• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

29. května 2017 
Akti to ti věřím, kam jdeš?
14. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
do gennetu
14. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-tak bezva, taky bych se těšíla... já tenkrát ten 3D nějak časově nezvládla, ale i tak jsem měla dost foteček :grinning:
14. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajscho, já měla OPU 12DC. Ale normálně mívám ovulku kolem 12DC.

Holky nestíhám, tak zas mizím. pa pa.
14. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nakukuju, než se dokopu k výrobě nějakého těsta na cukroví:slight_smile:

Ajscho, já měla OPU 14.DC při krátkém protokolu s antagonisty.
14. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste tak pilné, že pečete. já se na to letos opět vy... my totiž dostáváme cukroví od tchýně, takže mě to netlačí. i když jsem si říkala, že letos bych napekla, když jsem doma, ale vůbec jsem se k tomu nedokopala

Baruš, já tam chci jít hlavně kvůli manželovi. na běžné utz se mnou chodit nemůže, kvůli práci. propásl i ten screening v prvním trimestru, tak doufám, že vyjde ten druhý. máme to už od osmi ráno, tak to snad půjde. a ten 4D jsem objednala na sobotu, tak to je snad tutovka, že konečně prcka uvidí. naposledy ho viděl, když to byla ještě taková fazole nerozeznatelných tvarů :slight_smile: a ono přeci jen "na živo" je to něco jiného jak potom na jedné fotce
14. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za odpovědi :slight_smile: , takže jste s OPU všechny 12 - 15 den, aspoň můžu trošku plánovat :wink:
Když čtu vaše o potížích s prsy, tak se skoro začínám bát, mám je citlivější už takhle :sweat_smile: A co mi pak asi zústane - neříká se náhodou, že po každém mimču jedno číslo navíc zbyde? :wink:
Já cukroví peču, i když žádných 16 druhů, tak 4, 5 nejoblíbenějších, jak stíhám a 23. peču vánočku na snídaně. Snažím se péct s celozrnnou moukou a přírodním cukrem - aspoň mám pocit, že je to sladké v podstatě zdravé :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Akty, tak snad si to vaše mimčo užije i manžel :wink: Třeba uroní i nějakou tu slzičku :slight_smile:

Já jdu zítra na utz, tak uvidím, co mi doktorka řekne. Když se budu pořád otvírat, tak už zůstanu doma. V práci jsem se domluvila, že nemusím jít na neschopenku, prostě to bude jako kdybych do práce chodila, tak z toho mám radost :slight_smile:

Ajscho, já už si moc nepamatuju, kdy jsem měla OPU, ale myslím, že to bylo něco kolem 15DC...U každé z nás je to opravdu jiné, takže asi nemá cenu se tím nějak zabývat.

Holky, já nepeču, na to mám Honzu. Ten teď peče pořád a já pak uklízím ten výbuch mouky v kuchyni :grinning: Ale aspoň mám o starost míň. Je to moje zlato...a šikovný :slight_smile:
Takže na mě zbývá ten stromeček, dárky a úklid.
14. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-manža viděl vždycky "jen" fotku, taky se mnou na utz nikdy nebyl

já už mám téměř upečeno, jen to poslepovat a hotovo.... a stromeček jsme koupili včera. Luky bude koukat, bude až do stropu :grinning:
14. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
brečet ani nemusí, ale je to super zážitek, tak ať si to aspoň jednou užije, ne? :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den !!!

u nás padá sníh, já dodělávám dnes poslední cukroví-tak se mi to hezky dělá, když vidím, že je opravdu zima a ne 20stupňů...

Lukáška mám dnes a zítra doma. je nějakej nastydlej a ve čtvrtek mají besídku, tak aby byl fit. Bude malovat odpoledne perníčky, co si upekl tak se těší....
15. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tady tady padá snížek.......dneska mám dovču, přes den mě vše utahá a dneska máme vánoční večírek, tak bych to celej den nezvládla........takže polehávám a odpolko vyrazím.

Jak znám mýho manžu, tak u utz bude bečet víc jak já :grinning:
15. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tady taky celý den sněží :slight_smile:

tak kontrola dopadla dobře, s otvíráním se držím, ale pro jistotu mi doktorka zvýšila dávky horčíku. Prckové jsou v pořádku, Matěj má už 1200g (je o týden napřed) a Natálka něco přes 1000g.
Už zůstávám doma, protože doktorka dost lpěla na tom, abych odpočívala...
15. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki to jste už kouskové!!!!!!!!!!To je dobře e budeš doma, hezky odpočívej, užij si to dokud to jde :grinning:
15. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-tak to už jsou "obříci" :wink: a hezky si to doma užívej a odpočívej....
15. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, holky, teď si začnu užívat vánočních svátku a konečně se pořádně připravovat na příchod těch našich drobečků :dizzy_face:
Jen aby mě to doma nezačalo nudit, to nevím, jak bych vydržela celé dny jen polehávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
o jéééééé Siki, ti závidím :wink: .....bych se taky chěla už připravovat na příchod drobečků(a)........
15. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, gratuluji ke krásné kontrole. Jsou to už fakt obříci, paráda! A co fotka aktuálního bříška, teď už musí růst jak z vody. :slight_smile:

Madli, však se dočkáš, jsi v pořadí. :grinning:

Já cukroví nepeču, ale zrovna teď peču vánočku, kyne mi v troubě. :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Soníku:slight_smile:

to seš šikulka, do vánočky já se nikdy nepustila a asi nepustím, s kynutým těstem jsme si do oka moc nepadli:slight_smile: a já ji ani nejím, MM jo, ale dostáváme od babičky.

Siki, gratulace ke kontrole. stejně je to neuvěřitelný, před chvílí jsi hlásila // a už máš v břišku takový dva macíky :dizzy_face:
15. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elí! Já zas nejím vánoční cukroví, ale po vánočce se můžu utlouct, takže varianta na Vánoce je jasná. Recept mám od mamky, léty prověřený a mňam, mňam. :slight_smile:
Jak se vede?
15. pro 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za optání, vede se dobře:slight_smile:

co ty Tvoje psychopokusy, pořád tam docházíš? Nebo už jste terapii ukončili?
15. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne už tam nechodím, cvičím si doma a jsem objednaná na leden na kontrolu, ale teď už se dlouho cítím v pohodě. Tak uvidím, jak to bude v tom lednu. Už se těším na další pokusy nás všech tady, kéž by to vyšlo úplně všem. :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je prima, jsem ráda i za Tebe, žes tam šla...myslím že jsi jedna z mála,kdo na to měl odvahu a třeba by (až uspějete) stálo za to založit na Koníku téma.
15. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si fakt po tom všem myslím, že při neúspěšném IVF by to snad mělo být povinné. :slight_smile: Fakt si myslím, že mi to pomohlo a spousta holek nenajde tu odvahu, přitom jde fakt o dost zátěžovou situaci. Bohužel je u nás chození k psychologovi stále dost neobvyklé. Jestli příště otěhulím, tak to téma založím. :grinning:
15. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Založ, docela se tu teď uchytily ty lázně, tak třeba tohle někomu taky pomůže :wink:
15. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No napřed uvidíme. :slight_smile:

Eli už ses nějak objednala na kontrolu do těch KV? Nebo až po novém roce?
15. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný, uvidíme:slight_smile: nejde tlačit na pilu.

Kontrola až po Novém roce-kolem Vánoc se neKETuje.
15. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo, ale jestli jsi už objednaná na nějaký konkrétní termín. :grinning:
15. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
15. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, vánočka dokynula, tak já jí jdu dodělat. Pa pa, dobrou noc a těším se nanapsanou. :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek