Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
9. zář 2009

dobré ráno!

Luky už je ve školce,tak mám chvilku.

Jitul-to teda jsou "zážitky"¨.ale teď už se vše v dobré obrátí..jak psala El,já už se chystám na druhé dítko. jedno už mám,tak aby byl sourozenec 😉

Akty-to fakt vypadá všechno dobře 🙂 jsi těhule,to je jasný....

aktaka
9. zář 2009

ahoj Baruš

tedy holky, neblbněte, vy mě navnadíte, pak to nedopadne a co já si tu chuděra počnu 😅
zatím pořád jen doufám 🙂

siki26
9. zář 2009

Dobré ráno holky,

Teda Jitul, to už by snad stačilo ne? Teď už jen samé dobré zprávičky. IVF bude určitě úspěšné uvidíš 😉

Akty, jen se pěkně navdaď a připrav na krásné těhulkování 🙂

aktaka
9. zář 2009

ahoj Siki,jak je? co mimouši, nezlobí? 🙂

siki26
9. zář 2009

Nezlobí, už se nademnou nejspíš slitovali a řekli si, že dneska mě záda budou bolet jen sem tam a ne celý den v kuse jako včera 🙂 Jsou to zlatíčka viď? 😀

A co ty Akty?

sonka.77
9. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem konečně taky doma, po čtyřech dnech příjemného lítání v rámci dovolené. Včera jsme s kamarádkou byly v Českém krumlově, no nádhera, to počasí se fakt vydařilo. Paráda. Jen fotky nemám, protože ač jsme obě měly foťák, tak jsme taky obě měly úplně vybitou baterku. Je to vůbec možný? 😀

Akti, moc držím palce, vypadá to fakt nadějně! Jen tak dál, na ten testík je fakt brzo. Já bych testovala nejdřív 14DPO (já teda testovala 13DPO 😀 ), to už je skoro jistý, že tam něco bude. Tak by to tak nějak vyšlo na ty manželovy narozky, ne?

Vítám tu Jituli, no prošla jsi opravdu toho už hodně, my se snažili dva roky, pak laparka a výsledek neprůchodné vejcovody, takže letos v červenci 1.IVF, ale bohužel neúspěšné. Tak někdy říjen, listopad bude druhé.

Eli, v rámci možností si užij služebku. My máme zítra a v pátek taky, ale je to spíš teambuilding, takže chlastačka. 😀 😀 😀

Siki, kočárek se mi moc líbí, fotku přímo toho dvojčatového nemáš?

aktaka
9. zář 2009

no to jsou. ale jdou na to chytře, kdyby tě přestala bolet najednou, tak by ses lekla, jeslti se něco neděje, ale takhle víš, že je vše ok, ale nebolí tě celý den 🙂

u mě vše při starém, nic mi není, akorát tedy jsem ospalá a pořád lítám na záchod. a dnes mi ani nebylo blbě, tak to bylo včera asi jen po snídani

sonka.77
9. zář 2009

Akti, prý "nic mi není", máš všechny příznaky těhu. 😀

siki26
9. zář 2009

Ahoj Soni, teda ty jsi mě tak navnadila na dovču, že už se těším až příští sobotu taky pofrčím. Čeká mě Šumava, tak snad budeme mít aspoň tak krásně jako vy. A foťák si určitě nabiju a náhradní baterky sebou 😀
Přímo pro dvojčátka tam ten kočárek vyfocený není, ofiko ho vyrábějí ve čtyřech barvách, ale dělají ho na zakázku i asi v dalších deseti.

Akty, přesně jak říká Sonka, máš všechny příznaky těhu. Byla jsem na tom podobně, ale dokud jsem neviděla na testu // (8.den po ET), tak jsem tomu nevěřila 🙂

aktaka
9. zář 2009

ahoj Soni
vydovolenkovaná do růžova? 🙂

no víš co, já si pořád říkám, že lítám na záchod, protože hodně piju (kvůli tomu ohss) a unavená jsem z nicnedělání, takže tomu nepřikládám žádnou důležitost 😀

na manželovi narozeniny budu 15DPO, tak jestli seberu odvahu... uvidíme 🙂

sonka.77
9. zář 2009

Siki, ty náhradní baterky fakt doporučuju! 😀 😀 😀

Jo jo do růžova, dovču mám ještě dneska, ale nic v plánu a zítra a pozítří jsme na té pracovní akci. Na víkend odjíždím na školení, takže, mě tu zase moc neuvidíte.

Jinak dneska hodlám konečně zavolat dr. a chci s ní domluvit i léky a chtěla bych ještě změnit ten Puregon na Gonal, když vy tu všechny s ním máte takové úžasné výsledky. Gonal + Cetrotide + Ovitrelle. Mělas to tak Akti, že?

aktaka
9. zář 2009

vy se máte, nás dovča čeká až podle toho jak to ted klapne. kdyby ne, tak frčíme k moři, kdyby jo, tak pozděni si uděláme dovolenou v nějakém evropském městě. nebo i ve více 🙂

aktaka
9. zář 2009

jj Soni, já jsem to tak měla. akorát ten centrotide mi píchly 8DC nějakou čtverytou dávku (na 4 dny), abych nemusela píchat každý den. ten jediný mi dělal potíže, nateklo a zčervenalo mi to místo kolem vpichu a ještě to svědilo jak blázen

sonka.77
9. zář 2009

Akti a jak sis přesně píchala?

aktaka
9. zář 2009

2DC jsem měla 225j, pak pořád 150 a slední dvě dávky jen 112,5, poslední dávku jsem měla 12DC. 8DC jsem píchla ten cetrotide a pak ještě jednou 13DC a v ten den večer i ovitrelle

sonka.77
9. zář 2009

Akti, dík! Zatím pa a těším se na sobotu! 😉

aktaka
9. zář 2009

sobota je ještě daleko, kdo ví, co se stane...

hezky si užij dnes ještě dovču 🙂

baraf
9. zář 2009

Akty-to jsou fakt samá "pozitiva a sociální jistoty" 😉 to fakt vypadá na těhu..... mimochodem, já při obou těhu špinila (a to pak byly nervy.....) tak si hezky užívej nicnedělání... já taky byla celý těhu na PN a stejně jsem nic nestíhala 😉

Eli,Soni- vy si hezky užívejte služebních cest a v rámci možností je přežijte 😉

Siki-tak to je dobře,že se mrňousci umoudřili a záda bolí jen občas.

tak já jdu zase uklízet, dala jsem se do totální debordelizace, když Luky není doma-páč on by jinak všechno "potřeboval" 😀 ještě se tento nebo př,.týden chystám na okna, neboť mám pocit,že jsme nedávali čirý,ale mléčný skla 😠

aktaka
9. zář 2009

baruš, nechceš se stavit i u nás s tím mytím oken? 😅 😀 😀

no ale musím říct, že začínám být pěkně nervní, že by to jako fakt mohlo vyjít 😀
zítra je zlomový den, měla by přijít ms

baraf
9. zář 2009

proč nervní? 😀 to je viď.... celý roky se snažíte a když to přijde, tak je člověk mimo. mě když brali krev na těhutest, tak mi ji skoro nemohla sestřička nabrat, jak se mi klepaly ruce... 😉

nevím nevím s oknama.... jak je máte vysoko? já mám hrůzu z výšek

aktaka
9. zář 2009

no ještě nebudu křičet hop, ještě klidně můžu být nervní z jedné / 😅

my to máme na přízemí a jedno patro... tak ti zavážeme oči, abys neviděla jaká je to výška 😀

baraf
9. zář 2009

dobrá Akty,domluveno.... se šátkem na očích to zvládnu levou zadní....ale neručím za výsledek 😀
a myslím, že napnuté jsme tady s Tebou všechny 😉

siki26
9. zář 2009

A to jsme možná napnuté víc jak ty Akty 😀

Baruš, my jsme ve druhém patře a s tím šátkem na očích to určitě taky zvládneš 😀 Tak kdy máš čas? Rezervuju ti okna... 😀

aktaka
9. zář 2009

jsem musela uvolnit pc na celé dlouhé odpoledne manželovi

Baruš takže o víkendu, jo? 😀

holky já jsem napnutá jak kšandy 😅 teď jsem koukala, že v tom cyklu, kdy jsem brala crinone, jsem ms dostala až 14DPO, což je v pátek, tak doufám, že to nějak ustojím i dál

sonka.77
9. zář 2009

No jo Akti, on ten progesteron oddaluje MS. Mě třeba Utrouš MS úplně zastavil a přišla až když jsem ho přestala brát. Je dobrý, že máš zkušenost jak na tebe Crinone působí, takže já to vidím na sobotu na jasný testík. 🙂 Budu moc držet palce, aby tam byly //.

Jinak jsem se dneska dr. nedovolala. Ach jo, ta zas někde lítá. 😒

sonka.77
9. zář 2009

Tak teď jsem se právě dovolala a mám to odsouhlasený, budu mít Gonal a protokol a antagonisty. Tak fajn. 🙂

sonka.77
9. zář 2009

A já jdu do vaný, pěkně se vyrochním a vyhřeju. 🙂 Ať jsem na tu služebku pěkně vyfintěná. 🙂

aktaka
9. zář 2009

Soni, tak to je super, že jsi tak dobře pořídila 🙂

a kdy se do toho tedy pustíte?

sonka.77
9. zář 2009

Akti, to ještě nevím. Dr. mi objedná druhý pokus teď v půli září a pak se uvidí jestli půjdeme v říjnu nebo listopadu. MS mi vychází na cca polovinu října a nebo na první polovinu listopadu. Tak podle stavu mysli a pracovního nasazení zvolím, který termín to bude.

Já jsem tak pěkně vyhřátá, bez vany bych asi nemohla existovat. 🙂

katrin32
10. zář 2009

Ahoj holky, čeká mě první IVF a potřebuji poradit. Doktorka mi navrhla léky za 5000,-, že jsou prý lepší, ale nevím jaký je tedy rozdíl mezi léky placenými na pojišťovnu a těmito s antagonisty. díky