Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

a.jka
8. zář 2009

Ahojky,
akti to je super zpráva, že po špinění ani památka, držim palce, ať takové pozitivní zprávy nám píšeš denně. Takže nacvičuješ na manžovi, jaké je to starat se o někoho viď? ale myslim, že děti jsou podle chlapů brnkačka 😀

aktaka
8. zář 2009

ahoj aji

jj, řekla bych, že s dětmi to je snazší 😀
já taky doufám,ž e už budou jen dobré zprávy 😵

a.jka
8. zář 2009

Akti a kdy budeš testovat? kolikátého? musíš pak hned napsat, ty brďo!!!

aktaka
8. zář 2009

příští středu mám jít na krev, tak asi den předem, abych věděla s čím tam jdu. jestli tedy vydržím 😅

a.jka
8. zář 2009

🙂 Ty jo, to bych nevydržela 😀 ale uteče to jako voda. a co manžel, je zvědavej?

aktaka
8. zář 2009

jj, ono to celkem utíká. i kdkyž jsem doma, kupodivu
manžel včera poprvé se ptal, když už budeme něco vědět. tak jsem mu řekla, že ještě je času dost a tím to skončilo. ale zvědavý je určitě a taky se i bojí, aby to klaplo

siki26
8. zář 2009

Ahoj holky,

Akty, super, a jak se cítíš? Určitě líp viď? Když špinění je ta tam... 😉
Mě dneska od rána bolí záda, to je děs 😠

baraf
8. zář 2009

ahoj holky,

tak máme za sebou první den školky. Lukymu se tam moc líbí, zdá se,že to snad bude v pohodě.dala jsem do alba pár fotek ze včera a od moře.

akty-supeeer, že žádný špinění, to vypadá fakt nadějně. 😉 a jsem fakt zvědavá, jestli vydržíš netestovat až do úterka.já to teda pokaždý vydržela,ale byly to muka.....

siki-jak se mají dvojčátka? máš vybranej moooc hezkej kočárek.

a kdepak jsou ostatní? (i když já teda mám nejmíň co mluvit 😀 )

tak zatím papa

aktaka
8. zář 2009

Siki cítím se úplně normálně. psychicky samozřejmě lépe, když špinění je fuč 🙂 jinak mě sem tam píchne v podbřišku a trochu mě bolí prsa, ale to už od et. to je tak všechno, co mě trápí 🙂

Baruš, to vypadá, že si to Luky užil u moře i ve školce. a je moc dobře, že to tak zvládá, aspoń se tím nemusíš stresovat, že by se mu tam nelíbilo

s tím vydržením na testování nevím no... ještě mě láká jedna věc - manžel má v sobotu narozeniny, že by mohl dostat hezký dárek... uvidíme, zatím držím 🙂

aktaka
8. zář 2009

Siki, kočár vypadá dobře. napiš mi, prosím, co to je zač. kujůůů 🙂

aktaka
8. zář 2009

taky vám tak hezky blbne kůn? 😠

siki26
8. zář 2009

Baruš, moc hezký fotečky, je vidět, že jste si to vážně užili 🙂
Dvojčátka snad dobrý, jen mi teď trošku dávají zabrat s tou bolestí zad, ale já to vydržím, vím, že mě jen tak zkouší 😀 A co bych pro ně neudělala...

Akty, kočárek jsem vybrala na www.dvojcatka.cz - tak mrkni 😉 Je jich tam spousta...Tento se jmenuje Danny Sport Twin.
Koník mi neblbne - zaťukávám.

aktaka
8. zář 2009

tak to já se podívám... ne že bych to zatím potřebovala, ale jeden nikdy neví 😀
i když já mám pořád z těch dvojčat dost strach 😖

jitule
8. zář 2009

Ahojte, tak se pripojuji k vam do diskuze jelikoz jsem v peci (snad bude uspesna) Iscaru v Praze, dneska jsem prisla z kontroly a uz konecne muzeme jit na prvni pokus IVF 🙂

siki26
8. zář 2009

Tak tě tu vítáme 🙂
Mně to vyšlo na 2.IVF, ale na 1.IVF jsem byla v Brně, v Iscare mi to tedy vyšlo na poprvé 😉 Na inseminacích jsem nebyla, jelikož přítel má dost špatné spermie, tak by to bylo k ničemu.

