Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

madlinka
5. led 2010

Akti neduhy mě trápí....teda hlavně nevolnost....je mi zle 24 hodin denně 😒 , ale nezvracím............no a pak taková ta klasika, zácpa, prdíky a tak 😅

baraf
5. led 2010

Akty,hezkej kočárek. kde jsi ho objednávala?

sonka.77
5. led 2010

Ahojky!

aktaka
5. led 2010

Madli, nevolnosti nezávidím. já je měla nárazově, většinou jsem jen z ničeho nic letěla ráno objímat mísu, ale přešlo to tak rychle jak to přišlo, takže jsem si ani nestěžovala. i když naposledy jsem tak objímala ještě v 19tt
zácpu nezávidím, to bych se zbláznila
mě ještě dost bolela hlava, to taky nebylo nic extra příjemného

Baruš, objednávala jsem ho v dětském ráji. doufám, že bude i dobře sloužit. za ty prachy by i mohl 😅
sepisuju si akorát nějaký seznam na výbavu, to je děs, co takový malý prcek všechno potřebuje. raději ani nebudu sčítat na kolik nás to vyjde 🙄

sonka.77
5. led 2010

Akti, bříško se ti už pěkně kulatí. 🙂 Však to vydrž, vzpomeň si jak dlouho jsi přesně po tomhle toužila. 😀

Madli, fakt je ti tak moc blbě? Snad to už brzo přejde, hlavně že nezvracíš.

Báro, jo bylo to jak jinak kvůli kravině, to už tak chodí. 😀

My máme od firmy 10 tis. ročně na dovolenou, zdraví a sport. No jenže vždycky to bylo jen přes fakturu a to je jasný, že fakturu z Iscare si do firmy poslat nenechám. 😵 Od letoška nám ale dají Flexipassy, což můžu utratit anonymě a v Iscare je berou! 🙂 Takže super. 🙂

baraf
5. led 2010

Soni-ahoj!

Akty-neboj, kočárek bude sloužit dobře. a nesčítej to, stejně to koupíte,tak co. a kdybys potřebovala něco poradit,tak se ptej, pokud si to budu pamatovat,poradím 😀

aktaka
5. led 2010

Madli a kde máš fotku z včerejšího utz?? 😕

ahoj Soni
to je super s těmi flexypassy, dobře to vymysleli 🙂
já vím, že jsem si na to počkala, ale stejně to člověku nedá, aby si nezabrblal 😀

baraf
5. led 2010

Soni-tak to je bezva, kdyby tak věděli, že ti přispívají na to, že tam nějaký rok nebudeš 🙂

sonka.77
5. led 2010

Báro tak to budu moc držet palce! Doufám, že letošní rok zahájíš pozitivně. 😀

Pro srazík jsem všema deseti, ale hodilo by se mi to třeba i ve všední den po práci, protože si potřebuju v Praze něco nutně vyzvednout a o víkendu tam nejsou. 🙂

aktaka
5. led 2010

Baruš, kdy je Luky narozený? já jsem totiž zjistila, že budu mít asi problém oblékat jarní a letní mimi 🙄 je jasné, že v zimě bych ho navlékla jak nejvíc bych mohla, ale jak moc ho nabalit v květnu, to je mi fakt záhadou. já jsem fakt takový miminkovský ignorat, to je děs 😀 objednala jsem do

baraf
5. led 2010

jo a koukejte ty palce a pěsti držet pořádně 😀 a doufám, že budu letošní první úspěšná vlaštovka

aktaka
5. led 2010

jéé, se mi to odeslalo dřív

objednala jsem do hluboké korby i fusak, počítám, že ten užiju, přeci jen, květen je na počasí nestálý, i v létě může být po večerech chladno, že jo?

aktaka
5. led 2010

Baruš, to je jasné, že to klapne, špatné už sis vybrala, druhé pokusy to jistí 😉

Soni, mně by taky vyhovoval víc všední den. počítám, že Baruš a Siki to taky nevadí. akorát nevím jak s tou hodinou, Baruš asi bude muset frčet vyzvednout Lukyho ze školky, co?

