Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
23. pro 2009

ahoj holky,

já jsem teď v práci, za chvilku běžíme na vánoční obýdek a pak jedu domů.

Ajscho, taky držím palečky, aby tě OHSS nepotkal. Na vlastní kůži to neznám, ale určitě to není nic příjemného. Každá komplikace je na pytel, takže ti moc přeji jen hladký průběh 😉

Madli, zvládni všechno včas, jen žádné stresy či přemáhání. Nezapomínej u té práci i odpočívat.

Holky, taky přeji krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a šťastný a hlavně úspěšný Nový rok 2010 😵 A že určitě pro nás všechny úspěšný bude, cítím to v kostech 🙂 🙂

sonka.77
23. pro 2009

Ahoj holky!

Všem přeji krásné Vánoce, hlavně spoustu klidu a pohody, pěkně si sváteční dny užijte a naberte do nového roku hodně síly. Budem jí potřebovat. 🙂

Madli, máš krásné váčky, jsem zvědavá na pořádný UTZ! 🙂

Ajscho, držím palce ať vše vyjde! 🙂

Pa pa Sonka.

elana
23. pro 2009

Ahoj, taky jdu popřát šťastné Vánoce a splnění tajných přání🙂

aktaka
23. pro 2009

ahoj holky

nějak jsem nestíhala, snad je u všech všechno v pořádku

Siki, moc to s těmi domácími pracemi nepřeháněj, o vánocích hoď nohy hore a sleduj pohádky 🙂

Ajscho, já ti naopak přeji mírný ohss. a vůbec nejsem žádná mrcha, ono totiž s mírným je větší šance na úspěšné uhnízdění. koneckonců, jsem důkazem 🙂 ale jen malý, aby tě to nebolelo 🙂 držím pěsti

děvčata, přeji všem krásné svátky a do nového roku vkročte pravou! (a žádné předsevzetí, stejně to nemá cenu 🙂 )

siki26
28. pro 2009

Ahoj holky, tak jak u vás proběhlo štědrovečerní nadělování a vánoční svátky? U nás bylo vše v klidu a pohodě. Od našich jsme dostali spoustu krásných hadříků na mrňousky, jen nevím, kdo to bude prát a žehlit 😅
Jinak celý víkend bojuju s nějakou virózou 😖 Zvýšená teplota, průjem a bolení celého těla. Fakt na pytel. Včera jsem si vzala 2 paraleny, ty snad můžu...Zítra jdu na ultrazvuk, tak uvidím, co mi dr. řekne. Dnes už se ale cítím líp, teplota je snad zažehnána.

ajscha
29. pro 2009

Ahoj holky,
Vanoce byly super, pohodové svátky, spousta návštěv, jen by svátky a volníčko mohly být delší 😉 , vůbec se mi zpátky do práce nechtělo 😢 , ale konec roku a přechod DPH je pro mě zárukou pěkného silvestrovského programu 😖. Tak si ještě užívejte, kdo máte volníčko, Siki, ty se opatruj, ať se z toho rychle vyhrabete.

siki26
29. pro 2009

Holky, tak prckové jsou v pořádku, rostou jako z vody - Matěj má 1471g a Natálka 1366g. já se taky pořád držím, jsem pořád dost uzavřená, takže dobrý. Viroza je už snad taky pryč. Naštěstí to bylo jen víkendové.

Ajsho, ten návrat do práce ti teda vůbec nezávidím 😒 Jsem ráda, že už jsem doma.

Všem přeji úspěšný rok 2010 a držte se 🙂

madlinka
29. pro 2009

ahoj holky,

Siki gratuluju k výborému výsledku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jste pašácí!!!!!!!!!!!!!!

U nás vánoce v pohodičce, užívali jsme hlavně televize, spousty jídla a hromady dárečků......letos byl ježuch fakt štědrej 😀

baraf
30. pro 2009

ahoj všem,

u nás vánoce taky super, Luky byl úplně hotovej, ráno našel stromeček a hned se ptal, jestli už budem večeřet 😀

Siki-tak super, že jsou miminka v pořádku a mají bezva míry.

tak holky,šťastnou nohou vstupte do toho nového roku 😉

madlinka
31. pro 2009

Kočenky moje, přeju vám mocmoc toho miminkovského štěstíčka ale i toho ostatního samozřejmě.
Těhulky prospívejte a netěhulky těhotněte, ať se tu za rok na silvestra sejdeme všichni s miminkama v náručí, popř. s // ...... ale míň ani ťuk

siki26
31. pro 2009

Ahoj holky,

tak dnes je poslední den v roce 2009. Krásně to oslavte, těhulky samozřejmě nealkem a netěhulky si připijte hlavně na "těhotný" rok 2010 😉

