• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

26. května 2017 
Madli, drzim palce, at se podari a za 2 tydny se vsechny radujeme z tvych //! :wink:

Jsem momentalne na ATB, dva tydny jsem zvladla odolavat, ale ted uz me bacily preprali. Je toho ted vsude kolem hrozne moc a to teple pocasi tomu jeste nahrava.
25. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli tak super :dizzy_face: Jsou to šikulkové, tak ať se drží :wink:

Ajscha, já mám taky strach z každé nemoci :confounded: Jenže vím, že se jí prostě nevyhnu pokud se rozhodne na mě skočit... Tak ať jseš brzy v pořádku.
25. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala jsem to manžovi, tak mi s ledovým klidem oznámil že to je přece jasný, že jsou šikovní po něm :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jasný, všechny klady mají po našich drahých polovičkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli budu mít dva kluky, tak mi asi šlehne z tolika chlapů doma.....i ten náš mazlík kočičí je kluk :confused:
25. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Madli-tak to je bezva!!! už se těším na tvou zprávu o //

Siki-co krev.testy, v pořádku?

já mám doma manžu s angínou, takže nemocnej chlap....... Lukáš se zatím drží a já taky, mě jen naskočil opar jak hrom. zítra se chystám dělat adventní věnec, ať máme na neděli, tak to už bude Luky každej den "otravovat" kdy že už přijde ten Ježíšek :grinning:
25. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, jsem vzhůru od 5 :unamused: , jsem nervózní jak prase :unamused:
26. lis 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, tak dneska tfuj, tfuj, tfuj. :slight_smile: Mražáčci jsou šikovní, tak uvidíš, že vše dobře dopadne.
DRŽÍÍÍÍÍM PALCÉÉÉÉÉÉ!!! :slight_smile:

Báro, přítel má taky angínu, všude panika kolem chřipky, ale spíš mají teď všichni angínu. :slight_smile:
26. lis 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, tak co výsledky? A kde máme zase Eli?
Holky tady přituhuje, práce se valí, těším se na konec ledna, to si už trošku oddychneme. A pak hrrr na IVF, ať je to na téhle diskusi samá těhulka. :slight_smile:
26. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli v kolik tam vlastně máš být? Ve 12:00?
26. lis 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, moc na tebe myslím a neboj všechno bude v pořádku :wink:

Výsledky zatím nevím, má mi přijít sms, ale zatím nic, tak snad je to jen kvůli tomu, že se k tomu včera doktorka nedostala...myslím, že kdyby bylo něco špatně tak snad hned volají. No ještě vyčkám... :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak všechny krevní testy jsou v pořádku :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, držím palečky, ať se mimísci uchytí a Vánoce si už užíváš jako těhulka :wink:
Siki, super vysledky.
26. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

Siki-výsledky bezva!

Madli-tak pod stromeček nej.... dáreček :wink:
26. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Madli, jsem napnutá jak kšandy, jak vše dopadlo a jak se cítíš???
27. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky

konečně jsem se sem zase dostala

Madli ty nás napínáš, snad je všechno v pohodě

Siki, gratuluju k necukrovce :slight_smile: snad to taky přežiju, ještě mám chvíli čas se psychicky připravovat :slight_smile:

Baruš, 10. jedu zase do velvar, co nějaké to randíčko? :slight_smile:

my jsme tu měli tento týden zedníky, přišli nám konečně opravit tu odlepenou omítku. bordel v celém baráku, děsné. v pondělí ještě vymalují a pak klid. aspoň to budeme mít pro prcka hezké nové :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, kde jsi? Jak je? :slight_smile:

Akti ahoj!
27. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni jak to jde, co auditi, už u vás řádí? já jsem tak ráda, že se tomu letos (a příští roky :slight_smile: ) vyhnu. jsem vždycky byla vystreslá jak blázen. tím spíš, že u nás nikdo nic neřeší, ale pak průser padne na mou hlavu
27. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY, sorry, polehávala jsem, už mam zkouknutou skoro celou první řadu Přátel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miminka jsou u mě, tak snad se jim bude líbit......cítím se nicmoc, pobolívá mě břicho, ráno jsem měla průjem a urutně mě bolí hlava a je mi blbě od žaludku.......
27. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkuju mocmoc za palečky a přáníčka :grinning:
27. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti, auditi dorazí za týden, ale budou prudit až do Vánoc, pak přijdou hnedka po novém roce a budou nás cupovat do konce ledna. :slight_smile: A všechny průsery padnou na mou hlavu, jelikož tomu šéfuju. :grinning:

Madli, no tak konečně jsi tu! Držím palce a ať je ti líp. Radši lež, ať to není chřipka nebo tak.

