Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
26. kvě 2009

Pořád čekám, ale zatím je to v pořádku. měla by přijít tak cca 31.5. Pokud do té doby nepřijde, tak se budu denně nořit do horké vany, abych jí trošku pomohla. Já vím, jsou to babské rady, ale mě už 3x za sebou pomohly. Nevím, jestli to byla náhoda nebo to opravdu funguje 😅
Takže když v pondělí nepřijde, tak ti dám vědět a pošleš mi tu tvou jo? 😉

aktaka
26. kvě 2009

jasně, počítám s tím. přes víkend jí hezky úhledně zabalím, pořádnou mašli dostane 😀

siki26
26. kvě 2009

juchůů, tak to se moc těším 😀
právě jsem se krásně naobjedvala a šla bych domů 🙂 Venku je teda pěkný dusno, myslela jsem, že to tam nepřežiju. Ale všude líp než sedět v práci že? 😀

aktaka
26. kvě 2009

já jsem se přímo přežrala. dala jsem si místo normálního jídla štrůdl, tady mají strašně dobrý a velký a je moc mňam. a měla jsem před tím ještě zelnou polévku a ta byla přímo luxusní 😵 teď tu frkám a ani se nehnu

venku je příšerně. a my tu máme kosu, klimoška je tu na h... 😠

siki26
26. kvě 2009

ty jo, teď vidím hrubku, kterou jsem napsala - jak jsem mohla napsat "naobjedvala" to nepochopím 😅 fuj...Je vidět, že jsem už dlouho ze školy 😀

Naše klimoška je dobrá, nastavujeme si jí jak chceme a celkem dobře funguje. Takže je tu líp než venku.

Zítra nám přivezou lino do ložnice. Tak jsem zvědavá, jak ho budeme doma přeskakovat 🙂 Protože pokládat se bude nejspíš až v pondělí. O víkendu mi musí taťka vystěrkovat podlahu a pak šup na pokládání lina 🙂

aktaka
26. kvě 2009

no vidíš, já si toho ani nevšimla, takže jsme na tom stejně 😀

tak mi tu máme nějakou centrální pro celou budovu, nastavit si můžeme akorát +- jeden stupen a víc nic. a ještě jim to nějak kolísá, takže někdy je tu hrozná kosa, někdy nesnesitelné vedro 🙄

to vám ani nezávidím ,ty mezifáze než se to dodělá. my jsme si toho užili už dost, teď už jsou jen takové malé dodělávky. ale zase, když je hotovo, to je pak super 🙂

siki26
26. kvě 2009

jj, už se taky těším až to bude všechno za námi a já budu mít doma krásně čisťounko. Teď se tam hrozně práší a já raději nikam nekoukám, protože bych jinak lítala pořád s hadrem. A to sluníčko mi taky nepomáhá. Jak svítí, tak tím je vše víc vidět 😠

A jaké bylo včera pivo s manžou? Schladit se, to je potřeba 😀

aktaka
26. kvě 2009

jo, to z prachu jsem byla taky na prášky. my jsme před nastěhváním komplet uklidili celý barák a po nastěhování ještě dvakrát, než tam bylo čisto. děsné fakt, jsem nechápala, kde se ten prach pořád bere 🙄

pivo nakonec nebylo, na zahrádce bylo plno, tak jsme měli smůlu. aspoň jsme se pořádně prošli a já padla jak zabitá, žádné čučení na tv, jsem byla spokojená, takové večery mám ráda 🙂

siki26
26. kvě 2009

já taky 🙂 tento víkend jsme museli na chvíli tv vypojit a Honza už byl nepříčetnej, že nemá televizi. To opravdu nechápu, byl jak malej kluk 😠 Jakmile se zapojila, byl zase jak mílius. Doufám, že jednou naše děti nebudou na tv tak závislí, to by mě fakt nakrklo 😠
Ale zase na jeho obranu musím uznat, že je ochotnej semnou podnikat to, co mám ráda já
😀

aktaka
26. kvě 2009

nám se po nastěhování pořád vypínala tv, myslím signál. měli to tam nějak blbě udělané, nechytal to skoro nikdo. já jsem byla štěstím bez sebe, že jsme večery netrávili u tv. manžel na nervy 😀 asi jsou ti chlapi všichni stejní 🙂
přitom, on pořád mluví o tom, že bychom neměli pořád po večer čučet na tu bednu, ale když přijde na věc, že jí vypneme, tak skutek utek 😀

siki26
26. kvě 2009

😀 Přesně tak. Nejhorší je když celý den koukají na sport. Mně to nic neříká (teda jen sport v tv), tak se přestěhuju do obýváku a většinou koukám na něco jiného. Ještě, že máme 2 televize 😀

Právě jsem mluvila s kolegyní, která čeká dvojčátka. Je v 5-tém měsíci a pořád tak zvrací, že už je po 4-té v nemocnici, chudinka ☹ Ta si to těhotenství vůbec neužívá. má to se vším všudy a nevypadá to, že by to nějak polevovalo ☹

aktaka
26. kvě 2009

mě sport nevadí, ale na všechno taky čumět nemusím. já si u toho pak třeba čtu.
tv máme jen jednu v obýváku. manžel pořád, že by "nutně potřeboval" tv i v ložnici, ale já jsem těžce proti, vím jak to pak bude vypadat - o víkendu, první, co udělá, pustí tv, a pak ho budu hodinu tahat ven. já to hlavně úplně nesnáším, to mi dělal ex, že jak otevřel oko, tak sahal po ovladači 😠

jéjda, chudák. ta si to tedy vybírá plnými doušky 🙄

siki26
26. kvě 2009

No jo, máte to s nimi ale těžké 😀 Jenže ono by to s každým chlapem bylo stejný...
A co vůbec tvoje mdloby? Už je to lepší? Já se v tomhle vedru snažím pořád pít a přijde mi, že většinu pracovní doby trávím na WC. U mě je to docela zvláštní hodně pít, musím se do toho nudit. Vůbec nemám pocity žízně a vždy mi dělalo problém do sebe dostat min.litr vody.

aktaka
26. kvě 2009

jj, každý chlap má něco, a kdyby byl dokonalý, tak by to byla nuda 🙂

hlava se mi motá pořád, ale už to není tak strašné. teď se mi zase chce hrozně spát 🙄
já to mám s pitím dobré, normálně vypiju tak 2l denně, teď trochu víc, když je vedro. dnes se tedy snažím echt, kvůli té hlavě.
akorát poslední dobou nějak pořád lítám na záchod. dokonce mě to vzbudilo poslední dvě noci, což je u mě fakt něco extra, tak bojim, abych nebyla nastydlá nebo tak něco. i když mě nic jiného netrápí

siki26
26. kvě 2009

Všechno včetně toho čůrání může způsobovat i ta příjemnější stránka - těhotenství 😉 Jen nevím, jestli by se to projevovalo už tak brzy po oplodnění, v tom zkušenosti nemám. A hlavně - každá jsme jiná že? 🙂

aktaka
26. kvě 2009

čistě teoreticky hned po uhnízdění se můžou objevit příznaky, ale sama tomu taky moc nevěřím. si to jen vsugerovávám 😅 😀

siki26
26. kvě 2009

A třeba nevsugerováváš. I když je fakt, že když jsem čekala já, jestli se embrijka uhnízdí nebo ne, tak jsem se pořád strašně sledovala a přemýšlela, co to může znamenat. Teď už to dělat nechci. Jen se tím stresuju. Tak jsem zvědavá, jak svůj slib sama sobě vyplním 😅

aktaka
26. kvě 2009

podle mě to ani moc nejde, se nesledovat
já to dělám tak, že když něco objevím, tak si hned řeknu "to je z toho a z toho", všechno samo jiné důvody jak těhotenství
nejhorší je to ale v práci, doma si na to ani nevzpomenu, ale tady lelkuju po koňovi a padá to na mě 🙄

siki26
26. kvě 2009

a ještě když se o tom bavíme viď? 😅

Já už se těším až pojedu domů. nejdřív to tam budu muset trošku pofackovat, jelikož Honza je celý den doma, tak předpokládám, že to bude jak po výbuchu 😠 Pak si udělám kafčo, sednu si na balkon, hodím kopyta nahoru a budu zbytek večera relaxovat 😵
Ty máš nějaký plán na dnešní večer?

