Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

madlinka
11. pro 2009

Ono u těch hodnot prý záleží kdy přesně se zakousli a jak dlouhá byla prodloužená kultivace.........je důležitý být v nějakým limitu, který je prý velmi široký 😀

sonka.77
11. pro 2009

Madli, moc gratuluji, jsem zvědavá, kolik miminek uvidíš na UTZ. 🙂

Holky, večeře byla super, ochutnala jsem věci, co jsem ještě nikdy nejedla, popila francouzská vínečka a skvělá byla i zábava, takže parádní večer se vším všudy. Koukám, že to tedy není pravidlem, že auditoři zvou, no aspoň něco z toho máme, když se na nás pak pěkně povozí. 🙂

Eli, to jsem ráda, že ses ozvala, KETík už má dnes stejnou úspěšnost jako ET, tak neboj. 🙂

Pa pa, všem přeji krásný víkend, hlavně ať nezmrznete! 🙂

sonka.77
11. pro 2009

Ajscho, držím palce na UTZ! Dej vědět.

Holky je vám všem jako jasný, že už cca za dva až tři týdny začnem ultrazvukovat, stimulovat a KETit jako blázen??? 😀 Tak pěkně papejte cukroví, ať máte sílu a ať se mají mimísci do čeho zakusovat. 🙂

Pa pa.

madlinka
11. pro 2009

Jo úspěšnosti KETu věřím, jsem živoucím důkazem 😀

Sonko nedráždi mě prosím s tím vínečkem 😖 óóóóóó mi tak chybí moje láska ☹

To jo to jo, tady to pofrčí
😀 😀 😀

Já se ale toho 4.1. nemůžu nikdy dočkat....to je strašná doba........ ☹

aktaka
11. pro 2009

ahoj holky

tak gratuluji moc oficiální těhuli 🙂
Madli, hezky si to užívej, snad tě nezačnou moc trápit těhotenské neduhy 🙂

Soni, to se máte, že vás takhle pozvou auditoři. u nás vždycky akorát prudí, pak si pošlou fakturu na nehoráznou částku, a tím to hasne. tak sis to aspoň pěkně užila

jj, po novém roce to tu začne, už se těším. u mě se teď nic neděje, tak můžu v klídku prožívat ostatní 🙂

siki26
11. pro 2009

Už se taky nemůžu dočkat až to tu bude samé miminko 🙂 Budu všem držet moc palce a rok 2010 bude určitě pro všechny plodný 😵

Madli a co příznaky? Jak se cítíš?

Akty, kdy jdeš na další kontrolu?

madlinka
11. pro 2009

Siki příznaky jsou, ale takový že se to dá na něco svíst.......motá se mi ukrutně hlava, ale já mám nízkej tlak, cítím pěkně prsa, ale to může bejt utroš......i se mi zvětšili, ale to může být z toho jak jsem přibrala co jsem ty dva týdny ležela.......no ale pociťuju už nějaký pachy a je mi skoro nepřetržitě špatně od žaludku.......a bolíííííííí mě břuch jak na mrchu ☹

siki26
11. pro 2009

Tak to máš stejné příznaky jako jsem měla já 😉 Jen si je užívej, aspoň víš, že je všechno v pořádku 🙂

madlinka
11. pro 2009

Užívám.......jen mam strach aby vydrželi.......jak poznám že je vše v pořádku? Má smysl třeba udělat test????

aktaka
11. pro 2009

Siki,na dalsi ko jdu sedmeho ledna. Madli,urcite je vsechno ok. testy nema cenu si delat,pze zamlkle nepoznas a pri potratu bys spinila. proste bud v klidu,stejne to neovlivnis. a priznaky mas ukazkove 🙂

madlinka
12. pro 2009

A když je zamlklé, to bych asi neměla příznaky, ne? To by přešlo?

siki26
12. pro 2009

Madli, já si taky myslím, že test nemá už smysl dělat...Vůbec nepřemýšlej o nějakém zamlklém těhu ani potratu...Pokud by nebylo něco v pořádku, tak si myslím, že tělo by ti to dalo jasně najevo a hlavně bys to podle mě nějak vnitřně cítila...Takže mysli jen pozitivně a prcek/prckové budou určitě v pořádku 😉

