• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

19. ledna 2017 
Baruš, budete si muset pořídit ještě tu holčičku, ať jste na ně dvě :slight_smile: Teď je asi těžký se těm chlapům ubránit viď? :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-jo,jo. navíc jak je manža často pryč, tak Luky chce pak všechno s ním (mýt, ukládat a tak) a tatínek je idol.... nevadí mi to, jak je doma tatínek, já si můžu dát nohy nahoru....
23. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. ajsch,hlavne pak na ten ohss hodne pij,fakt to pomaha. a jeste byt v klidu je dulezite. Barus,to jsou lotri :slight_smile: ja frcim do prahy na krev kvuli NT. Pisu z tel a nefunguje mi enter,tak to mam takove trapne zcukle.
23. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíčko, tak dnes poslední celý den :dizzy_face:

Máme v plánu výlet na okolní hrad, tak snad nezačne pršet (a snad mi to jedný uschnou vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Akty, hodně štěstí :wink:
23. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že ti chlapi jsou všichni stejní, ti malí i ti velcí :grinning:
23. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravím po víkendu, jakpak jste se měly ?

El si určitě užívala manžu a klid.... :grinning:

já celý víkend ležela, tak už je mi líp, ale dobrý to teda není.ale už aspoň můžu fungovat a mluvím :sunglasses:
26. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám, že o víkendu to tu moc nejelo :unamused:

Baruš, to je fajn, že je ti už líp. to mně je čím dál tím hůř, ale v dobrém slova smyslu. Bříško už začíná překážet, takže jsem čím dál víc neohrabaná :sweat_smile: Ale prckové se zvesela mrskají, tak snad jim nic nechybí.
26. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se tak trochu stranila, ale středeční výsledky z krve samozřejmě byly negativní, jak jsem tušila a nějak to na mě celé dopadlo... chudák i manžel ten to schytal trošku ten můj smutek více, jsem měla chuť se sbalit a někam utéct do ciziny, jak jsem to řešila před x lety :slight_smile:)) No ale teď už se na to dívám víc něž pozitivně, aspon můžeme někam přes Vánoce odjet do tepla, tam si odpočineme a budeme krásně připravení na další pokus, který se určitě zadaří :slight_smile:

To jsem ale nervák, to jste asi netušily co :slight_smile: Nojo, tak nějak to na mě dolehlo... :slight_smile:

Ale s novým týdnem opět nový optimismus a i už o víkendu jsme se měli dobře s mužíkem a byli jsme na výstavě Indianské kultury Severní a Jižní Ameriky a kultury Austrálie a Oceánie, které tedy doporučuji. V Náprstkově Muzeu a vstup jen 60 kaček :slight_smile:)

Hezký den všem. :grinning:
26. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky

jsem si přivezla konečně těhu průkazku :dizzy_face:

Baruš, to je dobře, že už je ti lépe, snad už to bude teď den ode dne lepší

Siki, já ti závidím, už se těším až taky ucítím pohyby :slight_smile: snad kolem vánoc by to mohlo přijít, tak to bude takový vánoční dárek

Jituš, to je jasné, že to na člověka padne. to bys byla divná, kdyby s tebou neúspěch nic neudělal :slight_smile: a je moc dobře, že už jsi zase plná optimismu. máš recht, přes vánoce si odpočinete a pak hurá na další pokus

El už asi hákuje, co? :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-fajn, že je Ti "čím dál hůř :wink: "

Jituš-to je přece normální,že tě neúspěch nenechal "chladnou" odpočinete si a příště to klapne.

Akty-tak už je to oficiální,tak super!! teď už můžeš zvednout důchodce v tramvaji.
26. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, přesně to jsem si říkala, že aspoň budu mít čím mávat až mě bude někdo v mhd zvedat ze židle :grinning:
26. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se včera vypravila do HM zkusit si nějaké těhu kalhoty, už mi v mých začíná být těsno. normálně nosím vel 38, teď jsem se musela vyloženě cpát do 42 :fearful: :angry: nechápu, co to mají za číslování, čekala bych u těhu oblečení pravý opak. takže jsem znechuceně odešla a mám velké kulové :fearful:
26. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty, mě lidi nepouštějí v MHD sednout dosud a to už je myslím vidět, že nejsem jen obtloustlá, ale že se jedná o těhu :slight_smile: No nic s tím nenadělám a je mi blbý zvedat je ze sedačky.
Já normálně měla kalhoty vel.38-40, teď nosím 46 :unamused: sice mi jsou trošku volnější na zadku, ale cítím se v nich dobře a hlavně mě nikde neškrtí.
26. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, to já bych je klidně zvedla. lepší jak se praštit do břicha, když ten prostředek náhle zastaví apod :confounded:

to není možné, ž emáš 46, ty v tom musíš být utopená :sweat_smile:
26. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki a kde tu 46 nosíš????? vždyť to není možný....
Akty-stejně si něco budeš muset koupit,abys nechodila jen tak :grinning: a cedulku s velikostí ustřihni :sunglasses:
26. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, už je to tak - 46 je teď moje velikost :confounded:
26. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jitule, chápu Tě, také se cítím po neúspěchu špatně, tak snad po vánocích nám to vyjde :slight_smile: Já budu lobovat za lázně, tak snad mi vyjdou.
26. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky všem ;)

Katrin: no lázně, z těch já jsem se vždy spíš vymlouvala. Ikdyž jsem na to po těch x operacích měla nárok, ale nemůžu si dovolit být pryč z práce měsíc, to už bych asi pak tu práci neměla :slight_smile: ale určitě ty různé čistící kůry by bodly... si zajdu párkrát na floating a nějak detox kůru tady, pak snad nam vyjdou ty teplé krajiny v zime a budu to mít místo lázní :slight_smile:
A jak si psala, že jdeš na ty vyšetření do podolí, to se týka čeho jestli se můžu zeptat?
26. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki ty jsi se nikde v praze v porodnici neregistrovala, že? já mám v plánu v podolí, ale dnes v májovkách psala jedna holka, že se tam byla registrovat, přišla na půl šestou a už před ní bylo sedm dalších. berou jen 12. to je fakt maso :frowning2:

Baruš, já klidně budu chodit jen tak! a basta :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

holky, hlavu vzhůru, ty první pokusy jsou fakt jen takové zkušební. na mě teď každý kouká jak na exota, že nám to vyšlo napoprvé :sweat_smile:
26. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

Jojo, dneska už jsem hákovala, je to tak. Nějak to moc rychle uteklo...ale né, já už se docela i těšila.

A ne nadarmo-všude dobře, doma nejlíp :wink:
26. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je tu někdo?
26. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, ono to chce se po neúspěchu vybrečet, vybouřit, aby zas mohlo být líp. Po novém roce nás půjde na IVF celá tlupa, tak se budem podporovat online. :grinning: Jinak, kdybych to neodložila, tak už bych cca za týden začla stimulovat. To teda neskutečně uteklo. Ale už jsem rozhodnutá, v lednu to asi nestíhám, ale jak bude v práci trochu klid, tak jdem na to.

Siki, cožéééé 46????? To není možný!!! :astonished:

Akti, tak už jsi potvrzená těhule!

Eli, jaký byl nástup do práce? Já měla jednou dovču tři týdny a úplně jsem zapoměla, že někde pracuju. :grinning:
26. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin a ještě jsi u dr. kvůli lázním nebyla? Určitě to vyjde, máš na ně nárok, to je jasný. :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonka, jdu k doktorce v sobotu, tak uvidím co na to bude říkat, zatím si vemu z CARu všechny papíry no a uvidíme
27. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty, neregistrovala, chci rodit v Brandýse a tam neregistrují. Zavolám ve 36tt a pozvou si mě do těhotenské poradny, ale není to povinnost...V sobotu tam mají "den otevřených dveří", tak se tam jedeme podívat a popř. na vše poptat...S těmi registracemi je to fakt mazec :unamused:

El, takže opět v práci? Po tak dlouhém volnu je to asi otrava viď?

Soni a co u tebe nového? Co u té doktorky?
27. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. tady to dnez zije :slight_smile: Siki,ja jsem si myslela,ze bych rodila ve slanem,mam tam svou dr. Jenze je to jen mala porodnice,tak jsem chtela mit v zaloze nejakou vetsi i s peci o predcasne narozene deti,kdyby se nedej boze neco po..
27. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu, jen myslím, že kdyby se něco stalo, tak určitě převáží jinam...Ale samozřejmě budeš mít aspoň jistotu :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, že ze Slaného převáží do motola nebo právě do podolí. já to beru jen v případě, že by se předem vědělo, že to nepůjde hladce. je jasné, že co se stane při porodu, to už neovlivním
27. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

Akty-ty jezdíš do Slanýho k dr.? a s tou registrací je to fakt mazec. já jsem u Apolináře byla, když nebylo místo ani na JIPce.....
27. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono si v Praze asi nevybereš. Narvaný tu jsou všechny porodnice. Já nechtěla na Bulovku, ale pokud nastanou (nedej bože) nějaké problémy, tak tam z Brandýsa stejně převážejí. takže ono je to asi opravdu fuk.
27. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek