Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
7. kvě 2010

Jo Soni, tu myslím. I je to krásně vyrovnané, dvě holky, dva kluci🙂 To já o nikom dalším nevím, že to má z Iscare🙂

Ovitrelle je jako Pregnyl. Já měla Ovitrelle, takže do břicha, Pregnyl patří do svalu. I když už jsem slyšela i názor, že někdo ho dává do břicha nebo do stehna...ale správně je zadek.

garp776
7. kvě 2010

sonka... ovitrell je asi jako pregnyl, ale je už rovnou připravený v injekci. Pregnyl jsem píchala příteli do zadnice před Tese a museli se míchat 2 ampulky(prášek a ředící tekutina)

elana
7. kvě 2010

Garpi, promiň že se tak hloupě ptám, jeslti Ti to přijde moc netaktní, tak neodpovídej...ale dostali při TESE nějaký spermie, nebo jste nakonec volili dárce? 😕

garp776
7. kvě 2010

elana..to neni vůbec netaktní...bohužel se nic nenašlo..přítel ma Klinefelterův syndrom, Mudr.Kočí z Iscaru nás na to upozorňoval, že šance jsou velmi malé..ale já chtěla vyzkoušet všechny možnosti. Takže máme dárce.. 😎 3x IUI mi s dárcem nevyšlo a teď uvidím, jestli IVF bylo úspěšnější.

danda78
7. kvě 2010

já sem měla pregnyl v minulém car a normálně jsem ho píchala do břicha, nic neříkali,že by se to nemohlo a bylo to ok, jen na aplikaci to je trošku složitější...
pak až fostimon se píchal do zadku po ET...
tak garp už jen 5min. a volej.......
už to tam určitě budou mít....
a pak hned nahlaš hodnotu, jinak se kvůli tobě dnes ani nenachystám a příjdu pozdě..
d.

sonka.77
7. kvě 2010

Tak teď tomu nerozumím, jak to, že Ajscha píchala dohromady stimulační injekci a Ovitrelle, když Ovitrelle se píchá až den po poslední stimulační injekci. Nebo ne?

Jinak jsem ráda, že budu mít Ovitrelle, nechce se mi někoho nahánět, aby mi večer píchal injekci do zadku. 🙂

Elí, já myslím ještě tu seb, co už porodila a těhulky, dandu, garpíka, mishi a ještě jednu.

elana
7. kvě 2010

Soni, myslím že se Ajscha přepsala a chtěla napsat Orgalutran, ten se dává jako antagonista k Puregonu. Ke Gonalu patří Cetrotide, je to podle výrobce, jinak látka by měla být stejná.

sonka.77
7. kvě 2010

Tak a teď jsem úplně mimo, Fostimon po ET??? Dandi, nespletla ses?

elana
7. kvě 2010

Garpi, dík za odpověď. Nojo, s KS to jde těžko 😖 Tak hlavně že se podařilo 😵 máme to pěkně online🙂

sonka.77
7. kvě 2010

Jo jo, tak to asi jo, ono to obojí začíná na O. 😀

sonka.77
7. kvě 2010

Garpíku, začínám odpočítávání:

3
2
1
........

garp776
7. kvě 2010

holky....je to tam! 2123

elana
7. kvě 2010

Stejně je zajímavý, že Ajscha má Puregon🙂, tady snad nikdo nestimuloval ničím jiným, než Gonalem, ne? 😕 (krom Tebe s Fostimonem, ale Tys měla i protokol jiný).

elana
7. kvě 2010

Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😵 😵 😵 Tak to je obří miminko😀

garp776
7. kvě 2010

já se snad půjdu ožrat!! nebo alespoň nažrat

garp776
7. kvě 2010

asi pěknej tlusťouš po mamince, tzak doufám, že mi nezhube

holky díky moc, ještě že vás mám, pomohli jste mi překonat to hrozný čekání

elana
7. kvě 2010

Garpi, to je skvělý. Zaváděli jedno nebo dvě?

garp776
7. kvě 2010

2, ale jedno prý pomalý..takže je tam buď tlušťoš nebo 2 hubeňouři

sonka.77
7. kvě 2010

Jupí! To je paráda! Budou další miminka! 🙂 Moc gratuluju! 🙂

Jo taky jsem se divila tomu Puregonu, i když je to úplně jedno. Já měla Fostimon, jen kvůli té místní doktorce, která mě ukecala, že to mám napoprvé zkusit s ním.

sonka.77
7. kvě 2010

Čuchám čuchám dvojčátka....... 😀

elana
7. kvě 2010

Garpi, nene, bude to rychlá holka a pomalý kluk🙂

Soni, jo, je to jedno...ale jen mě to zarazilo, protože v týhle diskuzi jsem slovo Puregon ještě neslyšela 😅

sonka.77
7. kvě 2010

Garp a kdy jdeš na UTZ?

garp776
7. kvě 2010

28.5. ( je to vůbec ještě tento rok?)

díky holky, opravdu vám z celýho srdce přeji, aby jste tu za chvíli taky hlásily nějaká ta čísla. Mám teď v sobě tolik endorfínu, že kam se hrabe skákání z padáku

elana
7. kvě 2010

Garpi díky, přehoď si v pase heslo, dej tam to super číslo🙂

sonka.77
7. kvě 2010

Garp, mám velkou radost s tebou, je to moc krásný, když se takhle daří. 🙂 Takže teďka zas čekání na UTZ, ale myslím, že můžeš být v úplném klídku. 🙂

danda78
7. kvě 2010

garp tak to je nádherné čísílko, gratuluju....
a pokud ti zaváděli 2,tak tipuju,že i ten pomalejší se nakonec chytl,ale nemusí to tak být, každá máme hcg jiné....
to je nádhera... mám velkou radost a konečně se můžu začít chystat do práce..
tak zatím kočky...

mishi
7. kvě 2010

garp, supeeeeer, gratuluji!!!!

snad budu v pondeli stejne stastna jako ty dnes!!

pro ty, co neznaji puregon: - v te klinicke studii, co jsem, tak se porovnavaji menopur a puregon. k menopuru se pridava orgalutran, tedy antagonista. byl mi zvolen menopur nahodnym vyberem 🙂

baraf
7. kvě 2010

ahoj, nestíhám dočítat,

tak jen

Garp-.veeeeelikáááááááááá gratulace!!!!!!!!!!!

bubanek
9. kvě 2010

Ahoj holky,

jsem tady u vás poprvé a chci se zeptat na Iscare kliniku,mám tam první konzultaci u primáře Mrázka koncem května. Zatím jsem nikde v centru nebyla,nemám za sebou žádné IVF, mám endometriózu - sice průchodné vejcovody,spermiogram OK,ale stejně se nic nepovedlo. JInak žádné další testy nemáme. Mám i špatná játra - nález na játrech,nesmím brát hormonální antikoncepci,proto jdu na konzultaci to probrat co dál a léčbu,protože endometrioza se léči hormonálně a to mi nedělá dobře. A také se bojím těch hormonů při IVF..kolik se doplácí na ty lepší léky,hormony? Je mi 31 let, dítě nemám..

děkuju

madlinka
9. kvě 2010

Garp gratulujůůůůůůůůůůůůůů 😀 😀 😀 😀 😀 .......vypadá to že tě přivítám do party dvojčátek 😉 😉 😉

Bubanku vítám tě tady!!!!! Iscare sis vybrala dobře. Umí to. Na hormony se doplácí různě, bohužel si už přesně nepamatuju kolik přesně jsem doplácela já........