• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

22. května 2017 
Siki-tebe jsem se chtěla zeptat,jaký byly Bobule?
27. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobule byly dobrý, jednička je sice lepší, ale dvojka vtipnější. Myslím, že stojí za to na ně jít :wink:
Dneska jdu na Halloween ve 3D. Tyhle filmy to je moje :grinning:
27. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak příjemný kulturní zážitek :grinning: a nepolekej miminka :sunglasses:
27. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus,ja jezdim k dr do velvar,ale ona obcas operuje a rodi ve slanem. My jsme taky o vikendu zasli na bobule. Cetla jsem desnou kritiku,tak jsem od toho nic necekala a nakonec jsem byla prijemne prekvapena
27. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-tak to jo... tak až někdy pojedeš do slaného tak dej vědět, zajdem na kafe :grinning:
27. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:

Návrat do práce byl ok, už jsem se i těšila:slight_smile:
27. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
El, ahoj a nezavalila tě ta práce?
27. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, ty bydlíš ve slaném?

El, závidím těšení se do práce, to jsem už dlouho nezažila :confounded:
27. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký sváteční den,

Akty- do Slaného to mám asi 5 min.autem,asi 6km. jezdím tam nakupovat nebo na úřady
28. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj muze mi nekdo poradit jsem 13 dni po transferu TT vychazeji negativni,boleli me prsa a ted uz ne.
Ja jen jestli se to mohlo podarit??? :pensive:
28. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinko-já měla 13.den tt pozitivní......
28. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tím jsem samozřejmě nechtěla říct, že se to nepovedlo. jen ten test by už asi byl pozitivní
28. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus,tak to jo. Ja myslela,ze bydlis nekde bliz praze. Skoda,ze jsem nevedela driv,mohla jsi me navstivit,kdyz jsem tam lezela po laparce :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko,spis bych se ridila dobou od opu,transfer muzes mit po ruzne dlouhe dobe a pak to zkresluje. Ja mela pozitivni 15. den po opu.
28. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-tak až budeš někdy ve Velvarech... tam to mám tak 1/4 hoďky autem. akorát to tam vůbec neznám
28. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko. Barus,ve velvarech budu ted kazdy mesic :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola, hola, kde jste kdo? :slight_smile:

Bublinko, tak jak dneska? Dokud nemáš výsledky krve, není nic definitivní, spousta holek měla pozitivní test z moči až hodně pozdě. Tak držím palce. Jinak dle statistik, průměrně žena objeví // na testu z moče 14. den po ovulaci (OPU).
29. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste užili včerejší volný den? Já kulturně, byli jsme na vesnické slavnosti se zabíjačkou, takže byla prdelačka a jitrničky. Mňam, mňam..... :wink:
29. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra nám konečně dovezou tu novou pračku, už se těším, přes víkend jí pořádně vyzkouším. :slight_smile: Čekalo se na hubici na vysavač, co jsem objednala zároveň, ale prý bude až tak za 10 dní, tak chci pračku hned a hubici až pak.
29. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, ty jdeš klidně na horor ve 3D??? :confused: Já byla poprvé na 3D teď v září, bylo to o velrybách a delfínech a ze začátku jsem i tak byla trochu vyděšená a chtěla před těma velrybama ucukávat, no ale horor, to bych teda na 100% nepřežila. Já se totiž strašidelných filmů dost bojím i ve 2D :grinning: .
29. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s těma registracema je to fakt děs. Tady u nás se neregistruje, ale už asi dva roky neberou vůbec rodičky z jinýho okresu a i když máte správné bydliště, tak stejně není záruka, protože když je plno, tak vás odvezou 20-30km do jiné porodnice. My bydlíme cca 2 min. autem od porodnice, tak by mě fakt mrzelo, kdybych se pak musela trmácet někam úplně jinam.
29. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jinak mě ta zdejší samomluva docela baví :grinning: , ale co kdybyste tu sakra některá objevila? :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, objevuji se :grinning:
29. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Á jupí, ahoj Katrin, jak je? Ještě smutno nebo už o kousek líp?
29. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem tady taky :grinning: sice jen naskok, ale konečně jsem se sem dostala. Mám toho v práci nějak moc.
Soni, jelikož horory zbožňuju, tak jsem to riskla. No a musím říct, že to byl teda masakr. Ale neporodila jsem, tak super :wink:
29. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste tu jeste nekdo? ja cely den nakukuju, tady nikdo a kdyz to vzdam,tak se tu konecne nekdo objevi. no neni tohle pesek?
29. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, čumím do Internetu, tak tu nějakou dobu budu. Jste tůůůůůů?????? :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni jak sis vcera pokecala :grinning: to je fakt pech,ze jsme se tak mijely,snad priste :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti, no včera to byla smršť, ani jsem nestíhala odpovídat na všechny vaše příspěvky, jak se to na mě valilo. :grinning: :grinning: :grinning:

Holky říkala jsem vám, že se zabývám genealogií? Tak včera večer jsem strávila na Internetu nakonec 4 hodiny (takže jste mě fakt mohly zastihnout :slight_smile: ) a našla další dvě generace, co jsem pořád nemohla dopátrat. Možná to nebudete chápat, ale pro mě je to fakt dobrodrůžo. :slight_smile: Wow, jupí! :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě mě tak napadá, Akti jaktože vstáváš tak brzo? :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek