Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
8. únor 2010

Ahoj, vidím že jsou tu nové členky🙂

K dotazu Mishi, i když už holky víceméně odpověděly, tak já jsem z tábora opačného, čili PN jsem neměla, otěhotněla jsem (sice mimoděložně, ale to pochybuju, že s tím souviselo, dva dny po ET jsem se válela doma a to už se blasto musela zahryznout špatně) a byla jsem rozhodnutá ji ani nemít. Záleží určitě na práci, kdo dělá u pásu, na přepážce kde na něj prskají chřipkouni, nebo se denně s někým zlobí, tak je asi lepší tam nebýt, kdo má práci v klidu v teplým kanclu, tak osobně si myslím, že PN vede jen k tomu, že se člověk doma pozoruje. Ale myslí, že to každá z nás vycítí, co je pro ni lepší, Siki se rozhodla chodit s dvojčata do práce až do MD a zvládli to (myslím že skoro úplně).

Eimmy, Akty má pravdu...samozřejmě je to jen a jen na Tobě, ale pokud Vám zatím nic nezjistili, tak zkusit jeden, dva cykly jen IUI, určitě neni na škodu, taky se po tom těhotní, zatíží to tělo minimálně (o peněžence nemluvě) a ta časová ztráta, těžko říct, jestli v tom x letém snažení má význam, jestli budu těhotná v březnu nebo v květnu. Notabene, když ani IVF rozhodně nezaručí, že v tom březnu těhotná budu 😒 Ale samozřejmě je to na Vás🙂, to jen na diskuzi.

baraf
8. únor 2010

ahoj El 😎

elana
8. únor 2010

Čau Baruš🙂, přes víkend jsem se vůbec nedostala.

Co Luky, už je ve školce?

baraf
8. únor 2010

ne,ale jde UŽ ZÍTRA!!!! 😀

elana
8. únor 2010

Hehe, že Ty máš z toho RADOST😀😀

baraf
8. únor 2010

mám a jakou. a myslím, že Luky taky. dnes jsme jeli téměř kolem a on povídá, hurá zítra už jdu do školky 😀

elana
8. únor 2010

To je dobře, že jste taková upřímná rodina a nic před sebou neskrýváte😀

Ale ne, já Tě chápu, a jeho taky. Náhodou je super, že je oblíbenej v kolektivu a sám ho vyhledává.

baraf
8. únor 2010

však si to jednou může dát do životopisu-v kolektivu oblíben 😝 hele, fakt už má ponorku, včera mi řekl, že mě nechce a že půjde radši k babičce. a odpoledne vskutku šel a byl tam až do rána 😀

elana
8. únor 2010

🙂) to je borec.

Nedá se nic dělat, v Iscaru řekni, ať Ti namíchají hodnou věrnou holčičku 😅

baraf
8. únor 2010

obávám se,že pohlavím to nebude 😀

elana
8. únor 2010

V tom případě aspoň nechoď na IVF ve stejném termínu jako minule, ať nemáš zas Blížence😀 (to je samozřejmě vtip🙂)

baraf
8. únor 2010

jenže Luky je Beran 😀

elana
8. únor 2010

Já myslela že je v červnu? 😕

baraf
8. únor 2010

nene, v dubnu

baraf
8. únor 2010

Měl být 9.května, ale je to náš takovej velikonoční zajíček,narodil se 14.dubna-byl to Velký pátek

elana
8. únor 2010

Aha, tak to jsem si fakt spletla, vůbec nevím proč a hlavně s kým, protože nikoho v Blížencích snad ani neznám 😅

No tak to má krásný datum narození 😵 zajíček.

baraf
8. únor 2010

no jo, uměl si to vybrat... prej byla velká bouřka, to já nevím.... já byla zavřená ve špitále

elana
8. únor 2010

A Ty ses začala otvírat dřív? Nebo jsi byla kvůli tý preeklampsii?

baraf
8. únor 2010

preeklampsie................ 😠 ☹ akutní císař (hoooodně akutní)

elana
8. únor 2010

Jé, brr. Nevíš jestli se to opakuje? Myslím jestli už Tě teď budou nějak hlídat, nebo je každý těhu jiný?

baraf
8. únor 2010

hlídat mě budou, opakovat se to nemusí..... v každým případě, když se to ví, dá prej se to ohlídat a za včasu řešit....

elana
8. únor 2010

Tak to jo, určitě budeš klidnější. To muselo být nepříjemný překvápko 😕

baraf
8. únor 2010

víš co, já šla na první kontrolu do porodnice a už si mě tam nechali. naměřili mi vysokej tlak-v moči ještě nic nebylo... a pak to začalo jít z kopce. jenže to asi nechali dojít hodně daleko. pak mi pustili na propustku na tři dny a když jsem se vrátila zpátky tak mě tam zas zavřeli. no a po obědě jsem byla na kontrole a úpravě léků na interně a ta dr. nařídila rovnou porod. tolik lidí a takovej šrumec jsem kolem sebe nezažila a doufám, už nezažiju. čekali jen na manžu,až dorazí-dokonce jsem je prosila, ať mi toho císaře udělají....

elana
8. únor 2010

Fuj, to máš teda zážitek 😲 tak to doufám, že se to opakovat nebude. Teď už je to taky blbý, doma máš Lukyho, těžko jít někam ležet do špitálu.

baraf
8. únor 2010

mám, pak jsem byla ještě 4dny na JIPce.... ale už je to za mnou. ale nebudu nalhávat,že strach mám, fakt.
a doufám,že se to bez špitálu, krom porodu, obejde....

elana
8. únor 2010

Kdo by strach neměl. No, musíme doufat, že už se to opakovat nebude, jednou stačilo 😝

baraf
8. únor 2010

to jo,
tak dobrou noc a zas třeba někdy....

elana
8. únor 2010

Jasný, měj se hezky a zítra neplač, až budeš děťátko vypravovat s mošničkou do školky🙂, on se zas BRZO vrátí 😅

baraf
8. únor 2010

El-vrátí,vrátí.... neb jsou tu jarňáky a školka má omezenej provoz "jen" do 15hod... 😀

aktaka
9. únor 2010

ahooooj

tady se kecalo a já to zase propásla 🙂

Baruš, jaké bylo loučení s Lukym? neplakala jsi moc? 🙂 už sis dala v klídku kafčo 🙂