baraf
5. led 2010

Akty-Luky je 14.dubna. měl být 9.května. ale co ti budu povídat, sháněla jsem na něj na přelomu dubna a května zimní věci, páč bylo asi 5 nad nulou. pomohla kámoška. ale jinak bodíčko, mikča. říká se, že by mimi mělo mít o jednu vrstvu víc než ty.... měla jsem hodně bodíček a tepláčků,mikinky a bavlněný čepičky.

baraf
5. led 2010

všední den je bezva. buď vezmu Lukyho po o a to bych v Letňanech mohla být tak po jedné hodině a nebo bych musela nejpozději v půl pátý pryč. a nebo bych ho vzala hned po spaní a přijela tak v půl čtvrtý-čtyří.

aktaka
5. led 2010

jo, to s tou jednou vrstvou navíc znám, ale bere se to tak, že jedna vrstva oblečení navíc, nebo ta jedna vrstva je třeba ten fusak v kočárku? asi se ptám jak debil, ale fakt nevím 😅

sonka.77
5. led 2010

No já si to musím v Praze vyzvednout ve Štěrboholích do 18 hod. Takže kdybych jela z práce kolem půl třetí, tak bych zpátky v Letňanech mohla být na pátou. Doufám. 🙂

Holky vy se máte, že jdete jen na KETíky. Já se na stimulku fakt moc netěším. Kéž by byly mražáčky.

aktaka
5. led 2010

holky, mně hodina je jedno úplně, takže to se podřídím většině
Soni, kdy nejdřív bys tu mohla být?

aktaka
5. led 2010

tak to by šlo udělat tak, že by Baruš mohla vyzvednout Lukyho po spaní, přifrčeli by na tu čtvrtou, já bych tam taky byla a Soni by za námi přijela trochu později. ještě, co na to řekne Siki a jestli se přihlásí na účast ještě někdo 🙂

madlinka
5. led 2010

Tyjo my dostáváme taky flexipassy za 10 tis. ale že je berou v Iscaru mě nenpadlo....jsem je rozfrncala v lekárně a tak.......

Fotku holky dám, ale nestihla jsem to, jsem v práci a když jsem včera přišla, byla jsem grogy, dneska večer z domova nebo zítra vám jí ukážu 😀

sonka.77
5. led 2010

Záleží taky jak to bude vypadat v práci, v ideálním případě bych mohla vyjet už ve dvě a když nebude zácpa, tak i ty Štěrboholy zvládnu dřív. 🙂

sonka.77
5. led 2010

Madli, tak teď už jedině do Iscare na plastiku. 😀 IVF už nebudeš potřebovat. 😀

aktaka
5. led 2010

Baruš, to jsi mě potěšila s tím oblékáním, že jsi užila i mikiny apod. já mám paradoxně tendenci to dítě nenavlékat víc než je nezbytně nutné, ale zase abych ho nemučila zimou, že jo 😀

sonka.77
5. led 2010

Ještě taky Eli, jestli by přijela, snad se tu ukáže. 🙂

aktaka
5. led 2010

Soni, to ti věřím, že se ti do stimulky nechce, ale jinak to hold nejde, tak hlavu vzhůru a hurá do boje 😵

aktaka
5. led 2010

jsem sem původně zasedla, abych si vyřídila nějaké telefonáty a reklamovala stůl (koupili jsme si konečně pořádný jídelní a přišel samozřejmě v jiné barvě 🙄 ) a místo toho jen valím na konovi a hledám mimi věci. děs se mnou 😠

aktaka
5. led 2010

tak se na chvíli loučím, musím si zajet na oběd a nákup, mám tu úplně vymeteno a žaludek už se značně ozývá 🙂

baraf
5. led 2010

Akty-tak dobrou chuť.

sonka.77
5. led 2010

Pa pa, jdu pracovat. 🙂

madlinka
5. led 2010

Já se teď vrátila z rizota, bylo moc dobrý. Taky se mě pracovat nechce, od zítra budu asi na nemocenské, tak stejně nemá cenu něco tu rozdělávat.........

Sonko to věřím že se ti do stimulky nechce, ale neboj, bude to za tebou ani se nenaděješ!!!!

Na plastiku jo??? Bych si mohla nechat udělat nový prsa když je budu mít vycucaný od dvojčátek 😀