Tak můj miláček už je zdravej, tak se nám snad už budou nemoce vyhýbat. Totéž přeji všem, hlavně těhulkám.
27. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonko dík, na chřipku to ale nevypadá, to bych poznala...snad mi bude zítra dobře.

Tyjo tak to ti taky nastane krušnej čas v práci teď :confounded:
27. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, vůbec se na to netěším, ale zase jakmile to pomine, tak půjdem na IVF, takže je na co se těšit dvakrát tolik. :slight_smile:

Madli, jak stará embrijka ti dali?
27. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, tak super. Šetři se, ať se prckům u tebe líbí :dizzy_face: Takže celý víkend nic nedělat, sem tam procházka a ať je ti brzy líp. Bříško a hlava tě bolet můžou, aspoň mě bolely...Tím ti ale nechci nic přivolávat.

Akty, kdy máš další ultrazvuk? Mě čeká v úterý, už se nemůžu dočkat až zlatíčka zase uvidím :dizzy_face:

Zítra, pokud mi bude dobře a nebudou mě bolet záda, se jedeme konečně podívat do Brandýsa do porodnice...Zatím nám do toho vždy něco vlezlo, tak snad zítra to konečně vyjde :slight_smile:

Teda Soni, ten "vánoční" audit vám vůbec nezávidím, já jsem moc ráda, že v dubnu v práci už nebudu, jelikož to je jejich "vopruz" čas u nás v práci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, tak už jdete prohlídnout porodnici! No však už se to valem blíží, my tu budem teprve těhotnět a ty už budeš rodit.

Pa pa, jdu vařit.
27. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
o jé to já nevím jak staré mi dali.......když jsem byla na utz tak říkal dr že zamražené máme moruly ale víc nevím
28. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak porodnice super a cesta trvá jen 15min. V klidu ale budu až budu tak v 35tt, protože kdyby se mimča nedej bože narodila dřív, tak je budou převážet, jelikož tam na nedonošená miminka nejsou vybaveni, což je škoda :frowning2: Ale to jsem samozřejmě věděla...Jinak se mi tam moc líbilo :slight_smile: Včera tam měli jen jednu rodičku, takže se nemůže stát, že by mě poslali jinam z důvodu, že mají plno. To se jim prý ještě nestalo...Z toho jsem měla největší strach. Tak držte palce ať vydržíme až do poradny v 36tt :wink:

Dneska mi mamča umyla všechna okna - ještě, že jí mám :wink: Takže už mi svítí svícen v okně. Je to krásný, já miluju Vánoce :slight_smile:

Krásný večer
29. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, taky momentálně pracuju na výzdobičce.....miluju ten baráček plnej vánočních cetek a venku světýlka :grinning:
30. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

madli, přesně tak, taky se celý rok těším až vyzdobím celý byt :slight_smile:
A jak se vůbec cítíš? Kdy vlastně testuješ?
30. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Soni, to je tam máte tak dlouho? my máme audit vždycky týden na podzim (předaudit) a týden po novém roce a bohatě mi to stačí
jinak jsem to myslela tak, že já nemám z vlastní vůle šanci u nás něco ovlivnit, ale když je pak nějaký průser, tak se to hodí na mě. kdybych si tomu mohla šéfovat a dělat věci podle svého, tak to beru taky jinak

Madli, tak to ti asi dali i ty moruly, to je dobré. tak drž plody. bolení hlavy i břicha jsou úplně normální

Siki, další KO mám desátého, taky se těším, už by možná mohlo jít i vidět, co nosím, budu končit 17tt :slight_smile:
jinak v brandýse jsem se narodila já :slight_smile:

vánoční výzdoba.. zrovna jsem si včera říkala, že bych s tím asi měla začít... ale jak se znám, vy... se na to :grinning:
30. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek