Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
4. zář 2009

Soni, už nás čekají jen ironické dovči. Třeba ta mateřská, to je vůbec dovolená jak vyšitá😀

Jé, tak to budete kousíček od nás 😵

sonka.77
4. zář 2009

No jo, to je fakt! Já se pojedu příští rok slunit na mateřskou dovolenou. 😀 S dvojčaty to půjde jedna radost, budu opálená a odpočatá a budu pít jen samé míchané drinky........ Ó, konečně si užiju pořádnou dovču. 😀

No jo, to budem, už jsem tam jednou byla, tak před deseti lety, ale byla to jen taková rychlovka. Tak si to snad teď užijeme víc.

elana
4. zář 2009

Přesně tak😀

My tam jezdíme často, aby ne, když to máme za bukem🙂 se někdy tak seberem a jedem si ho projít. Má zvláštní genius loci, tohle město 😵

sonka.77
4. zář 2009

Eli, přeju dobrou noc a jdu ještě něco chystat miláčkovi na cestu. Pa pa

elana
4. zář 2009

Jasný, užijte si jeden druhýho 😵

Ahoj.

baraf
5. zář 2009

ahojky,

byli jsme dnes s Lukym v ISCARE na setkání dětí, bylo to bezva. Lukáš si to moc užil

a protože to bývá vždycky v září,tak bychom se tam př.rok mohly sejít všechny,co? 😉
tak papa a hezký zbytek víkendu.

aktaka
6. zář 2009

ahooj

Baruš, já na to zrovna nedávno myslela, že jsi říkala, že tam chodíte. tak mě hned napadlo, že příští rok se tam můžeme sejít už všechny 🙂

aktaka
7. zář 2009

dobré ránko všem a klidný pracovní týden
hlásím, že u mě žádná změna, pořád držím plody 🙂

siki26
7. zář 2009

Dobré ráno holky,

Hlásím, že u mě taky žádná změna 😉

Akty, tak to je super. zatím to vypadá dobře, jen tak dál 🙂

Baruš, taky jsem v Iscare dostala formulář, který tam mám po porodu poslat vyplnění (info o miminkách), aby nás mohli na tytos srazy zvát. Když jsem koukala na ty fotky "jejich" miminek, co jim visí na chodbě, tak se jim to tam pěkně kupí co? 🙂

aktaka
7. zář 2009

a jaký býl víkend?
u mě nuda, mám vycházky 3h odpoledne, tak během toho něco stihnout, to je za trest
zašli jsme si akorát v sobotu na muži v říji, ale docela mě to zklamalo

siki26
7. zář 2009

víkend byl odpočinkovej. V sobotu jsem byla u kamarádky, koupili si staronový byt a mají malého prcka, tak jsem jim to tam byla omrknout. A v neděli jsme slavili babiččiny narozky. Jsme teď opět samá oslava 🙂 V 17h jsem už byla tak unavená, že se mi udělalo špatně. ale na televizi jsem pak čučela do půlnoci a nemohla jsem usnout 😠 To vážně nechápu...

Ještě pořád jseš přesvědčená, že testneš až den před cestou do Iscare? 🙂

aktaka
7. zář 2009

no já teď mám úplně hrozné noci, resp. rána. vzbudím se pravidelně mezi 5 a 6, jdu na záchod a pak nemůžu usnout. po hodině tedy milostivě zaberu, ale když se vzbudím, tak jsem jak praštěná, nevyspalá

zatím se držím. od soboty mám nevím proč pocit, že to klaplo. ne že bych si to vsugerovala, prostě čučím na tv a najednou vím, že to vyšlo 😅 ale testování se bojím,takže zatím to neřeším

siki26
7. zář 2009

Tak toho pocitu se drž, já ho měla taky 😉
Ten spánek máš otočenej, já bych zase spala až bych brečela. Ráno mám co dělat, abych vůbec vstala. Na záchod chodím 2-3x za noc.

aktaka
7. zář 2009

jo, tak to jsi mě potěšila 🙂
jít 3x na záchod, tak ráno taky nevstanu
akorát já mám tu výhodu, že si můžu po o hodit šlofíčka 🙂

siki26
7. zář 2009

to jo, toho bych taky semtam potřebovala 🙂 A ty budeš na neschopence až do konce těhu?
Dneska přišla naše kolegyně a že je v 8-tém týdnu těhotenství 🙂 Takže ze čtyř tu zůstane jen jedna 😀

aktaka
7. zář 2009

jj, já zůstanu až do konce. v práci bych se akorát stresovala a nechci mít nervní dítě/děti 😀
navíc nikdy nevím, co si usmyslí majitelé a seberou mi pohyblivou složku, v tu ránu bych měla nižší mateřskou a to nepotřebuji

aktaka
7. zář 2009

no ale bojím, že se budu nudit. hlavně v zimě to bude mazec ☹

siki26
7. zář 2009

Toho se právě bojím taky. I když kolem Vánoc bude spousta zábavy - výzdoba, dárečky...Já bych měla jít na neschopenku na konci října, ale ještě uvidíme. Možná si to prodloužím až do konce roku, pokud mi bude dobře (to už jsem ale asi psala co? 😅 ).

aktaka
7. zář 2009

no uvidíš jak se budeš cítit. ale i bych přihlédla k radám dr., ono zase není potřeba to pokoušet...
a kdy máš termín porodu?

siki26
7. zář 2009

Kolem 9.března. To by bylo tak akorát být 3měsíce před porodem doma. Zařizovala bych dětský pokojíček, dokupovala potřebné věcičky atd. Prostě bych si to užívala jak se patří 😉

aktaka
7. zář 2009

jj, to je tak akorát. ale to bys musela už začátkem prosince nastoupit na pn, aby to ty tři měsíce byly 🙂 ale přes ty vánoce to jde, oběhala by sis hezky v klidu dopoledne nákupy, když nikde ještě nebývá tolik lidí

siki26
7. zář 2009

na svátky bych si vybrala poslední dovču a pak už jen odpočívat a užívat si 😉 No uvidíme, jak se domluvím s doktorkou.
Hlavně jsem zvědavá, jak to tu bude teď, když je další těhotná. To tu budu muset zůstat minimálně, abych novou holku zaučila.

aktaka
7. zář 2009

no jste tam nějaká těhotná kancelář 🙂

jinak já mám zase krvavý ten cucek crinonu ☹ 😖 😢

siki26
7. zář 2009

To bych neřešila, pokud se úplně neroztečeš, tak to bude v pohodě. Opravdu nejsi jediná, která to má 😉
Jinak to čekání zvládáš v poho? Žádné stresy a přemýšlení o tom, jestli to vyjde nebo ne? Já o tom přemýšlela pořád 😅

aktaka
7. zář 2009

no to víš, že přemýšlím. ale jsem tak nějak pozitivně naladěná, tak to snáším docela dobře. tedy byla jsem, dokud jsem teď zase neuviděla ten cucek 😒

elana
7. zář 2009

Ahoj, tady je to pozitivní, to je prima 😵

U mě nic nového, víkend byl prima a v práci to docela uběgálo, tak fajn🙂

aktaka
7. zář 2009

ahoj El

a jaký jsi měla víkend? jaké je u vás počasí? k nám se vrátilo léto, prý má být hezky celý týden 🙂

elana
7. zář 2009

Víkend fajn, i když jsme moc nikde nebyli. Ale my když někde jsme, tak mi to pak hrozně uteče, takže mi to i vyhovuje🙂

Tady je taky krásně, teda za oknem. Venku je docela frišno...ale to mi neva.

aktaka
7. zář 2009

jj, já to mám taky tak, když někde o víkendu jsme, tak mám pocit, že ani žádný víkend nebyl

aktaka
8. zář 2009

dobré ránko

dneska to vypadá venku zase na krásný dník 🙂

u mě žádná změna, po špinění ani památka

jinak muž můj drahý si zablokoval záda, takže já si dnes hraju na ošetřovatelku 🙂