• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

28. května 2017 
Madli, já bych taky ještě neplašila...Každý doktor ti řekne, že to může být i tím, jak se embrijko zahnízďuje :wink: A čárky máš nádherný, tak jen vydrž, držím moc palečky.
4. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

tak se zas po dlooooouhé době hlásím.

dočetla jsem vás, tak zkusím na něco reagovat

Madli-čárky super :wink: a zkus být v klidu. já jsem taky špinila a mám Lukyho.... je pravda, že jsem špinila i podruhý a to nedopadlo vůbec.... :frowning2: tak držím moc palečky!!!!!!!!!!
Siki-krásný bříško, fakt moc.
Akty-ten čtvrtek teď nedopadne, už bohužel něco mám, tak snad po vánocích :wink:

u nás nic nového, Luky se těší na ježíška,zdobili jsme domeček a venku stromky, nejradši by byl, kdyby už otevřel celej adventní kalendář a hořely všechny svíčky na adventním věnci :grinning: a měli ve čtvrtek ve školce mikukáše a dnes máme mikulášskou pro všechny děti ze vsi u nás v hospodě. tak uvidíme. mooooc se bojí čerta, (vloni zvracel.....) tak má slíbeno,že čert na něj "sahat"nebude. tak snad to zvládnem. tak krásný adventní čas!
5. pro 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, děkuju za podporu, včera jse zpanikařila.........dneska už špiním o moc míň a čárka zesílila :grinning: , tak snad to je "vrtáníčko" :wink:
každopádně volala jsem včera raději do Iscaru, tak mi řekla sestra že mam co nejvíc ležet, kdyby začale krev, že mě musí vidět doktor a že jestli nebude líp, že nemám chodit v pondělí do práce :confounded: , z toho teda fakt nemam radost....uvidím jak bude........
5. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli-tak vidíš... kdy máš jít na krev?
5. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
na krev jdu ve čtvrtek....vkládám testíky 8-10 den (možná 7-9 den, nevím jestli se počítá i den KETu)
5. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, čárka krásně sílí, to je paráda! :slight_smile: A den KETu se nepočítá, takže jsi 9.den po KET. :slight_smile:
5. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli-hezký testíky :wink:
5. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, snad to dopadne, děsí mě ta bolest břicha, chvilkama je to fakt hodně moc :confounded:
5. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, čárky jsou úplně ukázkové :wink: Bolest břicha k tomu taky patří, já měla úplné křeče jako při ms...

Baruš, tak jak přežil Lukyn Mikuláše a hlavně čerta? :slight_smile: Já už mám v okně taky svícen a rozsvěcím ho snad už v 15h :sweat_smile: Tuhle vánoční výzdobu prostě miluju :grinning:
6. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki,ahoj

přežil úplně ukázkově, sice se bál, ale čert byl rozumnej a když si šli pro dárky malý děti, tak stál způsobně za rohem a jen vykukoval :grinning: Luky dokonce zazpíval SÁM pec nám spadla a celou,tak jsem koukala. budu stahovat fotky, tak je dám do albíčka. A my svítíme celý den, jsem líná to zhasínat a ještě jsem nekoupila spínací hodiny.... ale máme řetězy a světýla s LEDkama a to moc nespotřebuje.....
6. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Madli tak co, jak dneska??

Baruš, tak to ti roste pašák :slight_smile: musím se zeptat, jak to zvládl synovec, on neumí kromě pár slov vůbec mluvit, natož aby předříkal nějakou básničku nebo zazpíval :sweat_smile: a to mu je už tři a půl
jinak ten čtvrtek nevadí, hold někdy příště

anebo jinak, co zase kafčo v letňanech?? kočky, hlaste se, kdo je pro. asi tedy až po novém roce. to už by Siki mohla i přes den, ne?

ad vánoční výzdoba - krom dvou vánočních kytek nemáme vůbec nic :sweat_smile:
6. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro kafe v letňanech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak za chvilku hodím novou fotečku testíků, akorát je mam blbě očíslovaný, původně jsem měla informaci ža se počítá i den KETu, takže je mam 8-12 den, ale prý se nepočítá, takže správně je to 7-11 den.

Jinak já mam světýlka na balkoně pod stropem i na zábradlí, mam ho velký a rohový, tak to je světýlek....a taky svícen v okně a já to pro jistotu nevypínám vůbec :grinning: , svítí mi to celou dobu až do tří králů nonstop :grinning: ....zbožňuju vánoční výzdobu

No a dneska jsem chtěla už jít do práce, ale vzhledem k tomu že mě to břicho dost bolelo jsem si dala ještě dva dny, ale ve středu už jdu.......a čtvrtek na krev, to budou nervy

:confounded:
7. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Madli - moc držím palečky, ať // sílí a ve čtrtek ti to potvrdi :wink:
Výzdobu jsme dělali na první adventní neděli, děláme si svůj adventní věnec, do oken dáváme svítící pyramidy - vlastně teď nemusíme doma ani svítit, stačí rozsvítit výzdobu - advent mám moc ráda, dneska si večer pustím koledy a hurá plácat cukroví :grinning:
Siki, Akti - odpočívejte, broučci jsou teď nejdůležitější, všechno ostatní nemá ani ručičky, aby se to udělalo samo, ani nožičky, aby to uteklo :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajscho děkuju......

a ta teorie o ručičkách a nožičkách je super :grinning:
7. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem.....

Madli-testíky fakt krásný :slight_smile: tak držím palce na čtvrtek,ale myslím,že to bude v pohodě

já tu peču cukroví, tak mi to tady krásně voní.... taky k tomu mám puštěný koledy,tak je mi fajn
7. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, tak myslím, že to máš jasný :wink: ještě nechci nic zakřiknout, ale mám obrovskou radost za tebe :slight_smile:

Holky, v lednu jsem taky pro kafčo v Letňanech :slight_smile:

Tak u nás peče jedině Honza. Já se k tomu bohužel nedostanu, protože když je tam on, tak se musím kuchyni vyhývat obloukem :grinning: A to že tam při pečení tráví spousta času...Ale zase mám o starost míň :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju moc, snad to bude dobrý.......a pak vy netěhotný tu musíte olizovat monitor jak si tu budem psát aby jste se nakazily :grinning:
7. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak se v lednu domluvíme na termín do těch letňan, počítejte s tím :slight_smile:

Madli, testy krásně sílí, vypadá to opravdu nadějně. na krev jdeš ve čtvrtek, že? držím pěsti

jinak u mě nic nového, chce se mi akorát spát jak je tam tak pošmourně hnusně. a už se těším na čtvrtek, snad je prcek v pořádku
8. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den děvčátka :slight_smile:

Akty-neboj,mrňousek je určo O.K. tý jo, ty už jsi skoro v půlce...........

u nás taky nic nového. Luky má př.týden besídku ve školce a máme donést cukroví, tak tady pilně pracuju :grinning:
8. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, letí to jak sviň, to je hrůza :slight_smile:

týjo, to já se kvůli dětem asi budu muset pochlapit a začít taky péct cukroví. už bych to měla natrénovat :grinning:
8. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-mě to baví péct, fakt.... už mám 9druhů a ještě něco upeču, asi.......
8. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Madli, no to jsou krásné testíky! :slight_smile: Už se těším na číslo hcg z krve. :slight_smile:

Holky moc ráda se s váma uvidím, ale v tom lednu nevím nevím, je to tam dost našlapaný, tak uvidíme až podle konkrétního termínu. Vím, že pro Siki čím později tím hůř, takže doufám, že to v tom lednu klapne.

Báro, kdy půjdete do akce?
8. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za pochvalu testíků, taky jsem zvědavá na hcg.......hrozně se těším a zároveň strašně bojím :unamused:

Bych taky pekla, dělam to strašně ráda, ale já to nejim, manžel taky ne a v caru mi i pečení zakázali........taže si přinesu mističku od mamky a budu vám pečení závidět. :pensive:
8. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A huráááááá zítra jdu do práce, konečně lidi ..... jsem chtěla jít v pondělí už ale radši jsem si naordinovala ještě dva dny doma po tom špinění..... !!!!!!!!!
8. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli-já to taky pak nejím, max.nějakej rohlíček nebo něco. já to pak téměř všechno rozdám.....

Soni-příští rok,letos už to nestíhám.... :grinning: však já vám dám vědět... tak já vám to teda řeknu, ve čtvrtek jdu k anušce na utz-minule jsem měla nízkou sliznici,tak aby se na mě podívala, popř.napsala prášky a v lednu by to mělo klapnout.
8. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kolik tam ve čtvrtek jdeš? Já jdu taky :grinning: , ale na krev tak mezi 8-9.30 ...... Anušku pozdravuj, dělala mi transfer a dle testů to vypadá zatím že je šikovná :grinning:
Na sliznici jsem před KET (měla jsem ho stimulovaný) dostala Estrofem a sliznice 13DC byla 9mm tak byl dr. spokojenej......
8. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli-až na 10,40 tuším.... já měla taky estrofem minule, anuška mi taky dělala transfer-testíky i krev pozitivní, takže je šikovná... jen příroda to pak chtěla jinak :frowning2:
8. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi Barů potratila? :frowning2:
8. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli,jo,jo letos v květnu, ale příroda asi věděla, co dělá..... ale mám už jednoho rošťáka tříapůlletýho.
8. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek