Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
10. zář 2009

Dobré ráno,

Katrin, buď budeš mít Gonal nebo Puregon. Já si píchala oba dva, při každém pokusu jiný a reagovala jsem na ně moc dobře, bez zjevných vedlejších účinků. Co já vím, tak jsou kvalitnější a neměly by tak zatěžovat tělo.

aktaka
10. zář 2009

ahoj holky

dnes je den na pikaču ☹ mám nějakou blbou náladu, blbé tušení 😢

siki26
10. zář 2009

akty, proč prosím tě? Máš k tomu nějaký důvod?

aktaka
10. zář 2009

já nevím. mám pocit, že mě opustily všechny ty těhotenské pocity a příznaky, které jsem "neměla" 🙂 už nelítám na záchod, nikde mě nic nepíchá a prsa mě bolí daleko míň. prostě jsem se dnes probudila s takovým debilním pocitem, že je po všem. mám z toho pěknou depku 😖

baraf
10. zář 2009

Akty-nedepkaři...... uvidíš,že to klaplo.

siki26
10. zář 2009

Akty, myslíš, že já neměla dny, kdy mi vůbec, ale vůbec nic nebylo? To víš, že měla. A nebylo jich málo. Tak neházej flintu do žita a věř. Ono to určitě klapne. No a pokud budeš hodně špatná, tak jsou tu ještě testy. To tě nechci k ničemu svádět...

baraf
10. zář 2009

jo,Akty-o víkendu ti přece nepojedu mejt okna, když máte oslavu narozenin.. 😀 😝 tak jindy jo? stejně jsi doma.....

Siki-nevím nevím, 2.patro je fakt vysoko.... 😝

a ještě nemám umytý ty svoje........je to tady jak po výbuchu, pustila jsem se do rozebírání starých výpisů a tak...

siki26
10. zář 2009

Baruš, jsem zvědavá, jak já jednou budu zvládat úklid při 2 dětech. Jsem na čistotu dost pedant, tak nevím, jak se budu smiřovat s bordelem, který po dětech určitě bude 😅

baraf
10. zář 2009

Siki-já jsem taky hrozná... manža ze mě občas nechápe, jako že my vadí neuklizený nádobí ( díky vynálezci myčky!!!) a tak.... ale smíříš se s tím. vysávám každý den (teda téměř) ale nějak to tu není vidět-máme všude plovoučku,tak je to na úklid lepší. nepřej si vidět naši sedačku a hračky tu taky byly všude-teď už je Luky větší tak jsem ho zrovna včera přestěhovala (hračky)do jeho pokojíčku (spí tam už od 8 měsíců sám). prostě si zvykneš, jinak se zcvokneš......

baraf
10. zář 2009

jůůů ta hrubka, se stydím ... ne vadí mY,ale mI samozřejmě 😀

siki26
10. zář 2009

toho se právě bojím, abych z toho nezcvokla a nebyla zbytečně nepříjemná. ale myslím, že z lítání kolem dětí a toho třetího velkého dítěte toho budu mít až nad hlavu a budu nad tím mávat rukou 😀
Tak Lukyn už od 8.měsíce spinká sám? Tak to je šikulka. Přítelův synovec spí sám až od skoro dvou let, ale i přesto sem tam vleze k rodičům do postele.

aktaka
10. zář 2009

Siki taky jsi mívala takové dny? já dnes asi fakt depkařím
už jsem si i říkala, že zítra testnu, ať vím na čem jsem, jenže se musím ráno stavit v práci, tak tam nechci přijet uslzená, kdyby to nevyšlo

holky, já to mám dobré, u nás je víc na úklid manžel 🙂 ne že bych byla bordelář, ale on je takový uklízecí maniak 😅

siki26
10. zář 2009

Akty, testovat nemusíš ráno, ale klidně třeba až večer. A opravdu buď v klidu, aby se mimískům u tebe co nejvíce líbilo.
Dneska jedu za kolegyní co čeká dvojčátka do Motola. Tak jsem zvědavá, jak si ji tam vykrmili 😀

katrin32
10. zář 2009

siki: dík, jaký je tedy rozdíl mezi placenými léky a těmi na pojišťovnu, neměli by být stejné?

siki26
10. zář 2009

katrin, je v nich rozdíl ve složení. ty neplacené pojišťovnou jsou z nějakých "přírodnějších" složek, zatímco ty placené pojišťovnou jsou z "moči". Přesně nevím, jak bych ti to popsala, ale když si na netu najdeš jejich lékařský předpis, tak si to tam můžeš přečíst. Existuje i dost stránek, kde je taky jejich popis.

aktaka
10. zář 2009

já se snažím myslet pozitivně celou dobu, ale dnes to prostě nějak nejde ☹

co já vím, tak ty placené pojišťovnou jsou dělané z moči starých ženských, zatímco třeba gonal (neplacený, resp. s příplatkem) je z ovarií čínského křečka. takže si nevybereš
jde o to, že ty "lepší" mají méně vedlejších účinků a jsou šetrnější, jak už psala Siki. navíc se podávají v perech ne klasickou injekcí, takže i ta aplikace je daleko pohodlnější

siki26
10. zář 2009

Akty, nezoufej, jak říkám, měla jsem to samé co ty a byli tam 😉 Uvidíš, že za chvilku se příznaky zase objeví. Ohledně toho čůrání, piješ? Minule jsi psala, že si myslíš, že chodíš pořád na záchod jen díky tomu, co všechno vypiješ. Stejně si myslím, že v tak ranném těhotenství ten močák samotné těhotenství ještě neovlivňuje.

aktaka
10. zář 2009

mě děsí ty prsa, že úplně přestaly bolet ☹
piju se mi zdá pořád stejně. taky si myslím, že to časté lítání na wc bude prostě a jen z pití, ne z těhu, ž ena to je ještě brzy
ale já to prostě tak nějak cítím ☹

baraf
10. zář 2009

Akty-kde je Tvoje včerejší super nálada? ☹ nezoufej..... mě třeba prsa moc nebolely a zas jsem lítala na wc...... nesmutni...... a Siki má pravdu, pokud jsi hodně špatná,tak zkus testík, než se nervovat.. já taky teď podruhý chtěla dřív,ale přemlouvala jsem se a na ten "osudný" den jsem vůbec nespala a testovala už v pět ráno..... za ty nervy to fakt nestojí....

siki26
10. zář 2009

Akty, dneska je to 8den od ET viď? to já už měla dost silný čárky. A jelikož tobě zavedli taky krásné blasťáky, tak by tam podle mě už aspoň slabá čárka byla vidět. Nebo vydrž na víkend, příznaky se určitě zase objeví a čárky už tam prostě mít musí.

aktaka
10. zář 2009

nálada je očividně v čudu ☹

jj, dnes jsem 8dpet... já to zkusím asi zítra ráno. nechce se mi testovat te´d přes den, jak hodně piju, tak je ta moč hodně zředěná, ráno to bude jistější. tedy pokud seberu odvahu 😅

siki26
10. zář 2009

Tak uvidíš, třeba prsa do té doby opět začnou bolet a budeš klidnější. a když nezačnou, tak to vůbec nic neznamená...Každá jsme jiná a máme jiné těhotenství.

aktaka
10. zář 2009

já vím, ale ono teď nějak nejde věřit ☹

baraf
10. zář 2009

Akty-odvahu určitě najdeš...... já myslím, že tam ta čárka bude. myslím na Tebe. no nic, tak zas jdu pokračovat v tom mým gruntování..... tý jo, já toho ale vyhodila, kde se ty krámy jen berou? 😀

siki26
10. zář 2009

Baruš, tak úklidu zdar......nazdar 😀

Akty, vím, není to jednoduchý, prostě se bojíš, že to nevyšlo. To holt k tomu čekání patří. Ale pak ten krásný závěr celého čekání vážně stojí za to. A tebe ten skvělý závěr určitě nemine. Uvidíš. 😉

aktaka
10. zář 2009

Baruš, na to je dobré se stěhova. my jsme to loni absolvovali 3x (stěhování) a to bys nevěřila, kolik málo věcí člověk opravdu potřebuje 😀

holky díky za povzbudování. nějak to dopadne, pořád doufám, že dobře.

siki26
10. zář 2009

určitě dobře. jinak to dopadnout ani nemůže 😉

aktaka
10. zář 2009

no co si budeme namlouvat, může... ale ještě není nic ztraceno, vrací se mi naděje 🙂

baraf
10. zář 2009

no vidíš Akty, asi si se jen špatně vyspala....

moje akce okna se zítra nekoná, Luky nejde do školky, páč má šííííílenou rýmu....teď je u babičky,chtěl tam moc jít, tak si vzal DVD s krtkem a bude tam prý odpočívat.tak jsem si udělala kávičku a mám chvilku oraz....

aktaka
10. zář 2009

vyspala jsem se špatně každopádně, už druhý den mě celou noc žral komár 😠 😠

jejda, to moc dlouho v té školce nevydržel, co? ale to je fakt hned mezi těmi dětmi. synovec nebyl nemocný tři roky co je na světě, jak nastoupil do školky, tak po pár dnech přišel domů taky s rýmou