Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

madlinka
1. únor 2010

Ahoj holky, přeju hezký nový týden!!!!!!

Za chvilku volám dr. a chci tam jet.....v noci jsem krvácela, teď už "jen" špiním. Bříško bolí. Tak mam pěknej strach..... ☹ ☹ ☹ ......asi to pr'ďolkové vzdávaj ☹ ☹ ☹

baraf
1. únor 2010

Madli,ahoj,

co to tu čtu??? to neeeeeeeeeeeee! Držím palečky a dej hned vědět!

madlinka
1. únor 2010

Děkuju mocmoc, jedu v 10 tak je mi z toho uplně špatně od žaludku ☹

Až se vrátím hned se ozvu.......

Co Siki??? Furt nic nevíme????

baraf
1. únor 2010

Madli, budu na Tebe moc,moc myslet...

madlinka
1. únor 2010

Děkuju!!! A co ty? Už je líp???? Máš už plán jak budete pokračovat???

baraf
1. únor 2010

mám.... objednám se a domluvím se s nima. musím znova na IVF. ale teď jedem na lyže a pak jen s manžou na nějaký víkend -asi do Vidně... nechám pořádně vyčistit tělo od hormonů, tak počítám, že další kolo duben, květen

garp776
1. únor 2010

ahoj holky,
dnes jsem byla u Anušky 11DC na folikumetrii před IUI. Řekla mi, že mám ještě přijít ve středu, že je to buď cysta nebo folikul. Myslíte si, že se nedá cysta od folikulu poznat? Poraďte prosím.. Jsem z toho zoufalá, mm má azoospermii, takže musíme do dárce a teď ještě toto..máte někdo s tím zkušenost?

madlinka
1. únor 2010

Tak nastupuju do nemocnice......nevidí to prej vůbec nijak dramaticky, prý jen spíš pro klid duše že jsme udělali maximum.....tak se tu mějte krásně, snad tu zase brzo s váma budu........

sonka.77
1. únor 2010

Madli, tak to je dobře, určitě to není nic vážného, je dobře, že tě radši pohlídají. 🙂 Věřím, že tě brzo pustí. Nastupuješ hned dneska? Ať ti to v nemocnici rychle uteče. 🙂

sonka.77
1. únor 2010

Holky, já mám mobil na Siki, ale nechce se mi psát, doufám, že je vše v pořádku a že se Siki brzo sama ozve.

Báro, jo chce to vyčistit tělo i hlavu, ona zas přijde nová síla do dalšího boje, ale chce to čas. 🙂

Garp, neboj se ničeho, Anuška je dobrá, ví co dělá, cystu jsem neměla, ale asi to pozná podle toho jak bude růst jestli je to folík nebo cysta. Doufej ve folík a bude tam. 🙂

ajscha
1. únor 2010

Ahoj holky,
Madlinko - držím palečky, ať je to opravdu jenom pro klid duše a je všechno v pořádku
Baru - tak do dalšího IVF půjdeme asi spolu - jezdím na UTZ skoro každý druhý den, s tím strašením s hyperaktivními vaječnímky a OHSS měla Anuška pravdu, Anušce se nelíbí náběh na OHSS - zatím mě bolelo břicho jenom v sobotu a nic strašného, ale podle UTZ je tam prý volná tekutina a asi to po OPU nastane, takže mě psychicky připravují na to, že půjdou všichni trpaslíčci do mrazáku ☹ ☹ ☹ .

garp776
1. únor 2010

díky moc,
taky držím madlince palce, ať je to jen preventivní opatření...

baraf
1. únor 2010

tak koukám,že to tady moc pozitivní není....

Madli-tak dej o sobě vědět a držíme moooc palce

Garp-já nevím, jestli to je nebo není poznat. nicméně držím palečky, ať to je folík a ne cysta

Ajscho-tak to je teda mrzuté...ale hlavně ty musíš být v pořádku.

u nás se pořád marodí, Luky kašle jak kdyby hulil 40 denně....

sonka.77
1. únor 2010

Ahoj holky, tak mi to nedalo a napsala jsem Siki smsku. No a novinky jsou:

Matěj a Natálka se narodili 29.1. císařským řezem, všichni tři jsou ještě v porodnici.

