Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
30. lis 2009

Akty, já jdu na kontrolu zítra, tak se těším až drobečky zase uvidím 🙂 17tt to už by mohlo být vidět, ale spíš až na velkém utz jestli na něj půjdeš...Takže si to chcete nechat říct?
Myslím, že už jsi mi to psala, že jsi narozená v Brandýse...A jaký byl první pohled na svět? 😀

sonka.77
30. lis 2009

Ahoj holky! Já moc nezdobím, jen máme adventní věnec a na okně svítící hvězdičky. Já na to zas moc nejsem.

Akti, oni u nás fyzicky budou teď 14 dní před Vánoci a pak 10 dní v lednu, ale až do konce ledna se dělají přílohy k závěrce, a to nás tepou přes maily a telefony. 🙂

Holky, tak ať jsou kontroly OK a Akti, bude to KLUK! 🙂

madlinka
30. lis 2009

Cítím se už líp, jsem 4 den po transferu. Ty první tři dny jsem měla jak drsnou kocovinu, bolest hlavy, žaludek na vodě a hrozná zížeň, uplně vyprahlá. Teď je líp, ale začalo bolet břicho jak na ms 😖
Testovat bych měla 10 den, což je neděle......

aktaka
30. lis 2009

Siki, říct si to asi necháme
držím pěsti na zítra
noo, nejdřív jako klídeček, plavala jsem si, pak přišlo nějaké zemětřesení, pravidelně se mnou něco zatřáslo a svíralo mě to. pak jsem byla v tunelu a na konci jsem viděla světlo, to mě hrozně přitahovalo. a pak si pamatuju už jen hroznou záři a zimu, hodně jsem brečela, aby jako pochopili, že se mi to nelíbí.... 🙂 to mé dojmy z brandýsa 😀

Soni, manžel doufám, že to bude kluk. ale včera ho zpražili rodiče, byli na oslavě a vypouštěli se tam lampiony s přáními, tak si oba přáli holčičku (mají totiž dva syny a vnuka), tak manžel nadával, že se proti němu všichni spikli 😀

Madli, bolesti na ms jsou normální, navíc přesně takové se můžu objevit při zahnizdování. stejně jako zašpinění, já to měla taky 🙂 drž a nestresuj se 🙂

madlinka
30. lis 2009

Nestresuju, kupodivu jsem celkem klidná....

Aktako to je nádhernerj popis 😀 😀 😀

Kluk nebo holka.......to je přeci fuk, hlavně že se toho mimi dočkáme, ne?!

siki26
30. lis 2009

Madli, ty bolesti jsou opravdu normální. Já je měla taky a do toho mě ještě bolelo v kříži. Fakt jsem si myslela, že ms musí dorazit každou chvilku, takže se dá říct, že tvé pocity jsou v pořádku 😉

Akty, tak to je krásný popis tvého narození 😉 Jen doufám, že dvojčátka to budou prožívat trošičku lépe 😀
Tak kdyby to byla opravdu holčička, tak kluka uděláte na druhý pokus ne? Je to hračka 😉

Zítra se ozvu, krásný večer všem

madlinka
1. pro 2009

Já vím že to je normální, samotnou mě překvapuje jak to prožívám klidně. Čekala jsem jak budu nervózní, budu se pořád pozorovat, děsit se toho že to nevyjde...........a fakt jsem celkem klidná, všímám si toho co mi je, ale tak nějak s klidem, nervózní nejsem, jen s vztekám že mě nebaví to nedělat nic moc........už se těším do práce. Myslím že i tak nějak jsem vyrovnaná s tím že to třeba nevyjde, asi se hroutit nebudu. Překvapuju sama sebe, dosud jsem oplakala každej kočárek kterej jsem potkala na ulici...... 😖

aktaka
1. pro 2009

čau holky

Siki, já se obávám, že ty miminka to ve skutečnosti prožívají ještě daleko hůř, ty porody 😅 ale naštěstí si to nepamatujeme 🙂
a čekáme zprávy z utz

Madli, přesně takové pocity jsem měla já. já jsem zaplašila akorát když jsem zašpinila, jinak taky v klidu. samozřejmě to člověk řeší a pozoruje se, ale taky jsem to čekala daleko horší. stejně pro to nemůžeš udělat nic víc než čekat, teď už je to na těch prcích, aby zabojovali. a myslím, že kdyby se člověk stresoval, tak tím to akorát zhoršuje

sonka.77
1. pro 2009

No já se při porodu trošku přidusila, to víte, když tlačíte 4,5 kg mimčo, tak to není jen tak, ale maminka byla statečná a tak jsem úplně normální. 😀 😀 😀

Madli, to je dobře, že jsi v klidu, já už ani nevím, ale myslím, že jsem byla v klidu, nervózní jsem začla být až po prvním nega testíku a pak už se to se mnou vezlo. 🙂 Držím ti všechny palce, aby to vyšlo! A Siki může držet dokonce 12 palců. 😀 😀

Mě teď trochu rozesmutnila kamarádka, která neví, že se snažíme, je o dva roky mladší než já a mluvila o tom, že se chtějí začít snažít, aby do 35 stihla dvě děti. Vzpoměla jsem si na sebe, plánovala jsem to stejně a prd. Kdyby to bývalo vyšlo tak nějak v normální době, tak už bysme měli roční batolátko a začli se snažit o druhé. Tak snad jí to vyjde, ale je mi jasný, že jak mi řekne do půl roka, že je těhule a já nebudu, tak to se mnou zacloumá.

sonka.77
1. pro 2009

Siki, co kontrola?

aktaka
1. pro 2009

tjo Soni, to jsi byla pořádné mimčo 🙂

to znám s tou kámoškou. mě vždycky dopálily rady typu "už máš nejvyšší čas, na co čekáš?", to jsem se vždycky musela zuby nehty držet, abych to těm dotyčným nevpálila 🙄

siki26
1. pro 2009

ahoj holky,

tak prckové už mají přes 800g, ale doktorka mi naordinovala klidový režim, jelikož mi trošku měkne hrdlo, nic prý hroznýho. Piju Magnosolv a za 14dní na kontrolu, tak uvidíme...Jinak jsou prckové v pořádku, fotečky dám do alba, ale musím je nejdřív naskenovat.
Jo jinak jsem se dnes pro jistotu zaregistrovala v Motole, jsem hned o něco klidnější 🙂

madlinka
1. pro 2009

Jo holky, některý ty řeči člověka dokážou pořádně rozhodit. Totálně alergická jsem na to když mi někdo řekne "neboj, doktoří dneska uměj zázraky" ..... doprdele to není pravda......no jsem se rozčílila jen na to myslim 😀
Nebo rčení, že na dětech je nejhezčí to dělání 😖 😀

madlinka
2. pro 2009

dobré ránko holky 🙂

sonka.77
2. pro 2009

Akti, my to máme v rodině, jestli jednou budu rodit, tak pod 4 kila to nebude. 😀

Siki, super, jen ať pěkně rostou a ty se hoď do klidu, kdy končíš v práci? Už teď před Vánocema?

Jo holky, některý lidi maj fakt dobrý kecy, ale ono je omlouvá, že tím prostě neprošli a neví. Nedojde jim, že se ptají na dost intimní věc a že tím můžou někoho zranit. Ty co sami mají potíže se určitě takhle blbě nikdy neptají. Mě se vlastně skoro nikdo neptá, blízké kamarádky to vědí a když se někdo začne ptát na svatbu, tak hned otočím téma, aby nedošlo na otázky na mimi. A když už se někdo na mimi zeptá, tak říkám, že je v plánu, ale až za nějaký čas. No tuhle mi na to jedna kolegyně řekla, prý aby to potom šlo. To mě rozesmála. 🙂 😒

garp776
2. pro 2009

holky ahoj,

nevíte náhodou, do kdy má Iscare před vánoci otevřeno? díky

madlinka
2. pro 2009

Tak to netuším, zavolej na recepci, řeknou ti to....

siki26
2. pro 2009

ahoj holky,

garp, to netuším, na stránkách to nemají?

Soni, končím před Vánoci, ale už teď jsem v práci max. do 15h a upaluju domů odpočivat...Dá se říct, že tam jsem jen, abych zaučila novou kolegyni.

Dala jsem do albíčka moje bříško a fotky ze včerejšího ultrazvuku, tak mrkněte 😉

madlinka
3. pro 2009

Holčiny, tak se musím trochu pochlubit i když zatím není jistý jestli je s čím 😅
Dneska ráno jsem zkusila tesnout i když jsem 7 den po transferu (možná 8, nevím jestli se počítá i den transferu)........ a je tam duch.....není to viditelná druhá // ale stíneček maličký......... 😀

aktaka
3. pro 2009

ahoj kočky

Siki, tak na sebe dávej pozor a co nejvíc odpočívej! a břuch krásný, i prckové, co tak soudím podle toho, co rozeznám 🙂

Soni, to ti ani nezávidím rodit 4kg dítě 😅 ale zase ty nejsi žádná chudinka, tak to pro tebe bude asi jako kdybych já rodila třikilové 🙂 jinak pořád doufám, manžel měl v řádném termínu 2,6kg, tak že bychom mohli mít taky malé mimi, aby se mi dobře vyprdlo 😀

Madli, ani nedutám a držím mooooooc pěsti, aby sílila! 😵 už by to chtělo zase nějakou pozitivní zprávu

aktaka
3. pro 2009

jinak u mě nic nového. byla jsem trochu nachcípaná, ale už je to lepší. zedníci už taky vypadli, takže jsem se pustila do vánočního úklidu. ale moc to nepřeháním, každý den trochu, moc toho nevydržím,u něčeho mě začne po chvíli bolet břicho

jinak jsem čekala, že touhle dobou už budu mít pořízenou celou výbavu, když jsem doma, ale prdlajs, nemám vůůůůbec ni. ono mě to totiž nějak vůbec nebere 😅 po vánocích se do toho ale musím už pustit, ať to nekupujeme všechno najednou

madlinka
3. pro 2009

Sikid ěkujůůůůů 😉

sonka.77
3. pro 2009

Madli, tak moc držím place, je to na dobré cestě! 🙂

Siki, krásný pupík, kolegyňka už určitě všechno umí, tak šup domů a odpočívat. 🙂

Akti, mamka rodila celkem v pohodě, tak se toho nějak neobávám, ono to s kilama miminka až zas tak nesouvisí.

U mě nic nového, pa pa.

siki26
3. pro 2009

Madli, držím všechny pěsti a že jich mám teď požehnaně 😉

Akty, já nakupuju jak zběsilá, ale pořád mi přijde, že nemám všechno. Peníze teda pěkně lítají 😒Ale prckové za to stojí 🙂

madlinka
3. pro 2009

Děkuju holky moc, snad bude sílit...........Siki to je super to je mocmoc palečků 😀 😀 😀 a to bříško máš božíííííííííí 😉

madlinka
4. pro 2009

čau holky, dala jsem si do fotogalerie fotky testíků.....no nic moc 😖

sonka.77
4. pro 2009

Madli, jak nic moc??? Vždyť ty testíky jsou úplně super, na takhle brzo máš pěkné čárky. No čuchám čuchám těhulku. Madli držím co mám, ať sílí a sílí..... 🙂 🙂 🙂

madlinka
4. pro 2009

Tak holky asi to nedopadne.....sonko díky za pochvalu testíků, ale právě jsem začala špinit, břicho mi bolí hodně jak na mrchu, takže je to asi jasný ☹

sonka.77
4. pro 2009

Madli, neplaš, myslím, že po IVF špinila skoro každá co otěhotněla. Nic to neznamená, vydrž a uvidíš jestli bude čárka sílit. 🙂

aktaka
4. pro 2009

ahoj kočky

tak nakukuji, jestli něco nového.

Madli, buď v klidu a neplaš. já špinila a kde jsem 🙂 může to být cokoli, ale dokud není jasná červená se sliznicí a nezmizla by ti čárka z testu, tak se snaž být v klidu. já jsem špinila dokonce mezi 6. a 8.tt celé dva týdny, ale to bylo kvůli odcházejímí dvojčeti