Akty, až 7.ledna? To je docela dlouhá doba...Ale je mi jasný, že o svátcích se nemaká 🙂

madlinka
12. pro 2009

Do 7. ledna to uteče jak voda.........to říkám a sama mám pocit že do 4.1. na utz to nemůžu vydržet a že je to věčnost 😀

A od žaludku je mi čím dál hůř, jestli se to takhle bude stupňovat, za pár dní budu blinkat od rána do večera 😒

sonka.77
12. pro 2009

Madli, mysli jen na miminko a nedělej žádné testíky, není to už potřeba. Krev máš ukázkovou a za tři týdny uvidíš i srdíčko. 🙂

madlinka
12. pro 2009

Sonko děkuju, začínám pomalu věřit že komplikace nebudou 😀

aktaka
12. pro 2009

Madli,zamlkle nepoznas,protoze telo se chova dal jak tehotne,jen plod uz nezije,takze fakt nema vubec cenu se nervovat. Uvidis bude to v poradku. ... Siki,ja chodim na kontroly jednou za 4 tydny,tak proto. Pak jdu ale hned dalsi tyden na velky utz,tak to si uziju 🙂 a pres ty svatky to utece rychle.

siki26
13. pro 2009

Akty, tak to jo...Divím se, protože já chodila jednou za tři týdny a teď jdu už po 14dnech, ale to je tím, že mi měkne hrdlo a dvojčátka se nejspíš hlídají častějí.

Dneska jsem už ozdobila stromeček - jsem blázen, já vím 😅

aktaka
13. pro 2009

Siki u tech dvojcat je to asi fakt castejsi,preci jen jsou vic rizikove. My zdobili vzdycky az na stedry den,ale dnes jsem rekla,ze ozdobime driv,at si uzijeme. Asi pristi vikend.

danda78
13. pro 2009

ahoj holky opět se hlásím na chvíli po delší době, prostě nestíhám.................
tento týden a vůbec do konce roku to mám hodně pracovní, jak máme ten bar tak teď tam jsou samá splnění, ukončení, narozeniny, ......
snad budu více po novém roce.
Jinak tento týden stojí za to. Ve středu jsem byla po více jak roce u gyndaře, a on na mě hned ve dveřích, kdy byla poslední menzes, jestli je pravidelná.....a jakou antikoncepci beru... 😒 a já mu řekla, že žádnou že už 5 let se snažíme o dítě, což by někde v záznamench měl mít protože nás sám posílal na Unicu. 😠 😠 😠 😠 no nic no........ alespoň mi udělal cytologii, výsledek bude po Vánocích, a řekl že i když jsem byla zrovna asi 23.den cyklu tak dle hlenu to vypadá na ovulaci, bohužel přítel nebyl zrovna doma a ještě jsme se k ničemu nedostali.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dnes valím za chvíli opět do práce, mezitím jsem si skočila na policii ČR, protože když jsem šla věšet prádlo do sušárny, zjistila jsem že nemáme zámek u sklepa a byl otevřený.... ☹ ☹ ☹ samozřejmě se nám tam někdo vloupal a ukradl 2 běžecké sety i s botama a 1 sjezdky i s přeskáčema, tak jsem jim volala, přijeli si to nafotit a pak jsem strávila skoro hodinu sepisováním výpovědi. ještě 1 sousedovi ukradli kolo, jinak všichni ok. My jsme tam měli i brusle, kolečkové brusle, horolezecké vybavení.... ale to tam zůstalo. takže teď před vánoci si někdo přišel asi k penězům a dal to do zastavárny nebo k vánocům?????? 😖 😖 😖 😖
jinak naše snažení začne asi po novém roce, musím se objednat na kontrolu a počítám že někdy v únoru bych mohla stimulovat.
samozřejmě vás dočítám, takže akty - krásné bříško, tobě siko se to taky už blíží... madlince moooooc gratuluju k hcg a ať tam v lednu na kontrole je krásné bušící srdíčko nebo srdíčka a se sonkou a ostatními se do toho pustíme po novém roce a snad ten rok 2010 bude pro nás všechny úspěšný. moc vám to i sobě přeju....
mějte se fajn, myslím na vás a zase až budu mít chvilku, tak se ozvu. D.

baraf
13. pro 2009

ahoooooj všem!

Madli-nestresuj se,všechno bude O.K.

Dandi-teda to je pech s tím sklepem. My takhle přišli o kola😠 a pan doktor gyndař toho má asi moooc, tak ho zkus pochopit 😉
já jsem nafasovala ve čt. u Anušky estrofem a doufám,že to teda v lednu klapne.

tak krásný adventní večer

madlinka
13. pro 2009

Dandi děkuju za gratulaci!!!! Tyjo tak to je drsný s tím sklepem......ale zas......kdyby člověk v životě nepřišel o víc......... No a jasnačka že bude 2010 úspěšný pro vás ostatní zatím netěhule !!!!!! Prskám tu na vás jak o život těhubacily!!!!!

Barů Anuška je šikulka, leden je jasnej!!!!!!! Jaký máš dávkování? Mě dal Hulvert od 1DC 1x1, od 5DC 2x1 a den před KET a dosud mam 3x1 ...... na ko jsem byla 13DC a sliznice 9mm .........

Jéé a děkuju Barů za připomenutí adventního večera.....málem bych zapomněla zapálit věnec 😒

baraf
14. pro 2009

Madli-doufám,že jsi zapálila jen svíčky a ne celý věnec 😀

baraf
14. pro 2009

a krásný den všem! jsem tu dnes nějak brzy, za chvilku mažem do školky,tak píšu,než se Luky nasnídá

madlinka
14. pro 2009

Dobré ráno, Barů dopadlo to dobře, neusnula jsem, tak uhořelo jen kousek svíček nikoli celý věněc 😀

Jak je při pondělku? Já jdu tento týden do práce jen třikrát, beru si dovču, budu odpočívat ať ty mimča nezatěžuju moc 😉 ...... ještě nevím které dny si volno vezmu.......a je mi špatně od žaludku a hrozně mě bolí kozy 😅

ajscha
14. pro 2009

Dobré ráno,
tak se nám to všechno nějak kvapem přiblížilo - Vánoce, zbývá jeden víkend, od ledna stimulky - sama pozitiva 😀 😀 😀
Když čtu naše příspěvky, tak se musím smát představě, jak si v lednu budeme v caru podávat dveře 😀
Holky těhulky a vy, kdo jste již nějaké IVF absolvovali, na kolikátý DC vám vyšla OPU? Jen ať si udělám představu o načasování, i když chápu, že je to naprosto individuální.
Tak pěkný předvánoční týden všem 😉

madlinka
14. pro 2009

Ajscho já měla 8DC utz, pak 12DC utz, večer jsem píchla Ovitrele a OPU byla 14DC........

baraf
14. pro 2009

Madli-vidíš,máš samé "super" příznaky 🙂
Ajscho-já myslím,že to bylo kolem 13DC....ale už si to moc nepamatuju

aktaka
14. pro 2009

ahoj holky

Barča je raní ptáče, já dnes vstávala v půl deváté 😅

Dandi, to je na prd s tím sklepem, takhle před vánoci 🙄

Ajscho, já jsem měla opu 15DC

u mě nic nového, jak jinak 🙂 akorát jsem konečně sehnala o víkendu poprsenku, do svých už jsem se nějak musela vtěstnávat, ale mně hned tak nějaká nesedí, takže to byl boj. ale vyhrála jsem 🙂

madlinka
14. pro 2009

Akty a to ji 18tt, já jsem 5tt a už jsou mi podprdy těsný 🙄

aktaka
14. pro 2009

Madli, mně taky bylo těsno hned od začátku, ale nějak jsem to dotáhla až sem 🙂

tak jsem se objednala na 4D utz, už se těším 🙂