Včera jsem s mamčou a taťkou dodělala dětský pokojíček a mám z toho ohromnou radost, vypadá nádherně 😵 Už jsem začala prát i věci na prcky, vím, že by na Nový rok nemělo viset prádlo, ale já už se nemohla dočkat až se v tom začnu přehrabovat, tak snad mi bude odpuštěno... 😅

Přidala jsem bříško do alba. Zase o trošku povyrostlo...V noci už moc nespím, pořád mě prckové do něčeko kopou...Ale já to vydržím, hlavně, že jsou oba v pořádku 🙂

baraf
31. pro 2009

Siki-bříško krááásný 😉

aktaka
31. pro 2009

ahoj holky

doufám, že jste všechny ve zdraví přežili svátky a do nového roku přeji všem jen samá splněná přání

u nás to probíhalo v klidu, ted jsme ještě u manželových rodičů a zítra frčíme domů

jinak u mě nic nového, jen už jsem konečně začala cítit pohyby, tak jsem ráda 🙂

tak se všechny mějte a v novém roce naviděnou 🙂

elana
2. led 2010

Ahoj v novém roce...mrzelo mě, že jsem se sem nedostala ani na Silvestra ani na Nový rok...ale teprve začínáme, takže myslím, že si můžu dovolit jedno vypůjčené PFko od Jana Skácela a trošku ho doplnit:

"to loňské jsme už dopili
a dutě prázdný soudek zní
Nezbyla na dně ani kapka:
A jaké bude letošní?"

Ze srdce nám všem přeju, ať je letošní zdravé, plodné, lehké a dobré 🙂

siki26
2. led 2010

Ahoj holky,

Akty, je to krásný cítit pohyby vid? 🙂 Mě teda semtam už nějaký ten pohyb dost bolí, to pak prcky napomínám, aby mě tak netrápili 😉 Ale jinak jsou to zlatíčka.
Dneska jsem už vyžehlila pár kousků oblečků a užívám si když to skládám do skříňky a pomalu se plní - jsem prostě blázen 😀

Jinak u nás proběhl Silvestr v klidu, ani jsem nečekala, že vydržím až do 3:30...Za to ale druhý den jsem celý proložela v posteli a z pyžama jsem se vůbec nesvlékla 😅

baraf
3. led 2010

Ahoj holky, zdravím v novém roce...

u nás Silvetstr v pohodě, ale manžu druhý den postihla parádní střevní viroza.... 😠 Luky vydržel až na ohňostroj do půlnoci a byl úplně unešenej

Akty-bezva, že už cítíš pohyby..

Siki-nejsi blázen. já tak dlouho čekala, až bude hezky, až praĺa a žehlila švagrovka

El-hezký přání, a že je vypůjčený? to přece vůbec nevadí

tak já si jdu ještě užívat manžu, po obědě nám na týden odjíždí. tak zatím papa

aktaka
3. led 2010

ahoj holky
jak se vede v novém roce

Siki, ty už máš pořádný pupík 🙂 a jsem ráda, že jsou prckové v pořádku
já jdu k dr teď ve čtvrtek, tak už se těším, snad bude všechno ok. a doufám, že mi nenarostla ta hloupá výduť 🙄

Baruš, zase budeš sama? to je mrzuté, mně by to nebavilo pořád tak. ale vím, když to jinak nejde, člověk si zvykne na všechno

Madli, ty jdeš už zítra konečně na ten utz, že? no vidíš jak to uteklo 🙂

jinak házím do alba taky aktuální fotku pupku 🙂

baraf
3. led 2010

Akty-jo,jo už jsem sama.... už jsem si na to zvykla. dokonce myslím,že těch 14 dní pospolu bylo tak akorát 😀
máš krásný bříško už teda a bezva věcičky 😉 a kdy jdeš ve čt. na tu kontrolu? že bychom pak daly to kafíčko?

a nojo, Madli jde zítra na UTZ, tak držím palečky a pak dej vědět!

baraf
4. led 2010

nazdárek holky,

tak jak je? u nás pohoda.Ráno jsem teda měla rozcvičku v podobě úklidu sněhu, než Luky vstával, ale jinak fajn. Lukáš šel dnes po víc jak 14 dnech do školky,tolik se těšil a upřímně-já taky 😀 už ho to doma nudilo, děti jsou děti, s nima se daj vymejšlet jiný kraviny.

Madli-myslím na Tebe,tak se pak ozvi

siki26
4. led 2010

Akty, bříško pěkně roste 🙂 To je paráda...Určitě kontrola dopadne dobře a výduť bude tatam, uvidíš 😉

Madli, dej vědět, jak jsi dopadla, jsme napjaté a držíme palečky 🙂

My jsme v pořádku, 2 pračky hadříků jsou i vyžehlené, ale je to makačka 😒 I když si to moc užívám.

Baruš, to je teda pěkná rozcvička hned po ránu. Nedokážu si představit, že bych vstala a hned do té zimy s hrablem v ruce 😝 Kloubouk dolů...

Mrkla jsem jen na chvilku, dnes k nám na oběd přijedou přítelovi rodiče, tak musím ještě trošku poklidit. Ještě že vaří přítel 😀

baraf
4. led 2010

Siki-pokud jsem si nechtěla rozbít pusu, hned jak vylezu z baráku, a chtěla vjet autem za vrata po návratu ze školky, tak jsem musela. vstávala jsem v 6,15-pro mě šílený.... tak dobrou chuť k obídku a užijte si návštěvu.

madlinka
4. led 2010

Ahoj holky, teď jsem se vrátila z Iscaru......jsme v pořádku....podle ms 7+6, podle utz 8+2, tlučou obě srdíčka a máme 1,8 + 1,7 cm 😀 😀 😀

baraf
4. led 2010

Madli -ooooooooooooobroooovskaaaaa gratulace! takže další dvojčátka,super ! přejem,ať je vše v pořádku

siki26
4. led 2010

Madli, tak moc gratuluju 😵 Dvojčátka - super. Aspoň nebudou ty moje samy 😉 Tak držím palečky a opatrujte se.

madlinka
4. led 2010

Děkuju holky 😀

sonka.77
4. led 2010

Ahoj holký!

Madli, to je nádherná zpráva!!! Moc gratuluju k dvojčátkům, ať vám pěkně rostou. 🙂

Akti, gratuluju k pohybům, to musí být krása. 🙂

Vánoce jsem si užila moc, na Silvestra jsme se teda docela dost chytli s přítelem, ale zase jsme se po půlnoci udobřili, takže do nového roku s úsměvem.

Jo a další IVF mi platí firma. 😀 😀 😀 Ty jsou hodnýýý....... 😀

Holky, všem přeju, aby se ten letošní rok vydařil tak jak si přejeme. 🙂

madlinka
5. led 2010

Sonko děkuju.

Firma??? Jakto že ti ivf platí firma? 😲

aktaka
5. led 2010

ahoj holky

Madli, gratuluji k prckům 🙂 jen ať hezky rostou
a jak se cítíš, už tě trápí nějaké těhotenské neduhy?

Baruš, mně to tentokrát na kafe nevyjde, mám pak už něco domluveného. nicméně mi to připomnělo - CO LEDNOVÝ SRAZ NA KAFČO V LETNANECH?? hola hola, to patří všem. já nemůžu akorát tento a příští čtvrtek a pátek, jinak je mi to jedno. tak se hlaste, jak jste na tom

Soni, se tě snaží uplatit, abys už brzy odešla, ne? 😀

Siki, ty už se tedy činíš, budeš mít všechno hotové a pak dva měsíce čekat s rukama založenýma, než se prckové odhodlají vykouknout na svět 🙂

jinak já jsem včera byla objednat kočár. no to byl děs. natrefila jsem na slečnu, co tomu nijak obzvlášt nerozuměla, všechno jsem si po ní zkontrolovala, ale i tak mám strach, abych tam měla fakt všechno, co jsem chtěla. vzhledem k dodací lhůtě 14 týdnů si nemůžu dovolit čekat na něco důležitého potom znovu, že jo.

jinak už mi ten pupek začíná krapet překážet, zavazovat si tkaničky začíná být heroický výkon 🙂 fakt netuším, co budu dělat v květnu 😅

baraf
5. led 2010

ahoj děvčátka,

ano,ano já jsem pro sraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale buď př. týden a nebo pak nevím. včera sem začla brát estrofem,př. týden jdu na UTZ a ten další týden bude,DOUFÁM, ketík

Akty-co jsi nakonec objednala za kočárek? jo a v květnu budeš chodit v pantoflích a ty tkaničky nemaj 😀

Soni-tak hlavně, že jste se udobřili. člověk se kolikrát (vlastně dost často) dohádá kvůli pitomostem a pak je to líto..... to je bezva,že ti další pokus zaplatí firma.

aktaka
5. led 2010

tjo Baruš, to je rychlost, já úplně zapomněla, že už je vlastně ten plodný nový rok 🙂
tak držím pěsti a čekáme podrobné info o situaci 🙂

kočár mám teutonia spirit S3, obrázek v albu