aktaka
26. kvě 2009

já tady dnes budu trčet déle, musím nějak dohnat tu kadeřnici 🙄

chtěli jsme jet do bauhausu nebo podobného totho obchodu, máme seznam jak na vánoční nákup, ale nevidím to, manžel psal, že přijede asi pozdě z práce. takže patrně budu mít stejnou náplň jako ty - kafčo šup na terasu, nohy hore 🙂

siki26
26. kvě 2009

A kde vůbec bydlíš? my máme jednu nevýhodu, že nám jde na balkon sluníčko dopoledne a odpoledne nám svítí do oken ložnice. to se tam pak nedá dýchat a na balkoně je odpoledne stín 😠 Potřebovali by jsme to mít naopak 😒

aktaka
26. kvě 2009

my to máme přesně naopak. ráno nás budí sluníčko v ložnici a odpoledne nám svítí na terasu 🙂

bydlím na severu za prahou, jak jsou klecany nebo zdiby, tak kousek odtud. ty v praze?

siki26
26. kvě 2009

jj, já v Praze v Letňanech. Tak to se máte, ale aspoň mi tam jdou muškáty, když tam celý den nepaří sluníčko 🙂

Teď mě zaměstnal šéf, tak jsem musela narychlo něco zařídit, ale už snad bude klid.

aktaka
26. kvě 2009

aspoň to má nějaké pozitivum 🙂
ale já jsem za to sluníčko ráda, sedáváme tam už od brzkého dubna a je to moc fajn, hezky se tím protáhne léto, si myslím 🙂

drzoun jeden 😀

siki26
26. kvě 2009

že jo, takhle mě vyrušovat, když zrovna kecám na koníkovi 😀 Asi mu budu muset příště něco říct.... 😎

Musí to být fajn, sluníčko já přímo miluju. Vyvalovala bych se na něm pořád. Trošičku mě mrzí, že až pojedu do Itálie, tak se vyvalovat nebudu moct, ale co bych pro prcky neudělala 😀

aktaka
26. kvě 2009

no to mu pořádně vyčiň, nevychovanec jeden 😀

já zase přímé sluníčko nemusím. dřív jsem se vydržela hodiny opékat, ale ta doba je nenávratně pryč 🙂 teď ale ráda sedím hezky pod slunečníkem, popíjím něco studeného a čtu si. taková hezká odpolední siestička 😖

no ale dnes už z toho asi moc nebude, venku už se zatáhlo, snad stihnu dojet domů než se to spustí 😖

siki26
26. kvě 2009

V rádiu říkali, že přeháňky přijdou až v noci, tak uvidíme, jak se trefí. Já teda taky doufám, že budu dřív doma 😒
Ani deštník nemám ☹ Opět... 😅

jo, teď jsem si vzpomněla, co sis vůbec koupila hezkého za ten slevový kupón?

aktaka
26. kvě 2009

já deštník naštěstí mám, ale s mým štěstím by přišel určitě nějaký hrozný liják, kdy by mě ani ten deštník nezachránil 🙂

no měla jsem velké plány, co si za to nakoupím, jenže se mi tam nic nelíbilo. navíc v tom obchodě bylo strašné vedro, tak jsem ani neměla náladu nic zkoušet. tak jsem nakonec čapla pět bavlněných triček v různých barvách 🙂

siki26
26. kvě 2009

😀 Tak to je dobrý nakupování, to bych chtěla taky umět. Nerada si něco zkouším, ale jelikož mi málo věcí sedí, tak si to bohužel zkoušet musím. A nejhorší je když jsem v krámě jediný zákazník a prodavačky mají ohromnou snahu mi něco prodat. To jdu radši pryč 😠

sonka.77
26. kvě 2009

Ahojky! Hlásím se na odpolední směnu. Teda vy jste kecalky! Jen tak dál. 🙂