akty, neboj, já se taky smiřuju, že budou dvě, ale moc se na ně těším a doufám, že budou hodňoučcí a nebudou zlobit 🙂

aktaka
8. zář 2009

Jitul vítej 🙂
a hodně štěstí, my jsme tu všechny v iscare spokojené, tak snad budeš taky

Siki fakt? mně právě přijde, že ty to bereš úplně v phodě, že se vůbec nestresuješ, že jsou dvě 🙂 já z toho mám tedy nerva, a manžel je na tom ještě hůř 😅 no zase lepší dvě než žádné, to je jasné

siki26
8. zář 2009

Budete mít dost času na to se s tím smířit 😀 Je fakt, že jsem nakonec 2 chtěla, ale to jen z toho důvodu, abych IVF nemusela znovu podstupovat. Hrozně to leze do peněz 😅 A druhý mimčo by jsme určitě chtěli, takže by nás to ještě čekalo.
Nakonec budete oba šťastní, že jsou tam 2 😉

aktaka
8. zář 2009

jj, mně by se do toho taky už víckrát moc nechtělo. i když je pravda, že já jsem měla průběh hladký (až na ten ohss, ale v mém případě se to dalo přežít), takže bych to určitě zvládla znovu. i když je pravda, že jít do toho po jednom nevydařeném je asi na psychiku horší. peníze mě zase až tolik zatím netrápí, to spíš kdybychom vyčerpali všechny tři pokusy, pak by to byl asi mazec 😒

jinak mě dnes ráno pěkně natáhlo, chvíli jsem uvažovala, že poletím objímat záchod... manžel z toho měl zcela nepokrytou radost 😀

aktaka
8. zář 2009

Jitul, tak nám o sobě něco prozraď, proč jdete na ivf, jaká je u vás diagnoza? 🙂
u nás žádná, oba zdraví, ale stejně to nejde přirozeně už tři roky 😠

siki26
8. zář 2009

Akty, takže by se můj šestý smysl potvrzoval? 😀 No jasně, že se potvrzuje, vůbec o tom nepochybuju.

aktaka
8. zář 2009

no Siki, já z celého srdce doufám, že máš opravdu dobrý šestý smysl 😀

jinak ale musím říct, že já tomu začínám fakt nějak věřit. tedy nebýt těch dvou zašpinění, tak by to bylo mnohem lepší 😀 zítřek a čtvrtek budou zlomové dny, budu 12 a 13DPO, měla bych to dostat. tak jeslti to "ve zdraví" přežiju, bude ta naděje zase větší
jinak mám ale tedy pořád pocit, že ms dorazí každou chvíli, jako kdyby se mi to dole roztahovalo, přesně jako před ms.... ale prý je to normální, tak nevím

siki26
8. zář 2009

Já taky měla pocity jako před MS. bolelo mě v kříži, píchalo mě v podbřišku...Oni příznaky těhu jsou dá se říct stejné jako příznaky přicházející MS. Takže zatím máš vše, co máš mít 😀

aktaka
8. zář 2009

doufám, že mám něco v počtu jednoho až dvou kusů navíc, než jsem měla před dvěma týdny 😀

manžel teď bude asi až do konce týdne doma, tak mi to aspoň rychleji uteče, a pak už jen kousek a bude se testovat 🙂

siki26
8. zář 2009

Stejně tě obdivuju, že netestneš dřív. Já jsem poprvé testila den po té, co měla přijít ms a nepřišla. Toho dne jsem se hrozně bála, ale měla jsem ten fajn pocit, že to bude v pořádku. A bylo... 🙂 No i když při 1.IVF jsem taky vydržela netestovat. A manža tě nepřemlouvá, aby jsi to zkusila dřív?

aktaka
8. zář 2009

a kolikátý den po et to bylo?
mně přijde, že je ještě hrozně brzy, jsem dnes 6DPET a 11DPO. ms by měla dorazit nejdéle ve čtvrtek (víc jak dvanáctidenní luteální fázi nemívám), takže do té doby určitě vydržím

elana
8. zář 2009

Ahojky🙂 máme babí léto, je krása, co?🙂

Jinak můj názor na testy: podle mě pro Akty je fakt ještě teď brzo, na druhou stranu vydržet až skoro do ofiko testu už je fakt asi zbytečný šponování nervů, podle pokud tam něco je, tak to prostě 11.dpET vidět být MUSÍ nejpozději. Já měla 9.dpET ducha, ale někdo má už pořádnou tlustici (a nemusí čekat dvojčata).

Jste holky dobrý, že vydržíte🙂

aktaka
8. zář 2009

ahoj El

jsem si zase schrupla odpoledne 😅 já bych teď pořád spala. a zase mě pěkně natáhlo 😖

no prostě shrnuto na mě je s testováním ještě brzy a basta 🙂

jitule
8. zář 2009

Omlouvam se za pozdni odpoved, ale nejak jsem mela honicku v praci a dostala se k tomu az ted. Tak kde bych zacla 🙂 Zacli jsme se manzelem snazit jeste pred svatbou ktera byla pred 3,5 lety. Dalo by se rict, ze vlastne i predtim jelikoz jsem nikdy nebrala antinkoncepci a ostatni ochrany (jestli jsou pouzity) nejsou vzdy 100% ze ano. No tak jsem a asi 3 mesice pred svatbou jsem zacala mit zase sve velke bolesti bricha, ktere jsem mela uz rok predtim akorat doktora mi rekla, ze je to jen zmenou prostredi, ze jsem se vratila po dlouhem pobytu v cizine a tak si telo opet zvyka na ceske podnebi...boze to byla krava! pardon za vulgaritu. A tak jsem ji zase navstivila s tim ze se snazime uz o mimco a s cim dal vetsi bolesti brich me vic a vic odpalkovavala jako nejvetsiho simulanta, tak jsem nastesti dostala doporuceni na jineho doktora, tkery me vzal, ihned vysetril a ihned objednal na operaci, kde zjistili dle jeho podezreni ze mam dost pokrocilou Endometriozu. Mela jsem ji rozlezlou krom vajecniku a delohy i na moc. mechyri a strevech. Takze mi zastavali cyklus a nasadili lecbu + hormony, potom jsem mela v prubehu dvou let jeste dalsi 3 operace. Loni v lete posledni a pote mi bylo oznameno ze hura na tehotenstvi, ze jsem vylecena. Tak doktor rekl, ze nam da cas na prirozenou cestu do konce roku, ty 4 mesice, ze veri ze jedina pricina byla ta Endo, ale problemy porad pokracovaly, nejdriv jsem menstruovala mesic v kuse, potom zase 2 mesice nic a prirozenou cestou taky nic, takze od Ledna 09 jsme evidovani v Iscare a vicemene jsme cekali az se mi trosku uklidni cyklus, ktery se jakztakz uklidnil a to je vicemene ted, takze jdeme na to. Inseminaci mi pan primar Mrazek ani nedoporucuje, kvuli te nizke sliznici a nejakym zvys.protilatkam (do toho beru Letrox na nejakou strumu na stit.zlaze) protoze by to akorat mohlo vezt k mimodeloznimu tehotenstvi. Tak jsem rada, ze jdeme rovnou na IVF. Manzel je v poradku, potvurek ma pry dost a pohyblivost je taky ok. Ja jsem vicemene taky zdrava, ale asi tim ze jsem to bricho uz mela napadeny a ta nizka sliznice tomu proste brani. Tak snad bude stacit ten Gonal bez toho abych musela brat estrogeny, to bych se zblaznila, fuj. No tak uvidime, treba se docka cela rodinka nejakeho toho vanocniho prekvapeni 🙂

Uf, to byla zpoved .... 😀

elana
9. zář 2009

Ahoj kočky, jen rychle se jdu rozloučit, pracovní cesta volá, budu v pátek🙂

Papa a Akty, seš jasná! 😵

Jituš, to toho máš za sebou teda hodně☹.....ale tam Ti pomůžou, jako pomohli Báře, Siki a nejspíš Akty a chystají se na mně, Sonku a Báru podruhé😀

aktaka
9. zář 2009

dobré ránko všem

Jitul, tedy ty sis taky užila ☹ ale teď už to půjde všechno jen k tomu dobrému, to je jasné 🙂

El, užij si to na cestách a brzy se nám vrať 🙂
a kéž bys měla pravdu 😵