• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

9. dubna 2014 
Kropinko, já je dávala do pet lahve a pak vrátila do lékárny, ale koukali na mě jak na fetáka :wink: Neboj, mě třeba nebylo z HCG špatně.

Holky, děkuju za povzbudivý slova... :slight_smile:
26. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikir,já budu píchat taky Fraxiparin. To se dá někde v nemocnici domluvit a vzít si to domů?

Ramon :slight_smile: já jsem ráda,že jsi našla sílu se vrátit mezi nás. :slight_smile:
26. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kropi, já jsem si to domlouvala ještě na Slovanech. Ale možná, že se to nechá domluvit i v té lékárně. Nejdůležitější je, abys to měla v něčem, co ty jehly nepropíchnou. A právě v nemocnici na to používají ty speciální boxy.
26. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, měla jsem to doma, je to složená kartónová krabice, nic moc velkýho. Doma si to rozložíš, naházíš to tam, zalepíš a odevzdáš. Asi jich budeš ale potřebovat víc, když budeš těhule :wink: :slight_smile:
26. bře 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikir,díky za radu,zkusím se poptat v lékárně. :slight_smile:
26. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,kde jste všechny? :wink:

Tetes,ty jdeš dneska na IUI,tak na tebe myslím a držím palce!! :wink:
27. bře 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já taky na Tetesku myslím! :wink: Kdybych si pamatovala, kolik jí je, mohly jsme jí tu rovnou nalajnovat pohlaví :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už to mám za sebou, už si tam přijdu jako starej mazák,jak vím kam jít a co mám dělat......
dneska jsem pěkně dlouho čekala, ale měla jsem ssebou knížku,tak to docela uteklo, a holky dělal mi to ON. Ale musím říct, že by na mě hrozně příjemnej a v pohodě. Akorát od paní doktorky mi to vůbec nebolelo a od něj trochu jo. Ale fakt byl překvapivě v pohodě. Testovat mám 11.4. a zítra jdu do FN do laparoskopické ambulance, tak si případnou laparku,musím naplánovat až po tom testíku. Jinak pohlaví klidně plánujte, ale já chci chlapečka!!! :slight_smile:
27. bře 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tetes, držím palce! S chlapečkem jsi tu výjimka - všechny chceme princezničky ! :grinning: !

Ona nám to lajnování příroda ukáže, co?
27. bře 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tetes,držím ,mačkám :slight_smile: Pan doktor měl dobrou náladu. :wink: Ta Ti moc přeju aby ten chlapeček vyšel! :slight_smile:
27. bře 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, někdo tu psal, že je mu 34 - jestli to byla Teteska, tak to na chlapečka vychází :grinning: Ale i když to zní už dost otřepaně, nic než zdraví důležitější není!
27. bře 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikir,34 je mě,mám pocit,že Tetes je mladší... :wink:
27. bře 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, je mi 27 bylo mi v únoru.
27. bře 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem totiž narozdíl od Tebe Kropi mladé koťě, ty stará bábo!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tetes!!!!! :grinning: Ty kotě jedno!! :grinning:
27. bře 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty kotě? j čekala ty krávo :grinning: :grinning: . Ty jsi zlaté děvče,Kropi :wink:
27. bře 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to se omlouvám. .Tak to jsme na tom, Tetesko, dost podobně (věkem) :grinning: Tak to tam máš cixe holčičku, ale necháme se překvapit, ju?
27. bře 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč bych Ti měla tak strašně nadávat? Já nejsem Valentinka a spol. :grinning: Dneska je mi dobře,heč,i po hormonech. :slight_smile:
27. bře 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkal tu někdo něco o bábách? Jsem tu asi služebně nejstarší, co? :confounded:
27. bře 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mlčím,už mlčím... :grinning:
a tak já beru i tu holčičku, hlavně aby něco vůbec bylo. Kdyžtak si ty děti vyměnímě s Kropi,když té vychází podle věku chlapeček :grinning: Už jsme se teda domlouvali i s Evinou, ale to nějak uděláme....
27. bře 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,tady se věk neřeší,to jen Tetes si do mě rýpla :grinning: Kotě jedno! :grinning:
27. bře 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: fakt to byl jen rýp, to neber vážně :wink:
27. bře 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,my máme s Tetes svéráznej humor! :sweat_smile: :grinning:
27. bře 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě Evina nám tu chybí. :slight_smile:
27. bře 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda,ještě Evi chybí. Evi!!!!!!!!!! :slight_smile: Přijd se mi zastat! :slight_smile:
27. bře 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkypo IVf,začíná mi bolet dost břicho,spustí se mi menses,můžu si vzít Ibalgin? Já ty první dva dny bez něj nevydržím. :unamused:
27. bře 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kropi: skoč na IVF, tam ti holky poradí obratem :slight_smile:
27. bře 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tets díky :wink:
27. bře 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vklidu - já to tak samozdřejmě beru.... Jo, Tetes, ty mě tu vždycky pobavíš!! To s Eviččinýma ušima bylo skvělý :grinning: Kdybych se na to už věkově necítila, tak do toho nejdu.....
27. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ráda, že tě pobavím o to se snažím,aby nebyla smutná atmoška, aby i přes ty naše plné hlavy miminek se to sanžení dalo zlehčit. Jenže někdy mám strach,když něco píšu,že není slyšet tón hlasu a vidět výraz, tak aby si to někdo nepřebral špatně.U Kropi a Evči strach nechám, těm můžu napsat, že to jsou rachejtle otravné a oni ví, že je to sranda a myšleno hezky. Tak jsem ráda,že to tak bereš. :slight_smile:
27. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek