Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
23. říj 2009

Baruš, budete si muset pořídit ještě tu holčičku, ať jste na ně dvě 🙂 Teď je asi těžký se těm chlapům ubránit viď? 🙂

baraf
23. říj 2009

Siki-jo,jo. navíc jak je manža často pryč, tak Luky chce pak všechno s ním (mýt, ukládat a tak) a tatínek je idol.... nevadí mi to, jak je doma tatínek, já si můžu dát nohy nahoru....

aktaka
23. říj 2009

ahoj holky. ajsch,hlavne pak na ten ohss hodne pij,fakt to pomaha. a jeste byt v klidu je dulezite. Barus,to jsou lotri 🙂 ja frcim do prahy na krev kvuli NT. Pisu z tel a nefunguje mi enter,tak to mam takove trapne zcukle.

elana
23. říj 2009

Zdravíčko, tak dnes poslední celý den 😵

Máme v plánu výlet na okolní hrad, tak snad nezačne pršet (a snad mi to jedný uschnou vlasy 😝 )

Akty, hodně štěstí 😉

ajscha
23. říj 2009

Tak koukám, že ti chlapi jsou všichni stejní, ti malí i ti velcí 😀

baraf
26. říj 2009

Ahoj,zdravím po víkendu, jakpak jste se měly ?

El si určitě užívala manžu a klid.... 😀

já celý víkend ležela, tak už je mi líp, ale dobrý to teda není.ale už aspoň můžu fungovat a mluvím 😎

siki26
26. říj 2009

Ahojky, koukám, že o víkendu to tu moc nejelo 😒

Baruš, to je fajn, že je ti už líp. to mně je čím dál tím hůř, ale v dobrém slova smyslu. Bříško už začíná překážet, takže jsem čím dál víc neohrabaná 😅 Ale prckové se zvesela mrskají, tak snad jim nic nechybí.

jitule
26. říj 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se tak trochu stranila, ale středeční výsledky z krve samozřejmě byly negativní, jak jsem tušila a nějak to na mě celé dopadlo... chudák i manžel ten to schytal trošku ten můj smutek více, jsem měla chuť se sbalit a někam utéct do ciziny, jak jsem to řešila před x lety 🙂)) No ale teď už se na to dívám víc něž pozitivně, aspon můžeme někam přes Vánoce odjet do tepla, tam si odpočineme a budeme krásně připravení na další pokus, který se určitě zadaří 🙂

To jsem ale nervák, to jste asi netušily co 🙂 Nojo, tak nějak to na mě dolehlo... 🙂

Ale s novým týdnem opět nový optimismus a i už o víkendu jsme se měli dobře s mužíkem a byli jsme na výstavě Indianské kultury Severní a Jižní Ameriky a kultury Austrálie a Oceánie, které tedy doporučuji. V Náprstkově Muzeu a vstup jen 60 kaček 🙂)

Hezký den všem. 😀

aktaka
26. říj 2009

čau holky

jsem si přivezla konečně těhu průkazku 😵

Baruš, to je dobře, že už je ti lépe, snad už to bude teď den ode dne lepší

Siki, já ti závidím, už se těším až taky ucítím pohyby 🙂 snad kolem vánoc by to mohlo přijít, tak to bude takový vánoční dárek

Jituš, to je jasné, že to na člověka padne. to bys byla divná, kdyby s tebou neúspěch nic neudělal 🙂 a je moc dobře, že už jsi zase plná optimismu. máš recht, přes vánoce si odpočinete a pak hurá na další pokus

El už asi hákuje, co? 🙂

baraf
26. říj 2009

Siki-fajn, že je Ti "čím dál hůř 😉 "

Jituš-to je přece normální,že tě neúspěch nenechal "chladnou" odpočinete si a příště to klapne.

Akty-tak už je to oficiální,tak super!! teď už můžeš zvednout důchodce v tramvaji.

aktaka
26. říj 2009

Baruš, přesně to jsem si říkala, že aspoň budu mít čím mávat až mě bude někdo v mhd zvedat ze židle 😀

aktaka
26. říj 2009

tak jsem se včera vypravila do HM zkusit si nějaké těhu kalhoty, už mi v mých začíná být těsno. normálně nosím vel 38, teď jsem se musela vyloženě cpát do 42 😨 😠 nechápu, co to mají za číslování, čekala bych u těhu oblečení pravý opak. takže jsem znechuceně odešla a mám velké kulové 😨

siki26
26. říj 2009

Akty, mě lidi nepouštějí v MHD sednout dosud a to už je myslím vidět, že nejsem jen obtloustlá, ale že se jedná o těhu 🙂 No nic s tím nenadělám a je mi blbý zvedat je ze sedačky.
Já normálně měla kalhoty vel.38-40, teď nosím 46 😒 sice mi jsou trošku volnější na zadku, ale cítím se v nich dobře a hlavně mě nikde neškrtí.

