže to ten muj ješita nesnese! On přece všechno zvládne sám! Tak to si zas užiju 🙄 .

dadulam
20. únor 2008

renys, já chodila na 18.ZŠ jen ve 4. třídě. Jinak na 1.ZŠ. Na album tetes se schválně kouknu.
Jinak i když je chlap šikovný, tak se mu do toho pokaždý nechce. A kolikrát bych už něco koupila nový, ale prý na co. Radši to opraví. A já bych tak chtěla nakupovat a zlepšovat byteček. Prý je to zbytečný. Tak si vyberte. 🙂

dadulam
20. únor 2008

Tak tetes neznám ani od vidění. Tetes máte moc pěkněj byteček. A ta vana, tu ti teda závidím. Jinak my bysme taky potřebovali předělat byt. Tak snad na to taky brzy dojde. 🙂

tetes
20. únor 2008

Dadu: děkuji za pochvalu, celý ho předělával manžel, dělal i koupelnu, sádrokartony, podlahy a já malovala. Jinak jsem chodila na 1. ZŠ, bydlela jsem s našima v Plaské, hned pod školo v těch 12 patrákách a asi dva roky na 18 ZŚ a pamatuji si,že za třídní jsem měla Křikačovou. Ale taky si nějak neuvědomuji, že bych vás některou znala. Jinak jsem u Orlíku maximálně spokojená blízko do lesa a k vodě, takže super.