Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

katrin32
18. led 2010

elana, kdy razíš do iscare?

baraf
18. led 2010

to je fakt-furt ve střehu 😀

elana
18. led 2010

Kat, já už tam nejsem...přešli jsme do Pronatalu, protože iscarový doktor v našem městě tam šel taky, tak abych dál mohla využívat komfortu chodit na kontroly "doma", musela jsem odejít taky. Ale nerada 😖

Baruš, aspoň nekrníte😀

baraf
18. led 2010

El-no to vskutku nekrníme..... Luky už je v pelechu-nakonec asi vytočil tatínka tak,že nebyla pohádka....

elana
18. led 2010

Tak jdeš vyprávět? 😉

baraf
18. led 2010

nene,nemůžu taťkovi podtrhnout autoritu 😀 čteme knížku o pastelce bez barvy-malá pastelka si vybírá barvu,docela hezký a Lukymu se to líbí

elana
18. led 2010

Jé, to je docela zajímavý téma...musí být těžký vymýšlet teď pohádky, děti mají přístup ke všemu možnému a těžko je zaujmout teď.

baraf
18. led 2010

El-jo,jo je to hezký. tatínek Fix a maminka Tužka mají malou pastelku.bydlejí v penále a malá pastelka si musí vybrat barvu- chodí od barvy k barvě a učí se,co která barva může představovat. sama jsem zvědavá,jaká nakonec bude 😀

madlinka
19. led 2010

Barů gratuluju k dvou broučkům!!!!!!!! Je mi to jasný......ten lepší bude raubíř k Lukymu a to pomalejší bude hodňoučká holčička 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baraf
19. led 2010

Madli-díky, uvidíme,uvidíme,uvidíme 😀

aktaka
19. led 2010

ahoj holky

Madli, nechci ti brát iluze, ale ti pomalejší jsou vždycky chlapi 😀

jak to jde ve spolek? já mám posledních pár dní novou zábavu - zastavovat krvácení z nosu 🙄

baraf
19. led 2010

Akty-pěkný růžový oblečky 😀 a to krvácení bývá....

aktaka
19. led 2010

Baruš kuáša co? 😵 no ale já nikdy neříkala, že "nikdy růžová", jen že nechci mít dítě jak cukrkandlový bonbon s kraječkami 😀
ale tomu se fakt člověk nevyhne, na tomhle jsem ulítla prostě 🙂

baraf
19. led 2010

Akty-no slaďoučký je to .... a tohle není takový bonbokový... a koukej ji oblíkat pořádně, ať se Lukymu líbí 😀

aktaka
19. led 2010

neboj, naše slečna bude ukázková modelka. pokud se z ní tedy ještě vyklube kluk 😅
a Luky se baví v pohodě s holkama, jo? synovec když nastoupil do školky, tak od té doby holky jsou fuj. a když mu teď tchýně říkala, že budeme mít holčičku, tak jí přesvědčoval, že ne, že to bude kluk 🙂

baraf
19. led 2010

Akty-to si piš, že se baví s holkama.... už dvě si chtěl vzít k nám domů

aktaka
19. led 2010

ajo vlastně, jsi říkala kdysi, že má nějakou známost 🙂
to je ale takové milé, rozhodně lepší jak přístup synovce 😅

madlinka
19. led 2010

Hlavně aby jim to zůstalo 😀 stydlivost bude nějakým holkám imponovat a čilost 😀 Lukyho je taky praktická 😀

sonka.77
19. led 2010

Akti, jo my měli hodně slabá embryjka, tak tomu chce Anuška dlouhým protokolem trochu pomoct, snad se jí to podaří. 🙂

Báro, tak přeju, ať máš za nedlouho krásné //. 🙂

Holky, tak v Iscare Flexipassy neberou, jen v lékárně a to ještě snad jen na volně prodejné léky, takže asi to přece jen budem muset zacvakat sami. No co nadělám. 🙄

aktaka
19. led 2010

náhodou, Luky je super společník, ten musí ukecat každou ženskou, to je jasné 🙂

ahoj Soni
tak snad to vyjde a budete mít super vajucha 🙂
to je mrzuté s těmi passy, tak hold si budete muset koupit něco jiného a mimi zacvakat ze svého 😀

baraf
19. led 2010

Soni,ahoj-děkuju moc. a držím moc palečky

Akty-Luky asi fakt každou ukecá 😀

madlinka
20. led 2010

Barů a jak je???????????

Sonko držím moc všechny naše palečky!!!!!!

baraf
20. led 2010

hezký den,

Madli-docela fajn. jen mám občas pocit, jak kdyby mi v břiše někdo rejpal drátem 😠 tak uvidíme...

aktaka
20. led 2010

ahoj holky

nějaké novinky? u mě nic, jak jinak, když si válím šunky doma 🙂

Baruš, rýpání drátem nic moc pocit, ale zase to znamená, že se něco děje 😉

baraf
20. led 2010

Akty-jo,jo něco se děje.... ještě jsem měla strach z močáku, jak jsem ho musela mít plný takovou dobu. myslela jsem,že se počurám. tak do sebe cpu preventivně brusinky. a uvidíme, co bude na testíku za 14 vlastně už 12 dní 😉

aktaka
20. led 2010

a vydržíš to až za dva týdny, jo? co ti vlastně zaváděli, blastocysty nebo moruly?
já to měla s močákem dobré, jak jsem byla rozpitá kvůli ohss, tak jsem si klidně půl hodiny před et došla na wc, pak jsem si třikrát lokla vody a močák zase plný. ale tak, že jsem netrpěla a stačilo to 🙂

siki26
20. led 2010

Ahoj holky,

Akty, krvácení z nosu mě taky potkalo. Měla jsem ho denně snad 14dní v kuse. Když mě to chytlo v práci, jako že většinou tam, tak to byl vopruz 😝

Baruš, je dobře, že odpočíváš a že o Lukyho se stará manža. Já byla ty první dny po transferu tak unavená, že si nedokážu představit skákat kolem prcka.

Soni, to naštve, že Flexipassy neberou ☹ Mně přišlo nějak zvláštní, že by na takové zákroky brali "stravenky". Každopádně představa, že mi to v práci zacálujou, je senzační. Škoda...

Holky, poslední tři dny mě už vážně bolí vše jakmile se hnu. Jsem z toho pěkně otrávená 😖 Bolí mě každý bok, takže ležet taky dlouho nevydržím, je to na pytel. Sexu už moc taky není, protože se ani nehnu, ale Honza to zatím zvládá dobře 😀 Když mě vidí, jak u každého pohybu skučím, tak se neodváží ani něco namítat 🙂

baraf
20. led 2010

Akty-podvakrát jsem to vydržela-do 13.dne po transferu. tak jsem rozhodnutá,že to vydržím do př.soboty. ani test doma zatím nemám 😀 já jsem taky byla na WC,ale stejně to pro mě bylo hrozný....

Siki-unavená ani moc nejsem.... ale využívám toho,že se můžu trošku ulejvat 😀 už to vydržíš.... broučkové už tu brzo budou. 😉

aktaka
20. led 2010

Siki to by mě kleplo ještě chodit do práce, pže mě to vždycky přepadne z ničeho nic. bych seděla u pc a najedou káp, krev na stole 😀

jinak se ti vůbec nedivím, že tě všechno bolí a nezávidím. mě bolí záda a žebra a nic moc, sedět dlouho nevydržím. jsem zvědavá co bude ke konci ☹

siki26
20. led 2010

Teď už to nějak ignoruju, je to sice těžký, ale vydržet to musím. Jsem s tím smířená. Vyfotila jsem si zase bříško, jen mi Honza musí upravit fotku na správnou velikost, tak pak přidám do albumu. Přijde mi, že je zase mnohem větší a hlavně těžší 🙂

Dneska jsem se dočetla pro mě novinku - když praskne plodová voda, stačí dojet do porodnice do dvou hodin. Já myslela, že to musí být mnohem dřív. Tak se mi ulevilo, že i když bude v Praze zácpa, tak do Motola do dvou hodin určo dojedeme.

Baruš, tak to tě obdivuju, že vydržíš tak dlouho. Kdy máš termín ms? Já počkala jen po něm a pak jsem nevydržela netestovat 😅