aktaka
26. říj 2009

Siki, to já bych je klidně zvedla. lepší jak se praštit do břicha, když ten prostředek náhle zastaví apod 😖

to není možné, ž emáš 46, ty v tom musíš být utopená 😅

baraf
26. říj 2009

Siki a kde tu 46 nosíš????? vždyť to není možný....
Akty-stejně si něco budeš muset koupit,abys nechodila jen tak 😀 a cedulku s velikostí ustřihni 😎

siki26
26. říj 2009

Jo holky, už je to tak - 46 je teď moje velikost 😖

katrin32
26. říj 2009

Ahoj jitule, chápu Tě, také se cítím po neúspěchu špatně, tak snad po vánocích nám to vyjde 🙂 Já budu lobovat za lázně, tak snad mi vyjdou.

jitule
26. říj 2009

Díky holky všem ;)

Katrin: no lázně, z těch já jsem se vždy spíš vymlouvala. Ikdyž jsem na to po těch x operacích měla nárok, ale nemůžu si dovolit být pryč z práce měsíc, to už bych asi pak tu práci neměla 🙂 ale určitě ty různé čistící kůry by bodly... si zajdu párkrát na floating a nějak detox kůru tady, pak snad nam vyjdou ty teplé krajiny v zime a budu to mít místo lázní 🙂
A jak si psala, že jdeš na ty vyšetření do podolí, to se týka čeho jestli se můžu zeptat?

aktaka
26. říj 2009

Siki ty jsi se nikde v praze v porodnici neregistrovala, že? já mám v plánu v podolí, ale dnes v májovkách psala jedna holka, že se tam byla registrovat, přišla na půl šestou a už před ní bylo sedm dalších. berou jen 12. to je fakt maso ☹

Baruš, já klidně budu chodit jen tak! a basta 🙄 😀 😀

holky, hlavu vzhůru, ty první pokusy jsou fakt jen takové zkušební. na mě teď každý kouká jak na exota, že nám to vyšlo napoprvé 😅

elana
26. říj 2009

Ahojky🙂

Jojo, dneska už jsem hákovala, je to tak. Nějak to moc rychle uteklo...ale né, já už se docela i těšila.

A ne nadarmo-všude dobře, doma nejlíp 😉

sonka.77
26. říj 2009

Ahojky, je tu někdo?

sonka.77
26. říj 2009

Jituš, ono to chce se po neúspěchu vybrečet, vybouřit, aby zas mohlo být líp. Po novém roce nás půjde na IVF celá tlupa, tak se budem podporovat online. 😀 Jinak, kdybych to neodložila, tak už bych cca za týden začla stimulovat. To teda neskutečně uteklo. Ale už jsem rozhodnutá, v lednu to asi nestíhám, ale jak bude v práci trochu klid, tak jdem na to.

Siki, cožéééé 46????? To není možný!!! 😲

Akti, tak už jsi potvrzená těhule!

Eli, jaký byl nástup do práce? Já měla jednou dovču tři týdny a úplně jsem zapoměla, že někde pracuju. 😀

sonka.77
26. říj 2009

Katrin a ještě jsi u dr. kvůli lázním nebyla? Určitě to vyjde, máš na ně nárok, to je jasný. 🙂

katrin32
27. říj 2009

sonka, jdu k doktorce v sobotu, tak uvidím co na to bude říkat, zatím si vemu z CARu všechny papíry no a uvidíme

siki26
27. říj 2009

Akty, neregistrovala, chci rodit v Brandýse a tam neregistrují. Zavolám ve 36tt a pozvou si mě do těhotenské poradny, ale není to povinnost...V sobotu tam mají "den otevřených dveří", tak se tam jedeme podívat a popř. na vše poptat...S těmi registracemi je to fakt mazec 😒

El, takže opět v práci? Po tak dlouhém volnu je to asi otrava viď?

Soni a co u tebe nového? Co u té doktorky?

aktaka
27. říj 2009

ahoj. tady to dnez zije 🙂 Siki,ja jsem si myslela,ze bych rodila ve slanem,mam tam svou dr. Jenze je to jen mala porodnice,tak jsem chtela mit v zaloze nejakou vetsi i s peci o predcasne narozene deti,kdyby se nedej boze neco po..

siki26
27. říj 2009

to chápu, jen myslím, že kdyby se něco stalo, tak určitě převáží jinam...Ale samozřejmě budeš mít aspoň jistotu 🙂

aktaka
27. říj 2009

no právě, že ze Slaného převáží do motola nebo právě do podolí. já to beru jen v případě, že by se předem vědělo, že to nepůjde hladce. je jasné, že co se stane při porodu, to už neovlivním

baraf
27. říj 2009

Ahoj všem,

Akty-ty jezdíš do Slanýho k dr.? a s tou registrací je to fakt mazec. já jsem u Apolináře byla, když nebylo místo ani na JIPce.....

siki26
27. říj 2009

Ono si v Praze asi nevybereš. Narvaný tu jsou všechny porodnice. Já nechtěla na Bulovku, ale pokud nastanou (nedej bože) nějaké problémy, tak tam z Brandýsa stejně převážejí. takže ono je to asi opravdu fuk.