Jupí první Iscarátka jsou na světě. Tak jim přeju moc a moc zdraví a štěstí! 🙂 🙂 🙂

ajscha
2. únor 2010

Jeeee, tak to moc gratuluju, hlavně ať jsou maminka i miminka zdraví a Matěj s Natálkou pěkně rostou 🙂
Doufám, že je to předzvěst a už si tu budeme psát samé pozitivní zprávy 😉

baraf
2. únor 2010

hurááááááááá, konečně taky něco pozitivního! 😉
přejeme jim s Lukym hoooodně zdraví,štěstí a pohody. ať krásně rostou 🙂

baraf
2. únor 2010

a copak asi Madli s broučkama, snad jsou v pořádku 😕 😵

baraf
2. únor 2010

teda tady to žije.

a kde máme Akty? všechno v pořádku?

elana
2. únor 2010

Jůů, krásná zpráva, na dálku a v duchu Siki gratuluju a už se těším na fotky 😵 Iscarátka jsou tu už tři (ta novodobá, Lukyho nepočítaje), koukala jsem, že Anngie, co sem chodila loni na jaře, když tu naše parta začínala, tak má už taky Šimona.

Na Madli myslím, ale věřím že ok. Jen asi musí ležet a nedovolí jí mít notebook na bříšku.

baraf
2. únor 2010

nazdárek El 😉 jak jde život?

elana
2. únor 2010

Ale jo🙂

Co u Vás, už je Lukášek zdráv, byt odbordelizován?

baraf
2. únor 2010

v domečku je útulno,konečně (tchán se dnes divil, jak je tu naklizeno oproti čtvrtku 😀 ).... manža trošku pomáhal, umyl všude podlahu 😉 teď mi tu praská oheň v krbu, ta pohodička. manža už kdesi na cestách, Luky u pohádek.... no a tím se dostávám k tomu, že stále marodí. včera jsem s ním byla znova u dr. a byť tam má být do jedný a my tam byli ve dvanáct, byla tam jen sestra, že dr. šla k zubaři 😠 tak jsem koupila jinej sirup na kašel a uvidím do zítra. ale teploty už nemá, ale když zakašle, stojí to za to.

elana
2. únor 2010

Jéj, ten si to vyžírá, prcek 😔 ale tak když už nemá teploty a pořád ho baví pohádky, tak aspoň to. Ty kašle jsou hrozný, já jsem tuberák od dětství.

A doma to musíte mít krásný 😵

baraf
2. únor 2010

ale co se mi podařilo včera....

manža si poručil škvarky a sádlo.... tak jsem koupila, škvařila a odebírala do sklenice a ona mi rupla 😠 sádlo všude, ale opravdu všude, podlahu v kuchyni jsem umývala snad 10x 😠

baraf
2. únor 2010

no vyžírá,vyžírá... ale on je byl opravdu nemocnej předloni v létě, to měl svoje první ATB, jinak jen běžná rýma. takže když to udeří, tak to stojí za to ☹

elana
2. únor 2010

Báro, tyjo 😲 tak to si umím představit. Teta takhle "vymalovala" plechovkou Salka, když ji nechávala karamelizovat a vyvařila se jí voda. To je fakt peklo, jak to lepilo. A sádlo pro změnu je mastný a smrdí...uf, chudáku.

Aha, tak aspoň to, že to nemívá často...i když je to škoda,zrovna teď když je hezky na boby.

baraf
2. únor 2010

už to nesmrdí ani neklouže, ale dala jsem si.... a manža taky. musel rozmontovat rohový šuplíky v lince, měla jsem pocit, že mě přerazí 😀

taky jsem včera říkala, že je tak hezky a my jsme zavřený doma. no za 3 týdny jedem na hory,tak snad tam bude taky dobře

elana
2. únor 2010

To já bych spíš měla pocit, že musím přerazit jeho za ten blbej nápad se škvarkama a mlsnou hubu😀😀

Tak to si na to nejlepší správně ladíte noty 😉 o to víc si to užijete. Kam frčíte?

baraf
2. únor 2010

však jsem taky říkala, že příště si to dělá sám.... no hlavně,že jsem se neopařila

jedem do Jizerek a ´pak bych chtěla ještě Alpy, tak uvidíme. Luky už lyžoval vloni,tak se těší

elana
2. únor 2010

No to jo...vidíš, to mi ani nedošlo, že to bylo čerstvě škvařený 🤐

Hmm, tak to bude nádhera. Taky bych si dala líbit. My budem sedět doma...ráda bych až v létě někam k moři zas.